La Liga - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Girona - 23. dubna 2019   20:30

Valladolid
67' Míchel (Ünal)
1:0
(0:0)
Valladolid
Masip – Moyano, Olivas, F. Calero (65. Fernández), Nacho Martínez – Rubio, Míchel, Alcaraz, Plano (77. T. Villa) – Guardiola, Ünal (89. El Hacen).
Martínez – Barbero, Naval
Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid)
Girona
Bunú – Ramalho, Juanpe, Espinosa – Muniesa (77. Doumbia), Pons (87. Porro), Granell, Carnero García (65. Douglas Luiz) – Portugués, Stuani, B. García.
Iraizoz – Roberts, Porro, Alcalá, Douglas Luiz, Lozano, Doumbia.

Je za námi zápas 34. kola španělské LaLigy mezi domácím Realem Valladolid a Gironou FC. Sledovali jsme podprůměrný zápas s minimem šancí na obou stranách. Domácí fotbalisté byli ale nakonec šťastnější, když jejich vítěznou branku vstřelil v 67. minutě ranou z dálky Míchel. Hosté pak v závěru dělali vše pro to, aby vyrovnali, avšak úspěšní nakonec nebyli a utkání tak končí výhrou Valladolidu 1:0.
90+6'
90+5'
Hosté kopalu ještě jeden rohový kop, při kterém šel do vápna i brankář Jasín Bunú. Ani on ale spoluhráčům nepomohl srovnat na 1:1 a zápas tak spěje do úplného konce.
90+3'
Hosté se zoufale tlačí do zakončení, čas se jim ale krátí.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Již se nám rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. U balonu jsou nadále hosté.
89'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Moctar Sidi El Hacen.
87'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pere Pons, přichází Pedro Porro.
85'
Hosté se zoufale snaží natlačit na polovinu soupeře. Nyní jsou to domácí, kteří se soustředí na urputnou defenzivu.
82'
Javi Moyano se pokoušel zakončit akrobaticky, jeho pokus o pohotovou střelu ale skončil hodně mimo.
81'
Po rohu se sice hosté k zakončení nedostali, přesto mají nadále tlak a domácí musí být hodně obezřetní.
79'
Pere Pons z pravé strany posílal do vápna střílený centr na Stuaniho, ten se ale k zakončení nedostal. Následuje roh.
77'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Toni Villa.
77'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Marc Muniesa, přichází Seydou Doumbia.
75'
Hosté by rádi srovnali krok, jenže zatím se ani zdaleka nedostávají k bráně soupeře.
73'
Hraje se opět ve středu pole. Hra se opticky znovu uklidnila a domácí si hlídají těžce získané vedení 1:0.
71'
Hráči domácího celku jsou ale také aktivní a snaží se přidat druhý pojišťující gól.
69'
Hosté pochopitelně zabrali a hned se tlačí do útoku.
67'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Konečně jsme se dočkali gólu! Nebylo to po žádné skvostné akci, avšak po přiťuknutí od Ünala se ranou zpoza vápna prosadil MÍCHEL – 1:0!
65'
Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Douglas Luiz.
65'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Fernando Calero, přichází Joaquin Fernández.
64'
Žlutou kartu dostává Rubén Alcaraz (Real Valladolid).
62'
I když domácí nepředvádí rozhodně dobrý fotbal, diváci jsou očividně spokojeni a stále svůj tým podporují.
60'
Máme za sebou již hodinu hry a stav zápasu je nadále bezbrankový.
58'
Domácí se hnali do útoku, kde ale Nacho Martínez nepřesným pasem mezi obránce nikoho nenašel. Následuje odkop.
56'
Po centru z pravé strany chyběl nyní Guardiolovi jen malý kousek k tomu, aby se dostal k zakončení. To byla málem první šance domácích ve druhém poločase.
53'
Domácí se stále snaží, to je ale málo a na první šanci druhého poločasu čekáme.
51'
Nadále sledujeme naprosto utrápený fotbal ve španělské lize. Hráči Girony si dnes přijeli pro bod a zatím se zdá, že by ho mohli v pohodě získat.
49'
Real Valladolid drží ve druhém poločase více balon, stále se ale hraje daleko od brány Girony.
47'
Ve vápně soupeře se k balonu tlačil domácí Ünal, ke střele se ale nakonec nedostal.
47'
Domácí se pokoušeli začít náporem, až do zakončení se ale zatím nedostávají.
46'
První poločas zápasu mezi Realem Valladolid a Gironou branku nepřinesl. Sledujeme fotbalově podprůměrné utkání, ve kterém si ani jedno z mužstev nevytvořilo stoprocentní branku. Uvidíme, co si oba celky pro fotbalové příznivce připraví po změně stran.
45+1'
45+1'
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
45'
Verdikt pomezního asistenta potvrdil i videorozhodčí a zápas tak pokračuje ze stavu 0:0.
44'
Guardiola dokázal dopravit balon do brány, avšak branka kvůli evidentnímu ofsajdu neplatí.
43'
První poločas spěje rychle ke svému konci a nic to nemění na tom, že sledujeme podprůměrný fotbal.
40'
Hosté sice mají balon, avšak zatím jen na vlastní polovině. Odtud nebezpeční rozhodně nejsou.
39'
Po rohovém kopu přišel místo šance hostů rychlý protiútok domácích. Jenže ani oni nedokázali svou akci ani zdaleka dotáhnout a na polovině o balon přišli.
38'
Teď tu bude rohový kop pro hostující celek.
37'
Opět sledujeme urputný boj ve středu pole. Na šance stále čekáme.
35'
V souboji o balon fauloval domácí Guardiola a rozehrávat tak budou z vlastní poloviny hosté.
34'
Žlutou kartu dostává Juanpe (Girona FC).
33'
První půlhodina zápasu přinesla velmi nezáživnou podívanou. Na obou soupeřích je vidět, že se nenacházejí zrovna v nejlepším rozpoložení.
31'
Po delší době se k balonu dostali také hosté, jenže až do zakončení se zatím ani zdaleka nedostávají.
29'
Další akce domácího celku skončila nyní ofsajdem, ve kterém byl Nacho Martínez.
27'
První zajímavější šanci měl nyní Waldo Rubio. Ten si narazil balon s Enesem Ünalem a následně vystřelil. Gólman Jasín Bunú byl ale pozorný a míč lapil.
25'
Ünal dostal nyní žlutou kartu za hru rukou.
24'
Enes Ünal si ve vápně soupeře rukou zpracoval balon a jeho následné zakončení mimo tedy žádný vzruch ani přinést nemohlo.
23'
Žlutou kartu za faul uviděl nyní Muniesa.
22'
Raúl García se dostával do zajímavého úniku, na poslední chvíli mu ale balon od nohy odkopl Rubén Alcaraz.
20'
Domácí fotbalisté jsou znovu u míče, zatím jsou ale zcela neškodní a sledujeme podprůměrné utkání.
19'
Óscar Plano se dopustil dalšího faulu a nyní může být dokonce rád, že nejde předčasně pod sprchu, protože i tento zákrok si říkal o žlutou kartu.
17'
S dalším rohem Valladolidu si již hostující obrana poradila snáze a teď se opět hraje ve středu pole.
16'
Další rohový kop zahrával opět Míchel. Do brány se točící centr odvrátil Jonás Ramalho na další rohový kop.
15'
Domácí jsou stále ale více u balonu a hosté se postupně dostávají pod tlak.
13'
Po rozehrávce nakrátko fauloval ve vápně soupeře Óscar Plano a za faul dokonce dostává žlutou kartu.
13'
Domácí budou kopat rohový kop, u balonu je Míchel.
11'
Domácí jsou o trochu aktivnější, avšak do zakončení se zatím nedostávají.
9'
Álex Granell kopal přímý kop, avšak jeho centr doputoval jen do rukavic domácího gólmana a rozehrávat tak budou hráči Realu Valladolid.
7'
První střelecký pokus zaznamenal Waldo Rubio, mířil ale jen do středu brány, kde byl připravený gólman Jasín Bunú.
7'
Na pravé straně měl hodně prostoru Javi Moyano, jenže jeho pas mířil místo do vápna jen na střed hřiště a hosté se ubránili.
5'
Cristhian Stuani se pokoušel na levé straně prosadit individuálně, domácí ale nakonec balon odpravili mimo a následuje autové vhazování.
4'
Zatím se hraje ve velmi pozvolném tempu. Ani jedno z mužstev se nikam nežene.
2'
Úvod zápasu je velmi opatrný a hraje se ve středu pole. Ani jedno z mužstev nechce chybovat.
1'

Real Valladolid: Masip – Moyano, Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Rubio, Míchel, Alcaraz, Plano – Guardiola, Ünal.
Náhradníci: Y. Rodríguez – T. Villa, Delgado, B. Fernández, De la Fuente, Fernández, El Hacen.

Girona FC: Bunú – Ramalho, Juanpe, Espinosa – Muniesa, Pons, Granell, Carnero García – Portugués, Stuani, B. García.
Náhradníci: Iraizoz – Roberts, Porro, Alcalá, Douglas Luiz, Lozano, Doumbia.

Rozhodčí: Martínez – Barbero, Naval.
Oba celky mají velmi špatnou aktuální formu. Girona totiž prohrála pět posledních ligových zápasů a vůbec se jí nedaří navázat na přelom února a března, kdy ze šesti zápasů v řadě získala velmi slušných třináct bodů. Podobně špatnou formu mají v posledních kolech i domácí fotbalisté Realu Valladolid. Ti totiž z posledních pěti kol získali tři body za tři remízy.
Hezký večer všem fanouškům španělského fotbalu nejvyšší úrovně. Španělské LaLiga má v plánu vložené 34. kolo a od půl deváté večer se odehraje utkání mezi Realem Valladolid a Gironou FC. K vidění bude ryze záchrannářský boj, protože budeme sledovat souboj šestnáctého týmu s osmnáctým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.