La Liga - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Málaga - 19. dubna 2018   21:30

Levante
90+3' E. Boateng (Lukić)
1:0
(0:0)
Málaga
Málaga
Levante
Olazábal – Pedro López, Cabaco (46. Postigo), Suárez Pier, Coke – Ivi (69. Jason), Lerma, Campaña (83. Lukić), Morales – Martí, E. Boateng.
Koke – Sadiku, E. Bardi, Postigo, Lukić, Luna, Jason.
Santiago Jaime – Jorge Bueno, Fernando Tresaco
Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
17 372 diváků
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Miguel Torres – Castro (77. Bueno), Adrián González, Lacen (69. Iturra), Lestienne – Id. Brown (83. Bastón), Rolán.
Prieto – González, Iturra, Bastón, Bueno, Keko, En-Nesyri.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 17 372 diváků.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 9:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:17.
Zápas je u konce a zatímco na domácí straně propukla obrovská radost z cenných tří bodů, na té druhé vládne smutek. Už to totiž vypadalo, že se týmy podělí po bodu za bezbrankovou remízu, když domácí podnikli ve třetí minutě nastavení poslední útok a ten byl zakončen vítězným gólem v podání Emmanuela Boatenga. Levante je tak zase o něco blíže záchraně, naopak Málaga má jistotu sestupu do druhé ligy.
90+4'
90+3'
Levante právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné, domácím se na poslední chvíli podařilo dát gól a tím poslat Málagu do druhé ligy. Na Cokeho přihrávku si naběhl Lukić, ten poslal pas na malé vápno a byť byl EMMANUEL BOATENG tísněn, podařilo se mu zblízka uklidit míč do branky.
90+2'
Ještě jedna žlutá karta, za zatažení za protihráčův dres ji dostal hostující Adrián González.
90+1'
Máme tu zvířecí vsuvku, na trávník vběhla kočka a probíhá se okolo pokutového území.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
89'
Morales předvedl slaboučký centr do pokutového území Málagy, s tímto neměli hosté žádné problémy.
88'
Za pískotu publika popoběhl do zámezí, hosté budou hrát chvíli v deseti lidech.
87'
Nehrajeme, neboť Lestienneho chytily křeče a sedí v pokutovém území domácího týmu. Čeká se na jeho ošetření.
86'
Chvíli to vypadalo, že hostující Rosales zahrál ve vápně rukou, rozhodčí ale zachoval chladnou hlavu a nechal pokračovat ve hře.
85'
V závěru se domácí snaží vytvořit si nápor a pokusit se o rozhodnutí na poslední chvíli.
84'
Nakopávaný míč za obranu hostů skončil až u Roberta, ten si na prudký pas zkušeně počkal.
83'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ideye Brown, přichází Borja Bastón.
83'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Saša Lukić.
82'
Málaga chystá poslední střídání, zatím na lavičce probíhá předávání taktických pokynů.
81'
Hosté kombinují na soupeřově polovině, k brance jim však zbývá opravdu velký kus cesty...
80'
Ne ne, je to směrem kupředu docela trápení a to jak od domácích, tak i hráčů Málagy.
79'
Nyní byl Campaña v centru dění na hranici pokutového území, nedokázal však vystřelit.
78'
Campaña byl faulován v osobním souboji, domácí mohou vyrazit po rozehrání kupředu. Zápas je ale nyní hodně rozkouskován.
77'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Chory Castro, přichází Alberto Bueno.
75'
Hostující Bueno se chystá do hry, ale musí si pod kontrolou sudího ještě upravit pravou štulpnu a chránič.
73'
Trocha vášní u pomezní čáry u střídaček, sudí situaci řešil míčem rozhodčího.
71'
Roberto měl kliku. Na centr si totiž naskočil Brown a nescházelo mnoho, aby míč srazil do vlastní sítě.
71'
Rohový kop pro Levante.
69'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Ivi, přichází Jason.
69'
Blízko vedoucí brance byl blízko domácí Roger Martí, ten si naběhl na přihrávku z levé strany, vyhnul se Miquelovi a brankáře se snažil překonat lehkým obloučkem. Dobrá myšlenka, provedení však skončilo těsně vedle branky.
69'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Mehdi Lacen, přichází Manuel Iturra.
68'
Na lavičce Málagy se nachystalo střídání, čeká se na přerušení hry.
67'
Je to teď plné nepřesností, oba gólmani mají chvíli volna...
65'
Brownovi byl odpískán útočný faul na Lermu, viník se jen nevěřícně dívá po rozhodčím.
64'
Neúspěchem skončily i další centry hostů.
62'
Na druhé straně se uvolňoval Brown, na malém vápně však na jeho přihrávku číhal pouze připravený brankář Olazábal.
61'
Po levé straně unikající Boateng se snažil najít nabíhající spoluhráče, pas na střed ovšem skončil u hostující obrany.
59'
Tento centr už nebezpečný nebyl, Roberto mohl zůstat v naprostém klidu.
58'
Další faul hostů, nyní na Boatenga. Je z toho přímý kop od levé postranní čáry.
57'
Na vysoký centr si naskočil Coke, možná míč i hlavou lehce lízl, vše však skončilo vedle Robertovy branky.
56'
Hostující Miquel protestuje proti verdiktu sudího, že fauloval Martího. Odvolání přímého kopu se ale samozřejmě nekoná.
54'
Ne, tohle nevyšlo, hosté se dokázali ubránit a vyrazit do protiakce.
54'
Morales vybojoval pro Levante rohový kop.
53'
Na lavičce Málagy je poměrně živo, náhradníci se čile rozcvičují, dá se v nejbližší době čekat zásah do sestavy.
51'
Rána Pedra Lópeze zamířila příliš vysoko, nicméně to byl další důkaz prozatímní převahy Levante.
50'
Roberto se snaží vše uklidnit, s rozehrávkou od vlastní branky vůbec nepospíchá.
48'
Levante do druhého poločasu vstoupilo rozhodně aktivněji a vytváří na soupeřovu obranu poměrně velký tlak.
46'
Hned v úvodu druhé půle napřáhl z dálky domácí Campaña a jeho pokus ve vzduchu nepříjemně zaplaval. Roberto si ale zvládl poradit a míč skryl v náruči.
46'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Erick Cabaco, přichází Sergio Postigo.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:32.
Máme za sebou první půli, která nepřinesla žádnou branku a co se šancí týká, tak v nich byli o něco nebezpečnější hosté. Nejblíže úspěchu byl Brown, jehož hlavičku krotil na brankové čáře gólman Olazábal. Ten se pak musel natáhnout i po nepříjemné hlavičce po rohovém kopu, míč však v tomto případě skončil těsně mimo. Domácí Roberta příliš neprověřili a pokud budou chtít pomýšlet na tři body, budou muset po přestávce přidat.
45+1'
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
Centr Iviho byl sražen dobře postaveným hráčem Málagy. A z hlediště se už ozval nespokojený pískot.
43'
Zde to tak nebezpečné nebylo, Málaga se bez větších problémů osvobodila a publikum jen zklamaně vydechlo.
42'
Roh i pro Levante.
41'
Po rohovém kopu si na míč vyskočilo hned několik hráčů a výsledkem byla nebezpečná hlavička, která skončila jen těsně vedle Olazábalovy branky!
39'
Málaga si kombinuje na vlastní polovině, nikam se nežene, pouze vyčkává.
37'
Rolán je nyní v péči lékařů, v pokračování by mu ovšem nemělo zabránit.
37'
Kartou byl potrestán domácí Jefferson Lerma.
36'
Po nedovoleném zákroku na Rolána se bude poprvé udělovat karta a to zcela zasloužená. Jednalo se totiž o opravdu drsný skluz.
34'
Nezměnil to ani oblouček přes obránce, míč totiž skončil u Roberta. Ten nyní čeká, až se mu nabídnou spoluhráči.
33'
Levante je v posledních minutách trochu v útlumu, prakticky se nedostává na dostřel Robertovy branky.
31'
Brown se hezky uvolnil přes Cabaca, následný střílený centr však pouze neškodně prolétl pokutovým územím a skončil mimo hrací plochu.
30'
Lestienne si chtěl na Cabacovi vykoledovat pokutový kop, jeho pád uvnitř vápna byl ovšem až příliš okatý. Rozehrává se od domácí branky.
29'
Hráči Levante reklamovali rohový kop po průniku levou stranou, rozhodčí to ovšem viděli jinak. Rozehrává se tak od Robertovy branky.
28'
Domácí nyní zaútočili několika centry k vápnu, vše ale skončilo mimo.
26'
Campañův centr od rohového praporku skončil na hlavě jednoho z bránících hráčů a ten hravě odvrátil mimo pokutové území.
26'
Už se zase hraje na druhé straně a i zde to bude rohový kop.
25'
Po jeho rozehrání se blýskl Olazábal pohotovým zákrokem proti tvrdé ráně zleva. Stále tak panuje stav 0:0.
24'
Na Browna nyní mířila prudká přihrávka z pravé strany, na poslední chvíli proti ní zakročil Suárez Pier a odvrátil akci na roh.
22'
Utkání se nám opět trochu uklidnilo a sledujeme nyní taktickou bitvu.
20'
Nyní hosté rozehrávali z pravé strany, centr ovšem postrádal přesnost. Levante vyráží do protiútoku.
18'
Na druhé straně se hostům povedla rychlá akce s centrem z pravé strany. Na míč si naběhl mezi obránce Ideye Brown a jeho poměrně prudkou hlavičku musel Olazábal krotit na brankové čáře.
18'
Souboj hostujícího Torrese s Boatengem byl sudím posouzen jako čistý, domácí budou pouze vhazovat.
16'
Obě obrany zatím pracují na sto procent, drtivá většina akcí končí daleko od branek.
14'
Domácí Campaña musel zasahovat proti nízkému centu z pravé strany, pomohl tak svému gólmanovi v odvracení útoku Málagy.
13'
I zde byl k vidění centr z pravého křídla, přihrávka skončila u Roberta.
12'
Rosalesův centr z pravé strany skončil u domácí obrany, ta rázným odkopem založila vlastní útočnou akci.
10'
Celá akce skončila nepřesnou střelou v podání Rolána, Olazábal se už chystá k rozehrání od vlastní branky.
9'
Málaga se začíná zvedat, opět je na útočné polovině, Lestienne bude vhazovat.
8'
Centr od rohového praporku přistál přesně v rukavicích gólmana Levante a hra se tak otáčí opačným směrem.
7'
Střela hostů z velké dálky prolétla nad Olazábalovou bránou, bylo to však s tečí, takže bude následovat rohový kop.
6'
Sledujeme nyní trochu vyčkávací pasáž, hraje se kolem středu hřiště.
5'
Malá domů na gólmana Roberta, Málaga pomaličku rozjíždí pokus o útočný výpad.
4'
Málaga vstoupila do dnešního duelu trochu vlažně, stále čeká na souvislejší kontakt s míčem.
3'
O chvíli později přišla i první střela. K hranici pokutového území si naběhl Ivi, rána pravačkou však zamířila vysoko nad.
2'
První útočný výpad domácích skončil v zámezí, Coke bude přesto vhazovat.
1'

Levante UD: Olazábal – Pedro López, Cabaco, Suárez Pier, Coke – Ivi, Lerma, Campaña, Morales – Martí, E. Boateng.
Náhradníci: Koke – Sadiku, E. Bardi, Postigo, Lukić, Luna, Jason.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Miguel Torres – Castro, Adrián González, Lacen, Lestienne – Id. Brown, Rolán.
Náhradníci: Prieto – González, Iturra, Bastón, Bueno, Keko, En-Nesyri.

Rozhodčí: Santiago Jaime – Jorge Bueno, Fernando Tresaco.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio Ciudad de Valencia začne ve 21:30, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Santiago Jaime, kterému budou na pomezí asistovat Jorge Bueno a Fernando Tresaco.
Málaga CF

Hosté jsou na tom ještě hůře, na posledním místě mají pouze 17 bodů a na nesestupové pozice ztrácí plných 14 bodů. Šest kol před koncem ligy je to takřka neřešitelný rébus... Forma je navíc slabší, poslední dva duely skončily porážkou, jak na půdě La Coruni 2:3, tak i doma s Realem Madrid 1:2. V tomto utkání se jako jediný trefil Rolan a to ve třetí minutě nastaveného času.

Levante UD

Domácí tým je momentálně na 17. místě a hraje tak o záchranu. Na sestupové pozice má čtyřbodový náskok a dnešní zápas k dobru. Půjde do něj s touhou odčinit nepovedené představení z minulého kola, kdy na půdě Atlétikem Madrid prohrál celkem snadno 3:0.

Getafe – Levante 0:1
Levante – Eibar 2:1
Girona – Levante 1:1
Levante – Las Palmas 2:1
Atlético Madrid – Levante 3:0
Dobrý večer u španělské Primera Division. Společně se podíváme na utkání 33. kola mezi týmy Levante UD a Málaga CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.