La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Las Palmas - 8. dubna 2018   12:00

Levante
36' Coke  • 90+2' Campaña (Morales)
2:1
(1:0)
Las Palmas
51' David García  (Calleri)
Levante
Olazábal – Pedro López, Cabaco, Suárez Pier, Coke – Morales, Campaña, Lerma, Ivi (68. E. Bardi) – Martí (88. Postigo), Pazzini (63. Sadiku).
Koke – Chema, Sadiku, E. Bardi, Postigo, Rochina.
Las Palmas
Chichizola – Aguirregaray (76. Ramírez), Gálvez, David García, D. Castellano (68. Simón) – J. Castellano, Etebo – Momo (46. Calleri), Halilović, Ezekiel – Expósito.
Lizoain – Simón, V. Gómez, Calleri, Jairo, Aquilani, Ramírez.

SESTŘIH LA LIGY: Levante - Las Palmas 2:1

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:10.
Je konec! Levante nakonec zvládlo domácí utkání s Las Palmas a brankou v samotném závěru utkání vítězí 2:1! Las Palmas vlétlo do utkání jako velká voda! Už v sedmé minutě se do velké šance dostal Ezekiel, jenže svůj únik zakončil jen střelou do brankáře! Poté se hra uklidnila a Levante začalo hrozit z protiútoku. Po jednom z nich se do odraženého míče opřel Coke a dorážkou do odkryté branky poslal domácí do vedení! Krátce po přestávce však Las Palmas dokázalo vyrovnat, když se prosadil David García! Oba celky se poté střídaly v neproměňování obrovských šancí. Tři minuty před koncem navíc domácí Coke viděl červenou kartu. Levante ale nesložilo zbraně a v nastaveném čase rozhodl José Campaña!
90+4'
90+2'
Levante právě vstřelilo branku!
Levante i v oslabení rozhoduje o svém vítězství! Las Palmas už v závěru utkání otevřelo hru a domácí udeřilo z protiútoku! JOSÉ CAMPAŇA zůstal osamocený na levé straně a nádhernou technickou střelou rozhodl o domácím triumfu!
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Ani další přihrávka před branku Levante nenašla své adresáta. Domácí obránci se natlačili před balón a Jefferson Lerma se nechal faulovat.
89'
Roberto Suárez Pier včasným skluzem zastavil přihrávku do pokutového území. Las Palmas ale zůstává u míče a hosté stále kombinují v blízkosti pokutového území.
88'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Sergio Postigo.
87'
Pozor! Autor domácí branke Coke za faul u postranní čáry vidí druhou žlutou kartu a musí ze hřiště!
86'
Sadiku upadl v souboji v pokutovém území! Domácí fanoušci se dožadovali odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí se rozhodl nechat pokračovat ve hře.
85'
Nyní se do útoku vydalo také Las Palmas. David Simón vyslal centr na zadní tyč, odkud jej na malé vápno vrátil Jonathan Calleri, ale obrana Levante zasáhla.
84'
Roger Martí se mohl stát hrdinou domácího celku! Domácí útočník si naběhl na krásnou přihrávku, ale jeho přízemní střelu hostující brankář vyrazil na roh!
83'
David Simón podpořil ofenzívu Las Palmas náběhem po pravé straně. Hostující fotbalista chtěl odcentrovat bez přípravy, ale míč zakopl jen na tribunu za brankou.
82'
Javi Castellano na pravé straně hostující obrany sice zablokoval přihrávku za hostující obranu, ale od jeho hlavy se míč odrazil pouze do zámezí.
81'
Alen Halilović zahrával přímý kop Las Palmas. Talentovaný fotbalista odcentroval na zadní tyč, kde se jeden z hostů dopustil nedovoleného zákroku.
80'
Levante se tentokrát pokusilo zaútočit po pravém křídle, jenže Coke nedosáhl na prudkou přihrávku a balón mu utekl do zámezí.
79'
Roberto Suárez Pier se z pozice stopera vydal na výlet na polovinu soupeře, kde se podle rozhodčího dopustil útočného faulu. Las Palmas bude rozehrávat.
78'
Oier Olazábal vystartoval ven z brankové čáry a na značce pokutového kopu si vyšplhal pro vysoký centr z pravé strany. Domácí jsou nyní o něco aktivnější.
77'
Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu! Enis Bardi hlavičkoval zcela osemocený na malém vápně, jenže zakončení se mu nepovedlo a Leandro Chichizola stačil míč schovat do rukavic!
76'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Matías Aguirregaray, přichází Benito Ramírez.
75'
Oghenekaro Etebo si v pokutovém území zpracoval parádní oblouček. Hostující hráč okamžitě zakončil, ale rána mu moc nesedla. Oier Olazábal si připsal snadný zákrok.
74'
Imoh Ezekiel prošel po levém křídle do blízkosti pokutového území, narazil si se spoluhráčem a krásnou technickou střelou napálil míč vedle domácí branky.
73'
Jefferson Lerma dotíral na rozehrávku Las Palmas na polovině soupeře. V souboji s jedním obránců ale neuspěl a hosté si pomohli malou domů.
72'
Na druhý pokus se k hlavičce probil Roger Martí, jenže domácí fotbalista hlavičkoval zády k brance a jeho pokus prosvištěl dva metry nad horní tyčí.
71'
Levante vybojovalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, odkud jej Jonathan Calleri odhlavičkoval jen na další rohový kop.
70'
Rozehrávky přímého kopu se ujal José Campaña, který vymyslel nadýchaný centr na malé vápno, nicméně Leandro Chichizola si došel pro míč.
69'
Alejandro Gálvez zastavil unikajícího Martího jen za cenu žluté karty. V opačném případě by šli domácí do přečíslení.
68'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Dani Castellano, přichází David Simón.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Ivi, přichází Enis Bardi.
67'
Ivi si v souboji s Halilovićem u postranní čáry pomohl rukou a dopustil se nedovoleného zákroku. Las Palmas tak může znovu zaútočit.
66'
Roger Martí si naběhl na přihrávku na levé křídlo, udělal si prostor k odcentrování, ale samotný centr se mu vůbec nepovedl. Jeho přízemní centr schoval Leandro Chichizola do rukavic.
65'
Jonathan Calleri mohl poslat Las Palmas do vedení! Hostující útočník obdržel krásnou zpětnou přihrávku, měl moře času, ale zakončil vysoko nad břevno!
64'
Las Palmas dnes nutně potřebuje získat tři body, a proto se hosté tlačí do útoku. Domácí brankář Oier Olazábal tentokrát dával pozor a došel si pro míč.
63'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Giampaolo Pazzini, přichází Armando Sadiku.
62'
Coke použil v souboji s rozběhnutým soupeřem lotek a vyfasoval žlutou kartu.
61'
Z rohového kopu už Las Palmas domácí branku neohrozilo. Vysoký centr přiletěl na malé vápno a pozorný obránce domácích jej odhlavičkoval do bezpečí.
60'
Alen Halilović zahrával další přímý kop hostujícího celku. Las Palmas rozehrálo do kombinaci, přiblížilo se k brance a získalo další rohový kop.
59'
Jonathan Calleri si poněkolikáté po svém příchodu na hrací plochy naběhl na krásnou přihrávku za obranu, ale ani tentokrát nemohl hrát kvůli ofsajdovému postavení.
58'
Roberto Suárez Pier se obětavě postavil do prudké střely ze střední vzdálenosti a zablokoval letící míč. Domácí brankář si připsal snadný zákrok.
57'
Levante nyní přeci jen otupilo rostoucí tlak hostujícího celku. José Luis Morales na polovině hrací plochy včasným skluzem srazil balón do zámezí.
56'
Las Palmas je po vstřelení vyrovnávací branky nadále aktivní! Erik Expósito si na hranici pokutového území navedl míč na levačku, ale technickou střelou minul branku.
55'
Další žlutá karta na straně Levante! Za zastavení rozběhnutého soupeře ji vidí Roberto Suárez Pier.
54'
Jonathan Calleri sprintoval za prudkou přihrávkou mezi obránce Levante. Střídající útočník si ale nepohlídal své postavení a ocitl se v ofsajdu.
53'
Imoh Ezekiel se na hranici pokutového území pokusil o zakončení z otočky, jenže domácí obránce se mu skvěle postavil do cesty a střelu zablokoval.
51'
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Hostujícímu celku se vydařila standardní situace! Las Palmas zahrávalo rohový kop.Přihrávka hlavou přiletěla na malé vápno a DAVID GARCÍA jej s přehledem uklidil do sítě!
50'
Také Alen Halilović se nyní tlačil do pokutového území. Mladý fotbalista svedl souboj s Jeffersonem Lermou, který mu balón ukopl na rohový kop.
49'
José Luis Morales se po levém křídle proklestil do pokutového území a z ostréhu úhlu mířil do horního rohu. Jeho technický pokus však minul horní tyč!
48'
Matías Aguirregaray neuspěl v hlavičkovém souboji v blízkosti pokutového území Levante. Domácí fotbalisté mohou znovu uklidnit hru.
47'
Giampaolo Pazzini si u postranní čáry tělem skvěle pokryl míč a nechal se chytře faulovat. Pazzini vybojoval pro Levante rozehrávku.
46'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Momo, přichází Jonathan Calleri.
46'
První poločas končí! Las Palmas vlétlo do utkání jako velká voda! Už v sedmé minutě se do velké šance dostal Ezekiel, jenže svůj únik zakončil jen střelou do brankáře! Poté se hra uklidnila a Levante začalo hrozit z protiútoku. Po jednom z nich se do odraženého míče opřel Coke a dorážkou do odkryté branky stanovil poločasové skóre 1:0!
45'
45'
Las Palmas dokazuje svůj zmar. Imoh Ezekiel se rozhodl rozehrát přihrávkou na levé křídlo, jenže nikdo ve žlutém jeho pobídku nepochopil a míč propadl do autu.
44'
Na straně Levante přibývá nedovolených zákroků. Obětá dalšího se stal Erik Expósito, který v hlavičkovém souboji schytal úder loktem do zad.
43'
Alen Halilović zahrával další přímý kop Las Palmas. Hosté se dokonce prodrali do zakončení, ale obětavý Jefferson Lerma svůj faul napravil obětavým blokem.
42'
Levante se už v závěru prvního poločasu nikam netlačí a koncentruje se především na defenzívu. Jefferson Lerma však fauloval za žlutou kartu.
41'
Las Palmas zahrávalo další přímý kop. Centr z pravé strany přiletěl na malé vápno, kde s přehledem zasáhl obránce Roberto Suárez Pier.
40'
Momo rozjížděl akci Las Palmas na polovině Levante. Domácí fotbalisté se však skvěle pohybují a nenechávají hostům prostor ke kombinaci.
39'
Alejandro Gálvez na polovině hrací plochy vystoupil proti jednomu z domácích fotbalistů a nedovoleným zákrokem jej poslal k zemi.
38'
Coke se tentokrát musel zapojit do obrany. Autor úvodní branky dnešního utkání se ale nedohodl s Oierem a musel před Ezekielem odkopnout míč.
36'
Levante se dostává do vedení! Domácímu celku vyšel bleskový protiútok po levém křídle! José Luis Morales utekl po levém křídle, z hranice pokutového území odcentroval na malé vápno, kde sice zasáhl obránce, ale dobíhající COKE dopravil míč do sítě!
35'
Matías Aguirregaray projevil svou nevoli nesportovním chováním a za odměnu vidí žlutou kartu.
34'
Hosté měli k dispozici další přímý kop v blízkosti pokutového území. Imoh Ezekiel chtěl překvapit obranu bleskovou rozehrávku, ale našel hlavu domácího stopera.
33'
Ivi si nabíhal na vysoký oblouček k rohovému praporku. Míč před ním poskočil a domácí fotbalista už jej neudržel ve hře. Las Palmas může zaútočit.
32'
Roger Martí si nabíhal na vynikající přihrávku za obranu hostujícího celku, jenže míč si nedokázal dobře zpracovat a připravil se o vyloženou příležitost.
31'
Imoh Ezekiel z levé strany pokutového území vyslal nebezpečný centr na značku pokutového kopu. Do zakončení se tlačil Erik Expósito, ale domácí zadáci k němu včas přistoupili.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Las Palmas je zatím hodně aktivní, nicméně domácí celek podniká nebezpečné protiútoky. Stále však čekáme na úvodní branku.
29'
Las Palmas tentokrát zahrávalo rohový kop. Imoh Ezekiel si v hlavičkovém souboji s Cokem pomohl nedovoleným zákrokem.
28'
Las Palmas zahrávalo přímý kop ze zajímavé pozice. Jeho exekuce se zmocnil Alen Halilović, jehož pobídka byla sice nadýchaná, ale skončila v rukavicích Oiera.
27'
Oier Olazábal musel ven z branky, aby před napadajícím soupeřem odkopl míč do bezpečí. Ezekiel na něj dotíral marně.
26'
První žlutá karta také na straně Levante! José Luis Morales zastavil protiútok Las Palmas a je zaslouženě odměněn.
25'
Levante vybojovalo další rohový kop. Tentokrát se jeho exekuce ujal José Campaña, který odcentroval na zadní tyč, kde kraloval hostující zadák.
24'
Roberto Suárez Pier si zkušeně poradil v hlavičkovém souboji s urostlým útočníkem a hlavou přihrál míč do rukavic domácího brankáře.
23'
Alejandro Gálvez se vrhl do souboje s domácím útočníkem. Giampaolo Pazzini jej dle názoru hlavního rozhodčího trefil vysokou nohou. Hosté budou rozehrávat.
22'
Erick Cabaco odcentroval z pravé strany hrací plochy do pokutového území. Do zakončení se tlačil Roger Martí, nicméně obrana Las Palmas je zatím pevná.
21'
Dani Castellano odcentroval na zadní tyč, jenže jeho centr byl příliš prudký a nikdo ve žlutém dresu na něj nedosáhl. Levante bude rozehrávat.
20'
Hra je přerušena! Momo zůstává po souboji na polovině Levante ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Podle všeho však bude pokračovat.
19'
Domácí fotbalisté se dožadovali rohového kopu! Sudí však nařídil odkop od branky a příznivci Levante dávají svou nevoli najevo hlasitým pískotem a bučením.
18'
Pedro López vyslal nádherný oblouček podél postranní čáry. Jeho krásný nákop ale obránce Las Palmas odhlavičkoval na aut.
17'
Roger Martí táhl protiútok Levante středem hrací plochy. Místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče zkusil vypálit, ale trefil jen prvního obránce.
16'
Roger Martí si nabíhal na oblouček do pokutového území, nicméně brankář Leandro Chichizola vyrazil ven z branky a na malém vápně schoval míč do rukavic.
15'
Giampaolo Pazzini odcentroval z pravé strany pokutového území na malé vápno, ale jeden ze zadáků Las Palmas jeho pobídku přizvedl do rukavic brankáře.
14'
Levante v posledních minutách zlepšilo svůj výkon. Fotbalisté Las Palmas se už tak jednoduše nemohou dostat za pozornou defenzívu domácích.
13'
Na tribunách jsou k vidění emoce! Domácí fanoušci znovu viděli ruku na straně Las Palmas, jenže rozhodčí ani tentokrát nepřerušil hru.
12'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Za faul na polovině hrací plochy ji dostává Javi Castellano.
11'
Podle jednoho z domácích útočníků zahrál hostující obránce rukou. Rozhodčí měl souboj přímo před očima a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
10'
Ivi si na polovině hrací plochy skvěle zpracoval odražený míč a jeden ze soupeřů jej ostrým skluzem poslal k zemi. Domácí hráč se dží za bolavý kotník.
9'
Alen Halilović nebezpečně odcentroval na značku pokutového kopu. Před dvojicí útočníků ve žlutém odhlavičkoval míč obránce Roberto Suárez Pier.
8'
Na druhé straně se do zajímavé pozice dostal Pazzini. Domácí útočník se dostal k míči, který propadl za obranu, ale vinou špatného zpracování se obral o šanci.
7'
První obrovská šance dnešního utkání! Imoh Ezekiel běžel sám na domácího brankáře, ale ten včas vyběhl a jeho ránu levačkou vyrazil!
6'
Imoh Ezekiel si tentokrát dělal prostor na levém křídle. Domácí obránce Pedro López se před něj natlačil tělem a Ezekiel jej zatažením za dres poslal k zemi.
5'
Oier Olazábal musel řešit první ošemetnou situaci. Imoh Ezekiel si udělal prostor na pravém křídle a odcentroval na malé vápno. Domácí brankář schoval míč do rukavic.
4'
Coke si na levém kraji domácí obrany pohlídal vysoký nákop za domácí zadáky. Náběh Haliloviče skončil neúspěchem. Míč propadl do zámezí.
3'
Las Palmas zahrávalo první rohový kop dnešního utkání. Momo se na přední tyči probil k zakončení, ale jeho hlavička byla hodně nepřesná.
2'
Oier Olazábal vyslal dlouhý nákop na polovinu soupeře. Také hostující stopeři zvládli úvodní akci Levante a David García balón odhlavičkoval do bezpečí.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání a ihned se vydali do útoku. Erik Expósito se hnal za přihrávkou mezi stopery, ale důrazný Roberto Suárez Pier jej nepustil do zakončení.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Levante bude hrát v červenomodrém, zatímco Las Palmas přijelo ve žlutých dresech.
Levante UD

Levante je na tom o něco lépe. Letošní nováček má na kontě dvacet osm bodů a aktuálně mu patří sedmnáctá příčka ligové tabulky. Domácí celek má problémy se střílením branek. Levante jich dosud dalo jen dvacet šest. Na záchranu má zatím pětibodový náskok. V minulém utkání Levante uhrálo cenou remízu na hřišti Girony.
UD Las Palmas

Las Palmas letos neprožívá povedenou sezónu. Celek z Kanárských ostrovů je aktuálně až devatenáctý a na svém kontě má dvacet jedna bodů. Na příčky znamenající záchranu navíc ztrácí sedm bodů. Na hřištích soupeřů v letošním ročníku získalo jen sedm bodů. V posledním duelu navíc doma prohrálo 0:2 s Realem Madrid.
Dobré poledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division mezi Levante UD a UD Las Palmas. Výkop je stanoven na 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.