La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Eibar : Villarreal - 6. ledna 2019   12:00

0:0
(0:0)
Eibar
Riesgo – Peña, Ramis (66. P. Oliveira), Arbilla, Ángel Valdés – Orellana, Diop, Jordán (73. Escalante), Cucurella – Charles (80. Kike García), Enrich.
Dmitrović – Bigas, Escalante, S. Álvarez, P. Oliveira, De Blasis, Kike García.
Santiago Jaime – Jorge Bueno, Fernando Tresaco
Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar
4 141 diváků
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar, Ra. Funes Mori, V. Ruiz, Pedraza – Cáseres – Cazorla (70. Toko Ekambi), Fuego (75. Trigueros), Fornals, Chukweze – G. Moreno (85. Bacca).
Andrés Fernández – Bacca, Trigueros, Toko Ekambi, Raba, Bonera, Layún.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 4 141 diváků.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 18:3. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:15.
Utkání je u konce a body se dělí. Ve druhé půli jsme sledovali rozhodně aktivnější fotbal, viděli jsme několik opravdu velkých šancí, jenže jak Riesgo v domácí brance, tak i Asenjo v té hostující si vždy věděli rady. Branky se tak diváci nedočkali. Po remíze 0:0 tak má Eibar 22 bodů a je v tuto chvíli na 12. místě, Villarreal je se sedmnácti body na 17. místě.
90+4'
90+3'
Na centr si naskočil zcela volný Kike García a tlačil hlavičku na bránu, jenže pouze do míst, kde stál připravený Asenjo!
90+3'
Ještě jeden rohový kop pro Eibar.
90+2'
Dlouhý pas k vápnu Villarrealu odvrátil alespoň na chvíli Cáceres.
90+1'
Eibar touží po všech bodech a tak se i v nastaveném čase žene do útoku.
90'
Rozhodčí přidá celkem tři minuty.
90'
Oj, moc nescházelo a domácí vedli! Orellana se hezky uvolnil do vápna, posunul na Escalanteho, jehož střelu k tyči vyrazil na brankové čáře Funes Mori. Následný Cucurellův pokus šel vysoko nad branku.
89'
Na druhé straně rozehráli domácí přímý kop a Enrich se natahoval po hlavičce. O kousíček ji minul a Asenjo si připsal úspěšný zákrok.
88'
Chukweze poslal Baccovi přihrávku do běhu a ten se zprava dostal do zakončení. Riezgo jeho prudkou střelu po zemi zvládl chytit.
87'
Nepřesný centr domácích, dopředu už jde Villarreal.
86'
Na centr z pravé strany si naběhl Ramiro Funes Mor a měl chvíli prostor pro zakončení. Netrefil to však ideálním způsobem a mířil vedle.
85'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Carlos Bacca.
84'
Faul domácího Enricha, je tu přímý kop pro Villarreal z pravé strany.
83'
Brankář hostů vyběhl možná trochu neuváženě a poté musel čelit Kike Garcíovi. Jeho střelu z úhlu zvládl vyrazit.
82'
Míč skončil ve skrumáži u branky u domácího Diopa, ten hlavou posunul dál od malého vápna.
82'
Hra se nám přesunula na druhou stranu a Villarreal si vybojoval rohový kop.
81'
Orellana přetáhl svůj centr z pravé strany, Cucurellu prakticky zahnal až k postranní čáře.
80'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Charles, přichází Kike García.
79'
Na domácí straně se chystá poslední změna.
78'
Ekambi měl na levé straně trochu prostoru na rozvinutí akce, jenže jeho centr postrádal jakoukoliv přesnost.
76'
Je to teď hodně rozkouskované střídáními i nedovolenými zákroky, zápasu chybí tempo.
75'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Javi Fuego, přichází Manu Trigueros.
73'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Gonzalo Escalante.
72'
Na lavičce domácích se chystá další střídání. Zatím se však rozehrává po faulu na domácího Orellanu.
Přímý kop rozehrál Arbilla, jenže z dobré pozice trefil pouze dobře postavenou zeď.
70'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Karl Toko Ekambi.
69'
Javi Fuego navíc za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
69'
No a pozor, Fuego se dopustil faulu kousek od pokutového území a tohle by mohlo být opravdu vážné ohrožení Asenjovy branky.
67'
Charles se natahoval po centru od rohového praporku, u první tyče však byl zablokován.
66'
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Iván Ramis, přichází Paulo Oliveira.
64'
Cazorla sice předvedl své míčové úmění, kličkami a žonglováním se zbavil obránců a dostal se před brankáře, ten už ale pochopení neměl a rukou mu vypíchl míč od kopačky.
62'
Cucurella zastavil rodící se akci Villarrealu, dopředu tak jdou zase hráči domácího týmu.
60'
A znovu Ramis! Nyní si naskočil na centr od rohového praporku a mířil kousíček mimo hostující branky.
59'
Na centr z levé strany si naskočil domácí Ramis, dostal se opravdu vysoko a svou hlavičku tlačil ke vzdálenější tyči. Asenjo měl co dělat, aby konečky prstů vytlačil míč na roh!
58'
Je tu první žlutá karta, za ostrý skluz ji dostal hostující Ramiro Funes Mori.
57'
Eibar se opět nadechuje k náporu, Charles a Cucurella byli v dalším útoku, Asenjo předvedl další pohotové zákroky.
56'
Po dalším rohu a několika odrazech míče se do voleje opřel Orellana a jeho skákavá střela z pravé strany nadělala Asenjovi trochu problémů.
55'
Villarreal čelil dalšímu rohu, Asenjo šel neohroženě do skrumáže a vyboxoval.
54'
Hra se teď přelévá ze strany na stranu, konečně vidíme akčnější fotbal.
52'
A mohlo udeřit i na druhé straně. Po Cazorlově centru byl před brankou volný Moreno, zblízka ale nepřekonal Riesga, který byl bleskově na zemi a míč si s následnou pomocí spoluhráčů přikryl.
51'
Tohle už ale bylo opravdu blízko gólu! Cucurella vybojoval míč, toho se poté chopil Charles a utěšenou ranou po zemi vystračil Asenja. Ten musel vytáhnout opravdu pohotový zákrok, aby prudký pokus lapil.
51'
Nepovedená akce domácích skončila ofsajdem, Asenjo může v poklidu rozehrát od své branky.
50'
Další sražený míč ze strany hostů, Eibar pokračuje v tlaku pomocí rohových kopů.
48'
A je tu další roh, pro Eibar dnes už šestý.
48'
Cucurella nasadil v pokutovém území jesle jednomu z obránců, pak už ale nevystřelil, neboť Cáceres mu ukopl míč na roh.
46'
Hned v úvodu se dopředu hnal hostující Moreno, jenže mu scházela podpora a neměl ani prostor pro vážnou střelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:04.
Rozhodčí nenastavoval a máme tak za sebou první půli, která nepřinesla zrovna strhující fotbal. O něco více ze hry měl domácí Eibar, když se dokázal dostat do několika náznaků šancí, nebylo to ale nic, co by bylo opravdu blízko gólu. Za zmínku stojí několik Enrichových hlaviček, či Valdésův mix centru a střely z levé strany. Villarreal toho mnoho nepředvedl, Riesgo měl klidný poločas a na svém kontě nemá ani jeden zákrok. Do kabin se odešlo za stavu 0:0.
45'
43'
Cazorla přihrál na hranici šestnáctky na Fornalse, jenže ten byl pod přísnou obranou a vůbec se mu nepovedlo připravit si střelu.
41'
Neuspěl ani Diop se svou kličkovanou u pokutového území.
40'
Už se zase hraje na polovině Villarrealu, ovšem zatím bez jakékoli šance na ohrožení Asenjovy branky.
38'
Peña se ve vlastním pokutovém území dostal pod tlak, když nedokázal z první odkopnout do bezpečí, nakonec i přes dotírání dvou hráčů posunul hru dál od branky Eibaru.
37'
Z dálky pálil Pedraza, křížná rána proskákala vedle Riesgovy branky.
36'
Do akce se cpal hostující Moreno, José Ángel Valdés jej ale zastavil čistým skluzem. Hosté vhazují.
35'
Po delší době se ke slovu dostali i hosté, po přihrávce na hranici pokutového území se do míče opřel Fornals, jeho rána z první však skončila mezi diváky za brankou.
33'
Valdésův centr však byl pro hosty naprosto neškodný, míč skončil u Asenja v náručí.
32'
Přímý kop pro Eibar, po faulu na Orellanu uvidíme centr z pravé strany.
30'
Domácí reklamovali Gasparovu ruku v pokutovém území, Cucurella jej skutečně do ruky trefil, ta však byla u těla a rozhodčí penaltu po konzultaci s videem neodpískal.
29'
Centry však zatím na obranu Villarrealu neplatí, přesvědčili se o tom Jordán, tak i Peña.
28'
Asenjo odvrátil centr z pravé strany na roh, Eibar tak může pokračovat v budování náporu.
27'
Villarreal se v posledních minutách pouze brání, je to teď fotbal na jednu branku.
26'
Cucurella se probíjel levou stranou k pokutovému území, na hranici byl však obehrán a poslán k zemi. Dle sudího to ale faul nebyl a pokračovalo se ve hře.
24'
A po něm se hned pískal ofsajd domácích.
23'
V pokutovém území se do centru položil Charles, trefil ovšem bránícího hráče a ten srazil míč na roh. Charles ještě reklamoval ruku a tím pádem penaltu, po opravdu krátké chvilce ale byl rozehrán právě roh.
22'
Další výpad Eibaru zakončoval Diop, na hranici pokutového území byl ovšem při kličce obehrán Cazorlou.
21'
Povedená kombinace na jeden dotek v podání Eibaru. Přihlížející obrana sledovala, jak Cucurella nacentroval na Jordána a ten z první pálil mimo Asenjovu bránu.
20'
Další nepřesná Enrichova hlavička, nyní po centru z pravé strany. Sám hráč poté reklamoval teč a tím pádem roh, bude se však rozehrávat od Asenjovy branky.
18'
Tohle ovšem byla slušná šance pro domácí. Zleva přilétl centr na nabíhajícího Enricha, ten si na malém vápně naskočil, hlavičkoval však nad Asenjovu branku.
18'
A také ano. Jenže po Valdésově centru se prakticky okamžitě pískal útočný faul v pokutovém území.
17'
Po faulu na Enricha je tu přímý kop pro Eibar. Na přímé ohrožení Asenjovy branky to ale není, tohle bude centr do pokutového území.
16'
Trochu nám teď tempo, které bylo v úvodních minutách docela slušné, pokleslo a hraje se převážně okolo středového kruhu.
14'
Ofsajd hostů, v nepovoleném postavení se ocitl Pedraza.
12'
José Ágel Valdés předvedl u půlky důrazný zákrok, získal míč a postupoval k brance Villarrealu. Jenže poté předvedl něco, co nebylo ani centrem, ani střelou a Asenjo si připsal opravdu snadný zákrok.
12'
Slaboučký centr z pravé strany pokryl číhající Fuego a povedlo se mu poslat míč pryč z vápna.
10'
Domácí v poklidu kombinují na vlastní polovině, nikam nepospíchají.
9'
Iván Ramis dobře přečetl hru a po spolupráci s brankářem Riesgem zvládl tlak hostů. Gólman poté rázně odkopl.
8'
Po rozehrání přišel centr z pravé strany, Charles však hlavičkoval vysoko nad.
7'
Eibar se začíná zvedat, zprava se do zakončení dostal Orellana a i když byl strážen přesilou hostů, podařilo se mu z úhlu vystřelit a Asenjo musel ránu k tyči vyrazit na roh.
6'
Nevyšel ani centr Cucurelly z levé strany, obrana ve žlutém odvrátila.
5'
Přihrávka na Charlese neprošla, hosté se ubránili prvnímu výpadu soupeře.
4'
Gerard Moreno se snažil o kličku u pomezní čáry, míč mu ovšem odskočil a Eibar bude vhazovat.
3'
Villarreal je v úvodu aktivnějším týmem, domácí se ještě prakticky nedostali za půlku.
2'
Dlouhý nákop za obranu Eibaru, Riesgo však včas vyběhl a rázným odkopem poslal hru ke středu hřiště.
1'
Hned v úvodu tu byl výpad Villarrealu. Po Chukwezeho centru a následném přiklepnutí za hranici vápna pálil po zemi Fornals a donutil jít Riesga na zem.
O výkop se postarali hráči Eibaru.
1'

SD Eibar: Riesgo – Peña, Ramis, Arbilla, Ángel Valdés – Orellana, Diop, Jordán, Cucurella – Charles, Enrich.
Náhradníci: Dmitrović – Bigas, Escalante, S. Álvarez, P. Oliveira, De Blasis, Kike García.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Ra. Funes Mori, V. Ruiz, Pedraza – Cáseres – Cazorla, Fuego, Fornals, Chukweze – G. Moreno.
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Trigueros, Toko Ekambi, Raba, Bonera, Layún.

Rozhodčí: Santiago Jaime – Jorge Bueno, Fernando Tresaco.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio Municipal de Ipurúa začne ve 12 hodin, tak si dejte oběd o něco dříve a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Santiago Jaime, kterému budou na pomezí pomáhat Jorge Bueno a Fernando Tresaco.
Villarreal CF

Hosté jsou na tom ještě hůře, na 17. místě mají 16 bodů a musí se dívat pod sebe, vždyť devatenácté Vallecano má pouze o tři body méně. I zde se už čtyři zápasy čeká na vítězství, té se mužstvo nedočkalo ani v úvodním utkání roku 2019, kdy na svém trávníku remizovalo proto Realu Madrid. Santi Cazorla sice dostal Villarreal do rychlého vedení, ale už ve 20. minutě hosté vedli po gólech Benzemy a Varaneho. Villarreal ale má Cazorlu a ten před koncem duelu svou druhou trefou srovnal na konečných 2:2. Pro klub je teď každý zápas velmi důležitý, pokud se nechce topit v problémech se záchranou a musí tedy i dnes zabrat a pokusit se odvézt body.

SD Eibar

Domácí tým je v tuto chvíli na 14. místě se ziskem 21 bodů. Forma na konci roku odešla neznámo kam a mužstvo čeká od 24. listopadu na výhru. Kalendářní rok 2018 zakončil Eibar venkovní remízou 1:1 na půdě Realu Betis, kde domácí vedli od 21. minuty po gólu Sababrii, Eibar však zachránil alespoň bod po trefě Orellany.

Eibar – Real Madrid 3:0
Rayo Vallecano – Eibar 1:0
Eibar – Levante 4:4
Eibar – Valencia 1:1
Real Betos – Eibar 1:1
Dobré poledne u utkání 18. kola španělské Primera Division. Společně se podíváme na duel mezi týmy SD Eibar a Villarreal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.