La Liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Villarreal - 28. října 2018   18:30

D. Alavés
51' Calleri (Jony) • 90+4' Bastón
2:1
(0:1)
Villarreal
10' G. Moreno  (Pedraza)
D. Alavés
Pacheco – Martín, Navarro (60. Maripán), Laguardia, R. Duarte – I. Gómez (90+3. Bastón), Wakaso (82. García), Pina, Jony – Calleri, Sobrino.
Sivera – Maripán, Guidetti, Burgui, Bastón, García, Brašanac.
Cuadra – López, G. García
Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa – Cáseres (90+5. Raba), Trigueros (83. Iturra) – Cazorla (66. Toko Ekambi), Fornals, Pedraza – G. Moreno.
Andrés Fernández – V. Ruiz, N. Sansone, Toko Ekambi, Iturra, Raba, Layún.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, Deportivo Alavés pokračuje ve fantastických výkonech v této sezóně a po tomto vítězství se posouvá na druhé místo španělské nejvyšší fotbalové soutěži, hned za Barcelonu! Dnes jsme sledovali krásné utkání, plné fantastických okamžiků a Villarreal si rozhodně dnes bod zasloužil. Nicméně vyhrála neskutečná vůle domácích, kteří dokázali, po nevýrazné první půli, otočit zápas ve svůj prospěch.
90+10'
90+9'
Útočným faulem končí akce Villarrealu, domácí tak pochopitelně nespěchají s rozehrávkou.
90+7'
Nastaveno bylo devět minut, Villarreal je tak blízko porážce, i když první půli hosté zvládli náramně.
90+5'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santiago Cáseres, přichází Daniel Raba.
90+4'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Tak toto střídání domácím neskutečně vyšlo! BORJA BASTÓN je na hřišti sotva pár sekund a hned se k němu dostal odražený míč, který dokázal nasměrovat do branky Villarrealu.
90+3'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Borja Bastón.
90+2'
U postranní čáry již postává jeden z domácích hráčů, který se brzy dostane do hry.
90+1'
Další hráč Alavésu zraněn a musí být ošetřován na trávníku, vypadá to na svalové zranění pravé nohy, nikoliv tak vážné zranění, jako v první půli u Ximo Navarra.
90'
Je tu devadesátá minuta utkání, které má neskutečný závěr, šance střídá šanci, dočkáme se druhého gólu na jedné či druhé straně?
89'
Fernando Pacheco (Alavés) nečekal střelu Pedrazy, která byla zpoza vápna hodně překvapivá.
87'
A také střela Rubéna Sobrina měla velmi dobré parametry, Sergio Asenjo (Villarreal) vyráží na roh.
86'
Ibai Gómez (Alavés) v další domácí šanci, střelou z voleje ale orazítkoval břevno.
85'
Výkop Fernanda Pecheca, míč ale vzápětí získávají hosté.
83'
Rohový kop Deportiva neznamenal nebezpečí pro branku Sergia Asenja.
83'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Manuel Iturra.
82'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Mubarak Wakaso, přichází Manuel García.
82'
Rubén Sobrino (Alavés) zpracoval pas z pravé strany, před vápnem se zbavil obránce a pohotově z otočky vypálil, branku však těsně minul.
81'
Jaume Costa (Villarreal) nakopl míč dopředu, ve středovém kruhu ale domácí vyhrávají hlavičkový souboj.
80'
Alfonso Pedraza (Villarreal) netrefuje z levé strany branku Deportiva.
78'
Rubén Sobrino (Alavés) nyní nedokázal rychle zpracovat míč ve vápně soupeře a nakonec ani vystřelit.
77'
Gerard Moreno (Villarreal) netrefuje branku, Fernando Pacheco (Alavés) vykopává od své branky.
76'
Karl Toko Ekambi (Villarreal) pláchl obraně Deportiva, nebyl to ofsajd, z levé strany se dostal do vápna, vypálil, ale branku těsně přestřelil.
75'
Ano, definitivně ne, pro Duarteho je to „pouze“ žlutá karta, domácí obránce si jistě oddechl.
74'
Rozhodčí si ještě ověřil s videocentrem zákrok Duarteho, zda to nebylo na červenou kartu... vypadá to, že ne.
73'
Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).
73'
Jony (Alavés) s míčem na levé straně, uvnitř vápna soupeře, vystřelil, ale brankář Sergio Asenjo bravurně vyráží na roh.
72'
Jonathan Calleri (Alavés) faulován, domácí bleskově rozehrávají a dostávají se do útoku.
70'
Villarreal s míčem u půlící čáry, aktivita nyní na kopačkách hostujících hráčů.
68'
Míč se dostal do vápna, tam vystřihl efektní nůžky Gerard Moreno (Villarreal), který ale branku Deportiva vysoko přestřelil.
68'
Hosté vybojovali rohový kop, z levé strany rozehraje Manu Trigueros.
67'
Odkopem od branky Deportiva končí útočná akce Villarrealu.
66'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Karl Toko Ekambi.
65'
Alfonso Pedraza (Villarreal) se zkusil z levé strany dostat do vápna, ale nepřešel přes obránce Martína.
64'
Ale pozor, je tu rychlý brejk domácích, kdy Rubén Sobrino vede míč po levé straně, pak přihrává do vápna na Jonathana Calleriho, který to zkusil z voleje, ale branku přestřelil.
63'
Mubarak Wakaso (Alavés) ztratil míč na polovině soupeře a hosté mohou zaútočit.
62'
Je za námi hodina hry, stav je nerozhodný, domácí před chvílí museli střídat při nepříjemném zranění Navarra.
60'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ximo Navarro, přichází Guillermo Maripán.
60'
Až nyní zdravotníci odnášejí Navarra z trávníku, obránce Deportiva je při vědomí, to je důležité.
59'
Pětice zdravotníků nyní stále u Ximo Navarra, který dnes samozřejmě dohrál, po hlavičkovém souboji, kdy do něho velmi necitlivě vlétl spoluhráč Wakaso.
58'
Stále se nehraje, zdravotníci ukládají Navarra na nosítka, u postranní čáry je již připraven střídající hráč Deportiva.
56'
S domácím obráncem Navarrem to nevypadá vůbec dobře, na hřišti se objevují nosítka.
55'
Ximo Navarro (Alavés) je ošetřován, tam byl doslova „vypnut“ úderem hlavy spoluhráče Wakasa, nepříjemný okamžik.
54'
Jeden z domácích borců nyní padá na trávník a musí být ošetřován.
53'
Další šance zápasu, Mubarak Wakaso (Alavés) napálil míč z voleje, z prostoru před vápnem Villarrealu a orazítkoval tyč!
51'
Domácí dokázali vyrovnat poté, co si na centr z levé strany vyskočil JONATHAN CALLERI, který krásným obloučkem překonal brankáře soupeře. Vše ještě kontrolovat sudí komunikací s videem, hosté reklamují ofsajd... málo platné, gól platí.
50'
Jony (Alavés) již nestihl míč na hrací ploše, Villarreal bude moci vhazovat.
48'
Tomás Pina (Alavés) se probojoval do vápna z levé strany, parádní individuální akce, tam ještě stihl přihrát před branku, kde míč zasáhl Rubén Sobrino (Alavés), který míč poslal těsně vedle!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
První poločas končí vítězstvím Villarrealu, který v této části zápasu sehrál velmi dobrou taktickou partii. Alavés vstupoval do dnešního zápasu jako favorit, ale bylo vidět, že hosté se na svého soupeře dobře nachystali a ke vstřelení zatím rozdílového gólu jim stačil jediný gól, který padl po akci z levé strany.
45'
44'
Ne, centr směřuje z levé strany do vápna Villarrealu, tam ale zaúřadoval bránící Gerard Moreno, střelec zatím jediného gólu.
43'
Prosadí se Alavés z rohového kopu? Domácí opět rozehrají z levé strany.
42'
Fanoušci Deportiva ženou celý první poločas svůj tým dopředu, ale Alavésu se v této části zápasu evidentně moc nedaří.
41'
Dlouhý nákop domácích, je to ale pak urputný souboj na polovině Villarrealu, diváci pískají.
40'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, odkop od branky Deportiva, je to ale pouze míč pro soupeře.
38'
Alavés získává autové vhazování z levé strany, na polovině soupeře.
37'
Alfonso Pedraza (Villarreal) fauluje na polovině Alavésu, hrát tak mohou domácí.
36'
Pak ale Villarreal přichází o míč špatným nákopem.
35'
Míč končí v autu, vhazují hosté, z levé strany, na své polovině.
34'
Defenziva Deportiva zvládla ubránit další roh Villarrealu.
33'
Mario Gaspar (Villarreal) poslal z pravé strany míč do vápna Deportiva, tam Martín (Alavés) odehrál míč na roh.
32'
Rubén Duarte (Alavés) hledá na levé straně spoluhráče, ale přihrávku zachytil obránce Villarrealu.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která vyšla lépe hostům. Villarreal po velmi taktickém výkonu drží těsné vedení na hřišti dnes favorizovaného Alavésu.
29'
Přibývá faulů, po dalším takovém ale domácí přichází o míč, hrají hosté.
28'
Autové vhazování Villarrealu, na vlastní polovině, z levé strany.
27'
Žlutou kartu dostává Ramiro Funes Mori (Villarreal CF).
26'
Deportivo se nyní dostalo více do hry, Villarreal nechává domácím více prostoru ke kombinaci.
25'
A byla z toho šance pro domácí, nebýt parádního zákroku Jaume Costy před brankovou čárou!
24'
Další roh, druhý Deportiva, z levé strany opět rozehraje Jony.
23'
Alavés vybojoval roh, který z levé strany rozehraje Jony.
22'
Tomás Pina (Alavés) faulován na polovině soupeře, volný kop pro domácí.
21'
Hosté rozehráli rohový kop z levé strany, nejvýše ve vápně Deportiva vyskočil ale obránce domácího mužstva.
20'
Z hlediště se ozývá pískot, Alavés si zatím vůbec neví rady s dobře hrajícím Villarrealem, který právě v tuto chvíli vybojoval roh.
19'
Rubén Sobrino (Alavés) nepřešel přes bránícího Santiaga Cáserese, míč ale domácí vzápětí znovu vybojovali.
18'
Hraje se opět ve středu hřiště, zatím sledujeme spíše průměrné utkání.
17'
Alavés to zkouší nákopy, ale tato taktika se zatím míjí účinkem.
16'
Fernando Pacheco (Alavés) vykopává od domácí branky, ale k míči se rychle dostávají hosté.
15'
Hosté vybojovali roh, který rozehráli z levé strany, míč se dostal do vápna, ale je pískán útočný faul.
14'
Alavés ztrácí míč a nyní se musí opět vracet na svou polovinu.
13'
Deportivo se dostává na polovinu Villarrealu.
12'
Tak to je zajímavý úvod zápasu, uvidíme, jak na první gól zareaguje Deportivo.
10'
Villarreal právě vstřelil branku!
Alfonso Pedraza (Villarreal) dokázal z levé strany poslat ze vzduchu míč před branku, do souboje šel gólman Pacheco, který ale míč nechytil ani ho nevyrazil, tak ho doklepl do branky GERARD MORENO.
10'
Jonathan Calleri (Alavés) se dostal do zakončení, ale branku Villarrealu netrefuje.
9'
Alavés na polovině Villarrealu, Centr z levé strany míří do vápna hostů, ale tam ho nikdo nezachytil.
8'
Bojuje se ve středu hřiště, domácí získávají míč.
6'
Alavés se nyní vůbec poprvé může dostat do blízkosti vápna Villarrealu.
5'
A domácí gólman utrpěl nějaké menší zranění ze souboje ve vlastním vápně.
4'
Další útočný výpad Villarrealu, opět musel zasahovat Fernando Pacheco (Alavés).
2'
V první útočné akci hosté, Fernando Pacheco (Alavés) musel ven z branky, aby sebral míč před Morenem.
1'

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Navarro, Laguardia, R. Duarte – I. Gómez, Wakaso, Pina, Jony – Calleri, Sobrino.
Náhradníci: Sivera – Maripán, Guidetti, Burgui, Bastón, García, Brašanac.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Álvaro González, Ra. Funes Mori, J. Costa – Cáseres, Trigueros – Cazorla, Fornals, Pedraza – G. Moreno.
Náhradníci: Andrés Fernández – V. Ruiz, N. Sansone, Toko Ekambi, Iturra, Raba, Layún.

Rozhodčí: Cuadra – López, G. García.
VILLARREAL CF
V předchozích sezónách by nikdo netipoval, že Alavés bude bojovat o titul a Villarreal o záchranu... nicméně v dosavadním průběhu tohoto ligového ročníku je to realita! Villarreal se neskutečně trápí, z devíti zápasů vyhrál pouhé dva a pouze bod ho dělí od přímého sestupu! Sebevědomí si hráči Villarrealu zvedli v posledním soutěžním utkání, kdy v utkání Evropské ligy smetli doma Rapid Vídeň 5:0!
DEPORTIVO ALAVÉS
Deportivo zažívá doslova snovou sezónu, minimálně v dosavadním průběhu ročníku 2018/2019. V uplynulé sezóně skončil Alavés čtrnáctý, což byl velký pokles oproti předchozí nováčkovské sezóně, kterou Deportivo dokončilo na místě devátém. Letošní sezónu má rozehranou neskutečně dobře a v lize atakuje dokonce příčky nejvyšší, což podpořil i např. výhrou 1:0 nad Realem Madrid.
Utkáním, které se odehraje na Estadiu de Mendizorroza ve Vitoria-Gasteiz, provede jako hlavní sudí Guillermo Cuadra, kterému budou na čarách asistovat Juan López a Gonzalo García.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání španělské nejvyšší fotbalové soutěže, v němž se v rámci 10. kola utká DEPORTIVO ALAVES s VILLARREALEM CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.