Valencia - Valladolid | ONLINE | 7.7.2020 19:30 | La Liga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

La Liga - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Valladolid - 7. července 2020   19:30

Valencia
30' Gómez (Gameiro) • 89' Lee Kang-in (Kondogbia)
2:1
(1:0)
Valladolid
47' García Raja
Valencia
Doménech – Florenzi (75. Wass), Gabriel, Diakhaby, A. Guerrero (82. Čeryšev) – Soler (64. Lee Kang-in), Parejo (C) (64. Coquelin), Kondogbia, Guedes – Gómez, Gameiro (64. M. Vallejo).
Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández
Estadio de Mestalla (Valencia)
Valladolid
Masip (C) – Antoñito, Olivas, Fernández, Nacho Martínez – K. Pérez (84. Sánchez), Fede (46. Alcaraz) – García Raja (59. Sandro Ramírez), Ben Arfa (59. Hervías), Rubio – Ünal (59. Guardiola).

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:5.
Je dobojováno a tři body nakonec zůstanou ve Valencii. Hosté ale vstoupili do druhého poločasu velmi dobře a hned po dvou minutách vyrovnal García Raja. Poté jsme sledovali vyrovnaný zápas a dlouho to vypadalo, že utkání skončí remízou, nicméně v 89. minutě si vzal balon Lee Kang-in, jenž povedenou ranou rozhodl o výhře domácího celku.
90+5'
90+4'
Čeryšev se protáhl po levé straně a poté nabízel míč do vápna, kde se ale nikdo v bílém dresu nenacházel.
90+3'
Valencia si počíná velmi zkušeně a drží balon na útočné polovině daleko od Doménechovy brány.
90+2'
Valladolid dostal hned možnost srovnat z rohového kopu, avšak balon odhlavičkoval do bezpečí Kondogbia.
90+1'
Žlutou kartu dostává Gonçalo Guedes (Valencia CF).
90+1'
Nad rámec druhého poločasu byly nastaveny čtyři minuty.
89'
Valencia právě vstřelila branku!
Jako bych to přivolal! LEE KANG-IN si z levé strany navedl balon do středu hřiště a poté vypálil levačkou na přední tyč. Masip jeho pokus viděl na poslední chvíli a už nedokázal míči zabránit v cestě do sítě.
88'
Za chvilku nám vyprší řádná hrací doba a stav je stále nerozhodný. Dočkáme se ještě nějaké branky?
87'
Real se mohl krátce před koncem dostat do vedení! Doménech vyrazil ránu Alcaraze před sebe a Sandro Ramírez zakončoval z hodně dobré pozice, jenže znovu nechal vyniknout domácího gólmana. Nakonec by ale gól kvůli ofsajdu neplatil.
86'
Valladolid rozehrál roh na krátkou vzdálenost a poté centroval Alcaraz, jehož nabídku ale odhlavičkoval Gabriel.
85'
Guedes se poroučel k zemi před pokutovým územím, ale hlavní sudí ani v tomto případě standardku pro Valencii neodpískal.
84'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Kike Pérez, přichází Javier Sánchez.
83'
Guedes našel úplně volného Gómeze a ten trefil břevno, ovšem celé situaci předcházel ofsajd.
82'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Adrià Guerrero, přichází Denis Čeryšev.
81'
Na druhé straně to zkoušel Gómez, jenž ale trefil před sebou stojícího Fernándeze.
80'
Sandro Ramírez si udělal prostor před šestnáctkou a poté prověřil Doménecha, jenž si ale připsal rutinní zákrok.
79'
Hervías poslal do šestnáctky nebezpečný centr a nebýt zásahu Diakhabyho, Guardiola by zakončoval sám z hranice malého vápna.
78'
Guedes dobře napadal hráče s míčem a nakonec donutil Antoñita přihrát dozadu na Olivase.
77'
Lee Kang-in si zabíhal za obranu na pas Coquelina, avšak u balonu byl nakonec jako první gólman Masip.
76'
Také ve druhém poločase je na nařízena krátká přestávka.
75'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Daniel Wass.
75'
Žlutou kartu dostává Geoffrey Kondogbia (Valencia CF).
74'
Florenzi hledal ve vápně číhajícího Gómeze, ale našel pouze rukavice připraveného Masipa.
72'
Valladolid mohl udeřit ze standardní situace, ale to by nabídku Hervíase nesměl odhlavičkovat Kondogbia.
71'
Žlutou kartu dostává Adrià Guerrero (Valencia CF).
71'
Aktivní Hervías to zkoušel sám po pravém křídle, ovšem proti několikanásobné přesile neměl šanci uspět.
70'
Guerrero chtěl přenést hru doleva na Guedese, avšak jeho nákop vyletěl mimo hrací plochu.
69'
Florenzi našel Gómeze a ten pálil z otočky, jenže Masipovu svatyni o kousek minul.
68'
Na hrací ploše zůstal po souboji s Guerrerem ležet Antoñito. Jeho zdravotní problémy ale zřejmě nebudou vážné, neboť španělský bek už je opět na nohou.
67'
Hervías se stihl vrátit s Kondogbiou a poté mu čistým způsobem odebral balon. To byl velmi důležitý zákrok hostujícího středopolaře.
66'
Doménech nezasáhl vůbec dobře a pustil Martínezovu nabídku za sebe. Naštěstí pro domácí ale dokázal chybu brankáře napravit Gabriel, jenž odkopl míč do bezpečí.
65'
Coquelin hned ostře zajel do Hervíase a může být rád, že mu hlavní sudí neukázal žlutou kartou.
64'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Lee Kang-in.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Francis Coquelin.
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Manu Vallejo.
63'
Trenér Voro není očividně spokojen s výkony svých svěřenců, a proto už se za postranní čárou chystají do hry hned tři náhradníci.
62'
A po další riskantní rozehrávce musel faulovat Kondogbia, takže balon poputuje na kopačky Valladolidu.
61'
Na hrací ploše se momentálně téměř nic neděje, domácí si totiž pouze přihrávají před vlastní šestnáctkou.
60'
Olivasovi odskočil míč při zpracování a následně ho atakoval Gameiro, takže hostujícímu stoperovi nezbylo nic jiného než přihrát dozadu na Masipa.
59'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Sergi Guardiola.
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Víctor García Raja, přichází Sandro Ramírez.
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Hatem Ben Arfa, přichází Pablo Hervías.
58'
Domácí špatně rozehráli a Real se hnal do slibného přečíslení. To zakončoval Ünal, jenž ale bránu o pořádný kus přestřelil.
57'
Po rohovém kopu se do zakončení znovu tlačil Gómez, jenže tentokrát na balon o kousek nedoskočil.
56'
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, jenže všechny akce končí dříve, než se stačí pořádně rozvinout.
55'
Parejo se poroučel k zemi po zákroku Olivase a dožadoval se odpískání faulu, ovšem hlavní sudí nechal hru plynout dál.
54'
Ben Arfa se chtěl prosmýknout po pravé straně, ale po pár metrech narazil na důrazného Kondogbiu a ten ho odzbrojil.
53'
Netopýři rozehráli roh na krátkou vzdálenost a o chvilku později zakončoval po nabídce Guedese Gómez, ale Masip byl znovu ve správný čas na správném místě.
52'
Florenzi to zkusil sám a dostal se až k centru, který ale skončil v rukavicích připraveného Maipa.
51'
Valencia momentálně působí trochu zaskočeně a vůbec se jí nedaří usadit se na útočné polovině.
50'
Antoñito poslal do vápna dobrý centr, avšak nikdo z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.
49'
Guedes chtěl přispěchat s rychlou odpovědí, ale jeho individuální akce se s úspěchem nepotkala.
47'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Valladolidu se vydařil vstup do druhého poločasu a máme vyrovnáno! Rubio vypálil z velké dálky a jeho střelu zblokoval jeden z obránců domácích tak nešťastně, že se balon dostal k VÍCTOROVI GARCÍOVI RAJOVI a ten z otočky propálil Doménecha.
46'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Fede, přichází Rubén Alcaraz.
46'
Je za námi úvodní dějství dnešního zápasu mezi Valencií a Valladolidem a spokojenější jsou zatím domácí, kteří vedou 1:0. Netopýři byli v první pětačtyřicetiminutovce o poznání lepším týmem a vedoucí branky se dočkali ve 30. minutě, kdy se trefil Gómez. Bílí měli i několik dalších střeleckých pokusů, avšak žádný už se neujal.
45+4'
45+3'
Kondogbia prostrkával míč na Gameira a ten mohl jít sám na bránu, ale Masip včas vyběhl a nepustil svého soupeře do šance.
45+2'
Guerrero chtěl něco vymyslet na levé straně, ale ta byla zavřená, a proto musel domácí bek otočit hru zpět na Gabriela.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny tři minuty.
45'
Valladolid měl tedy k dispozici volný přímý kop, nicméně defenziva Valencie si dokázala poradit.
44'
Domácí hodně zariskovali v rozehrávce a Parejo nakonec musel hru přerušit taktickým faulem, neboť Rubio mohl postupovat do šance.
43'
Portugalec ve službách Valencie nyní centroval, avšak ke Gameirovi jeho nabídka nedolétla.
42'
O chvíli později se Guedes propracoval až ke střele, která ale neprošla přes obranný val Realu.
41'
Guedes se chtěl vydat dopředu, jenže lehce podklouzl a poté měl co dělat, aby míč udržel před Fedem.
40'
Další centr italského beka už byl o něco lepší a Gameiro neměl daleko k tomu, aby na něj dosáhl.
39'
Florenzi z brankové čáry vracel míč do ohně, ale jeho nabídku zblokoval jeden z obránců Valladolidu.
38'
Antoñito hledal křížným pasem rozběhnutého Rubia, avšak ten neměl nárok balon zastihnout na hrací ploše.
37'
Fede si navedl balon na levačku a zkusil to z hranice vápna, ovšem bránu o pořádný kus minul.
36'
Florenzi si chtěl narazit s Parejem, jenže pas domácího kapitána s vypětím všech sil vystihl Pérez.
35'
Gómez se odhodlal ke střele z velké dálky a jeho lehce tečovaný pokus schoval Masip ve svých rukavicích.
34'
Olivas to zkusil vzduchem na Ünala, před kterým ale odhlavičkoval balon pozorný Diakhaby.
33'
Už se opět hraje a momentálně kombinují hosté, kteří se dopředu nijak zvlášť neženou.
31'
Před rozehrávkou Valladolidu nařídil hlavní sudí krátkou přestávku na občerstvení.
30'
Valencia se po třiceti minutách dostává do vedení! Hosté chybovali v rozehrávce a balon se dostal až ke Gameirovi. Ten zvedl hlavu a poté naservíroval krásnou přihrávku pro MAXIHO GÓMEZE, jenž už pouze nasměroval míč do poloprázdné brány.
29'
Tentokrát Rubio centroval a míč poté vracel před bráno García, avšak Ünal na jeho pobídku nedosáhl.
28'
Záložník Valladolidu se hnal do další akce, avšak tentokrát při snaze dostat balon pod kontrolu fauloval Gabirela.
27'
Rubio dostal přihrávku za obranu a poté chtěl z úhlu překvapit Doménecha, jenže ten byl pozorný a nepustil míč za svá záda.
26'
Nyní si ale Parejo vůbec neporozuměl s Guedesem a po jejich neshodě uvedou hosté balon do hry autovým vhazováním.
25'
Valencia je v posledních minutách o poznání lepší a daří se jí kombinovat na útočné polovině.
24'
Za nabídkou Florenziho se hnal Gameiro, jenž si však v souboji s Fernándezem pomohl nedovoleným způsobem, což neuniklo ani hlavnímu rozhodčímu.
23'
Geoffrey Kondogbia to znovu zkusil zpoza vápna, avšak tentokráte namířil svůj pokus přesně do míst, kde se nacházel Masip. Ten si tak připsal rutinní zákrok.
22'
Po několika nepřesnostech se balon dostal k Parejovi, jenž už raději přihrál dozadu na Diakhabyho.
21'
Florenzi posílal balon na zadní tyč, ovšem tam se nikdo v bílém nenacházel.
20'
Kondogbia je v posledních minutách hodně vidět. Nyní se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti a jen o kousek minul levou tyč.
19'
Valladolidu se teď daří držet míč ve své moci, nicméně dopředu se zatím nežene.
18'
O chvilku později si Kondogbia vyšlápl na Fedeho a může být rád, že za tento zákrok nebyl potrestán žlutou kartou.
17'
Kapitán domácích tentokráte centroval a našel na přední tyči Kondogbiu, jenž z dobré pozice hlavičkoval vysoko nad bránu.
16'
Do balonu se nakonec opřel Parejo a trefil zeď, od níž se míč odrazil do autu. Následovat bude ještě roh.
15'
Zhruba třicet metrů od Masipovy brány byl faulován Soler a bude z toho volný přímý kop pro Valencii.
14'
Solerova nabídka směřovala na volného Gameira, kterému chybělo jen pár decimetrů k tomu, aby na míč doskočil.
13'
Parejo chtěl vyslat do šance Guedese, ovšem toho dokázal předskočit Antoñito, který tak uzmul balon pro sebe.
12'
Antoñito poslal do šestnáctky velmi dobrý centr a Gabriel měl co dělat, aby balon odvrátil před dotírajícím Ünalem.
11'
Netopýři v úvodu utkání drží balon na svých kopačkách a zatím vyčkávají, zda se v defenzivě Realu neotevře nějaké okénko.
10'
Na chvilku zůstal na hrací ploše ležet Guedes, který se držel za levý kotník. Nakonec se ale portugalský záložník zvedl a zdá se, že bude v pořádku.
9'
Výborně to nyní udělal Kondogbia, jenž na sebe navázal hned tři protihráče a poté přenesl hru doleva na úplně volného Guerrera.
8'
Martínez se prodral přes Solera a poté si chtěl obejít i Florenzi, nicméně na něj už hostující bek nevyzrál.
7'
O chvilku později se spolupráce těchto dvou opakovala a tentokrát už se Florenzi k míči dostal, avšak poté si ho příliš předkopl a na hřišti už ho poté neudržel.
6'
Florenzi si zabíhal na prodloužení Solera, ovšem míč před ním stačil odkopnout Nacho Martínez.
5'
Hosté chvíli kombinovali u šestnáctky Valencie, nicméně jejich snažení zhatil ofsajd Rubia.
4'
Ünal dobře napadal rozehrávku soupeře a nakonec donutil Diakhabyho odehrát míč do zámezí.
3'
Dlouhý nákop Olivase mířil na Rubio, avšak ten nebyl dost rychlý na to, aby zastihl balon ve vymezeném prostoru.
2'
Parejo ve středu hrací plochy obral o míč Ben Arfu a poté nahrál dozadu na Gabriela, který může založit útočnou akci domácích.
1'
Zazněl úvodní hvizd, jdeme na to! Výkopu se ujali fotbalisté Valladolidu, kteří dnes nastupují ve fialových dresech. Jejich soupeř pak zvolil bílou sadu.
1'

Valencia CF: Doménech – Florenzi, Gabriel, Diakhaby, A. Guerrero – Soler, Parejo (C), Kondogbia, Guedes – Gómez, Gameiro.
Náhradníci: Cillessen – F. Torres, J. Costa, Čeryšev, Lee Kang-in, Sobrino, Mangala, Guillamón, T. Correia, Coquelin, Wass, M. Vallejo.

Real Valladolid: Masip (C) – Antoñito, Olivas, Fernández, Nacho Martínez – K. Pérez, Fede – García Raja, Ben Arfa, Rubio – Ünal.
Náhradníci: S. Pérez – Hervías, Sánchez, T. Villa, Alcaraz, Guardiola, Alende López, Raúl García, Sandro Ramírez, Moyano.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández.
Real Valladolid

Real měl před sezonou za cíl pohybovat se ve středu tabulky a držet se daleko od sestupových pozic. To se po většinu ročníku také dařilo a čtyři kola před koncem má téměř jistou záchranu. Valladolid hodně spoléhal na obranu a možná i proto nebyl tak úderný v útoku. Před tímto mačem dal 28 branek, což je třetí nejhorší počin v celé lize. Na druhou stranu však bílo-fialoví dokázali spoustu důležitých střetnutí zremizovat a jen dvakrát se jim stalo, že nedokázali bodovat ve dvou po sobě jdoucích zápasech. O góly se letos starali hlavně Sergi Guardiola a Enes Ünal, kteří shodně nasázeli šest branek. V minulém kole se sice ani jeden z nich netrefil, ovšem Valladolid i tak doma zdolal Alavés 1:0
Valencia CF

Netopýři letos neprožívají úplně ideální sezony a momentálně jim patří až desáté místo. Na příčky zajišťující účast v evropských pohárech navíc ztrácí šest bodů, což čtyři kola před koncem není úplně málo. Proti Valencii navíc hovoří také její aktuální forma, z posledních osmi utkání totiž vyhrála jen jedno. V minulých několika kolech se navíc trápila také v koncovce a svůj střelecký půst ukončila až v posledním zápase proti Granadě, se kterou remizovala 2:2. Kouč Voro se zřejmě ještě k tomu bude muset v závěru ročníku obejít bez dvou ofenzivních hráčů. Proti Bilbau si útočník Rodrigo poranil koleno a v posledních dnech přibyl na marodku také Ferrán Torres.
Hezký úterní večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Španělská LaLigy se pomalu chýlí ke konci a dnes jsou na programu dva zápasy pětatřicátého kola, v jehož rámci se střetnou Valencia a Valladolid. Začátek zápasu je naplánován na 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.