La Liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Getafe - 27. září 2018   20:00

D. Alavés
90+3' Calleri (Navarro)
1:1
(0:0)
Getafe
80' Ndiaye  (Jaime Mata)
D. Alavés
Pacheco – Aguirregabiria, Laguardia, Navarro, R. Duarte – I. Gómez (80. Burgui), Brašanac, Wakaso (62. García), Jony – Calleri, Sobrino (73. Guidetti).
Sivera – Maripán, Pina, Guidetti, Burgui, García, Diéguez.
Prieto – M. Martínez, Torre
Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz
Getafe
Soria – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Cabrera – Portillo, Maksimović, Arambarri (77. Bergara), Ndiaye (84. Foulquier) – Jaime Mata, Ángel Rodríguez (70. J. Molina).
Chichizola – Antunes, Bergara, Cristóforo, J. Molina, Foulquier, Duro.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! Oba týmy se dnes o body podělí, což je spravedlivé vyústění toho, co jsme dnes sledovali. Navíc také předzápasové prognózy očekávaly nerozhodný stav.
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Leandro Cabrera (Getafe CF).
90+3'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Ximo Navarro poslal přesný pas z pravé strany, ve vápně se dostal k hlavičce JONATHAN CALLERI., který dokázal nasměrovat míč k tyči. Soria si na něj sice sáhl, ale vytáhnout z branky ho již nedokázal, je srovnáno.
90+2'
Darko Brašanac (Alavés) nedokázal dostat míč do vápna Getafe, hosté odkopávají do autu.
90+1'
Jony (Alavés) rozehrál roh z levé strany, ve vápně ale zaúřadoval obránce Getafe. Nicméně domácí vzápětí vybojovali další roh.
90'
A byla z toho nakonec i střela Guidettiho, která byla sražena mimo branku, tzn. roh pro Alavés.
90'
Leandro Cabrera v podstatě jen odevzdal míč domácím, ti se ženou co nejrychleji do útoku.
89'
Žlutou kartu dostává Darko Brašanac (Deportivo Alavés).
88'
Francisco Portillo (Getafe) padá u půlící čáry k zemi, sudí píská faul.
86'
Manuel García (Alavés) faulován na polovině Getafe, volný kop pro domácí.
84'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Dimitri Foulquier.
83'
Žlutou kartu dostává Jony (Deportivo Alavés).
83'
Míč u branky Getafe, které samozřejmě nyní nikam dopředu nespěchá.
82'
Žlutou kartu dostává Manuel García (Deportivo Alavés).
80'
Getafe právě vstřelilo branku!
Hodně emocí vzbudil gól hostů! Domácí reklamují hraní rukou, kdy se domnívají, že přihrávající Jaime Mata zpracovával míč rukou. Nicméně sudí, po krátké poradě, nakonec gól uznal a střela AMATHA NDIAYEHO, který se trefil parádně poté, co mu míč sklepl Mata, je v tuto chvíli rozdílová.
80'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Burgui.
77'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází Markel Bergara.
77'
Diváci pískají, dožadují se rohového kopu, sudí nechává rozehrát od branky Getafe.
76'
Žlutou kartu dostává Mauro Arambarri (Getafe CF).
75'
Damián Suárez (Getafe) nakopl míč dopředu, kde o něj ale vzápětí přišel Francisco Portillo.
73'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází John Guidetti.
73'
Centr z levé strany míří před branku, kde si udělal prostor pro zákrok Fernando Pacheco (Alavés), jenž lapil míč do svých rukavic.
72'
Další roh rozehrají hosté z levé strany.
70'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Jorge Molina.
69'
Manuel García (Alavés) zachytil pas Ángela Rodrígueze, domácí zkusili rychlý brejk, který ale nakonec nevyšel.
68'
Po rohovém kopu z levé strany hlavičkuje Leandro Cabrera, ale pouze nad branku.
67'
Tak rohových kopů nám přibývá, další vybojoval pro svůj tým Jaime Mata (Getafe), který hraje minimálně na hraně únosnosti, hráči soupeře od něho odpadávají jako kuželky...
66'
Také při rohovém kopu domácích je pískán ofsajd, diváci pískají, nic se na tom ale již nezmění.
65'
Na druhé straně vybojovali domácí rohový kop, který rozehrají z levé strany.
64'
Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, ale jejich útočnou snahu přerušil hvizd rozhodčího – ofsajd.
63'
Fernando Pacheco (Alavés) má míč, Ángel Rodríguez neuspěl v souboji s přesilou ve vápně Alavésu.
62'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Mubarak Wakaso, přichází Manuel García.
60'
Fernando Pacheco (Alavés) ale souboj zvládl a bude moci dál pokračovat v zápase.
59'
Jaime Mata (Getafe) šel nyní velmi ostře do souboje s obráncem Navarrem a to není všechno, poté ostře vlétl do brankáře Pacheca!
58'
Leandro Cabrera (Getafe) předvedl dlouhý autový hod, do vápna Deportiva, tam se ale hosté nedostali k míči.
57'
Dvakrát nakonec Damián Suárez (Getafe) odcentroval z pravé strany, napodruhé již míč končí v rukavicích gólmana Deportiva.
56'
Roh pro Getafe, Damián Suárez si staví míč k pravému rohovému praporku.
55'
Ibai Gómez (Alavés) rozehrál roh z pravé strany, ale hosté se ubránili.
54'
Jedno je jasné, Deportivu vyšel úvod druhé půle náramně, hosté jsou pod tlakem.
53'
A pozor, je z toho šance! Ibai Gómez rozehrál volný kop domácích, ve vápně hlavičkuje Víctor Laguardia a míč končí na břevně!
52'
Další volný kop pro Deportivo, opět na polovině Getafe.
51'
Rubén Duarte (Alavés) nakopává míč dopředu, ten ale sbírá gólman Getafe.
49'
Akce končí hlavičkou Rubéna Duarteho (Alavés), míč ale letí pouze vedle branky Getafe.
48'
Volný kop pro Deportivo Alavés, není to na přímé ohrožení branky, ale na centr do vápna.
47'
Rubén Sobrino (Alavés) odpadl z hlavičkového souboje na polovině Getafe, kde dostal úder do tváře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas nenabídl nic extra zajímavého, s výjimkou neproměněné penalty domácích. Jinak je to hodně nervózní bitva, která postrádá potřebnou kvalitu, šance a hlavně i góly.
45+2'
45'
Žlutou kartu dostává Mubarak Wakaso (Deportivo Alavés).
44'
Statistika držení míče – 45% : 55%.
43'
Míč má Fernando Pacheco (Alavés), který rozehrává na pravou stranu.
42'
No vida, tak poločas nám spěje k bezbrankové remíze.
41'
David Soria (Getafe) napravil svou chybu a chytá domácím penaltu! Ibai Gómez to kopl hodně slabě a Soria, který vystihl směr střely, v pohodě míč lapil.
40'
David Soria (Getafe) jde do souboje ve vlastní šestnáctce, přes něho padá Jonathan Calleri a sudí ukazuje na penaltu!
39'
Damián Suárez (Getafe) dokázal z pravé strany odcentrovat, byť byl těsně bráněn, míč ale nebyl přesný.
38'
Dlouhý pas domácích na levou stranu, kde sprintuje Jony, ten dokázal odcentrovat, ve vápně je z toho ale pouze zablokovaná střela.
37'
A právě gólman Getafe Soria má nyní míč a vykopává od své branky.
36'
David Soria (Getafe) nyní dává své lavičce najevo, že nemusí být ošetřován po bolestivém střetu s protihráčem.
35'
Tentokrát se již Jaime Mata (Getafe) dopředu nehnal a počkal na signalizaci ofsajdu, ta přišla, nechal tak hrát domácí.
34'
Opět se nehraje kvůli odpískanému faulu, míč získávají hosté, diváci pískají.
32'
Jaime Mata (Getafe) se znovu ocitl v ofsajdu, rozhodčí akci pustili až do koncovky, kterou hosté nezvládli. Teprve poté odpískal hlavní sudí ofsajd.
32'
Skóre se nemění, Djené Dakonam (Getafe) napálil míč ve vápně vysoko nad branku Deportiva.
31'
Třeba se to změní nyní, při rohovém kopu Getafe.
30'
První půl hodina hry minulostí, je to stále opatrný fotbal bez pohledných akcí, nedej bože bez nějakých velkých šancí.
29'
Míč letí do autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině Deportiva.
28'
Jaime Mata (Getafe) se nyní prosmýkl za obranu soupeře, kde se snažil dostat míč do branky, to se mu nepovedlo, navíc se poté pískal ofsajd.
27'
Hra postrádá spád, je to přehlídka velkého množství chyb a faulů.
26'
Další pískot diváků poté, co se píská domácím ofsajd a míč tak získávají hosté.
24'
Jaime Mata (Getafe) fauluje v hlavičkovém souboji domácího Navarra, ani tentokrát to není karta, k nelibosti domácích.
23'
Míč se ale dostává až na polovinu Deportiva, domácí jakoby si spletli strany...
22'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
21'
První dvacetiminutovka za námi, zatím je to hodně opatrná bitva dvou v podstatě vyrovnaných týmů.
19'
Míč sice dolétl do vápna, ale hosté se ubránili. Následně znovu odcentroval z pravé strany Ibai Gómez, ale Víctor Laguardia na míč hlavou nedosáhl.
18'
Registrujeme první rohový kop pro domácí, kteří budou rozehrávat z pravé strany.
17'
Dopředu tak jdou hosté, jejichž akce končí střelou Maura Arambarriho. Tu se defenzivě Alavesu podařilo zastavit.
16'
Ibai Gómez (Alavés) odcentroval z pravé strany, Jony zkoušel hlavičkovat, ale nedokázal míč správně usměrnit.
15'
Domácí opět branku soupeře ohrozit nedokázali, odkop od branky Getafe.
13'
Jonathan Calleri (Alavés) faulován v blízkosti půlící čáry, domácí si žádali žlutou kartu, sudí ale rozhodl jinak.
12'
U míče ale zůstali hosté, přišel centr z levé strany, který před branku Deportiva jemně tečuje Jaime Mata, míč letí pouze nad branku.
11'
První rohový kop v zápase rozehrál z pravé strany Damián Suárez, míč propadl ve vápně, kde ale ve stoje nedokázal Jaime Mata hlavou zakončit.
10'
Pokračovalo se ve hře a Jaime Mata (Getafe) vybojoval roh pro svůj tým.
9'
Hosté se s tím nyní u vlastního vápna hlavu nelámou, hrají hodně ostře, dva domácí borci se ocitli na trávníku, ale nepíská se.
8'
Víctor Laguardia (Alavés) neuspěl na pravém křídle, kde přišel o míč, hrají hosté.
6'
Hosté se nyní dožadovali penalty, ale sudí je jiného názoru, hraje se dál.
5'
Nepřesný dlouhý pas v podání Getafe, domácí tak získávají míč.
3'
Leandro Cabrera (Getafe) ztratil míč, ale totéž se „povedlo“ vzápětí i domácímu Ibai Gómezovi.
2'
Domácí nyní napadají rozehrávku soupeře a dostávají ho pod tlak.
1'
Před začátkem zápasu ještě menší slavnost přímo ve středu hřiště, slavnostní výkop bývalé domácí hvězdy Angela B.

Deportivo Alavés: Pacheco – Aguirregabiria, Laguardia, Navarro, R. Duarte – I. Gómez, Brašanac, Wakaso, Jony – Calleri, Sobrino.
Náhradníci: Sivera – Maripán, Pina, Guidetti, Burgui, García, Diéguez.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Cabrera – Portillo, Maksimović, Arambarri, Ndiaye – Jaime Mata, Ángel Rodríguez.
Náhradníci: Chichizola – Antunes, Bergara, Cristóforo, J. Molina, Foulquier, Duro.

Rozhodčí: Prieto – M. Martínez, Torre.
GETAFE CF
Hosté přijeli k souboji s Deportivem v poměrně dobrém herním rozpoložení. Nic na tom nemění ani porážka z posledního ligového duelu, kterou Getafe „schytalo“ od Atlética Madrid. Tato prohra se dala očekávat. Co se ale nečekalo, byla předchozí výhra 2:0 na hřišti Sevilly! Přičtěme výhru nad Eibarem a remízu s Valladolidem a dává nám to zřetelný pohled na formu Getafe! Jediné dvě prohry přišly v duelu s madridskými velkokluby – již zmiňovaná prohra s Atléticem v posledním kole a prohra 0:2 na hřišti Realu Madrid v prvním kole.
DEPORTIVO ALAVÉS
Deportivo prožívá snový vstup do nového ligového ročníku. V prvním kole sice, dle očekávání, nestačilo na Nou Campu na domácí Barcelonu (0:3), pak ale doma udrželo bezbrankovou remízu s Realem Betis a v dalších třech kolech již pouze vyhrávalo – nejprve doma s Espanyolem 2:1, poté ve Valladolidu 1:0 a naposledy ve Vallecanu 5:1! Potvrdí Deportivo dobrou formu i v duelu s Getafe?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 6. kola španělské nejvyšší fotbalové soutěže, v němž DEPORTIVO ALAVÉS přivítá na svém stadionu GETAFE CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.