La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Real Sociedad - 21. září 2017   22:00

Levante
45' Chema (Morales) • 75' Morales  • 89' E. Bardi
3:0
(1:0)
Levante
Fernández – Pedro López (C), Postigo, Chema, Toňo – Campaña (67. Doukouré), Suárez Pier – Jason (36. Ivi), Morales (81. Samuel), E. Bardi – Alegría.
Langerak – Samuel, Doukouré, Ivi, Lukić, Nano, Luna.
Manzano J. (Esp)
Estadi Ciutat de València (Valencia)
Real Sociedad
Rulli – Gorosabel (67. Odriozola Arzallus), A. Elustondo (72. Canales), D. Llorente, de la Bella – Illarramendi, Zubeldia – Vela, Prieto, Juanmi – José (58. Bautista).
Ramírez – Canales, Januzaj, Bautista, Odriozola Arzallus, Rodrigues, Zurutuza.

Levante - Real Sociedad: Pojistka pro domácí, Bardi nedal svým přímákem Rullimu šanci

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji Vám krásnou dobrou noc, protože zanedlouho bude již půlnoc. U dalších onlajnů se na vás těším, na shledanou.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:11.
Je konec a fanoušci Levante bouřlivě oslavují dnešní jednoznačnou výhru. Nedá se říci, že by byl hostující celek vyloženě špatný, nepřipravil si však žádné vyložené šance. Ve 2. půlce zápasu se nejprve prosadil Morales, když proměnil pokutový kop po faulu na něj. Bardi poté po vyloučení Llorenteho skvěle zahrál volný přímý kop a upravil tak skóre dnešního zápasu 3:0!
90+3'
90+2'
Je sympatické, že se San Sebastian snaží stále skórovat, ikdyž je utkání rozhodnuté.
90+1'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Levante právě vstřelilo branku!
A je to 3:0. Krásný volný přímý kop Předvedl ENIS BARDI, když přestřelil zeď a umístil balón přesně do levého horního rohu. Rulli pouze nehybně pozoroval celou situaci.
88'
Je po nadějích! Druhou žlutou kartu, následně tedy červenou, dostává D.Llorente a jde předčasně do sprch.
85'
Buď přijde zázrak a nebo mají domácí 3 body v kapse.
83'
Bautista se pokusil o zakončení, jeho střela však nebyla vůbec nebezpečná.
81'
Střídání v týmu Levante UD; odchází J.Morales a přichází Samuel.
80'
Fernandez vytáhl skvělý zákrok proti nepříjemné přízemní střele. Následuje roh pro hosty.
79'
Další rychlý protiútok zakončuje Ivi, jeho pokus letí vysoko nad.
78'
Nyní to budou mít hosté velmi těžké. Obrana Levante působí bezchybně.
75'
JOSE MORALES proměňuje penaltu! Rulli měl velkou smůlu, míč mu prošel pod tělem do sítě.
74'
Penalta pro tým Levante UD po faulu Odriozola na Moralese.
74'
Rohový kop hostů vyústil v protiútok domácích.
72'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian; odchází A.Elustondo a přichází S.Canales.
71'
Fernandez vykopává od své brány po dalším neúspěšném útoku hostů.
69'
Střídání nám trochu zbrzdilo spád hry, vidíme však stále to samé. San Sebastian tlačí a snaží se vyrovnat, Levante odevzdaně brání těsný náskok.
67'
Sřídání v týmu Levante UD; odchází J.Campana a přichází C.Doukouoré.
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian; odchází A.Gorosabel a přichází A.Odriozola.
65'
Nepříjemný souboj absolvoval Juanmi, jeho následný centr byl velmi nepřesný.
63'
Juanmi vyváží míč na útočnou půli. Zubeldia poté vypálil nepříjemnou přízemní ránu, Fernandez je připraven.
62'
Prudký centr nachází pouze Fernandeze.
60'
San Sebastian drží míč na kopačkách, obrana domácích ale zatím funguje dobře.
58'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian; odchází W.José a přichází J.Bautista.
56'
Špatné kopačky dostal nejspíše i Illarramendi, který trestuhodně minul skákavý míč, pro který si následně došel Fernandez.
55'
Bardi vyslal nepříjemnou střelu z přímého kopu a Rulli měl co dělat, aby balón vyrazil nad bránu. Míč ve vzduchu lehce zaplaval a nadělal brankáři problémy.
53'
Campana mohl navýšit vedení! Skvěle si pohlídal ofsajdovou past, míč však v bezprostřední blízkosti gólmana posílá vysoko nad bránu.
51'
Levante se pokusilo odpovědět na tlak hostů, Real Sociedad rychle obrací do útoku.
50'
Rohový kop pro hosty nepřinesl nebezpečí.
49'
Juanmi si nejspíše obul špatně kopačky do 2. poločasu. Lehký míč mu utíká do autu,
48'
Faul hostujícího borce a míč má Levante.
46'
Juanmi se drží za hlavu. Po pár vteřínách druhého poločasu mohl vyrovnat, z hranice vápna však pálí nad.
46'
Prvních 45 minut je za námi a větší radost mohou mít fanoušci domácího celku. Real Sociedad byl vizuelně lepší a silnější, více šancí si však vytvořili domácí borci. Rulliho zákroky během prvního poločasu byly opravdu neuvěřitelné. Na jednu střelu byl však brankář hostů krátký, a to na nádherný volej, který vyslal ve 45. minutě Chema a stanovil tak skóre 1. poločasu 1:0.
45+1'
45'
Krása krása krása! To, co nyní předvedl CHEMA se jentak nevidí. Morales poslal prudký centr na hranici vápna a tam se Chema krásně opřel do míče a z voleje posílá balón přímo do vzdálenějšího horního růžku.
44'
Žlutou kartu dostává za ostrá faul na Bardiho D.Llorente.
44'
Nebylo to špatné, ale kousek chyběl. Po rohovém kopu se k míči dostal Morales, ale jeho střela končí pár deciemtrů vedle.
43'
Roh pro domácí vybojoval jejich kapitán Lopez.
41'
Mnoho nepřesností na obou stranách. Míč nakonec po faulu mají hosté.
40'
Tak to byla velmi zvláštní střela a díky odrazu málem zaplula za záda Rulliho. Ten nakonec oblouček vyboxoval.
39'
Něco tomu chybí! Není v tim šťáva, dravost, nadšení. Chtělo by to ostřejší zákrok, trochu emocí přinést na zelený pažit.
38'
Ofsajd zastavuje akci hostů a první poločas se nám pomalu chýlí ke konci.
36'
Střídání v týmu Levante UD; odchází Jason a přichází Ivy.
35'
Real Sociedad měl šanci na vstřelení prvního gólu, Alegria ale netrefil bránu.
33'
Rulli opět vytáhl neuvěřitelný zákrok! Po rohovém kopu se míč odrazil od jednoho z hráčů velmi nepříjemně, bylo to nejspíše od Jasona. Rulli však skvěle zasáhl.
32'
Roh pro domácí, první v tomto utkání.
31'
Lopez nabral svého soupeře jako na vidle a má štěstí, že mu rozhodčí neuděluje žlutou kartu.
29'
Vela to nemyslel špatně, když naslepo dával míč za sebe do pokutového území. Nebyl však spoluhráči pochopen.
28'
Morales nyní přecenil své fotbalové umění, když se neboácně pustil mezi čtveřici obránců. O míč přišel a útočí hosté.
26'
Real Sociedad opět přidal a zkouší připravenost obrany Levante. Po levé straně se Juanmi neprosadil, nyní se balón přesunul doprava.
24'
VOlný přímý kop hostů málem uklidil do brány Elustundo, jeho hlavička však těsně míjí levou tyč brány.
22'
Oba celky to nyní zkusily dlouhými nákopy, ani jeden se však neujmul. Campana poté zachytil rozehrávku domácích.
20'
Hra se po velkých šancích domácího celku trochu zklidnila. Levante je ale v posledních minutách jasně lepší.
17'
Tak to byly 2 neuvěřitelné zákroky od Ruliho, který zachránil svůj tým od pohromy. Tono a poté Jason zkoušeli velmi tvrdými ranami vsítit gól, ani jeden však nevyzrál na hostujícího góolmana.
16'
Juanmi podkopl Bardiho, který se chvilku povaloval na trávníku, je však v pořádku.
15'
Llorente po přímém kopu hlavičkuje těsně nad bránu Fernandeze. Velká škoda pro hosty!
14'
Ve 14. minutě už mají domácí 2 žluté karty, tu druhou dostává E.Bardi.
14'
Kdepak, obrana skvěle zapracovala a odvrátila balón.
13'
Hosté mají k dispozici volný přímý kop ze slibné pozice.
12'
Morales posílal vysoký centr, který bohužel přeletěl vše v pokutovém území a končí v autu.
10'
Lopez posílal přihrávku do ofsajdu, Real Sociedad se tak lehce dostává k balónu.
9'
Jsou to hostující borci, kteří mají větší snahu a na začátku utkání vypadají lépe.
7'
Velmi nepřehledná situace před vápnem domácích! Faul a následná rychlá rozehrávka se hostům povedla, následná střela Juanmi však byla nepřesná a končí vedle brány domácích.
6'
První žlutou kartu vidí Chema.
3'
Illaramendi poslal pozdrav pro fanoušky za bránou Fernandeze.
3'
Hosté drží míč na svých kopačkách a kombinují hluboko na své polovině.
2'
Máme zde začátek zápasu! Domácí Levante nastupuje v tmavé modro-fialové kombinaci a hosté v modrobílé.
1'

Levante UD: Fernández – Pedro López (C), Postigo, Chema, Toňo – Campaña, Suárez Pier – Jason, Morales, E. Bardi – Alegría.
Náhradníci: Langerak – Samuel, Doukouré, Ivi, Lukić, Nano, Luna.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Gorosabel, A. Elustondo, D. Llorente, de la Bella – Illarramendi, Zubeldia – Vela, Prieto, Juanmi – José.
Náhradníci: Ramírez – Canales, Januzaj, Bautista, Odriozola Arzallus, Rodrigues, Zurutuza..
Real Sociedad San Sebastian
Hosté vstoupili do sezózy 2016/17 ještě lépe než jejich protivník. Kromě prohry v prvním kole od Realu Madrid všechna svá utkání vyhráli a se skóre 11:7 a ziskem 9 bodů jsou na skvělém 4. místě tabulky. Mimochodem, jejich jediný přemožitel – Real Madrid – je na místě pátém. Real Sociedad tak v dnešním zápase bude chtít zajisté navázat na skvělou šňůru vítězství a připsat si další 3 body.
Levante UD
Domácí borci nevkročili do nové sezóny špatně. Vždyť za 4 zápasy ještě nenašli přemožitele. Zatím nsbírali 6 bodů za 3 remízy a výhru v posledním kole proti Villarealu 1:0. Skore 5:4 nesvědčí o přílišné atraktivitě jejich střetnutí, když ale vezmete v úvahu, že už za sebou mají zápasy se soupeři jako jsou Real Madrid či Valencia, není to vůbec špatná vizitka. Zatím domácí okupují 9. místo nejvyšší španělské ligy, ale týmy jsou uprosřed tabulky hodně nahuštěné a bodové rozestupy minimální. Uvidíme, jak si Levante povede dnes na domácím stadionu.
Krásný večer milí fotbaloví fanoušci! Mé jméno je Martin Primus a dnes se společně podíváme na zápas mezi Levante UD a Real Sociedad San Sebastian. Zápas začíná ve 22:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.