La Liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Celta Vigo - 26. listopadu 2018   21:00

Real Sociedad
38' Oyarzabal  • 47' Zurutuza (Januzaj)
2:1
(1:0)
Celta Vigo
84' Gómez  (Méndez)
Moyà – Zaldúa (87. Gorosabel), D. Llorente, H. Moreno, Hernández – Zubeldia, Zurutuza (79. Sandro Ramírez) – Oyarzabal, Juanmi, Januzaj (64. Merino) – José.
Rulli – Merino, Sandro Ramírez, Bautista, Gorosabel, Pardo, A. Elustondo.
Melero – Torre, Martínez
Estadio Municipal de Anoeta
Celta Vigo
S. Álvarez – K. Vázquez, Costas, N. Araujo, Juncà – Méndez, Yokuşlu, Jozabed – Hjulsager (60. Boufal), Aspas, Mor (46. Gómez).
Blanco – Sisto, Gómez, Roncaglia, Boufal, Alonso, Mazáň.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 3:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:14.
Je konec! Real Sociedad zvládl dnešní duel s Celtou Vigo a vítězí 2:1! Celta Vigo sice vlétla do utkání aktivně, ale Aspas v nadějné pozici místo střely podklouzl. Poté se dokázal prosadit Juanmi, ale jeho branka neplatila kvůli ofsajdu. Až ve 38. minutě se domácí celek dostal do vedení, když se prosadil Mikel Oyarzabal! Krátce po změně stran navíc přidal druhou domácí branku David Zurutuza! Celta Vigo však nesložila zbraně a deset minut před koncem snížil Maxi Gómez! Na vyrovnání už to ale hostům nestačilo.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Mikel Oyarzabal (Real Sociedad San Sebastian).
90+2'
Willian José mohl po dalším protiútoku přidat třetí branku Realu Sociedad, ale jeho hlavička prolétla nad břevnem!
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Sandro Ramírez zajel rozběhnutého soupeře ostrým skluzem a dostává žlutou kartu.
89'
David Costas si v hlavičkovém souboji pomohl nedovoleným zákrokem a daroval domácím přímý kop v blízkosti pokutového území.
88'
Maxi Gómez fauloval na polovině hrací plochy loktem a dostává žlutou kartu.
87'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Joseba Zaldúa, přichází Andoni Gorosabel.
86'
Sofiane Boufal pomáhá svému soupeři od křečí. Hosté nyní potřebují každou vteřinku, zatímco hráči Realu Sociedad spíše šetří čas.
84'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Drama je na světě! Hosté totiž dokázali snížit! Střídající MAXI GÓMEZ se uvolnil u přední tyče, kde si naskočil na krásný centr z pravé strany a ještě vrátil hostující mužstvo do hry!
83'
Boufal se efektní kličkou zbavil svého strážce na hranici pokutového území, jenže následnou zpětnou přihrávkou nenašel nikoho v bílém.
82'
Sergio Álvarez vystartoval ven z branky a před rozběhnutým Juanmi odkopl míč na polovinu Realu Sociedad. Hosté se ale nemohou dostat do tlaku.
81'
Brais Méndez si naběhl na povedený centr z levé strany hrací plochy, jenže jeho zakončení zády k brance postrádalo přesnost.
80'
Hostující zadáci si vyměňují přihrávky na polovině hrací plochy a uklidňují hru. Hosté by ale spíše potřebovali útočit.
79'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Sandro Ramírez.
78'
Sergio Álvarez nakopl míč na polovinu soupeře. Nikdo v modrém dresu ale nedokázal uspět v hlavičkovém souboji.
77'
David Junca zajel soupeře ostrým skluzem na polovině hřiště a dostal žlutou kartu.
76'
Kevin Vázquez odcentroval z pravé strany do pokutového území. Jeho nadýchanou pobídku však odvrátil hned první obránce v domácím dresu.
75'
Iago Aspas se z pravé strany prosmýkl do pokutového území, jenže přehození míče na levou nohu se mu vůbec nepovedlo. Obrana Realu Sociedad mu zabránila v zakončení.
74'
Okay Yokuşlu skvěle předskočil jednoho z domácích hráčů a odkopl před ním míč na polovinu hostujícího celku.
72'
Mikel Oyarzabal si naběhl na krásnou přihrávku z pravé straně, jenže jeho zakončení nebylo dostatečně razantní.
71'
Exekuce přímého kopu se ujal Mikel Oyarzabal. Domácí záložník odcentroval na vzdálenější tyč, kde na jeho pobídku nedosáhl nikdo v bílém.
70'
Do rozehrávky Realu Sociedad se tentokrát musel zapojit brankář Moya. Domácí gólman nakopl míč na pravou stranu, kde Zaldua vybojoval přímý kop.
69'
Centr od rohového praporku se snesl na značku pokutového kopu, ale Mikel Oyarzabal se v těžké pozici nedokázal srovnat k hlavičce.
68'
Theo Hernández si naběhl na krásnou zpětnou přihrávku do pokutového území, vypálil levačkou, ale Néstor Araujo jeho pokus srazil na rohový kop.
67'
Znovu se Iago Aspas tlačil mezi dvojici hráčů ve světle modrém dresu, nicméně ani tentokrát se mu nepodařilo roztáhnout hru na levou stranu.
66'
Iago Aspas obdržel krásnou přihrávku na hranici pokutového území, ale ihned se u něj zjevil jeden z domácích stoperů, který mu nedal prostor.
65'
David Zurutuza se zbavil svého strážce na polovině hrací plochy a prošel s míčem do blízkosti pokutového území. Nikdo ze spoluhráčů se mu ale nenabídl.
64'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Mikel Merino.
63'
Hra je přerušena! Jeden z hráčů Realu Sociedad nyní zůstává ležet na trávníku a drží se za lýtko. Uvidíme, zda bude muset střídat.
62'
Domácí fotbalisté se po pádu Juanmiho v pokutovém území dožadovali odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí se rozhodl nechat pokračovat ve hře.
61'
Iago Aspas se rychlou otočkou zbavil svého strážce na hranici pokutového území. Domácí fotbalista poté předložil přihrávku před branku, ale nenašel nikoho ve fialovém dresu.
60'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Andrew Hjulsager, přichází Sofiane Boufal.
59'
Oyarzabal si na hranici pokutového území naběhl na prudkou přihrávku z pravé strany, jenže vinou špatného zpracování se mu nepodařilo zakončit.
58'
Domácí obrana si poradila s nebezpečným centrem z levé strany. Zadáci Realu Sociedad nepustili rozběhnutého Aspase do zakončení.
57'
Adnan Januzaj po delší době dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, ale vůbec mu nevyšla rozehrávka. Celta Vigo může zaútočit.
56'
Kevin Vázquez dostal vysokou přihrávku na pravou stranu, ale vinou špatného zpracování musel podstoupit souboj, ve kterém přišel o míč.
55'
Néstor Araujo si dal pozor na dotírajícího Josého a raději si pomohl malou domů. Hosté stále nemohou najít recept na výborně se pohybující zálohu Realu Sociedad.
54'
David Zurutuza se po dalším krásném centru z pravé strany znovu dostal k hlavičce, ale jeho pokus tentokrát zastavila branková konstrukce. Ještě předtím byl ale máván ofsajd!
53'
Juanmi dostal moře volného prostoru ve středu hrací plochy. Domácí fotbalista poté přenesl hru na pravou stranu, ale nikdo v modrém jeho průnik nenapodobil.
52'
Zadáci Celty Vigo nyní uklidňují rozehrávku na polovině hrací plochy. Hostující celek však potřebuje hrát spíše před brankou Realu Sociedad.
51'
Andrew Hjulsager neuspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Domácí fotbalisté jsou nyní všude napřed a nenechávají soupeře hrát.
50'
Kevin Vázquez dostal vysokou přihrávku na pravou stranu, ale netroufl si na individuální průnik. Místo toho raději vrátil míč spoluhráčům z obrany.
49'
Domácí fotbalisté jsou nyní na koni a pokračují v aktivním výkonu. Real Sociedad se opět nastěhoval na polovinu soupeře a hledá si cestičku do zakončení.
47'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Domácí celek hned v úvodu druhého poločasu přidává druhou branku! Adnan Januzaj skvělým centrem našel DAVIDA ZURUTUZU, který parádní hlavičkou navýšil vedení Realu Sociedad!
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Emre Mor, přichází Maxi Gómez.
46'
První poločas je minulostí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího celku. Celta Vigo sice vlétla do utkání aktivně, ale Aspas v nadějné pozici místo střely podklouzl. Poté se dokázal prosadit Juanmi, ale jeho branka neplatila kvůli ofsajdu. Až ve 38. minutě se domácí celek dostal do vedení, když se prosadil Mikel Oyarzabal! Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Willian José se v souboji v blízkosti rohového praporku dopustil nedovoleného zákroku, což neuniklo očím hlavního arbitra. Rozehrávat budou hosté.
44'
Domácí fotbalisté v závěru prvního poločasu skvěle napadají statickou rozehrávku hostujících stoperů. Juanmi málem obral Arauja o balón.
43'
Adnan Januzaj se z pravé strany probíjel do pokutového území. Belgický fotbalista se následně snažil odcentrovat, ale trefil prvního hráče ve fialovém.
42'
Na stadionu nyní panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci si užívají hru svého oblíbeného celku a ženou hráče Realu Sociedad do útoku.
41'
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Do pokutového území přiletěl nadýchaný centr, ale hned první obránce balón odvrátil.
40'
David Costas tentokrát skvěle vystoupil na levé straně pokutového území a před rozběhnutým Juanmim zakopl míč do zámezí. Real Sociedad bude vhazovat.
38'
Domácí celek se dostává do vedení! Tohle hostující obrana vůbec nezvládla! Domácí hráči neproměnili dvě obrovské šance, ale obrana Celty míč nedokázala odkopnout do bezpečí! Do odraženého míče se nakonec opřel MIKEL OYARZABAL a vypálil přesně k přední tyči!
37'
Willian José se ve středu hrací plochy dopustil nedovoleného zákroku, když poslal k zemi rozběhnutého soupeře. Sudí ani tentokrát nevytahuje žlutou kartu.
36'
David Costas hodně riskoval při rozehrávce v pokutovém území. Domácí hráči ve dvou napadali rozehrávku Celty a Costat zahrál riskantní přihrávku na Arauja.
35'
Právě Juanmi si naběhl na krásnou přihrávku za obranu soupeře a špičkou kopačky překonal brankáře! Radost domácímu celku kazí odmávaný ofsajd!
34'
Juanmi diriguje rozehrávku Realu Sociedad v blízkosti pokutového území soupeře. Nikdo ve světle modrém dresu však zrovna nehýří pohybem.
33'
Adnan Januzaj svedl v blízkosti rohového praporku hodně náročný souboj. Belgický reprezentant v pádu dokázal odcentrovat, ale jeho pobídka skončila v autu.
32'
Kevin Vázquez dostal krásnou přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže hostujícímu obránci zrovna nevyšlo zpracování.
31'
Sergio Álvarez vyrazil ven ze své svatyně a z hranice pokutového území rozehrál na své spoluhráče z defenzivy. Domácí teď vysunuli presink hodně vysoko.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím stále čekáme na úvodní branku dnešního střetnutí. O něco aktivnější je v posledních minutách hostující mužstvo.
29'
Juanmi obdržel prudkou přihrávku na polovinu hřiště, jenže ihned k němu přistoupil jeden ze soupeřů, který jeho akci zastavil nedovoleným zákrokem.
28'
Willian José si nepotykal s převzetím míče na levé straně hrací plochy. Balón se mu odrazil od holeně a uskočil mu do autu. Vhazovat budou hosté.
27'
Do rozehrávky Celty Vigo se nyní musel zapojit také brankář Sergio Álvarez. Hostující gólman vyslal dlouhý nákop, který Diego Llorente raději zakopl do autu.
26'
David Zurutuza při návratu na svou polovinu zastavil nedovoleným zákrokem Emreho Mora. Rozhodčí se rozhodl neudělit domácímu hráči žlutou kartu.
25'
Juanmi si parádně zpracoval prudkou přihrávku do pokutového území, jenže zakončoval ve skluzu a z ostrého úhlu. Brankář Sergio Álvarez nemusel zasahovat.
24'
Diego Llorente si poradil s nepřesnou rozehrávkou hostujícího mužstva. Domácí fotbalista okamžitě zapojil do rozehrávky také brankáře Moyu.
23'
Emre Mor si v blízkosti pokutového území přehodil míč na levačku a vyslal zajímavou střelu. Jeho pokus brankář Moya s přehledem chytil.
22'
Na druhé straně vyslal Adnan Januzaj nadýchaný centr do pokutového území, ale míč neletěl do prostoru, kde by byl někdo v dresu Realu Sociedad.
21'
Iago Aspas se dostal do samostatného úniku, jenže španělský útočník vůbec nezakončil. Aspas totiž zakopl a poroučel se k zemi.
20'
Zadáci hostujícího celku si vyměňují přihrávky na vlastní polovině a nikam nespěchají. Domácí jejich rozehrávku neatakují.
19'
Emre Mor se snažil dohnat přihrávku na pravou stranu hřiště, jenže míč byl mnohem rychlejší a utekl tureckému rychlíkovi do zámezí. Vhazovat budou domácí.
18'
Iago Aspas si naběhl na vysokou přihrávku na polovinu soupeře. Domácí stoper Diego Llorente k němu ihned přistoupil a odhlavičkoval míč do autu.
17'
Igor Zubeldia vyslal vysoký centr do pokutového území. Na jeho pobídku si počíhal Mikel Oyarzabal, jehož rána levačkou skončila v rukavicích brankáře.
16'
Okay Yokuşlu dostal přihrávku do středu hrací plochy, efektně se s míčem otočil a rozjel akci hostujícího mužstva. Nakonec z toho je pouze vhazování.
15'
Domácí fotbalisté si vyměňují přihrávky na vlastní polovině hřiště. Oyarzabal nakonec našel prudkou přihrávkou Juanmiho, který se neprobil do zakončení.
14'
Iago Aspas skvěle napadal rozehrávku domácích obránců. Diego Llorente se rázem dostal pod tlak a pomohl si jen nepřesným nákopem.
13'
Zadáci Celty Vigo si nyní vyměňují krátké přihrávky na své polovině hrací plochy. Nikdo z fotbalistů Realu Sociedad kombinaci soupeře neatakuje.
12'
Emre Mor se v pokutovém území dostal ke skákavému centru z pravé strany. Hostující hráč byl možností natolik překvapen, že zakončil jen do míst, kde stál Moya.
11'
David Costas neodehrál míč zrovna podle svých představ. Jeho zaváhání málem využil Juanmi, ale Sergio Álvarez včas vyrazil z branky a zakopl míč daleko od pokutového území.
10'
Domácí zadáci si s přehledem poradili s dlouhou přihrávkou na polovinu Realu Sociedad. Obránci domácího mužstva do rozehrávky zapojili také Moyu.
9'
Domácí fotbalista odchází v doprovodu zdravotníku za postranní čáry. Zatím to vypadá, že obránce Realu Sociedad se rychle vrátí na hrací plochu.
8'
Hra je přerušena! Domácí Theo Hernández zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za svou levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
7'
Aktivní Januzaj si tentokrát dobrým náběhem řekl o přihrávku za obranu hostujícího celku. Zadáci Celty Vigo ale skvěle vystoupili a nepustili Januzaje k míči.
6'
Joseba Zaldúa chtěl přihrávkou podél postranní čáry vyslat do dobré pozice Adnana Januzaje. Přihrávka prvního jmenované byla příliš prudká.
5'
Právě Januzaj se tentokrát kličkou v pokutovém území jednoduše zbavil svého strážce, jenže jeho technická rána levačkou skončila na tyči!
4'
Exekuce přímého kopu se ujal Adnan Januzaj. Domácí šikula zvolil zajímavý centr na vzdálenější tyč, ale tam nebyl nikdo ve světlém dresu.
3'
Theo Hernández se po levém křídle prosmýkl do blízkosti pokutového území, kde byl faulován. Domácí Real Sociedad bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.
2'
Mikel Oyarzabal se krásně uvolnil na polovině hrací plochy, ale další fotbalista Celty Vigo se mu obětavým skluzem položil pod nohy a obral jej o míč.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Hráči Realu Sociedad se ihned vydali do útoku, jenže přihrávka na pravé křídlo byla nepřesná.
1'

Real Sociedad San Sebastian: Moyà – Zaldúa, D. Llorente, H. Moreno, Hernández – Zubeldia, Zurutuza – Oyarzabal, Juanmi, Januzaj – José.
Náhradníci: Rulli – Merino, Sandro Ramírez, Bautista, Gorosabel, Pardo, A. Elustondo.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – K. Vázquez, Costas, N. Araujo, Juncà – Méndez, Yokuşlu, Jozabed – Hjulsager, Aspas, Mor.
Náhradníci: Blanco – Sisto, Gómez, Roncaglia, Boufal, Alonso, Mazáň.

Rozhodčí: Melero – Torre, Martínez.

Dnešní domácí celek na tom není o mnoho lépe. Real Sociedad totiž ve dvanácti duelech nasbíral šestnáct bodů a patří mu třináctá příčka. V případě dnešního vítězství by se ale posunul na osmou pozici mezi Gironu a Levante. Na svém hřišti se však Real Sociedad spíše trápí. V minulém kole však vyhrál 3:1 na půdě Levante.
Real Club Celta de Vigo

Celta Vigo po předchozích dobrých sezónách prožívá trápení. Aktuálně je Celta na čtrnácté pozici ligové tabulky. Dnešní hostující celek vyhrál pouze tři z dvanácti utkání. Naposledy doma po bojovném výkonu prohrála Celta 2:4 s Realem Madrid. Na hřištích soupeřů navíc Celta vyhrála pouze proti Levante.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání španělské Primera Division mezi Realem Sociedad a Celtou Vigo. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.