La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Real Betis - 1. října 2017   12:00

Real Sociedad
13' José (Odriozola Arzallus) • 26' Oyarzabal (Rodrigues) • 57' Prieto  • 86' D. Llorente (Illarramendi)
4:4
(2:2)
Real Betis
6' A. Sanabria  (Ruiz) • 28' Feddal  (Guardado) • 46' Joaquín  (Guardado) • 84' León  (Ruiz)
Rulli – Odriozola Arzallus, Navas, D. Llorente, Rodrigues – Prieto (C) (71. Canales), Illarramendi, Zurutuza – Oyarzabal, José (82. Bautista), Juanmi (60. Vela).
Ramírez – Zubeldia, Vela, A. Elustondo, Canales, Bautista, de la Bella.
Alfonso Álvarez – Juan Barranco, Joan Méndez
Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastián
19 669 diváků
Real Betis
Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Ruiz, Javi García (75. Narváez), Guardado – Joaquín (C) (68. Guerrero), A. Sanabria (72. León), Tello.
D. Giménez – R. Navarro, Amat, León, Nahuel, Guerrero, Narváez.

SESTŘIH La Ligy: Real Sociedad - Real Betis 4:4

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 11:4. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:17.
Utkání sledovalo 19 669 diváků.
Zápas je u konce a byl to opravdu dechberoucí duel, napínavý až do samého konce. I ve druhém poločasu jsme viděli útočnou smršť a přehršel šancí a gólů. Ten první padl hned po rozehrání, to se do sóla dostal Joaquín a nedal Rullimu žádnou šanci. Domácí se vyrovnání dočkali v 57. minutě, po křížné přihrávce vápnem skóroval Xabi Prieto. Poté byla k vidění trochu hlušší pasáž, ale závěr vše vynahradil. V 84. minutě se do dalšího hostujícího brejku dostal Sergio León a bombou pod břevno opět strhl vedení na stranu Realu Betis. Tohle ovšem trvalo pouhé dvě minuty, po rohu totiž srovnal hlavou Diego Llorente. Hrdinou utkání se mohl stát Sergio León, jenže nejprve mu brankář Rulli vyrazil přímý kop a v nastaveném čase nedotáhl do konce šanci, kdy sice přehodil brankáře, ale toho zastoupil jeden z obránců. Takže polední zápas Primera Division končí výsledkem 4:4, trenéři asi nebudou spokojeni s prací obran, ale divák se zajisté nenudil.
90+6'
90+5'
Judistický chvat na Llorenteho znamená žlutou kartu pro hostujícího Sergia Leóna.
90+4'
Po rozehrání upadli ve vápně hned tři domácí hráči, ani v jednom případě to ale neznamenalo odpískání pokutového kopu.
90+4'
Rohový kop pro San Sebastian.
90+3'
Tohle je reklama na útočný fotbal, šance střídá šanci.
90+2'
Sergio León měl na noze pátý gól hostů, vyhnul se ofsajdu, přehodil i gólmana, ale ještě před brankovou čárou zasáhl jeden z obránců!
90+1'
Domácí chtějí vyhrát, pospíchají do útoku. Obrana Realu Betis je ale připravena a kompaktní.
90'
Rozhodčí přidá pět minut!
89'
Po jeho rozehrání se pískal útočný faul, domácí tým si může oddechnout.
89'
León perfektně obstřelil zeď a mířil k tyči, Rulli byl ale na zemi včas a střelu vyrazil na roh!
88'
Tohle bude velice nebezpečný přímý kop.
87'
A pokračujeme dál. Hosté se hnali do útoku, byl tu další brejk a Diego Llorente jej musel řešit faulem na hranici vápna. Měl to za žlutou kartu.
86'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Tak to je opravdu neuvěřitelný zápas! Na centr od rohového praporku si naskočil DIEGO LLORENTE a prudkou hlavičku poslal přesně pod břevno Adánovy branky – 4:4!
85'
Už se zase hraje na druhé straně, San Sebastian má k dispozici rohový kop.
84'
Real Betis právě vstřelil branku!
Z přímého kopu domácích vznikl rychlý brejk Realu Betis, na půlce přijal přihrávku SERGIO LEÓN a dlouhé sólo dokázal i přes snahu dobíhajícího Canalese zakončit prudkou střelou pod břevno!
82'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Jon Bautista.
81'
Roh domácích skončil po několika vteřinách u Adána, tomu spoluhráči pomohli k poklidnému zákroku.
80'
Další nepřesný pas, který skončil mimo vymezený prostor hřiště. San Sebastian už pospíchá do útoku.
79'
Durmisi si naběhl za domácí obranu a snažil se přijmout těžkou přihrávku vzduchem. Míč mu odskočil, přesto autorovi zatleskal za dobrou myšlenku.
78'
Centr z přímého kopu byl odvrácen a rázem tu byl kontr hostů. Zleva si nabíhal Tello, dostal se ale trochu z úhlu a svou ránu poslal do boční sítě.
76'
Domácí budou rozehrávat přímý kop, přípravy jsou obrovské. Jak ze strany domácích, tak i od gólmana Adána.
75'
Žlutou kartu za zdržování dostal hostující gólman Alberto Adán.
75'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Javi García, přichází Juan José Narváez.
74'
Na hostující střídačce se chystá rychlé střídání, důvodem je zranění Javiho Garcíi, který kulhá.
72'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Sergio León.
71'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Sergio Canales.
71'
Willian José teď zahodil snad nezahoditelné. Zprava mu přišla perfektní přihrávka, jenže zblízka odkrytou branku překopl!
70'
Domácí neuspěli ani s rohovým kopem, dopředu už jde Real Betis.
69'
Odriozola hledal centrem Oyarzabala, který po vzdušném souboji s Barragánem upadl. Na penaltu to ale podle sudího nebylo.
68'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Francis Guerrero.
67'
Po Sanabriově sražené střele se kopal roh, hosté z toho však nedokázali cokoliv kloudného vytěžit.
66'
No a žlutou kartou byl potrestán i Asier Illarramendi, taktéž z domácího týmu.
66'
Žlutou kartu za faul na Joaquína dostal domácí Raúl Navas. Rozhodčí nejprve nechal dokončit akci Realu Betis a poté teprve uděloval karetní trest.
65'
Trochu krkolomná rozehrávka i na straně hostů, i zde to ale hráči zvládli a dostali míč z vápna.
63'
Máme tu menší pauzu, po souboji o míč leží na trávníku hostující García a potřebuje ošetření.
62'
Rullimu trochu odskočil míč od nohy a musel jít do skluzu, aby zvládl odkopnout před dotírajícími protivníky.
61'
Illarramendi poslal do vápna pěkný centr od rohového praporku, jeho spoluhráči ale přehnali důraz a pískal se útočný faul.
60'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Carlos Vela.
59'
Málem to bylo 4:3, zpoza vápna totiž vypálil Zurutuza a Adán měl co dělat, aby tuto ránu vyrazil na roh!
57'
Neskutečný zápas pokračuje a je opět vyrovnáno. Velice rychlá a přímočará akce šla už od brankáře, ale finální přihrávku si připsal Juanmi, když křížem vyzval XABIHO PRIETA, aby zblízka dorazil míč do odkryté branky.
56'
Na pravé straně dostal chvíli prostor pro střelu Prieto, vypálil na první tyč, Adán atam ale byl včas a vyrazil na roh!
55'
Další akce domácích skončila prudkou přihrávkou mimo hrací plochu, Adán bude rozehrávat. A moc nepospíchá.
54'
Poslední okamžiky jsou hodně rozhárané z obou stran a opět je slyšet nespokojený pískot.
52'
Ve vápně upadl Juanmi, ukazoval, že byl zasažen vysokou nohou, pokračuje se ale ve hře bez přerušení.
52'
Ne, tohle se nepovedlo, k ohrožení Adánovy branky nedošlo. Domácí jsou ale i nadále u míče.
51'
Prietův centr hledal Williana Josého, Barragán pro jistotu odkopl míč na rohový kop.
50'
Rozhera je docela pomalá a publiku se to moc nelíbí. Už slyšíme nespokojený pískot.
49'
San Sebastian bude začínat akci od svého gólmana, Rulli si už vybírá, komu rozehraje.
47'
A domácí tým tak má zase co dotahovat...
46'
No tak to je opravdu rychlý vstup do druhého poločasu! Hostující JOAQUÍN dostal parádní přihrávku do běhu a své sólo zakončil přesnou střelou podél vyběhnutého Rulliho – 2:3.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 13:01.
Je za námi první půle, která přinesla opravdu akční fotbal a hned čtyři branky. Na tu první se čekalo pouze do šesté minuty, kdy si na ofsajdovou linii naběhl Antonio Sanabria, rozhodčí akci pustili a hosté se tak dostali do rychlého vedení. To ji, však vydrželo pouze několik chvil, neboť po centru srovnal přesnou hlavičkou Willian José. San Sebastian se pak dostal i do vedení, Mikel Oyarzabal stál na konci rychlé akce po autovém vhazování. Jenže ani domácí se z vedení nemohli radovat kdovíjak dlouho, po rohu jim vzal vítr z plachet přesně a prudce hlavičkující Zouhair Feddal. Do druhého poločasu je tak vše otevřené, oba týmy se zajisté pokusí strhnou výsledek na svou stranu a své si k tomu řekne i počasí. Mokrý trávník dokáže pozlobit a pozměnit nejednu akci...
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
44'
Roh hostům nevyšel a při vzniklém protiútoku domácích musel k faulu na unikajícího Oyarzabala sáhnout Andrés Guardado. Zcela po zásluze byl potrestán žlutou kartou
44'
Rohový kop pro Real Betis.
43'
Na konci kombinace stál Durmisi, prostrkával míč do uličky, opět to ale byla až příliš prudká přihrávka a gólman Rulli byl na místě jako první.
42'
Nyní už vymýšlí akci hosté, táhnou akci levým křídlem.
40'
Mokrý trávník trochu ztěžuje rozehrávku, zejména dlouhé a rychlé pasy vyžadují maximální přesnost.
39'
Faul na Durmisiho, hosté rychle zakládají akci.
38'
Willian José neprošel přes Barragána, ten jej tvrdě, ale čistě o míč obral.
37'
San Sebastian se snaží poklidnější pasáž utkání ukončit a opět ukázat něco z útočných rejdů, obrana hostů je ale proti.
35'
Pokus domácí o přenesení hry z pravé na levou stranou skončil neúspěchem, míč je mimo hrací plochu.
33'
Po rychle vedené půlhodině utkání tu máme menší zpomalení, sledujeme spíše kombinaci uprostřed hřiště.
31'
Už zase hrajeme. Po rohu se o hlavičku pokusil Llorente, jeho oblouček ale přistál na horní síti Adánovy branky.
30'
Roh i na druhé straně, před rozehráním ale bude následovat ošetření jednoho z domácích, který nepříjemně vlétl do reklamních panelů.
28'
A zase tu máme vyrovnaný stav! Na entr od rohového praporku si naskočil ZOUHAIR FEDDAL a jeho prudká hlavička skončila i přes snahu obrany a gólmana v síti – 2:2.
28'
Sanabria mohl vyrovnat, už se dostával zblízka do zakončení, obrana domácích ale odvrátila na roh.
26'
Domácí otáčí skóre! Po rychle provedeném autovém vhazování přišla povedená výměna přihrávek, na tu finální si do vápna naběhl MIKEL OYARZABAL a střelou z první po zemi poslal míč přesně k tyči.
24'
Zurutuza přihrával za obranu Juanmimu, dal mu ale moc prudký pas. Míč skončil u brankáře hostů. Opět to ale ukazuje na prozatímní převahu San Sebastianu.
23'
Odriozola na pravém křídle dělal co mohl, míč však na hrací ploše nestihl a poté musel ještě ukázat své atletické vlohy, neboť v plné rychlosti přeskakoval reklamní panel.
22'
Slaboučká střela po akci pravou stranou nemohla Adána ohrozit, už rozehrává na své spoluhráče.
21'
San Sebastian v posledních minutách je tím aktivnějším týmem, který se snaží vymýšlet přechody do útoku. Real Betis ale docela dobře brání.
19'
Juanmi byl nyní v roli centrujícího hráče, Mandi tuto přihrávku včas zastavil a dostal ji z vápna.
17'
Juanmi si naběhl za hostující obranu, míč ovšem převzal v několikametrovém ofsajdu.
16'
Willian José se cpal k další hlavičce, nyní mu to ale moc nesedlo a Adán mohl zůstat v klidu.
16'
Další rohový kop pro San Sebastian.
15'
A i nadále sledujeme aktivní fotbal z obou stran, útoky převládají nad obranami.
13'
No vida, a už je srovnáno! Na pravé straně dostal hromadu prostoru Odriozola, nacentroval a WILLIAN JOSÉ vymyslel křížnou hlavičku, která s lehkou tečí Barragána skončila mimo Adánův dosah – 1:1.
12'
Nebojácně se k vápnu probíjel domácí Rodrigues, obrana Realu Betis mu vystavila stopku těsně před finální přihrávkou.
11'
Rohový kop si dali i domácí, ani zde ale centr neznamenal pro gólmana nebezpečí.
10'
Illarramendi zablokoval střelu hostů zpoza šestnáctky, míč se rázem ocitl na půlce.
9'
Už se zase hraje na druhé straně, Real Betis má roh.
8'
Domácí se pokusili prakticky ihned řešit nepříznivý stav, po přihrávce kousek za vápno pálil Zuturuza, přízemní rána šla těsně vedle.
6'
Hosté jsou do vedení. Na přihrávku, která šla opravdu na ofsajdovou linii a možná i kousek za ní, si naběhl ANTONIO SANABRIA a zblízka prostřelil Rulliho! Real Betis tak vede 0:1.
5'
Přesná nebyla ani protiakce San Sebastianu, hosté začínají od gólmana Adána.
4'
Tohle už bylo ale vážnější! Zleva centroval Guardado a nabíhající Sanabria šel po míči skluzem. Zblízka zakončil nad.
4'
Po přenesení na levé křídlo přišla nepřesná přihrávka a prakticky zastavení celé útočné akce.
3'
Nyní už hosté, svou akci táhnou pravou stranou.
2'
Dlouhý nákop mířil na Oyarzabala, přihrávka však byla až moc prudká a skončila mimo hrací plochu.
1'
Domácí ihned zaútočili, do vápna letěl nepříjemný centr z pravé strany, ten zvládl odhlavičkovat Mandi.
1'

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, Navas, D. Llorente, Rodrigues – Prieto (C), Illarramendi, Zurutuza – Oyarzabal, José, Juanmi.
Náhradníci: Ramírez – Zubeldia, Vela, A. Elustondo, Canales, Bautista, de la Bella.

Real Betis: Adán – Barragán, Mandi, Feddal, Durmisi – Ruiz, Javi García, Guardado – Joaquín (C), A. Sanabria, Tello.
Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Amat, León, Nahuel, Guerrero, Narváez.

Rozhodčí: Alfonso Álvarez – Juan Barranco, Joan Méndez.
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne!
Zápas na Estadio Municipal de Anoeta začne ve 12 hodin, takže si dejte nedělní oběd o něco dříve a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Alfonso Álvarez, kterému budou na pomezí pomáhat Juan Barranco a Joan Méndez.
Real Betis

Hosté jsou na pátém místě, když nasbírali celkem 12 bodů. Forma se týmu drží, poslední tři zápasy byly za plný počet bodů a Real Betis inkasoval pouze jediný gól. V minulém kole tuto pohodu odneslo Levante, to schytalo těžkou porážku 4:0. Své fanoušky potěšil dvěma góly Sanabria a po jedné trefě zaznamenali Fabián Ruiz a Sergio León. Dnes se tak těšme na pokus o prodloužení této určitě příjemné série.

Real Sociedad San Sebastian

Domácí tým je po šesti odehraných utkáních na osmém místě tabulky se ziskem devíti bodů. Forma je ale momentálně pryč, mužstvo už čtyři duely čeká na úspěch, v domácí lize San Sebastián prohrál tři poslední zápasy, v Evropské lize jeden. Minulý týden Real Sociedad představil doma proti Valencii a i když po gólech Elustonda a Oyarzabala dvakrát zvládl dotáhnout náskok soupeře, na trefu Zazy z 85. minuty už odpověď nenašel. Utkání tak skončilo 2:3 a San Sebastián se dnes opět pokusí tuto nepříjemnou sérii přerušit.

Real Sociedad – Villarreal 3:0
La Coruňa – Real Sociedad 2:4
Real Sociedad – Real Madrid 1:3
Levante – Real Sociedad 3:0
Real Sociedad – Valencia 2:3
Dobré poledne u španělské Primera Division. Společně se podíváme na utkání sedmého kola mezi týmy Real Sociedad San Sebastian a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.