La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Valencia - 23. září 2018   16:15

0:0
(0:0)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa (73. Cazorla) – Layún, Trigueros, Ra. Funes Mori, Fornals (67. Pedraza) – G. Moreno, Bacca (81. Toko Ekambi).
Andrés Fernández – N. Sansone, Pedraza, Toko Ekambi, Cazorla, Iturra, Morlanes.
Santiago Jaime Latre – Jorge Bueno Mateo, Fernando Tresaco Escabosa
Estadio de la Cerámica, Villarreal
Valencia
Neto – Piccini, Gabriel, Diakhaby, Gayá – Torres (56. Guedes), Soler, Parejo (C), Čeryšev – S. Mina (46. Batshuayi), Gameiro (61. Coquelin).
Doménech – Lato, Murillo, Coquelin, Guedes, Batshuayi, Rodrigo.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám úspěšný start do nového týdne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 2:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:12.
Je dobojováno a zápas nakonec končí bezbrankovou remízou. Ve druhém poločase už jsme byli svědky daleko lepší podívané, ovšem branky jsme se nedočkali. Do větších šancí se dostávali hráči Valencie, jenže ti si vždy vylámali zuby na bezchybném Asenjovi. Hosté navíc hráli od 58. minuty v deseti, neboť za ostrý zákrok byl vyloučen kapitán Parejo, který tak bude svému týmu chybět v několika následujících zápasech.
90+5'
90+4'
Villarreal měl ještě v závěru šanci udeřit z rohového kopu, avšak střela Gaspara zpoza šestnáctky zamířila nad bránu Neta.
90+3'
Ke střele se dostal na druhé straně také Čeryšev, jenže jeho zakončení zblokoval Ruiz a pro míč si poté došel Asenjo.
90+2'
Pedraza si obhodil Picciniho a poté vypálil na Neta, ale ten mohl zůstat v klidu, neboť střela domácího hráče se mezi tři tyče nevešla.
90+1'
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
89'
Žlutá ponorka měla k dispozici další roh, avšak obrana Valenice se i v tomto případě dokázala ubránit.
88'
Ten si vzal na starosti Santi Cazorla, jehož centr na přední tyč ale odvrátil do bezpečí Guedes.
87'
Cazorlův centr z levé strany zblokoval Diakhaby, domácí budou za pár okamžiků zahrávat rohový kop.
86'
Valencia měla k dispozici standardní situaci z poměrně slibné pozice, ovšem Čeryševova nabídka skončila v rukavicích Asenja.
85'
Přestože hosté hrají v deseti, tak nyní to jsou právě oni, kdo diktuje tempo hry a má více ze hry.
84'
Žlutou kartu dostává Ramiro Funes Mori (Villarreal CF).
84'
Následný rohový kop se hostům vůbec nepovedl, Solerova nabídka přeletěla všechny hráče v bílém, kteří se nacházeli v pokutovém území.
83'
Další skvělý zákrok Asenja, který drží svůj tým nad vodou! Čerysev si navedl míč na levačku a střelou ze střední vzdálenosti pořádně protáhl gólmana domácích.
82'
A další centr kapitána Villarrealu. Ten tentokráte mířil na střídajícího Toka Ekambiho, kterého ale dokázal ubránit Gabriel.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Karl Toko Ekambi.
80'
Gaspar se prosmýkl po pravé straně a poté poslal balon do vápna na Baccu, před nímž uklidil míč do bezpečí Diakhaby.
79'
Bacca si chtěl odstavit od balonu Solera, ale v souboji s hostujícím záložníkem si pomohl faulem, který mu byl také odpískán.
78'
Už se opět hraje a domácí dál pokračují v kombinaci. Dočkáme se v dnešním zápase branky?
76'
Výborně to nyní udělal Soler, který nejprve vybojoval míč a poté byl ještě faulován. Následovat nyní bude krátká občerstvovací přestávka.
75'
Domácí se snaží využít svou početní převahu a dostat svého soupeře pod tlak, jenže to se jim zatím příliš nedaří.
74'
Centr Layúna z pravé strany mířil do dobrého prostoru, avšak Diakhaby s vypětím všech sil stačil míč odhlavičkovat do bezpečí.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Santi Cazorla.
72'
Z následného rohu nic nevzniklo, neboť Asenjo vyběhl z brány a balon si ze vzduchu stáhl pro sebe.
71'
První velká šance zápasu! Gabriel zrychlil hru svižnou přihrávkou na Solera, jenž se otočil s balonem a poté vypálil na Asenja, jenž jeho ránu vyrazil konečky prstů na roh.
70'
Za dlouhým pasem Gabriela se hnal Guedes a málem se dostal do šance, avšak na poslední chvíli uklidil balon do bezpečí González.
69'
Trigueros posílal balon na zadní tyč, kam si sbíhal Ruiz, ovšem toho dokázal uhlídat Gabriel.
68'
Piccini nejprve obral o balon Pedrazu, jenže poté se mu míč zamotal pod nohy a nakonec mu utekl do zámezí, roh pro Villarreal.
67'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Pablo Fornals, přichází Alfonso Pedraza.
66'
Po několika odrazech ve vápně Valencie se míč dostal k Baccovi, proti jehož střele na přední tyč si Neto připsal rutinní zákrok.
65'
Jenže ten se opět hostům vůbec nepovedl. Exekuce se ujal Soler, jenž pouze načechral balon do rukavic připraveného Asenja.
64'
Batshuayi nyní příkladně zabojoval a za svou aktivitu byl odměněn, pro svůj tým totiž vybojoval rohový kop.
63'
Žlutou kartu dostává Miguel Layún (Villarreal CF).
62'
Nyní už se kapitán domácích vydal dopředu a pokusil se prosmýknout okolo Gayáho, ale ten byl při bránění pozorný a nepustil svého soupeře dál.
61'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Francis Coquelin.
60'
Gaspar se chtěl vydat do útoku, ale nakonec si vše rozmyslel a raději přihrál zpět na brankáře Asenja.
59'
Trigueros se dostal pod tlak dvou napadajících fotbalistů v bílém, ale s celou situací si poradil na výbornou a poté přenesl hru doleva na volného Costu.
58'
Tak pozor, Valencia bude dohrávat v deseti! Parejo si příliš předkopl balon a při snaze získat jej zpět pod kontrolu tvrdě dojel Funese Moriho, za což si vykoledoval rovnou červenou kartu.
57'
Do slibné palebné pozice se nyní dostal Čeryšev, jenže ten si nepohlídal ofsajdové postavení, takže případná branka by stejně nemohla platit.
56'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ferrán Torres, přichází Gonçalo Guedes.
55'
Funes Mori si nyní vůbec neporozuměl s Gasparem a po jejich neshodě uvedou hráči Valencie míč do hry autovým vhazováním.
54'
Čeryšev si chtěl obhodit Ruize, jenže ten ho o balon připravil a následně ještě byl ještě faulován, takže domácí budou v klidu rozehrávat.
53'
Z něj ale vůbec nic nevzniklo, neboť Parejův centr na přední tyč v pohodě odvrátil Trigueros.
52'
Nabídka Ferrana Torrese byla zblokována obranou Villarrealu, hosté budou zahrávat rohový kop.
51'
Jaume Costa se protáhl po levé straně a poté i odcentroval, jenže jeho pas byl velmi nepřesný a balon zamířil do zámezí.
50'
Batshuayi si nyní odstavil Ruize a hnal se do dobré šance, ale hlavní sudí odpískal belgickému útočníkovi hru rukou.
49'
Gameiro se hnal za přihrávkou Solera, ale u míče byl první González, který jej poslal zpět na Asenja.
48'
Rohový kop si vzal na starosti kapitán Parejo, jenž ale pouze načechral balon do rukavic gólmana Asenja.
47'
Batshuayi se po krátké chvilce na hřišti dostal ke střele, ovšem tu stačil zblokovat na roh Ruiz.
46'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Michy Batshuayi.
46'
Je za námi první poločas dnešního mače a hráči odcházejí do kabin za stavu 0:0. Úvodní pětačtyřicetiminutovka nám nenabídla příliš pohlednou podívanou a diváci zatím rozhodně nemohou být spokojeni. Na obou týmech je zatím hodně vidět to, že na začátku nové sezony neprožívají příliš povedené období.
45+4'
45+3'
Gayá zaváhal při rozehrávce a Bacca se mohl hnát do útoku, ovšem nakonec byl u míče první Diakhaby, jenž chybu svého spoluhráče stačil napravit.
45+2'
Trigueros vybojoval balon a poté se chtěl vydat dopředu, ale postrádal podporu spoluhráčů, a tak raději otočil hru zpět na Gonzáleze.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny tři minuty.
45'
Čeryšev se chtěl protáhnout okolo Gaspara, jenže domácí kapitán byl při bránění pozorný a nepustil ruského hráče dál.
44'
Žlutí měli k dispozici rohový kop, po kterém se k hlavičce prodral Ruiz, ovšem jeho zakončení se mezi tři tyče nevešlo.
43'
Na hrací ploše nyní zůstal ležet Santi Mina, který se po krátkém ošetření zvedl a odkulhal za postranní čáru. Uvidíme, zda se bude muset střídat.
42'
Na Diakhabyho dotíral Fornals, a jelikož si francouzský stoper ve službách Valencie nechtěl přidělávat starosti, tak poslal balon do zámezí.
41'
Po několika odrazech se balon dostal k volnému Solerovi, jehož střela z kroku zamířila vysoko nad bránu.
40'
Bacca sice odstavil od balonu Gabriela, jenže hlavní sudí byl toho názoru, že se jednalo o nedovolený zákrok, a proto odpískal domácímu forvardovi faul.
39'
Netopýři mohli udeřit ze standardní situace, jenže Parejova nabídka našla pouze Ruize, který odhlavičkoval balon do bezpečí.
38'
Žlutou kartu dostává Jaume Costa (Villarreal CF).
37'
Mina ztratil balon na polovině hřiště a poté ještě fauloval Funese Moriho, takže Villarreal bude v klidu rozehrávat.
36'
Trigueros viděl na zadní tyči volného Baccu a chtěl mu poslat centr, jenže míč mu od nohy ukopl Soler.
35'
Fornals vybojoval balon a poté jej ihned posílal na nabíhajícího si Baccu, před kterým ale stačil uklidit míč do autu Gabriel.
34'
Diakhaby se dostal pod tlak napadajícího Morena, ovšem celou situaci zvládl velmi dobře a navíc ještě vybojoval faul na vlastní osobu.
33'
Piccini si navedl balon na levačku a poté vypálil na Asenja, který však jeho střelu celou dobu viděl a připsal si pohodlný zákrok.
32'
Už se opět hraje a míč mají ve svém držení hráči Villarrealu, kteří momentálně v klidu kombinují na vlastní polovině.
31'
Ve Španělsku dnes panuje velmi horké počasí, a proto nyní nařídil hlavní sudí krátkou přestávky k občerstvení.
30'
Costa nyní ve středu hřiště tvrdě dojel Solera a může být rád, že za svůj ostrý zákrok nevidí žlutou kartu.
29'
Po centru Fornalse se v dobré palebné pozici ocitl Bacca, kterému ale balon poskočil a kolumbijský fotbalista jej vůbec netrefil.
28'
Moreno nejprve sice přišel o míč, ale poté příkladně zabojoval a získal jej zpět.
26'
Hosté se nyní snaží co nejvíce držet balon na svých kopačkách a rozpohybovat obranu Villarrealu. Uvidíme, zda tato taktika slavit úspěch.
25'
Na dlouhý pas Čeryševa si nabíhal Gameiro, kterého ale dobře tělem pokryl Ruiz, jenž francouzského ostrostřelce vůbec nepustil k balonu.
24'
Domácí měli poté k dispozici také rohový kop, ovšem ani z toho se nenarodilo nic světoborného.
23'
Žlutá ponorka měla k dispozici volný přímý kop, kterého se ujal Layún. Ten svým centrem našel Ruize, jehož hlavička ale pouze trefila Gabriela.
22'
Žlutou kartu dostává Mouctar Diakhaby (Valencia CF).
21'
Čeryšev přetáhl svůj centr na zadní tyč na volného Torrese, který ale v krkolomné pozici nedokázal zamířit přesně.
20'
Na dobrý Costův centr si do vápna nabíhal Baccu, před nímž na poslední chvíli uklidil balon do bezpečí Gabriel.
19'
Gameiro se chtěl individuálně prosadit středem hřiště, ovšem na stopera Villarrealu Ruize jeho schopnosti nestačily.
18'
Layún našel svým pasem do vápna nabíhajícího Triguerose, jehož následná střela z úhlu zamířila vysoko nad bránu Neta.
17'
Soler aktivně napadal rozehrávku domácích, jenže v souboji s Ruizem to přehnal s agresivitou a byl mu odpískán faul.
16'
Parejo si srovnal balon a poté vypálil na Asenja, ale ten nakonec zasahovat nemusel, jelikož ránu hostujícího kapitána zblokoval González.
15'
Piccini se chtěl prosmýknout po pravém křídle, ovšem jeho akci zmařil včasným skluzem Jaume Costa.
14'
Čeryšev krásně propíchl míč na nabíhajícího si Gayáho, jenže ten si následně příliš předkopl balon a Ruiz mu jej ukopl od nohy.
13'
Oba celky zatím hrají velmi opatrně a do útoku se příliš neženou. Je vidět, že ani jeden tým nezastihl úvod sezony v optimální formě.
12'
Soler se u postranní čáry poroučel k zemi po lehkém kontaktu s Gasparem a dožadoval se odpískání faulu, avšak hlavní sudí zůstal v klidu.
11'
Gameiro ztratil balon ve středu hřiště a při snaze získat jej zpět nedovoleně atakoval Gonzáleze, takže domácí budou moct v klidu rozehrávat.
10'
Gaspar si všiml rozběhnutého Morena a hned mu také adresoval svůj pas, jenže ten byl příliš dlouhý a domácí útočník neměl šanci jej zastihnout na hrací ploše.
9'
Parejo sice našel Paulistu, ovšem ten byl tísněn Ruizem, a proto nedokázala zamířit přesně.
8'
Centr Ferrana Torrese z pravé strany byl zblokován obranou Villarrealu, bude z toho první rohový kop zápasu.
7'
Další nákop Gaspara mířil na Morena, jenže ani on si nedokázal dostat balon pod kontrolu a Gabriel ho v pohodě odzbrojil.
6'
Gaspar poslal dlouhý pas na Baccu, který si ale nedokázal poradit se zpracováním a balon mu utekl až do zámezí.
5'
Nabídka Picciniho mířila na zadní tyč, odkud ještě balon vracel Čeryšev, avšak na jeho pas neměl Mina šanci dosáhnout.
4'
Bacca si na hranici šestnáctky navedl míč na pravačku a poté vypálil, jenže jeho střelu zblokoval Diakhaby.
3'
Čeryšev se protáhl po levé straně a poté poslal balon do vápna, kde se ale nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a míč uklidil do bezpečí González.
2'
O první dlouhý nákop se postaral Ruiz, jenž hledal nabíhajícího si Baccu, ovšem toho dokázal pokrýt Gabriel.
1'
Hlavní sudí poprvé foukl do píšťalky, jdeme na to! Úvodního výkopu se ujali hráči Villarrealu, kteří dnes nastupují ve žlutých dresech. Jejich soupeř naopak zvolil bílou sadu.
1'

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa – Layún, Trigueros, Ra. Funes Mori, Fornals – G. Moreno, Bacca.
Náhradníci: Andrés Fernández – N. Sansone, Pedraza, Toko Ekambi, Cazorla, Iturra, Morlanes.

Valencia CF: Neto – Piccini, Gabriel, Diakhaby, Gayá – Torres, Soler, Parejo (C), Čeryšev – S. Mina, Gameiro.
Náhradníci: Doménech – Lato, Murillo, Coquelin, Guedes, Batshuayi, Rodrigo.

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre – Jorge Bueno Mateo, Fernando Tresaco Escabosa.
Valencia CF

Valencie si v loňském ročníku také počínala velmi dobře a nakonec se umístila na čtvrté příčce, která jí vynesla účast v Lize mistrů. V létě se vedení poměrně činilo a do klubu přišlo několik hráčů světové kvality. Za zmínku jistě stojí angažování Kévina Gameira, Denise Čeryševa, Gonçala Guedese a Michyho Batshuaye, kteří spolu mohou vytvořit velmi obávaný útočný tandem. Na začátku nové sezony to ale zatím vypadá, že hráči potřebují více času na sehrání, jelikož z úvodních čtyřech mačů vytěžili svěřenci trenéra Marcelina pouze tři body za tři remízy, takže fanoušci zatím nemají příliš důvodů k radosti.
Villarreal CF

Villarrealu se minulá sezona poměrně vydařila, jelikož díky pátému místu se probojoval do základní skupiny Evropské ligy. Na tu se chtěli v klubu dobře připravit, a proto vedení přivedlo několik zajímavých jmen. Mezi ně patří například Carlos Bacca, jehož hostování z loňského ročníku se přeměnilo v trvalý přestup, nebo také mexický obránce či záložník Miguel Layún. Přesto se parta okolo kapitána Soriana zatím trápí. V úvodních čtyřech duelech Primera Division totiž vstřelili pouhé dvě branky a vybojovali jen čtyři body, což je na tak ambiciózní celek velmi málo. Uvidíme, zda se žluté ponorce povede zabrat proti Valencii, kterou loni porazili v obou vzájemných zápasech.
Hezké nedělní odpoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanoušků! Španělská nejvyšší soutěž už je v plném provozu a tento víkend je na programu již páté kolo. My se v tomto online přenosu zaměříme na zápas, v němž změří své síly Villarreal CF a Valencia CF. Úvodní výkop je naplánován na 16:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.