La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Real Betis - 27. září 2019   21:00

Villarreal
39' Toko Ekambi (Cazorla) • 68' Cazorla  • 76' Toko Ekambi (G. Moreno) • 90+2' G. Moreno (Trigueros) • 90+4' Chukwueze (Peña)
5:1
(1:0)
Real Betis
48' Emerson  (Iglesias)
Villarreal
Asenjo – Peña, Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra, Cazorla (C) (85. Trigueros) – Moisés Gómez (57. Chukwueze), G. Moreno, Toko Ekambi (79. Ontiveros).
Estrada – Alonso, Porras
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
Real Betis
Robles – Emerson, Feddal, Bartra, Moreno – Joaquín (C) (79. D. Lainez), W. Carvalho, Canales, Pedraza (75. Tello) – Iglesias, Loren (79. García).
D. Martín – Javi García, Tello, Guardado, D. Lainez, Mándí, García.

S konstatováním, že Villarreal ovládl předehrávku sedmého kola LaLigy, se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc.
Konečný výsledek utkání neodpovídá předvedené hře, tohle si Betis opravdu nezasloužil. Hostujícímu celku se na začátku poločasu podařilo vyrovnat, ovšem poté přišel pokutový kop, jenž rozhodl o tom, kdo bude brát tři body. V závěru zápasu už Realu nic nezbývalo, a tak otevřel hru, což Villarreal potrestal slepenými brankami.
90+5'
90+4'
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak tohle už je pro Betis hodně krutý výsledek, jenž neodpovídá předvedené hře! SAMUEL CHUKWUEZE si navedl od postranní čáry míč do šestnáctky, kde se prezentoval střelou, která se od levé tyče odrazila za brankovou čáru.
90+2'
Další hřebíček do rakve Betisu zatloukl GERARD MORENO, který se prostě chtěl zapsat mezi střelce. Autor branky postupoval společně se dvěma spoluhráči proti jedinému obránci. Morenovi se podařil obstřel brankáře, který zamířil ke vzdálenější tyči.
90+1'
K postranní čáře přistoupil čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukázal, že se bude hrát ještě pět minut nad rámec normální hrací doby.
90'
V poslední minutě normální hrací doby rozehrávalo hostující mužstvo rohový kop. Jenže centr doputoval jen k prvnímu soupeři, jenž stál v pokutovým území.
89'
Po zisku míče na nic Betis nečeká a zkouší překonat obranu dlouhými nákopy. Ten poslední byl příliš dlouhý, a tak si pro balon vyběhl Sergio Asenjo.
88'
Už to vypadalo, že Gerard Moreno půjdeme sám na branku. Jenže ve stejném momentu vyletěl praporek pomezního sudího vzhůru – ofsajd.
87'
Za šestnáctkou byl znovu Javier Ontiveros, který si hodil míč na pravačku a vystřelil. Míč se po zákroku brankáře a tyče odrazil na další rohový kop. Villarreal hraje v závěru zápasu hodně uvolněně, vždyť vede o dva zásahy.
86'
Ještě jednu střelu z pořádné dálky vyslal Javier Ontiveros, který zamířil jen doprostřed branky. Joel Robles byl ve správné pozici, a tak tohle pro něj byla lahůdka.
85'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Santi Cazorla, přichází Manu Trigueros.
84'
Z druhé strany přišla zcela stejná akce. O přihrávku před branku se snažil Raúl García, ovšem míč z jeho kopačky byl nepřesný, a tak na něj Borja Iglesias nedosáhl.
83'
Po dobré kombinaci přišla přihrávka před branku z pravé strany. Jenže v nebezpečném prostoru nebyl žádný hráč v černém dresu. Betis se potřebuje více cpát do předbrankového prostoru.
82'
Žlutá ponorka se pokusila o akci po levé straně, jenže Betis ji překazil. Ovšem domácí hráči budou vhazovat a držet tak míč další cenné vteřiny.
81'
Hráči v černých dresech se nevzdávají a snaží se vrátit alespoň na dostřel. Jenže další centr z pravé strany zakončení nepřinesl.
79'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Loren, přichází Raúl García.
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Diego Lainez.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Javier Ontiveros.
76'
Dle všeho už je definitivně rozhodnuto! Žlutá ponorka se hnala do otevřené obrany a přečíslení využila dokonale. Gerard Moreno přihrál na levou stranu šestnáctky, kam si naběhl KARL TOKO EKAMBI, jenž střelou podél brankáře dává další gól.
76'
Real Betis táhl další akci po levé straně, odkud přišel přetažený cent. Hostující hráči se míči na chvíli probojovali, jenže přihrávka do vápna už neprošla.
75'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Cristian Tello.
75'
Hráči ve žlutých dresech drží balon a kombinují na útočné polovině. O centr se snažil Xavier Quintilla, od jehož kopačky zamířil balon do zámezí.
74'
Hráči v černých dresech se po zisku míče přesunuli na polovinu soupeře. Jenže po chvíli přišla přihrávka středem a dopředu, kterou si domácí obrana opět pohlídala.
71'
Celou akci chtěl na sebe vzít Samuel Chukwueze, jenž se individuálně prodral až k malému vápnu. Jenže šel na kasu ze strany, a tak jej soupeř stihl zastavit.
70'
Betis má dvacet minut plus nastavení k tomu, aby se mu podařilo minimálně vyrovnat. Ovšem aktuálně se musí bránit dalšímu útoku soupeře.
68'
Zatímco se Joel Robles vydal na stranu, tak SANTI CAZORLA udržel pevné nervy a zamířil doprostřed branky. Domácí kapitán díky proměněné penaltě vrací žlutou ponorku do vedení.
68'
Je nařízen pokutový kop pro Villarreal, exekutorem bude Santi Cazorla!
67'
Tak pozor do hry přichází VAR! Hlavní rozhodčí se znovu běží podívat na záběry. Bude Villarreal rozehrávat pokutový kop?
66'
Žlutou kartu dostává Gerard Moreno (Villarreal CF).
65'
Na hranici vápna postupoval směrem doprostřed vápna Samuel Chukwueze, který po jednom z ataků upadl. Hlavní rozhodčí faul neviděl, a tak se pokračuje ve hře.
63'
Dalším hříšníkem je Xavier Quintilla (Villarreal), který byl za hráčem a chtěl se dostat k míči. Ovšem bodlem trefil soupeře někam pod levé koleno.
62'
Betis už rohový kop rozehrál, ovšem zakončení po něm nepřišlo. Hra se tak otočila před druhou z branek, kde zakončení z pravé strany šestnáctky musel řešit Joel Robles.
61'
Hra se aktuálně přelévá ze strany na stranu a oba celky chtějí zvítězit. William Carvalho si patou posunul míč do prostoru a zakončil z hranice pokutového území. Jeho střela mířila k zadní tyči, ovšem Sergio Asenjo výborně vyběhl a míč vyrazil na roh.
60'
Po rychlém brejku na levé straně přišel centr do vápna, kde se nacházel Gerard Moreno- Domácí útočník si balon zpracoval, jenže následně nastřelil jen před sebou stojícího soupeře.
58'
Hodně prostoru za šestnáctkou dostal Joaquín, který se opřel do míče, jenž směřoval do pravé šibenice. Sergio Asenjo byl výborně postavený a pokus vyrazil do bezpečných míst.
57'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Samuel Chukwueze.
56'
Roh byl rozehrán na krátko, ovšem po chvíli přišel centr z pravé strany. Míč zamířil k zadní tyči, kde byli hned dva hráči v černém, jenže před nimi odvrátil hru soupeř ve žlutém.
55'
Po zisku míče se vydal Betis do otevřené obrany, jenže přihrávka na pravou stranu celou akci zbrzdila. Hostující mužstvo vybojovalo alespoň další rohový kop.
53'
Žlutá ponorka se hnala do akce po levé straně, kde ale došlo k faulu. Následný volný kop mířil centrem do pokutového území, odkud jej odvrátili bránící hráči.
51'
Aktivita hostujícího mužstva dál roste, Real znovu kombinoval těsně za šestnáctkou. Míč pak dostal na levé straně vápna Alfonso Pedraza, jenž běžel níže. Jelikož se soupeř pustil do skluzu, musel hostující hráč mířit nahoru, ovšem branku přestřelil.
50'
Začínáme od znovu, jelikož Betis opět vstoupil lépe do poločasu. Akorát s tím rozdílem, že se před malou chvilkou prosadil i gólově.
48'
Real Betis právě vstřelil branku!
Tak to je pro žlutou ponorku velká smůla, ale pojďme postupně! Přihrávku v šestnáctce převzal Borja Iglesias, který nejprve podklouzl a navíc byl zády k brance, a tak přihrál do druhé vlny. Do míče se poté opřel EMERSON, jehož pokus ještě tečoval Pau Francisco Torres, a tak byl Sergio Asenjo postaven do role diváka. Míč mu totiž zapadl přesně ke vzdálenější tyči.
47'
Betis se na levé straně hnal do akce, kterou se snažil vyřešit přihrávkou do pokutového území. Míč mířil do slibné pozice, ovšem hostujícího hráče předskočil obránce.
46'
Jdeme do druhého poločasu, aktuálně jsou u balonu hostující hráči, kteří se ale nachází daleko od soupeřovy branky.
46'
Úvodní poločas nabídl zajímavou podívanou, kterou ovládl Villarreal, jelikož se v devětatřicáté minutě prosadil Karl Toko Ekambi. Ovšem pojďme postupně. Do střetnutí lépe vstoupil Betis, ovšem po deseti minutách se žlutá ponorka zlepšila. Domácí celek si najednou začal tvořit šance, které postupně zahazoval, až do doby než přišel rohový kop v závěru poločasu. Pokud bude chtít Real bodovat, bude se muset více tlačit ke střelbě.
45'
44'
Centr od rohového praporku se kroutil směrem na branku, jenže spadl na síť jen zeshora. Villarreal přežil další nepříjemnou situaci a bude rozehrávat od branky.
43'
Další akci Betisu na levé straně zastavil Rubén Peña. Hostující mužstvo bude rozehrávat další rohový kop. Pochopitelně by chtělo hlavně srovnat stav zápasu.
42'
Úvodní poločas se blíží ke svému konci, u balonu se nachází Villarreal. Domácí mužstvo kontroluje závěr zkušeně. Uvidíme, zda půjde do kabin s pocitem vedení v zádech.
41'
Autor úvodní branky si navedl míč od postranní čáry až do šestnáctky, kde dostal hodně prostoru. Karl Toko Ekambi si mohl vybrat, kterou kout branky chce trefit – ovšem to by ji nesměl přestřelit.
39'
Po rohovém kopu domácího celku se poprvé skóre zápasu mění! Na centr od praporku si naskočil na první tyči KARL TOKO EKAMBI, jehož hlavička zapadla do vzdálenější šibenice. Borja Iglesias se na sebe asi bude hodně zlobit, protože právě on centr podskočil.
38'
Za centrem z pravé strany se vydal Gerard Moreno, který to měl na dlouhou nohu a navíc trefil soupeře, jenž jej tísnil. Villarreal bude rozehrávat další rohový kop.
37'
Joaquín si v souboji jeden na jednoho netroufl projít do vápna, a tak přihrál na jeho hranici. K zakončení se odhodlal Sergio Canales, jehož pokus mířil jen doprostřed brány. Tohle domácího brankáře nemohlo překvapit.
36'
Hostující mužstvo trpělivě kombinovala, když nevyšla akce napravo, míč letěl na druhou stranu. Od postranní čáry pak přišel centr, pro který si vyběhl Sergio Asenjo, jenž míč vyboxoval do zámezí.
34'
Na pravé straně se uvolnil Emerson, jenž vnikl do šestnáctky a poté poslal před branku střílený centr. Jenže nenašel spoluhráče a ani netrefil soupeře.
33'
Jenže také Betis ztratil míč zbytečně a už mohl prohrávat! Karl Toko Ekambi převzal přihrávku mířící za obranu a poté se vrátil na střed. Jeho pokus byl pak přesný, jenže celé akci předcházel ofsajd.
32'
Další kombinaci zkoušel Betis dohrát středem hrací plochy, ovšem přihrávka neprošla. Hra se na malou chvilku otočila, ovšem žlutá ponorka předvedla další zbytečnou ztrátu.
31'
Zatím sledujeme střetnutí, které se hraje spíše od šestnáctky k šestnáctce. Obě mužstva dobře brání, což je příčinou, proč jsme ještě vstřelený gól neviděli.
29'
Na levé straně pokutového území dostal trochu času Alex Moreno, jehož pokus mířil do prostoru tří tyčí. Ovšem Sergio Asenjo byl připraven a míč vyrazil do strany.
28'
Žlutá ponorka zklidňovala hru kombinací kolem středového kruhu. Ovšem po chvilce k akci zavelel Santi Cazorla, jenž se pokusil o prostrčení míč do šestnáctky. Jenže hostující obrana pracuje spolehlivě.
26'
Centr od praporku mířil na hranici malého vápna, kde si jeden z hostů na míč naskakoval. Ovšem netrefil jej, a tak se hra znovu otáčí na druhu stranu. Jenže Rubén Peña míč ztratil a navíc se dopustil faulu.
25'
Za dlouhým pasem se vydal Alex Moreno, který vybojoval maximum. Hostující hráč sotva udržel míč na hrací ploše, jenže vybojoval další rohový kop.
24'
Balon létá mezi hráči ve žlutých dresech ze strany na stranu. Ovšem po přihrávce středem přišla další zbytečná ztráta, Betis je tak znovu na tahu.
23'
Marc Bartra vystoupil proti domácímu kapitánovi, kterého dohrál za hranou pravidel. Villarreal už rozehrál a kombinuje na útočné polovině.
22'
První potrestaným mužem zápasu je Moisés Gómez (Villarreal), který nedovoleně zastavil pronikajícího soupeře. Hlavní rozhodčí správně poprvé vytáhl žlutý kartónek.
20'
Santi Cazorla si seběhl k postranní čáře, kam také mířila přihrávka. Domácí kapitán se nacházel v těsném ofsajdu, který pomezní rozhodčí skvěle odhalil.
19'
Centr od rohového praporku letěl na zadní tyč, kde se nacházel osamocený William Carvalho. Hostující hráč na balon nedosáhl, a tak místo šance budeme sledovat pouze odkop od branky.
18'
Hostující mužstvo přeneslo hru na levou stranu, odkud měl přijít centr, který byl ale zablokovaný. Real Betis bude za malou chvilku rozehrávat další rohový kop.
16'
Do šestnáctky domácího celku přiletěl centr z levé strany, který byl odvrácen, a tak do Betis zkusil zprava. K centru se odhodlal Emerson, jenž našel spoluhráče, který ale v rozhodujícím momentu zazmatkoval.
15'
Čtvrt hodina hry je minulostí a Villarreal si už vytvořil dvě brankové příležitosti, které ale zahodil. Betis je aktuálně na balonu a bude se snažit odpovědět.
14'
Hráči ve žlutých dresech přebírají otěže zápasu a jsou to právě oni, kteří mají více ze hry. K další hlavičce se tentokrát prodral Karl Toko Ekambi, jenže branku soupeře minul.
12'
Centr od rohového praporku byl zahrán do nebezpečného místa, kde se nejvýše dostal Pau Francisco Torres. Jeho hlavička měla razanci, ale také mířila jen nad břevno.
11'
Tak tohle musí končit vstřeleným gólem, Villarreal zahodil první tutovku zápasu! Na pas z levé strany si za obranu naběhl Rubén Peña, který už byl sám před brankářem, ale trefil právě jeho. Pokus letěl do pravého spodního rohu, kam už dávno předtím mířil i Joel Robles.
11'
Aktuálně to trochu vypadalo na hru na zaháněnou. Emerson sotva udržel míč na zeleném pažitu, čehož soupeř chtěl využít, ovšem Betis si v nesnázích pomohl odkopem.
10'
Žlutá ponorka se znovu pokusila o přihrávku směrem dopředu, ovšem ta byla zastavená. Real se pak vydal do protiakce a vybojoval faul na útočné polovině hřiště.
8'
Gerard Moreno zpracoval balon, který se snažil poté prohodit za obranu, kam mířil Karl Toko Ekambi. Hostující obrana si prohození pohlídala a znovu se snadno ubránila.
7'
Hra se otočila na druhou polovinu hrací plochy, kde se o další centr pokusil Xavier Quintilla. Ovšem hostující obrana byla znovu pozorná a míč odvrátila do bezpečné zóny.
6'
Jeden z hostujících hráčů se nacházel v zadní části šestnáctky, odkud se pokusil zastavit, jenže proti němu skvěle vyrazil soupeř. Betis vstoupil do zápasu velmi dobře a aktuálně tahá za delší konec provazu.
5'
Už to vypadalo, že domácí celek půjde do přečíslení, ovšem Moisés Gómez se nacházel v ofsajdovém postavení. Akce tak byla zastavena a do akce bude moci jít Real.
4'
O centr z levé strany se pokusil Xavier Quintilla, jenže míč byl sražen na hranici vápna. Odtud přišlo zakončení, které zase Batis zastavil.
3'
Centr od rohového praporku vrátil před branku Emerson, ovšem žlutá ponorka se ubránila. Po chvíli do vápna letěl další centr, jenž byl odvrácen a do třetice přišlo zakončení, jenž mířilo vysoko nad branku.
2'
Do dnešního střetnutí nastoupil Villarreal v tradičních žlutých dresech, naopak Real Betis zvolil černou sadu. Právě hosté budou rozehrávat první rohový kop.
1'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení zápas, jako první se míče chopili hosté. Jejich nákop na levou stranu úspěch neslavil, a tak se hra na malou chvíli otočila.
1'

Villarreal CF: Asenjo – Peña, Albiol, Francisco Torres, Quintilla – Anguissa, Iborra, Cazorla (C) – Moisés Gómez, G. Moreno, Toko Ekambi.
Náhradníci: Andrés Fernández – M. Gaspar, Ra. Funes Mori, Bacca, Chukwueze, Trigueros, Ontiveros.

Real Betis: Robles – Emerson, Feddal, Bartra, Moreno – Joaquín (C), W. Carvalho, Canales, Pedraza – Iglesias, Loren.
Náhradníci: D. Martín – Javi García, Tello, Guardado, D. Lainez, Mándí, García.

Rozhodčí: Estrada – Alonso, Porras.
Oba celky v předešlých šesti kolech posbírali osm bodů, a tak jsou sousedy v tabulce. Představení začneme u Villarrealu, jenž je před dnešním soupeřem o skóre. Domácí mužstvo vstřelilo už třináct branek, ovšem nedaří se mu hra do obrany, jelikož inkasovalo už desetkrát. Ve vloženém kole narazil Villarreal na silnou Barcelonu, které těsně podlehl. Pokud se zaměříme na Betis zjistíme, že i on potřebuje zlepšit hru do defenzivy, protože také inkasoval už deset gólů. Ve vloženém kole Real přivítal na vlastním trávníku Levante, které přehrál 3:1. Uvidíme, zda si celky body rozdělí, nebo které mužstvo se posunu směrem výše.

V loňské sezóně odehrály oba celky dvě vzájemná klání, obě skončila výsledkem 2:1. Vždy se ze zisku tří bodů radoval domácí celek. Bude tomu tak i dnes?
Vítám všechny fanoušky španělského kola u předehrávky sedmého kola LaLigy, v níž se představí Villarreal CF a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.