La Liga - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Huesca - 28. dubna 2019   18:30

Villarreal
30' Fornals (Chukweze)
1:1
(1:0)
Huesca
78' Ávila  (Moisés Gómez)
Villarreal
Andrés Fernández – Quintilla, M. Gaspar (C), Álvaro González, Ra. Funes Mori – Fornals, Cazorla – Cáseres (84. Trigueros), Toko Ekambi (66. Pedraza), Chukweze – Bacca (57. G. Moreno).
Asenjo – G. Moreno, J. Costa, Morlanes, Trigueros, V. Ruiz, Pedraza.
Huesca
R. Santamaría – Miramón (35. Mantovani), Etxeita, Pulido (C), Galán – Y. Herrera, Moisés Gómez – Ferreiro, Ávila, Añor (62. Melero) – Gallego (63. Cucho).
Jovanović – Camacho, Cucho, Gallar, Diéguez, Mantovani, Melero.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní utkání končí remízou. Domácí hráli dobře do první vstřelené branky, kterou vstřelil rabonou v 30. minutě Fornals. Pak ale se zatáhli a nechali hrát hosty, kteří toho využili. Až v 78. minutě vyrovnal akrobatickým zakončením Avila. V závěru se do úniku dostal Fornals, ale za záchranou brzdu zatáhl Pulido, který následně dostal červenou kartu.
Villarreal hraje příště 5.5. na hřišti Realu Madrid. Huesca příště hraje 5.5. doma s Valencií.
90+3'
90+2'
Domácí Fornals běžel po nádherné nahrávce od spoluhráče sám na branku. Pulido v tu chvíli nemohl udělat nic jiného.
90+1'
Žlutou kartu dostává Xavier Quintilla (Villarreal CF).
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
88'
Další centr do vápna letěl na Avilu, ale ten opět mířil hlavou nad.
87'
Další útočná akce hostí začíná od Santamarii.
86'
Žlutou kartu dostává Yangel Herrera (SD Huesca).
85'
Hostující Ferreiro se dostal k centru z pravé strany do vápna. Jeho centr našel hlavu Cucha, ale ten míč hlavičkoval vysoko nad.
84'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santiago Cáseres, přichází Manu Trigueros.
82'
S dakším domácím nákopem vpřed si poradil hostující Galan, který míč odkopl daleko do bezpečí.
80'
Další centr do vápna servíroval Galan. Jeho centr našel Cucha, který nastavil nohu a trefil pouze Fernandeze do hrudi.
78'
Huesca právě vstřelila branku! Gómez Moisés dostal míč na levou stranu a nacentroval do vápna. Jeho centr si našel EZEQUIEL AVILA, který míč akrobatickým zakončením uklidil přímo k tyčce – 1:1.
77'
Po několika odrazech skončil míč mimo hřiště. Domácí budou rozehrávat od vlastní branky.
77'
Rohový kop pro Huescu.
76'
Na zemi nyní Cucho, který byl faulovaný. Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.
75'
Žlutou kartu dostává Santiago Cáseres (Villarreal CF).
74'
Na pravé straně bylo volno pro Alvara, který odcentroval do vápna. Jeho centr nikoho ve žlutém ve vápně nenašel.
73'
Míč do vápna posílal hostující Avila, ale ten našel pouze rukavice Fernandeze.
72'
Přímý kop z 35 pro Huescu.
71'
Hostující Avila hledal vpředu Cucha, ale jeho nahrávka se nepotkala s myšlenkou Cucha.
70'
Aktuální statistika držení míče: 48%:52%.
69'
Domácí Mori nyní na zemi, protože v jednom ze soubojů ho nakopl soupeř.
68'
Hostující Cucho dostal míč 22 metrů od branky a už si chystal střelu, ale pak tam vletěl Caseres, který mu míč čistě odebral.
67'
Hostující Ferreiro se uvolnil na levé straně a odcentroval do vápna. Na jeho centr o kousek nedosáhl Cucho.
66'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Alfonso Pedraza.
65'
Rohový kop pro domácí.
64'
Dopředu nyní běžel domácí Chukweze, ale jeho následné zakončení trefilo pouze Pulida.
63'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Enric Gallego, přichází Cucho.
62'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Gonzalo Melero.
61'
Ofsajdové postavení Enrica ukončilo útočné snažení hostí.
60'
Hostující Gomez se snažil protáhnout dopředu, ale následně mu míč utekl a skončil mimo hřiště.
59'
Galan se hezky protáhl kolem protihráče a ve velké rychlosti centroval do vápna. Jeho centr z levé strany do vápna skončil pouze na kopačce Moriho, který míč odkopl do bezpečí.
58'
Velká šance pro domácí. Žlutí šli chvilku i tři na jednoho, ale Ekambi celý protiútok zpomalil a nakonec dal špatnou přihrávku na Morena.
57'
Žlutou kartu dostává Karl Toko Ekambi (Villarreal CF).
57'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Gerard Moreno.
56'
Vpředu opět domácí Gaspar. Přeběhl 20 metrů a vystřelil na branku. Jeho dělovka trefila Santamariu pouze do hrudi.
55'
Hostující Ferreiro odcentroval z levé strany do vápna. Na jeho centr si naskočil Juanpi, ale jeho hlavička se do branky nevešla.
54'
Žlutou kartu dostává Javier Galán (SD Huesca).
53'
Na zemi nyní leží domácí Alvaro. Domácí budou rozehrávat z vlastní poloviny.
52'
Domácí Ekambi dostal míč na levou stranu a centroval do vápna, ale jeho centr zablokoval hostující Ferreiro.
51'
Domácí Fornals dostal míč 30 metrů od branky a už koukal, co s ním udělá. Jenomže pak přišel hostující Gomez a míč mu kvalitně odebral.
50'
Domácí Ekambi fauloval a ještě si poranil ruku. Teď to ale vypadá, že bude pokračovat.
49'
Na zemi Fornals. Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.
48'
Hostující Juanpi posílal míč do vápna, ale jeho centr nikoho z hostí nenašel. Míč ukryl do rukavic Fernandez.
47'
Galan se snažil běžet dopředu, ale pomohl si rukama, takže rozhodčí píská jeho faul.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
První poločas skončil vítězstvím domácích, za které ve 30. minutě skóroval Fornales nádhernou rabonou po nahrávce Chukweza. Do první vstřelené branky byli jasně lepší domácí, za které hrozil hlavně Chokweze, ale ke střelám se dostal i Gaspar. Zatím méně viditelní byli Cazorla nebo Bacca. Po vstřelené brance domácí lehce zalezli a začali hrát hosté. Většina jejich akcí byla po levé straně přes Galana, ale nikdo v útoku nedokázal míč uklidit do branky.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 50%:50%
Střely na branku: 3:1
Přímé kopy: 8:5
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Další útočná akce hostí začne od brankáře Santamarii.
43'
Hostující Ferreiro odcentroval z pravé strany do vápna na Avilu. Ten v krkolomné pozici nedokázal míč poslat před sebe.
42'
Domácí Chukweze ztratil míč na polovině hřiště, takže Galan postupoval dopředu po volné straně. Ale jeho následná přihrávka na Enrica nebyla vůbec kvalitní.
41'
Žlutou kartu dostává Pablo Fornals (Villarreal CF).
40'
Další faul předvedl hostující Mantovani.
38'
Hostující Galan fauloval soupeře na polovině hřiště. Domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
37'
Diváci opět sledují na stadionu kombinaci hostí na polovině hřiště.
36'
Hezký míč do levé lajny dostal hostující Galan. Následně si naběhl blíž a vystřelil. Jeho střela postrádala razanci, takže ji Fernandez v klidu chytil.
35'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Jorge Miramón, přichází Martín Mantovani.
34'
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal hostující Enric. Jeho hlavička skončila těsně nad domácí brankou.
33'
Hosté s míčem na půli hřiště a čekají na volnou cestu k domácí brance.
31'
Hosté nyní kombinují se svým brankářem.
30'
Villarreal právě vstřelil branku!
Domácí Chukweze zavedl míč dopředu, následně nahrál doprava, kde byl úplně volný PABLO FORNALS, který míč do sítě uklidil překrásnou rabonou – 1:0.
29'
Domácí kapitán Gaspar stál opět na vápně a vystřelil. Tentokrát mu střela vůbec nesedla a míč se dokutálel za postranní lajnu.
28'
Domácí nyní kombinují na polovině hřiště a čekají na chybu hostí.
27'
Na levou stranu dostal míč domácí Ekambi a centroval do vápna. Jeho centr nikoho ve žlutém nenašel.
26'
Trochu vpřed si vystoupil domácí Mori a hledal centrem Baccu, ale jeho centr ještě dokázal odhlavičkovat hostující Etxeita.
25'
Domácí křídelník Chukweze fauloval v jednom ze soubojů soupeře loktem. Rozhodčí zatím žlutou kartu nevytáhl.
24'
Aktuální statistika držení míče: 54%:46%.
23'
Domácí Cazorla si navedl míč doprostřed hřiště a vystřelil. jeho střela trefila pouze prvního bránícího hráče hostí.
22'
Kvalitní presink domácí končí chybou Fernandeze. Domácí budou vhazovat.
21'
V sérii nákopů pokračoval domácí Mori, ale jeho nákop byl moc tvrdý a skončil až nad brankou hostí.
20'
Dlouhou nahrávku dopředu nedokázal zpracovat domácí Chukweze, takže míč končí mimo hřiště.
19'
Hostující Pulido nakopával míč dopředu na Enrica, ale výše byl domácí Mori, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
18'
Domácí kapitán Gaspar se s míčem dostal až do vápna a levou nohou vystřelil. Jeho slabá střela skončila v ruce Santamarii.
17'
Aktuální statistika střel na branku: 2:0
15'
Na pravou stranu dostal míč domácí Chukweze, udělal kličku soupeři a vystřelil. Jeho střela skončila vysoko nad brankou.
14'
K odraženému míči se dostal na hranici vápna domácí Fornals a hned vystřelil. Jeho nečekaná střela skončila vedle hostující branky.
13'
Za dlouhým nákopem domácích běžel Chukweze, ale před ním míč dokázal odkopnout Pulido.
12'
Další akce domácích začne od jejich vlastní branky.
11'
Hostující Juanpi se dostal s míčem do vápna soupeře a vystřelil. Jeho zblokovaná střela se jetšě odrazila k Enricovi, ale ani ten míč do branky procedit nedokázal.
10'
Dlouhý míč dopředu dostal domácí Ekambi, ale zradilo ho zpracování. U míče nyní hosté.
9'
Hostující Galan centroval z poloviny hřiště dopředu na Enrica, ale ten stál o deset metrů jinde, takže u míče jsou domácí.
8'
Centr Ferreira do vápna dokázal domácí brankář Fernandes vyboxovat do bezpečí.
7'
Hosté mají k dispozici přímý kop z levé strany.
7'
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
6'
Nyní u míče hosté, kteří kombinují na vlastní polovině hřiště.
4'
Domácí Quintilla dostal míč na levou stranu a hned centroval do vápna. Jeho centr v klidu ukryl do rukavic Santamaria.
3'
Domácí Chukweze se proháčkoval z pravé strany až do vápna, kde vystřelil. Jeho střelu Santamaria v klidu chytil.
2'
Domácí začínají další kombinaci od poloviny hřiště.
1'

Villarreal CF: Andrés Fernández – Quintilla, M. Gaspar (C), Álvaro González, Ra. Funes Mori – Fornals, Cazorla – Cáseres, Toko Ekambi, Chukweze – Bacca.
Náhradníci: Asenjo – G. Moreno, J. Costa, Morlanes, Trigueros, V. Ruiz, Pedraza.

SD Huesca: R. Santamaría – Miramón, Etxeita, Pulido (C), Galán – Y. Herrera, Moisés Gómez – Ferreiro, Ávila, Añor – Gallego.
Náhradníci: Jovanović – Camacho, Cucho, Gallar, Diéguez, Mantovani, Melero..

SD Huesca:
Hosté jsou až na 19. příčce nejvyšší španělské soutěže. V 34 zápasech získali 29 bodů. Na 17. Valladolid, který je na první nesestupové pozici ztrácí 6 bodů. Mají záporné skóre 37:55. Jejich nejlepší střelec je argentinský záložník Ezequiel Avila, ten nastřílel letos 9 branek a na dvě přihrál. Na hřištích soupeřů získali z 17 zápasů 11 bodů.
Poslední tři zápasy:
Huesca VS. Eibar 2:0
Vallecano VS. Huesca 0:0
Huesca VS. Barcelona 0:0

Villarreal CF:
„Žlutá ponorka “ je na 14. místě LaLigy. V 34 zápasech získali 39 bodů. Na první sestupovou příčku mají náskok 5 bodů. Na pohárové 7. místo momentálně ztrácí 10 bodů. Mají lehce záporné skóre 43:46. Jejich nejlepší střelec je kamerunský útočník Toko Ekambi Karl, který vstřelil 9 branek a na jednu nahrál. Domácí došli v Evropské lize až do čtvrtfinále, kde je před týdnem vyřadila Valencia.
Real Sociedad VS. Villarreal 0:1
Villarreal VS. Leganes 2:1
Girona VS. Villarreal 0:1
Zdravím všechny fanoušky a fanynky španělské LaLigy. V rámci 35. kola se utkají týmy Villarrealu a Huescy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.