La Liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Villarreal - 25. ledna 2020   18:30

D. Alavés
80' Joselu (Lucas Pérez)
1:2
(0:1)
Villarreal
10' Bacca  (Moisés Gómez) • 89' Niño  (Trigueros)
D. Alavés
Pacheco – Martín (90+3. Burke), Ely, Laguardia, R. Duarte – Aleix Vidal (74. Burgui), Camarasa, García, Rioja (59. Sainz) – Lucas Pérez, Joselu.
Roberto – Burke, Gutiérrez, Tachi, Pons, Burgui, Sainz.
Munuera – Prieto, Baena
Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar, Albiol, Ra. Funes Mori, A. Moreno (35. Quintilla) – Iborra – Chukwueze, Trigueros, Cazorla (65. Anguissa), Moisés Gómez – Bacca (88. Niño).
Andrés Fernández – Quintilla, Morlanes, Anguissa, Niño, Ontiveros, Peña.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní zápas vyhrál favorizovaný Villarreal, který dlouho na hřišti Deportiva Alavés vedl těsně 1:0. Ve druhé půli se ale hosté trochu zatáhli a pustili více do hry soupeře. Ten se nakonec i dočkal vyrovnání, když se v 80. minutě prosadil Joselu. Nechybělo moc a domácí mohli i otočit zápas, ale Villarreal v tu chvíli podržel gólman. Zápas nakonec rozhodl mladíček Niño, který po parádním pasu Triguerose vstřelil druhý gól hostů v 89. minutě.
90+6'
90+4'
Pozor, závar před brankou Villarrealu, kde se Rodrigo Ely (Alavés) dostal k hlavičce, brankář Sergio Asenjo (Villarreal) včas zasáhl, ale pak se domácí snažili dopravit míč do branky, což se ale již nepodařilo.
90+3'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Martín, přichází Oliver Burke.
90+3'
Samuel Chukwueze (Villarreal) mohl pečetit vítězství svého mužstva, kdyby mu ale vyšla klička, kterou volil před vyběhnuvším Pachecem.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
89'
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak toto střídání se hostům povedlo! Devatenáctiletý FERNANDO NIÑO převzal míč, mezi dvojicí bránících hráčů Deportiva si naběhl do vápna a pravačkou poslal míč na branku. Gólman Fernando Pacheco si na míč sáhl, ale vyrazit ho nedokázal.
88'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Fernando Niño.
88'
Tak obrat se zatím nekoná, hosté tento roh Deportiva dokázali ubránit a dostali míč do bezpečí.
87'
Pozor, roh pro Deportivo, že by obrat v zápase z pohledu domácích?
86'
Samuel Chukwueze (Villarreal) se tentokrát do zakončení, z pravé starny, nedostal, o míč přišel.
85'
Poslední pětiminutovka řádné hrací doby, dočkáme se ještě nějakého gólu?
84'
Míč končí v autu, vhazují domácí, z levé strany, u půlící čáry.
82'
Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).
82'
Tak bude zajímavé sledovat, co se odehraje v posledních zhruba deseti minutách.
80'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
A přišlo to, o co si hosté koledovali! Po přihrávce Péreze se z pravé strany dokázal gólově prosadit JOSELU.
80'
Víctor Camarasa (Alavés) faulován, míč tak získávají domácí, kteří mohou zaútočit.
79'
Byla tam menší strkanice mezi oběma hráči, obešlo se to bez karetního trestu.
78'
Nyní se již opět bojuje u půlící čáry, kde je k vidění souboj Martína a Moisése Gómeze (Villarreal).
77'
A tak to také dopadlo, domácí rozehráli z levé strany, míč dolétl do vápna, kde ho ale nedokázal usměrnit Lucas Pérez (Alavés).
76'
Volný kop se nabízí domácím, nebude to na přímé ohrožení branky Villarrealu, ale spíše na centr do vápna.
75'
Deportivo bojuje na polovině Villarrealu, vše ale končí útočným faulem, takže hrají hosté.
74'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Burgui.
73'
Fernando Pacheco (Alavés) vykopává od své branky, domácím se ale rozehrávka vůbec nedaří.
72'
Villarreal nyní na polovině Deportiva, pas do vápna ale nebyl přesný, bude z toho tak pouze odkop od branky Alavésu.
71'
Žlutou kartu dostává Xavier Quintilla (Villarreal CF).
70'
Poslední dvacetiminutovka a domácí stále marně usilují o vyrovnávací gól.
69'
Volný kop již domácí rozehráli, Sergio Asenjo v brance Villarrealu ale nemusel zasahovat.
68'
Volný kop získávají domácí, po faulu bránícího Iborry.
65'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází André Anguissa.
63'
Hosté rozehráli z levé strany, ale nezakončili, míč dostali domácí pryč z vápna.
62'
Samuel Chukwueze (Villarreal) zahrozil z pravé strany, Fernando Pacheco (Alavés) špičkami prstů vyráží na roh.
61'
Rohový kop rozehráli domácí z levé strany, branku Villarrealu ale tentokrát ohrozit nedokázali.
60'
Manuel García (Alavés) vypálil z pravé strany a Sergio Asenjo (Villarreal) fantasticky vyráží na roh.
59'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Borja Sainz.
58'
Sergio Asenjo (Villarreal) podržel svůj tým, po akci soupeře z levé strany, kdy si pohlídal prostor u své levé tyče.
57'
Deportivo je v dosavadním průběhu druhé půle lepší a hosté si koledují o vyrovnávací gól.
55'
Deportivo zkouší přejít na polovinu soupeře po levé straně, což se ale nedaří a domácí ztrácí míč.
54'
Villarreal vyčkává u půlící čáry, hosté zatím nechávají trochu více prostoru svému soupeři a spoléhají se spíše na brejky.
53'
Ale domácí branku Villarrealu, z rohového kopu, ohrozit nedokázali, naopak je tu brejk hostů, který však domácí dokázali ubránit.
52'
Z protiútoku vybojovali roh také domácí, který budou rozehrávat z pravé strany.
52'
Moisés Gómez (Villarreal) poslal z levé strany míč do vápna a gólman Fernando Pacheco (Alavés) musel zasahovat.
51'
Samuel Chukwueze (Villarreal) vybojoval roh, který budou moci hosté rozehrát z levé strany.
50'
Z levé strany posílá míč do vápna Villarrealu Manuel García (Alavés), ale tam nebyl vůbec nikdo v modrém, hrát tak mohou hosté.
49'
Villarreal se znovu dostává do útoku, Mario Gaspar ale ztratil míč a hrát tak mohou domácí.
48'
Carlos Bacca (Villarreal) si to z pravé strany namířil do vápna Deportiva, vystřelil, ale Fernando Pacheco (Alavés) jeho přízemní střelu chytá.
47'
Deportivo s míčem na polovině Villarrealu, hosté faulují, k zemi se kácí Joselu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
První poločas končí, nabídl sice jediný gól, ale hrál se velmi dobrý fotbal, který všechny musel bavit. K nelibosti domácích příznivců vedou hosté, když jediný gól vstřelil v 10. minutě Bacca.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Ely (Deportivo Alavés).
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Fernando Pacheco (Alavés) se zapojuje do rozehrávky svého týmu.
42'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, hosté celkem v klidu hlídají těsný náskok.
40'
Šance domácích, Aleix Vidal vypálil z levé strany, Sergio Asenjo (Villarreal) s obtížemi vyráží.
40'
Z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, míč míří až k půlící čáře.
39'
Hosté již roh rozehráli, ale nebylo to dobře zahrané, domácí zahrozili z rychlého brejku, který hosté jen tak tak ubránili a Deportivo vybojovalo také roh.
38'
Hosté vybojovali roh, rozehrávat budou z pravé strany.
36'
Moisés Gómez (Villarreal) zakončil akci svého mužstva nepřesnou střelou zpoza vápna.
35'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alberto Moreno, přichází Xavier Quintilla.
35'
Alberto Moreno (Villarreal) musí být ošetřován za vlastní brankou, mezitím domácí rozehráli roh z levé strany, Víctor Camarasa (Alavés) celou akci zakončil nepřesnou střelou nad branku.
34'
Rohový kop pro Alaves, domácí budou moci rozehrávat z levé strany.
33'
Poněkolikáté končí akce Deportiva, jinak docela nadějná, špatnou finální přihrávkou před vápnem Villarrealu.
32'
Joselu (Alavés) to zkusil z hranice vápna Villarrealu, to rozhodně nebyl špatný pokus, byť míč skončil vedle branky.
31'
První půlhodina hry za námi a stále platí, že hosté vedou 1:0, když se v 10. minutě dokázal prosadit Bacca.
30'
Statistika držení míče – 52% : 48%.
29'
Z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, míč získávají hosté.
28'
Rohový kop pro Deportivo, domácí budou rozehrávat z levé strany.
27'
Deportivo může rozehrávat od vlastního vápna, po nepřesném pasu hostů.
26'
Hosté neváhají, při rozehrávce, poslat míč až k vlastní brance a zapojit tak Asenja do rozehrávky.
25'
Souboj u půlící čáry, domácí úspěšnější.
24'
Deportivo kombinuje na polovině Villarrealu, až do chvíle, než Víctor Camarasa nepřesně přihrál na levou stranu, kdy míč skončil v autu.
23'
Víctor Laguardia (Alavés) fauluje ve středovém kruhu Baccu, který se těžce zvedá z trávníku.
22'
Míč pro Villarreal a hosté znovu formují nějakou útočnou akci.
21'
Fernando Pacheco (Alavés) rozehrává od vlastní branky, míč míří k půlící čáře, kde je k vidění hlavičkový souboj.
20'
První dvacetiminutovku zvládli lépe favorizovaní hosté, kteří se díky gólu dostali do vedení a i nyní mají více ze hry.
19'
Villarreal se dostává na polovinu Deportiva, hosté mají k dispozici autové vhazování u levé strany.
18'
Pouze odkopem míče řeší nyní obránce Villarrealu situaci u vlastního vápna.
17'
Z volného kopu se hosté nijak výrazně prosadit nedokázali.
16'
Samuel Chukwueze (Villarreal) faulován na polovině Deportiva, takže se domácí budou muset opět bránit.
15'
Hraje se ve středu hřiště, Villarreal nyní má mírnou převahu.
13'
Hosté se opět ženou dopředu, zkouší to středem.
12'
Domácí se dostali k vápnu Villarrealu, kde se ale pak již nedokázali prosadit.
10'
Rychlá akce hostů končí gólem, na nákop na levou stranu si naběhl Moisés Gómez, který pak poslal míč do vápna, kde střelou z první neomylně zakončil CARLOS BACCA.
10'
První desetiminutovka nabídla celkem zajímavý fotbal, hraje se svižně, na první gól stále čekáme.
9'
Přetaženým centrem Martína končí akce Deportiva, míč končí v autu.
7'
Manuel García (Alavés) faulován na vlastní polovině Triguerosem, míč pro Deportivo.
6'
Míč u branky Deportiva, Fernando Pacheco vykopává míč až k půlící čáře.
5'
A z rychlého brejku dopravili domácí míč do branky, ale nakonec to byl ofsajd!
5'
Santi Cazorla (Villarreal) rozehrál roh z levé strany, ve vápně ale dobře zasáhl Aleix Vidal.
4'
A je z toho první roh v zápase, který hosté rozehrají z levé strany.
4'
Villarreal získává míč u půlící čáry a hosté útočí po levé straně.
3'
Od Duarteho zamířil míč do autu, hosté tak budou moci vhazovat z pravé strany, na polovině Deportiva.
2'
Míč putuje k brance Villarrealu, Sergio Asenjo bude rozehrávat.
1'
Rubén Duarte (Alavés) vhazuje z levé strany, na polovině Villarrealu.
1'

Deportivo Alavés: Pacheco – Martín, Ely, Laguardia, R. Duarte – Aleix Vidal, Camarasa, García, Rioja – Lucas Pérez, Joselu.
Náhradníci: Roberto – Burke, Gutiérrez, Tachi, Pons, Burgui, Sainz.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Albiol, Ra. Funes Mori, A. Moreno – Iborra – Chukwueze, Trigueros, Cazorla, Moisés Gómez – Bacca.
Náhradníci: Andrés Fernández – Quintilla, Morlanes, Anguissa, Niño, Ontiveros, Peña.

Rozhodčí: Munuera – Prieto, Baena.
Utkáním, které se odehraje na Estadiu de Mendizorroza, provede jako hlavní sudí José Munuera, kterému budou na čarách asistovat Iñigo Prieto a Alfonso Baena.
VILLARREAL CF
Hosté v posledním ligovém kole zkolabovali doma proti Espanyolu, kterému, velmi překvapivě, podlehli 1:2. Předtím drželi velmi dobrou sérii pěti výher v řadě v soutěžních duelech, když dvakrát vyhráli v poháru a třikrát v lize! V tabulce se tak Villarreal posunul do horní poloviny, když mu aktuálně patří devátá příčka.
DEPORTIVO ALAVÉS
Deportivo nevyšel závěr roku 2019 dle představ, ve třech prosincových ligových duelech vybojoval pouze jeden bod za domácí remízu 1:1 s Leganés. V Granadě prohrálo 0:3 a a poté i, dle očekávání, před Štědrým dnem také na Camp Nou, kde Barceloně podlehlo 1:4. Po krátké zimní přestávce ale Deportivo lépe, když doma vybojovalo bod s Realem Betis a v posledním kole dokázalo vyhrát v Levante!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 21. kola španělské LaLigy, v němž DEPORTIVO ALAVÉS přivítá na svém stadionu VILLARREAL CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.