La Liga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : Real - 15. dubna 2018   20:45

90+3' Rolán (Ricca)
1:2
(0:1)
Real
29' Isco   • 63' Casemiro  (Isco)
Málaga
Roberto – Rosales, Miguel Torres, Miquel (71. I. Rodríguez), Ricca – Lacen (53. Bueno), Iturra – Rolán, Adrián González, Castro – Id. Brown (78. Lestienne).
Prieto – Rolón, Bueno, Samuel, Lestienne, En-Nesyri, I. Rodríguez.
De Burgos – Aguilar, Núňez
Estadio La Rosaleda (Málaga)
27.112 diváků
Real
Navas – Carvajal, Vallejo, Ramos, Hernández – Kovačić, Casemiro, Isco (72. Mayoral) – L. Vázquez, Benzema, Asensio (66. D. Ceballos).
Casilla – Kroos, Marcelo, M. Llorente, Hakimi, Mayoral, D. Ceballos.

SESTŘIH LA LIGY: Málaga CF – Real Madrid 1:2. Hostujícímu Iscovi tleskal celý stadion

Je tu konec zápasu 32. kola Primera Division mezi Málagou a Realem Madrid. Hosté i ve značně kombinované sestavě na hřišti posledního týmu tabulky dominovali a po zásluze zvítězili. Po gólech Isca a Casemira je může mrzet snad jen to, že si nechali dát ve třetí minutě nastavení zbytečný gól na 1:2. Nic to ale nemění na tom, že se Los Blancos posouvají v ligové tabulce zpět na třetí místo za vedoucí Barcelonu a druhé Atlético.
90+3'
90+3'
Málaga právě vstřelila branku!
Po centru z levé strany zvládl DIEGO ROLÁN souboj s váhajícím Vallejem a sám před Navasem s pomocí břevna snížil na 1:2. Víc toho ale domácí již nestihnou, protože se píská konec.
90+2'
Žlutou kartu dostává Roberto Rosales (Málaga CF).
90+1'
Nastavovat se budou ještě tři minuty.
90'
Již se rozeběhla poslední minuta. Domácí sice hrají sympaticky, ale po dnešní prohře nabírá jejich sestup naprosto reálné obrysy.
89'
Hraje se ve středu pole, u balonu jsou nadále hráči bílého baletu.
88'
Hosté se již nikam moc neženou a po očku sledují časomíru, která ukrajuje poslední vteřinky dnešního zápasu.
87'
U balonu jsou nyní domácí, k vápně Realu se ale dostávají jen velmi složitě.
86'
Po rohu se k brejku nadechli hosté a po přihrávce od Benzemy se do zakončení dostal dokonce stoper Sergio Ramos, který sprintoval jako jeden z mála přes celé hřiště. Měl ale smůlu, protože ho vychytal Roberto.
85'
Centr z pravé strany nyní Navas raději vyboxoval nad sebe a za bránu a následuje roh.
84'
Zápas pomalu spěje do finále a zatím to na žádné velké drama nevypadá. Hosté mají otěže zápasu pevně ve svých rukou.
82'
Žlutou kartu dostává Iván Rodríguez (Málaga CF), který tvrdým skluzem zastavil rozběhnutého Carvajala.
80'
Domácí se sice sympaticky snaží, jenže proti pozorně hrajícímu Realu to mají velmi těžké. Bueno zkoušel střílet zpoza vápna, míč ale poslal mimo.
78'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ideye Brown, přichází Maxime Lestienne.
77'
Po rychlé kombinaci to zkusil po zemi Mayoral, gólman Roberto byl ale pozorný a dobře zasáhl.
75'
Hosté mají otěže zápasu jasně ve svých rukou. Soupeři prakticky nic nedovolují a jako v prvním poločase se prakticky stále hraje na polovině Málagy.
73'
V souboji na polovině hřiště dostal nyní naloženo Benzema, který se zlostně dívá na rozhodčího a hráče, který ho atakoval. Faul se ale nepískal a pokračuje se ve hře.
72'
Po rychlém protiútoku poslal nyní Benzema balon do ofsajdu na Lucase a balon budou mít domácí.
72'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Borja Mayoral.
71'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ignasi Miquel, přichází Iván Rodríguez.
71'
Kovačič hledal rychlým pasem do vápna Lucase, tomu chyběl jen malý kousek.
70'
Při faulu se zranil domácí stoper Miquel, který teď bude muset dokonce střídat.
69'
U postranní čáry byl faulovaný Carvajal, následovat bude standardka pro hosty.
68'
Centr z pravé strany bravurně vyboxoval gólman Navas.
68'
Po faulu Hernándeze budou přímý kop zahrávat nyní domácí.
67'
Hosté kopali v krátkém sledu dva rohové kopy, gólman Roberto si ale další zákrok nepřipsal.
66'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Dani Ceballos.
65'
Domácí měli šanci kopat roh Rosalesem, opět to ale k ohrožení brány nevedlo.
63'
Real Madrid právě vstřelil branku!
To byla parádní kombinace. Na hranici vápna se k míči dostal Benzema, velmi povedeným driblinkem přelstil dva bránící hráče a zároveň přihrál na levou stranu Iscovi. Ten následně předložil před prázdnou bránu balon CASEMIROVI a ten naprosto bez problémů zvýšil na 2:0 pro Real.
63'
Dnešní utkání sleduje 27.112 diváků.
62'
Míč postupně doputoval až k brankáři Robertovi a teď budou hrát domácí.
61'
Hosté získali po rohu balon rychle do své moci a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.
60'
Domácí vybojovali roh a mezitím se Vallejo vrátil zpět na trávník.
59'
Navas nyní ve snaze vyboxovat balon trefil spoluhráče Valleja, který krátce zůstal otřesený ležet na trávníku. Po ošetření bude patrně pokračovat ve hře.
57'
Centr mířící do vápna Realu ve velkém klidu zastavil gólman Navas.
56'
Benzemovi se stále nedaří. Opět se dostal k balonu, jenže ve vápně soupeře znovu nic nevymyslel.
55'
Iturra tvrdým skluzem zastavil Thea Hernándeze a dostává žlutou kartu.
54'
Bojovník Carvajal poslal do vápna centr na Benzemu, toho ale zradilo zpracování a zakončení jsme se nedočkali.
53'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Mehdi Lacen, přichází Alberto Bueno.
51'
Po rohovém kopu zafungovala domácí defenziva opět bez problémů a Málaga se ubránila.
50'
Do vápna si na centr z levé strany nabíhal Benzema, včas ale balon na rohový kop odvrátil Ricca.
49'
Rosales ve vápně lehce postrčil Asensia, který se vehementně dožadoval odpískání penalty. Následuje ale jen odkop od brány.
48'
Hosté vstoupili aktivně i do druhého poločasu a domácí se musí bránit.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Je za námi první poločas zápasu mezi Málagou a Realem Madrid. Hosté vedou zaslouženě 1:0, když se v 29. minutě prosadil Isco. Domácí ale také především v závěru poločasu dvakrát zahrozili a dali jasně najevo, že to Real nebude mít ve druhém poločase úplně jednoduché. Uvidíme, co nám druhé dějství tedy ještě nabídne.
45'
45'
Domácí měli možnost kopat ještě rohový kop, z něj ale již bránu Realu neohrozili.
44'
Po obrovské chybě Casemira se k balonu dostal Iturra, který byl sám před Navasem. Ten ale výborně zasáhl a hosté si mohou oddychnout.
42'
Roberto Rosales nevystřelil z přímého kopu vůbec špatně, míč ale nakonec poslal asi metr nad břevno hostující brány.
41'
Carvajal nyní dva metry za vápnem poslal k zemi Rolána a bude tady také velmi zajímavá standardka pro domácí.
40'
Lucas nyní ostře zastavil rodící se brejk domácích a fanoušci se hodně hlasitě dožadovali žluté karty pro rychlonohého křídelníka. Sudí De Burgos byl ale v klidu.
39'
Zpoza vápna se do balonu opřel Isco, gólman Roberto si s jeho pokusem v pohodě poradil.
37'
Po rohovém kopu se hosté již k zakončení nedostali.
36'
Za protesty po signalizovaném rohu pro Real dostal žlutou kartu domácí Ricca.
33'
Aktivní Isco nyní vnikl do vápna a dobře vypálil na přední tyč. Gólman Roberto by patrně zasáhl, balon ale prolétl těsně mimo.
31'
Hosté mají otěže zápasu jasně ve svých rukou. Na domácích je vidět, že na posledním místě tabulky nejsou v pohodě.
29'
ISCO parádní střelou okolo zdi poslal balon přesně k tyči a Roberto neměl šanci zasáhnout – 0:1!
28'
Teď tady bude navíc velmi zajímavá standardka pro Real. Je to rozhodně pozice na střelu.
27'
Hosté mají nadále velkou převahu a hraje se prakticky stále na polovině domácího celku.
25'
Po zajímavém signálu vše vyvrcholilo centrem Casemira, po kterém se snažil hlavičkovat Benzema. Z dobré pozice ale míč poslal mimo.
24'
Zpoza vápna pálil Kovačič, jeho rána byla domácí defenzivou zblokovaná na roh.
23'
Isco lehounkým obloučkem poslal do vápna balon na Lucase, který ale v gólové pozici přestřelil Robertovu bránu. Domácí měli nyní velké štěstí!
22'
Po dlouhém autu do vápna se míč odrazil k Chory Castrovi, který ale z otočky střílel hodně nepřesně.
21'
Domácí se po dlouhé době dostali k vápnu Realu. Nyní budou zahrávat autové vhazování.
19'
Střílený centr do vápna zkoušel posílat Asensio, nikoho ze spoluhráčů ale nenalezl a domácí defenziva zasahovat nemusela.
18'
Real začíná mít značnou územní převahu. Po další přihrávce z pravé strany to zkusil bez přípravy Benzema, jeho rána byla ale zblokovaná.
16'
Lucas našel ve vápně hlavu Kovačiče, jehož povedené téměř gólové zakončení skvěle vyrazil Roberto!
15'
Úvod zápasu je hodně opatrný. Zatím není znát, že by proti sobě nastoupily týmy, které dělí v tabulce propastných sedmačtyřicet bodů.
14'
Z pravé strany zkoušel z velkého úhlu pálit Benzema, míč ale poslal vysoko nad bránu a Roberto mohl být v klidu.
12'
Z pravé strany centroval do vápna Isco, gólman Roberto v pohodě míč schoval do rukavic.
10'
Máme za sebou prakticky úvodní desetiminutovku, na první šanci zatím ale čekáme.
8'
Rosales dostihl balon na pravé straně až u postranní čáry, tak trochu v nouzi se pokoušel vyslat balon směrem do útoku, avšak poslal ho jen do zámezí a odkopávat tak bude Navas.
6'
Po centru do vápna v pohodě zasáhl Isco a hosté se ubránili. Nyní jsou hráči Realu u balonu a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.
5'
Po faulu na Rolána budou domácí zahrávat přímý kop. Není to pozice pro zakončení, následovat bude centr do vápna.
3'
Útočná akce domácích skončila ofsajdem, rozehrávat budou hráči Realu.
2'
Úvod zápasu je opatrný. Oba celky se pokoušely poprvé zaútočit, oba brankáři ale zasahovat zatím nemuseli.
1'
Hráči jsou již na trávníku, po nezbytných oficialitách zápas za pár chvilek začne.

Málaga CF: Roberto – Rosales, Miguel Torres, Miquel, Ricca – Lacen, Iturra – Rolán, Adrián González, Castro – Id. Brown.
Náhradníci: Prieto – Rolón, Bueno, Samuel, Lestienne, En-Nesyri, I. Rodríguez.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Vallejo, Ramos, Hernández – Kovačić, Casemiro, Isco – L. Vázquez, Benzema, Asensio.
Náhradníci: Casilla – Kroos, Marcelo, M. Llorente, Hakimi, Mayoral, D. Ceballos.

Rozhodčí: De Burgos – Aguilar, Núňez.
Real Madrid je aktuálně na čtvrtém místě tabulky a v případě vítězství by se posunul na třetí místo před aktuálně třetí Valencii, která včera prohrála na půdě Barcelony. Real bude proti soupeři z posledního místa tabulky šetřik několik svých důležitých hráčů. Zranění do zápasu nepustí stopera Nacha a ani do Málagy dnes neodcestovali Ronaldo, Bale, Varane nebo Modrič. Nic to ale nemění na tom, že bílý balet bude dnes velkým favoritem zápasu.
Dnes domácí Málaga neprožívá vůbec dobrou sezonu. Klub z jižního pobřeží Pyrenejského poloostrova je aktuálně poslední a má již jistotu sestupu do druhé ligy. Nic na tom nezměnila ani poslední domácí výhra nad Villarrealem 1:0. Předtím totiž Málaga nevyhrála čtrnáct zápasů v řadě (z toho většinu prohrála), a to jí stálo prvoligovou příslušnost. Ve vůbec posledním zápase hrála Málaga na hřišti Deportiva La Coruňa, kde prohrála po boji 2:3.
Hezký nedělní večer všem fanouškům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 32. kola Primera Division mezi domácí Málagou a hostujícím Realem Madrid. Čeká nás souboj dvou týmů z opačných konců tabulkyy. Domácí jsou totiž poslední a hosté budou dnes usilovat o návrat na třetí příčku tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.