La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Atlético - 10. prosince 2017   16:15

0:1
(0:1)
Atlético
30' Saúl Ñíguez  (Vrsaljko)
Real Betis
Adán – Barragán (75. Gracia), Mandi, Feddal, Durmisi – Ruiz (87. Ruibal), Guardado (66. Camarasa) – Joaquín, Boudebouz, Tello – León.
D. Giménez – R. Navarro, Camarasa, Nahuel, Tosca, Ruibal, Gracia.
Hernández – Sobrino, Naranjo
Estadio Manuel Ruiz de Lopera (Sevilla)
45 517 diváků
Atlético
Oblak – Vrsaljko, Savić, Godín, Luís – Saúl Ñíguez, Gabi, Partey (90+2. Lucas Hernández), Koke – Gameiro (76. F. Torres), Á. Correa (61. J. Giménez).

CELÝ SESTŘIH: Betis – Atlético Madrid 0:1

Atlético bere tři body, ačkoliv měl Betis územní převahu, ale hostující celek bránil výborně. Oblak vytáhl parádní zákrok proti střele Tella do pravého horního rohu branky. V závěru sice měl domácí celek tlak, ale hosté vše ustáli. Jako jediný se prosadil Niguez po centru z pravé strany na zadní tyči ve skluzu v době, kdy běžela 30. minuta...
90+6'
90+6'
Leon dostal žlutou kartu za řeči.
90+5'
Vrsaljko prodloužil dlouhý míč na pravé straně, ale poté fauloval před zraky Kokeho. Asi poslední šance pro domácí celek, kdy míč pošle do ohně Adán.
90+5'
Hostující nákop po pravé straně zlikvidovala obrana domácích a navíc byl k vidění faul na Godína na polovině hřiště.
90+4'
Oblak to měl složité při rozehrávce proti presujícímu fotbalistovi a musel hrát z jedničky. Jenže Betis pomohl Atléticu faulem na Gabiho.
90+3'
Torres s Kokem šetřili na levé straně na polovině hřiště čas, do toho jim pomohl spoluhráč, a tak je balon u Vrsaljka na druhé strany.
90+3'
Hostující celek vhazoval zleva z poloviny svého soka, ale ten snadno získal balon a žene se směrem na Oblaka.
90+2'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Lucas Hernández.
90+2'
Přizemní centr zprava prolétl vápnem až na zadní tyč a Oblak stále drží čisté konto před výkopem od vlastní branky.
90+1'
Camarasa pokračoval v tlaku domácích hráčů na polovině soupeře, ale Atlético disponovalo velice dobrým pohybem v obraně a zatím se vše obešlo bez zákroku Oblaka.
90+1'
Pět minut se nastavuje!
90'
Boudebouz, Camarasa a Durmisi vyvinuli tlak na hostující celek, ale Durmisi neodcentroval přesně zleva.
90'
Přihrávka Parteye po pravé straně byla až příliš rychlá, takže následoval jednoduchý zákrok rukama v podání Adána.
89'
Atlético drželo balon na polovině domácích, ale Luis se ke střele zleva nedostal, takže vykopává od vlastní branky Adán.
88'
Domácí tým kombinoval na polovině hřiště, kdy Partey nezachytil křižný pas na levou stranu, ale po sérii odrazů ve vápně se Atlético ubránilo díky Savičovi a zákroku Oblaka do koše.
88'
Partey získal aut zprava zřejmě pro Vrsaljka, ale hostující celek nezvládl přechodovou fázi a musí se bránit.
87'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Aitor Ruibal.
87'
Atlético se bránilo na polovině hřiště. Následně čekal marně na nahrávku na levé straně Durmisi.
86'
Při centru na přední tyč hlavičkoval domácí hráč hlavou. Následně po střele Luise drží balon Adán.
86'
Vrsaljko našel autem na pravé straně Parteye a ten vybojoval roh zřejmě pro Kokeho.
85'
Po nahrávce Kokeho kličkoval na pravé straně vápna Torres, dobrou práci odvedl také Vrsaljko, který vhazuje.
85'
Saúl zpomalil hru na polovině hřiště. Posléze Vrsaljko hrál dozadu na jednoho ze svých spoluhráčů.
84'
Po křižné nahrávce na levou stranu obešel Durmisi Vrsaljka, ale po souboji Saviče s Boudebouzem bude vhazovat hostující tým.
83'
Feddal nahrál dozadu na Adána. Domácí celek byl v začátku své akce trpělivý, ale Atlético včas přistupovalo k protihráčům.
83'
Zřejmě Feddala chytly křeče, a tak se chvíli hrát nebude.
82'
Vrsaljko vhazoval zprava na hranici vápna, kde po vniku do šestnáctky si nedovoleně pomohl rukama Partey, míč pro domácí celek.
82'
Koke trošku pošetřil čas na levé straně a počkal na své spoluhráče již na polovině domácích. Po křižné přihrávce na pravou stranu dolétl centr Vrsaljka přes Torrese na přední tyči do náruče Adána na malém vápně.
81'
Feddal se svým kolegou z obrany začal kombinaci domácích hráčů. Kdy následně Betis ztratil míč na pravé straně.
81'
Hostující celek byl zbrklý při přechodu do útoku a pouze odevzdal míč do náruče Adána. Domácí celek už ovšem nemá mnoho času na srovnání stavu zápasu.
80'
Betis držel balon na polovině Atlética, ale stejně přišel o balon bez větší námahy hostů.
79'
Oba hráči na nohou a Mandi ještě vyfasoval za skluz na Kokeho žlutou kartu.
79'
Koke a Mandi zůstali ležet na hrací ploše a hra je tím pádem přerušena.
78'
Hosté nezískali balon při presinku . Následně Ruiz se svými spoluhráči zatlačili Atlético, ale všechny pokusy byly zablokované.
77'
Feddal centroval zleva na zadní tyč, kde s lehkostí chytil míč do koše na hranici malého vápna Oblak.
77'
Betis je lepší v dnešním zápase, ale Atlético předvádí svojí typickou hru založenou na výborné obraně.
77'
Atlético se celkem pomalu přesouvá po pravé straně před Adána.
76'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Fernando Torres.
76'
Leon a Camarasa podrželi balon na vlastní polovině, ale Atlético bylo na půli hřiště agilní až přišla nepřesná křižná nahrávka na levou stranu.
75'
Nebude dlouho trvat a Atlético využije Fernanda Torrese na hrací ploše.
75'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Antonio Barragán, přichází Julio Gracia.
74'
Koke byl na začátku hostující akcie, která krátce vedla přes pravou stranu.
74'
Barragán zastavil balon na pravé straně. Následovalo přenesení na druhou stranu, kde Durmisi, ani Boudebouz zatím neodcentrovali.
73'
Za malou chvíli sáhne domácí celek ke střídání.
73'
Luis faulovaný a rozehrávat bude hostující akci z vlastní poloviny z levé strany pravačkou Oblak.
73'
Camarasa nahrával na levou stranu, kde byl připraven Durmisi, ale netroufl si na souboj jeden na jednoho, to byl jakýsi začátek konce domácích naději na zakončení na Oblaka.
72'
Hosté včas zachytili útok po pravé straně, ale i ve druhém poločase platí, že soupeř je o něco aktivnější.
71'
Domácí celek nezahrozil centrem zprava, který odklidil z velkého vápna bez problémů Vrsaljko. Na balonu už je ovšem opět outsider zápasu.
71'
Camarasa spolupracoval s Feddalem na levé straně na vlastní polovině a Betis se chystal k tomu, aby začal poslední dvacetiminutovku normální hrací doby.
70'
Domácí celek na pravé straně zrychlil hru, ale poté si své odvedl v obraně Luis, takže favorit zápasu stále drží jednobrankové vedení.
70'
Gimenéz to celkem na polovině schytal, ale hrát se bude proti Atléticu, což se hostujícímu hráči nezdá.
69'
Partey chtěl využít nejisté rozehrávky Betisu, Atlético posléze zprava získalo aut z vlastní poloviny.
68'
Koke nenašel spoluhráče na zadní tyči, tlak hostů pokračoval až Gimenéz pálil vysoko nad branku, takže výkop pro Adána.
68'
Hostující celek se postupným útokem po pravé straně dostal až k rozehrávce rohu.
67'
Také Gameiro byl pohlídaný na pravé straně, ale Vrsaljko nebude nikam pospíchat s autovým vhazováním nedaleko domácího vápna.
67'
Partey nedostal k míči na pravé straně na polovině domácích, ale ti poté svojí nevynucenou chybou nabídli Atléticu autové vhazování.
66'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Víctor Camarasa.
66'
Gurdado leží na hrací ploše a má zřejmě problémy se svalem. Zdá se, že Betis bude muset střídat.
85'
Oblak vykopával na pravou stranu, kde Partey nahrával na střed. Posléze Koke zpomalil hru přihrávkou pod sebe, ale Atlético je nadále nastěhované na polovině domácích.
65'
Tello utekl po levé straně Gimenezovi, ale nevybojoval ani roh, od vlastní branky bude vykopávat Oblak.
64'
Hostující celek nakopl míč po levé straně, ale na balonu je nyní domácí tým, kdy na polovině soupeře brání Vrsaljko.
63'
Krásný volej při rozehrávce v podání Oblaka, následně Joaquín fauloval Godína, což se domácím vůbec nelíbí.
63'
Zakončení Ruize ze střední vzdálenosti spadlo k levé tyči z pohledu Oblaka, kde byl připravený brankář hostů.
62'
Saúl s Gameirem se hnali na branku soupeře po pravé straně, ale po nahrávce na střed byl pokus Kokeho zablokovaný.
62'
Tak dlouho si domácí hráči vyměňovali balon na pravé straně až o míč přišli a útočit bude Atlético z vlastní poloviny.
61'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází José Giménez.
61'
Dva centry v krátkém sledu do ohně, ten druhý zleva chytil do koše bez větších potíží Oblak.
60'
Po obranném zákroku Parteye napálil odražený míč Tello z jedničky do pravého horního rohu branky, ale Oblak zásahem zápasu drží vedení hostů.
59'
Luis vystoupil z levé strany z obrany a tvrdým skluzem poslal k zemi Barragána, za což vidí žlutou kartu.
58'
Celkem složitá rozehrávka domácích hráčů až Partey vše vyřešil faulem.
58'
Po chybě domácích na polovině hřiště chtěl hrát po levé straně Koke, ale outsider zápasu svojí chybu z přechodové fáze včas napravil.
57'
Gurdado dohrál Parteye a hostující celek se může zklidnit, protože bude mít výhodu útoku.
57'
Dva hráči domácích zasáhli na levé straně na polovině hřiště hlavou a hra se poté přesunula na druhou stranu, jenže nebezpečí odvrátil Savič s Vrsaljkem nohou na malém vápně.
56'
Godín nechal protihráče z pravé strany odcentrovat na bližší tyč, ale tam čekaly rukavice Oblaka a zapsaly rutinní zákrok.
55'
Tello utekl po levé straně Vrsaljkovi, Leon poté mohl na přední tyči klidně střílet, ale místo toho přehrál situaci do druhé vlny, kde nebyl nikdo z domácích hráčů.
55'
Correa se na pravé straně na polovině hřiště jeden na jednoho neprosadil a míč je opět u Adána, který využívá stopera domácích.
54'
Feddal vyzval spoluhráče, aby hráli po pravé straně, ale míč se vrátil ke zmiňovanému obráínci Betisu až Durmisi se dotkl hracího předmětu již v zámezí, takže aut pro Atlético.
53'
Domácí celek byl na balonu v době, kdy napadal Partey, ale míč nakonec skončil na kopačce Adána, který měl na starosti výkop směřující na levou stranu.
53'
Přes Correu ve zdi propadl míč na zadní tyč, kde vyboxoval míč celkem nejistě Oblak a i proto tlak Betisu trvá na polovině hřiště.
51'
Joaquín se na pravé straně svíjí bolestí a Godín za faul na domácího hráče vyfasoval žlutou kartu.
49'
Vrsaljko centroval zprava, ale jeho spoluhráč byl na penaltě pokrytý, takže bez zásahu Adána.
49'
Guradado chyboval, takže Partey mohl přihrát po pravé straně, ale Vrsaljko přihrávkou pod sebe zpomalil akci hostů.
48'
Barragán tvořli hru na pravé straně, posléze Betis kombinoval na polovině hrací plochy a míč se vrátil nohu pravého beka outsidera zápasu.
48'
Dnešní utkání sleduje 45 517 diváků.
47'
Po centru zleva na zadní tyč pokračoval Betis Guardadem do koše Oblaka, který bez problémů chytil balon a začal útok hostů.
46'
Saúl po zásahu Vrsaljka hlavou fauloval zřejmě Durmisiho a standardní situace pro domácí je na světě.
46'
Leon unikal po levé straně, ale čas jej zastavila dvojice Godín – Savič. Nicméně balon je na kopačce Adána.
46'
Atlético mělo výkop druhého poločasu.
46'
To znamená, že Atlético je vítězem prvního poločasu. Prosadil se totiž Niguez na zadní tyči při centru zprava, kdy procpal míč ve skluzu do sítě. Balon držel více domácí celek, ale hodně málo a střílel. Úvodní dějství nepřineslo žádnou úchvatnou podívanou a bylo hodně nudné.
45+2'
45+1'
Barragán a Feddal neuspěli po pravé straně, nedostali se ani k centru.
45+1'
Luis držel balon na polovině hřiště a Atlético chce dohrát první poločas i s Vrsaljkem daleko od vlastní branky.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje!
45'
Godín nakopl míč po levé straně, kde neměl šanci na úspěch a střelu Saúl.
45'
Koke s Luisem obstarali úvod akce po levé straně až fauloval Barragán při presinku.
44'
Partey přečetl křižnou nahrávku na pravé straně, ale Atlético se následně zbrkle zbavilo balonu a útočit může Betis.
44'
Luis byl aktivní na levé straně po ztrátě balonu, ale domácí celek nic nepokazil až Godín fauloval Ruize.
43'
Koke si při brejku seběhl zleva na střed a Guardado dostal za takový vynucený faul žlutou kartu.
43'
Ohraná písnička. Betis drží více balon na nohou, ale celkem málo střílí a prověřuje Oblaka.
42'
Vrsaljko zasáhl na pravé straně hlavou a poté si pomohl se Savičem, nyní ovšem balon lítá na kopačkách domácího týmu, konkrétně Barragána.
41'
Leon převzal nahrávku na pravé straně, ale zakončení Betisu z tak osmnácti metrů na zadní tyč chytil bez problémů do koše Oblak.
41'
Nehraje se zatím vůbec pohledný zápas.
40'
Koke zkusil se spoluhráči ťukec na levé straně na polovině hřiště, ale Atléticu posléze nefungovala finální fáze akce.
39'
Guardadův centr na zadní tyč nebyl větším nebezpečím pro Oblaka, ale domácí celek zůstává nadále u míče na polovině hrací plochy.
39'
Atéltico bylo důrazné v obraně, ale Joaquín získal faul na vlastní osobu a standardku zprava.
38'
Opět Ruiz hledal cestu k brance na pravé straně, tam také již na polovině hostů bude vhazovat pod sebe Barragán.
37'
Betis hrál po pravé straně Barragánem a Ruizem, ale Atlético se velice dobře pohybovalo v obraně a znemožnilo domácím zakončení.
36'
Barragán na pravé straně zrychlil hru, ale po přesunu do vápna se domácí celek nedočkal při centru vytoužené penalty.
36'
Correa fauloval na levé straně a jeho soupeři rozehráli nakrátko, kdy čekal na nahrávku na pravé straně Barragán.
35'
Atlético se musí ve většině případů brání a balon méně na svých kopačkách, i tak vede nad Betisem 1:0.
35'
Jenže na hřišti zůstal ležet otřesený Gabi. Hostující kapitán by měl ovšem i tak pokračovat nadále v zápase.
34'
Po sérii odrazů na polovině domácích šel Betis do rychlého brejku, který důrazným zákrokem proti Leonovi ukončil Gameiro na ose hřiště.
33'
Betis sevřel Atlético. Následně neodcentroval zprava Barragán až ztratil balon Boudebouz.
32'
Tello nahrával na levou stranu Durmisimu, ale jeho pokus tak ze sedmnácti metrů byl zablokovaný.
32'
Víceméně první větší šance hostů skončila trestem pro domácí celek.
30'
Atlético právě vstřelilo branku!
Nejprve hrál na polovině domácích Godín nahrál pod sebe. Následoval kříž Kokeho na pravou stranu. Po centru zprava propadl míč na zadní tyč, kde SAÚL NIGUEZ dopravil míč ve skluzu do branky. Adán zasáhl rukama již za brankovou čárou
29'
Hostující akce po pravé straně nebyla ideální, ale Atlético může ještě zahrozit dlouhým autem Vrsaljka.
29'
Savič nakopával míč po pravé straně, kde bude útok hostů mít své pokračování v podobě autového vhazování z poloviny domácích.
28'
Joaguínovi nevyšla narážečka se spoluhráčem na levé straně na hranici vápna hostů a poté navíc Tello fauloval Parteye.
27'
Adán si pomohl v rozehrávce s obránci a posléze se vrátil před dotírajícím Luisem na vlastní polovinu na pravé straně stojící Boudebouz.
27'
Domácí celek působil jistě při své kombinaci na vlastní polovině. Hosté navíc vůbec nenapadali rozehrávku svého soupeře.
26'
Godín důrazný při centru zprava na zadní tyč v souboji s Tellem ve vápně, ale penalta z toho nebude.
25'
Nechybělo mnoho, aby po kličce Adána při rozehrávce sebral presující fotbalista domácímu brankáři míč a Atlético by takřka jistě šlo do vedení.
25'
Zatím zcela vyrovnaný průběh zápasu, kdy nikdo nemá žádnou výraznější převahu.
24'
Protože sudí Hernández viděl faul Ruize na Gabiho na polovině hostů, tak Godín bude rozehrávat standardní situaci.
24'
Ruiz pospíchal po pravé straně do útoku, ale Betisu to bylo k ničemu, protože dobře si počínal Gabi a Luis.
23'
Atlético je zatím směrem dopředu nulové a Adán snad neměl v první fázi zápasu těžší zákrok.
23'
Joaquínův střílený centr zleva při rozehrání standardky propadl těsně vedle zadní tyče.
22'
Vrsaljko podrazil na levé straně Guardada, takže zkrácený roh pro domácí fotbalisty.
22'
Nejprve přišlo zakončení na zadní tyči ze záklonu hlavou, posléze se hostující celek ubránil díky Savičovi.
21'
Aktivita domácích na levé straně proti Vrsaljkovi, takže roh.
20'
Luis chyboval na levé straně na polovině hřiště, ale domácí přechod do útoku byl celkem pomalý, takže se Atlético bez problémů stihlo vrátit do obrany.
20'
Correa faulovaný Guardadem a hrát se bude proti outsiderovi zápasu.
19'
Feddal vrátil balon až k Adánovi a poté se domácí celek chtěl vyměnit z tlaku presujícího Atlética, což se mu povedlo. Jenže Barragánův centr zprava byl na přední tyči sražený.
19'
Godín vystoupil z obrany na levé straně a napálil míč tvrdě do bezpečí. Posléze ovšem Betis kombinuje na vlastní polovině i s Tellem.
18'
Vrsaljko vhazoval zprava nedaleko vápna domácích, kde byli agilní Saúl, Partey a Correa. Je z toho ovšem pouze výkop od vlastní branky pro Adána.
17'
Chyba Durmisiho na levé straně v rozehrávce dává hostům šanci v podobě autového vhazování z poloviny Betisu.
17'
Hostující celek dostal rozehrávajícího Adána pod tlak, následoval snadný přechod Betisu do útoku, ale žádná dobrá finální fáze se zakončením na Oblaka.
16'
Zřejmě Feddal otřel balon o presujícího fotbalistu hostů, to znamená, že uvidíme výkop v podání levačky Adána.
15'
Adán je zatím bez práce. To platí i po rychlém brejku vedeném po pravé straně Gamierem. Francouz totiž zkazil křižnou nahrávku.
15'
Betis se zatím prezentuje velice sympaticky proti Atléticu, které těžké velice složité utkání.
14'
Correa za faul zezadu na Feddala dostal kartu.
14'
Koke s Parteyem a Vrsaljkem nezatavili útok Betisu po levé straně až Partey dohrál svého protihráče, ale hraje se dál.
13'
Correa si sbíhal na křižný centr na pravou stranu vápna, ale domácí fanoušci mohli zůstat v klidu, protiútok startuje u nohy Adána.
12'
Saúl byl na levé straně nedaleko poloviny hřiště podražený faulem, který mohl být oceněný žlutou kartou.
12'
Luis hrál před autovým vhazováním domácím fanouškům celkem dost na nervy. Posléze domácí celek neuspěl vinou špatné přechodové fáze.
11'
Dlouho trvalo než hostující hráč vhazoval zleva z vlastní poloviny, ačkoliv se mu nabízel Koke, ale po obranné práci Mandiho je tady ještě jednou ta samá situace pro Atlético.
11'
Atlético se zatím nedostalo do větší šance a Betis je tím, kdo lepší v souboji s madridským celkem.
10'
Při pokusu zleva skryl balon bezpečně do náruče díky dobré komunikaci se spoluhráči Oblak a byl prvním hráčem, který měl balon pro sebe při útok hostů.
10'
Tvrdá pravačka ovšem pouze napálila hostující zeď, ale i tak díky Tellovi pokračuje outsider zápasu autem z poloviny Atlética zleva.
9'
Saúl fauloval Boudebouze a bude se kopat dobrá standardní situace pro domácí celek ze středu.
8'
Barragánův centr zprava na střed odklidil hlavou mimo šestnáctku Savič.
8'
Barragán na pravé straně před Luisem pouze vrátil míč dozadu svému spoluhráči a při přesunu před Oblaka získal Betis aut z vlastní poloviny.
7'
Zatím diktuje tempo zápasu svými nahrávkami spíše Betis, kdy agilní je především na pravé straně Barragán.
7'
Feddal svojí chybou odevzdal míč Atléticu, které bude útočit směrem na Adána po autu zprava z vlastní poloviny, který bere Vrsaljko.
6'
Barragán podržel míč na pravé straně, Koke se jakž takž snažil presovat, ale domácí celek byl nadále na balonu a zatlačil svého slavnějšího soupeře.
6'
Feddal a Mandi se dotkli balonu na polovině hřiště. Následovala souhra s Barragánem na pravé straně zakončená přetaženým centrem.
5'
Adán se zapojil nohama do domácí kombinace a následoval dlouhý míč na polovinu hrací plochy, kdy balon skončil u nohy domácího hráče.
5'
Adán byl součástí kombinace po levé straně, kdy Vrsaljko fauloval zezadu na polovině hřiště Tella.
4'
Gabi se Saúlem spolupracovali na pravé straně až byl hostům odpískaný ofsajd.
4'
Hostující celek měl aut zprava z poloviny soupeře až získal díky Vrsaljkovi roh.
3'
Po sérii soubojů na polovině hřiště nakonec hraje na pravé straně Saúl a Koke.
3'
Rychlý brejk Betisu, ale Oblak bez problémů chytá střelu Boudebouze doprostřed branky zprava.
2'
Boudebouz tvrdým zákrokem na Gabiho si vykoledoval žlutou kartu.
1'
Výkop zápasu měl Betis.
1'

Real Betis: Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Ruiz, Guardado – Joaquín, Boudebouz, Tello – León.
Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Camarasa, Nahuel, Tosca, Ruibal, Gracia.

Atlético Madrid: Oblak – Vrsaljko, Savić, Godín, Luís – Saúl Ñíguez, Gabi, Partey, Koke – Gameiro, Á. Correa.
Náhradníci: Moyà – F. Torres, Ferreira-Carrasco, Augusto Fernández, Vietto, Lucas Hernández, J. Giménez.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Atlético Madrid
Hosté jsou vyřazeni z Ligy mistrů již po základní skupině a nebyla jim nic platná remíza na hřišti londýnské Chelsea, kterou zajistil svým vlastním gólem stoper Savič.

Atlético dnes nastoupí bez své francouzské zbraně, jenž nese jméno Antoine Griezmann, a sice pro poranění stehna. Otazník visí také nad startem španělské obránce Juanfrana Torrese, který má problémy se svalem.

V posledním ligovém střetnutí vyhráli Madridští doma nad Realem Sociedad 2:1, když zápas překlopili na svojí stranu Luisem a právě Griezmannem ve druhém poločase. Atlético je momentálně v Primera Division na čtvrtém místě se třiceti získanými body.
Real Betis
Domácí zažili šok, když je z Copa del Rey nepustil do osmifinále Cadiz a na hřišti Betisu zvítězil po přestřelce poměrem 5:3. Ránu do vazů dostal Real v 78. minutě. Do toho všeho se přidala prohra v lize 0:1 na trávníku Las Palmas.

Betis je v tabulce Primera Divison na jedenáctém místě, když ze čtrnácti zápasů vytěžil celkem osmnáct bodů. Jeho nejlepším střelcem v tomto ligovém ročníku je Paraguayec Sanabria se sedmi přesnými zásahy na svém kontě. To jej řadí na pozici sedmého nejlepšího kanonýra španělské ligy.
Vzájemné zápasy
BET – ATL 1:1
ATL - BET 1:0
ATL - BET 5:1
BET – ATL 0:1
ATL - BET 3:1
V patnáctém kole španělské fotbalové ligy se textovou podobou zaměříme od 16:15 na souboj Real Betis – Atlético Madrid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.