La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Villarreal - 30. listopadu 2019   21:00

Valencia
49' Rodrigo (Gómez) • 70' Torres (Wass)
2:1
(0:0)
Villarreal
54' Anguissa
Valencia
Doménech – T. Correia, Esquerdo, Gameiro, Javi Jiménez, Sobrino, M. Vallejo.
Grado – Manzano, Nicolás
Estadio de Mestalla (Valencia)
38 521 diváků
Villarreal
Andrés Fernández – Bacca, Cáseres, Chukwueze, Ra. Funes Mori, Ontiveros, Peña.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost.
Máme to konec zápasu! Ani 24 střel Villarrealu nestačilo na jejich dnešní výhru. Ačkoli ve druhém poločase výrazně zabrali, tak si nedokázali vytvořit dostatek šancí ke vstřelení druhého gólu. Domácí tak po druhém gólu už spíše bránili a do útoku se moc nehnali. Tato prohra pro Villarreal neznamená nic dobrého, jelikož se posunuli až na 13. místo.
Dnešní utkání sledovalo 38 521 diváků.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 4:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:17.
90+5'
90+4'
Hosté se stále snaží útočit. Domácí obrana však funguje skvěle a míč jim odebírá.
90+3'
Parra si na hranici vápna zpracoval míč a vypálil. Jeho střela ale netrefila bránu.
90+1'
Domácí výborně ubránili centr hostí, který vznikl po několika jejich kombinacích v pokutovém území soupeře.
90'
Nastavují se 4 minuty.
89'
Nakonec se směrem k domácí bráně rozeběhl Gaspar, který obdržel přihrávku a založil dobrý útok.
88'
Hosté se ujmuli míče a kombinují ve středu hřiště.
87'
Sobrino se dostal do vápna hostí a vystřelil. Asenjo si připisuje další zákrok.
86'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Rubén Sobrino.
85'
Statistika střel – 13:16.
84'
Trigueros vyslal centr do pokutového území soupeře. Ten však odvrací obrana domácích.
83'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Vicente Esquerdo.
82'
Parra zfauloval svého protihráče. Hra je přerušena.
81'
Parejo je opět na nohou a hra může pokračovat.
80'
Parejo zůstává ležet na zemi po souboji s obráncem hostí. Hra je přerušena.
79'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Carlos Bacca.
78'
K Chukwuezovi se odrazil míč a ihned vypálil zpoza vápna. Jeho střel je však zblokována.
77'
Parejo využil možnost rohového kopu k centru do pokutového území hostí. Obrana soupeře však jeho pokus odvrací.
76'
Žlutou kartu dostává Dani Parejo (Valencia CF).
74'
Hosté se zoufale snaží srovnat a pomocí kombinací se dostávají do pokutového území domácích. Střela Gomeze je ale zblokována.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Morlanes, přichází Javier Ontiveros.
70'
Valencia právě vstřelila branku!
Autorem branky je FERRÁN TORRES. Ten stál na konci několika kombinací před pokutovým územím hostí. Wass od pravé tyče ve skluzu nacentroval k levé tyči a Torres na nic nečekal a z první napálil míč právě k levé tyči. Asistence: Daniel Wass.
69'
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Kévin Gameiro.
68'
Villarreal měl k dispozici rohový kop. Centr Gaspara odvrací obrana domácích.
67'
Coquelin vystihl přihrávku hostí a posílá míč dopředu.
66'
Hosté skvěle kombinují na polovině soupeře.
65'
Chukwueze se chvíli po svém nástupu na hřiště dostal do gólové šance! Z první míč trefil výborně, ale zamířil pouze vedle levé tyče.
64'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Samuel Chukwueze.
63'
Parejo nacentroval míč do pokutového území soupeře, ale připravená obrana jeho pokus likviduje.
62'
Wass rozehrává rohový kop. Jeho centr však odvrátila obrana hostí.
60'
Neskutečný zákrok Asenja! Parejo se rozhodl k využití přímého kopu k centru do pokutového ůzemí hostí. K hlavičce z bezprostřední blízkosti se dostal Rodrigo, ale Asenjo si připsal skvělý zákrok a míč vyrazil mimo hrací plochu.
59'
Gomez poslal k zemi svého protihráče. Hra je přerušena a domácí budou mít k dispozici přímý kop.
58'
Parejo zfauloval svého soupeře na své polovině. Hosté busou mít k dispozici přímý kop.
57'
Domácí se snaží prosadit na polovině soupeře. Hráči Villarrealu však výborně napadají.
56'
Žlutou kartu dostává Gerard Moreno (Villarreal CF).
54'
Villarreal právě vstřelil branku!
A je srovnáno. Autorem branky je ANDRÉ ANGUISSA. Ten využil chybné rozehrávky domácích obránců, doběhl až k bráně a pozemní střelou k levé tyči překonal Cillessena. Bez asistence.
52'
Domácí zvýšili počet střel na bránu. Nyní již vedou 5:3.
51'
Domácí kombinuj na polovině hostí.
49'
Autorem branky je RODRIGO, který si výborně zpracoval krásný centr do pokutového území soupeře, obhodil si brankáře a zakončil do prázdné brány. Asistence: Maxmiliano Gómez.
47'
Wass využil rohový kop k centru do vápna. Nikoho ze svých spoluhráčů však nenašel a odvrátili ho obránci.
46'
Po přímém kopu domácích ve vápně hostí vznikla mírná potyčka několika hráčů. Hra je přerušena.
46'
Nejvýraznější šanci tohoto zápasu zahodil Moreno, když neproměnil pokutový kop. Domácí stále měli mírnou herní převahu a dokázali si vypracovat dobré šance. Ke konci poločasu navíc hosty přestříleli. Hosté byli opticky horší, ale zato měli větší držení míče.
45+2'
45+1'
Hosté se zmocnili míče a kombinují na polovině soupeře.
45'
Nastavuje se jedna minuta.
44'
Domácí kombinují na polovině soupeře. Ti však stále výborně napadají a míč jim vzápětí odebírají.
42'
Držení míče je stále nakloněno hostům – 43% : 57%.
41'
Domácí měli k dispozici rohový kop. Tentokrát se k němu postaví Wass.
40'
Albiol zůstal po hlavičkovém souboji ležet na zemi. Hra je přerušena.
39'
Domácí jsou rozmístěni v malém vápně hostí a čekají na centr od Solera. Ten se však nakonec nesetkal s přesností a všechno úsilí bylo marné.
38'
Valencie opět kombinuje na jeden dotek na polovině soupeře. Hosté výborně brání a ke střele je nepouštějí.
36'
Domácí kombinacemi na jeden dotek rozložili obranu soupeře. K finální střele se dostal Gomez, ale Asenjo si připisuje další zákrok.
35'
Wass vypálil na branku hostí. Asenjo si připisuje další zákrok.
34'
Domácí na polovině hřiště ztratili míč. Hosté začínají kombinovat na jejich území.
33'
Soler vystřelil z hranice velkého vápna hostí. Jeho střela ale míjí branku.
32'
Domácí vstřelili branku. Parejo svým centrem našel v pokutovém území soupeře Rodriga, který vystřelil k levé tyči. Nacházel se však v ofsajdu a branka nemůže být uznána.
31'
Hráči Valencie rozehrávají na své polovině. Míč však ztratili a pustili hosty do šance.
30'
Střely na branku – 1:3.
29'
Torres si v souboji se svým protihráčem pomohl faulem. Hra je přerušena.
28'
Domácí kom kombinují na své polovině. Hosté opět výborně vytažení.
27'
Trigueros vyslal přihrávku do vápna domácích z levé strany. Jeho přihrávku však vystihl Gabriel.
26'
Domácí ztratili míč před pokutovým územím soupeře. Musejí se stáhnout na svoji polovinu.
25'
Wass vhazuje aut na polovin soupeře. Uvidíme, zda tuto standartku domácí využijí k ohrožení brány.
23'
Gaspar vystřelil na domácí bránu z hodně velké vzdálenosti. Byla sice prudká, ale nebyla natolik přesná, aby propadla za Cillessena.
22'
Hra je přerušena. Trugueros zfauloval svého soupeře na své polovině.
21'
Soler nacentroval míč do pokutového území hostí. Jeho centr však odvrací pozorná obrana soupeře.
19'
Trigueros vystřelil z hranice pokutového území domácích. Jeho pokus však lapil Cillessen.
18'
Žlutou kartu dostává Raúl Albiol (Villarreal CF).
17'
Držení míče – 42% : 58%.
16'
Domácí se hned dostávají do útoku. Finální střela Rodriga však netrefila bránu.
15'
Cillessen předvádí fantastický zákrok a Morenovu střelu k levé tyči chytá!
14'
Probíhají diskuze mezi domácími a hlavním sudím. Jeho názor je však neoblomný.
13'
Hosté mají k dispozici, po faulu bránícího hráče domácích, pokutový kop!
12'
Dobře napadající hosté získali míč ve středu hřiště a Moreno se rozebíhá k bráně.
11'
Domácí opět vybojovali míč a kombinují na své polovině.
10'
Hosté se dostali do šance! Ekambi vystřelil z hranice pokutového území, ale jeho střela byla zablokována jedním z domácích bránících hráčů.
9'
Domácí opět kombinují na své polovině. Hráči Villarrealu jsou však vytažení a výborně napadají.
8'
Hosté po dlouhé době získali míč a kombinují na své polovině. S míčem se však na polovinu soupeře ještě nedostali.
7'
Wass podrazil svého soupeře. Hra je přerušena.
6'
Gabriel vyslal z poloviny hřiště přihrávku do běhu na svého spoluhráče. Tu však zachytil jeden ze záložníků hostí.
5'
Villarreal se musí věnovat defenzivní činnosti. Domácí pět kombinují na jeho polovině.
4'
Trigueres nacentroval míč do pokutového území hostí. Míč však odvrací obrana soupeře.
3'
Šance domácích! Gomez se dostal ke střele v dobré pozice v malém vápně, ale netrefil míč.
2'
Domácí kombinují na své polovině.
1'
Valencie má k dispozici rohový kop.
1'

Valencia CF: Cillessen – Wass, Gabriel, Mangala, Gayá – Torres, Parejo (C), Coquelin (83. Esquerdo), Soler – Rodrigo (86. Sobrino), Gómez (69. Gameiro).
Náhradníci: Doménech – T. Correia, Esquerdo, Gameiro, Javi Jiménez, Sobrino, M. Vallejo.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Morlanes (73. Ontiveros), G. Moreno, Anguissa, Trigueros – Moisés Gómez (79. Bacca), Toko Ekambi (64. Chukwueze).
Náhradníci: Andrés Fernández – Bacca, Cáseres, Chukwueze, Ra. Funes Mori, Ontiveros, Peña.

Rozhodčí: Grado – Manzano, Nicolás.

Valencia CF
Valencia podává poměrně vyrovnané výkony během letošní sezóny. Nachází se na desátém místě se ziskem 20 bodů. Jejich bilance po čtrnácti odehraných zápasech je 5-5-4 se skóre 20:20!
V posledním zápase Valencie prohrála na hřišti Betisu 1:2. Netopýři ještě na svém hřišti neprohráli, celkem třikrát zvítězili a čtyřikrát uhráli remízu.
Nejaktivnějšími střelci týmu jsou D. Parejo a M. Gomez, kteří vstřelili shodně po šesti brankách.

Villarreal CF
Hosté jsou na tom se svou formou hodně podobně jako jejich dnešní soupeř. Nicméně se nachází na dvanáctém místě s celkovým počtem osmnácti bodů. Oproti svému soupeři mají lepší střeleckou produktivitu, kdy zatím nastříleli 27 branek a 22 branek inkasovali. Villarreal je třetím nejlépe střílejícím mužstvem a to hned po Barceloně a Realu Madrid.
G. Moreno je nejlépe střílejícím hráčem a na svém kontě má celkem osm zásahů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.