La Liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Real Sociedad - 1. listopadu 2020   16:00

Celta Vigo
77' Aspas
1:4
(0:2)
Real Sociedad
24' D. Silva  (Muñoz) • 34' Oyarzabal   • 54' José  (Portugués) • 81' José  (Portugués)
Celta Vigo
Blanco – Fontán, Murillo, N. Araujo (46. Aidoo), Carreira – Beltrán (57. S. Mina), Tapia, Denis Suárez – Perez (46. Méndez), Aspas (C), Nolito (66. Mor).
Fernández, Villar – Aidoo, Costas, Juncà, S. Mina, Mor, Olaza, Rodríguez, Veiga, Yokuşlu, Méndez.
A.C. Vega
Abanca-Balaídos (Vigo)
Remiro – Gorosabel, Le Normand, Sagnan, Muñoz – Barrenetxea (65. Aranbarri), Guridi (65. Guevara), Zubimendi, Oyarzabal (C) (46. Portugués) – D. Silva (79. Roberto López) – José.

Zápas nám nepřinesl příliš zajímavou podívanou, šancí k viděním bylo naprosté minimum. Nakonec vše zachránily alespoň brankové situace. Hosté i ve druhém poločase kontrolovali své nabité vedení z prvního poločasu. Nenechali se rozhodit ani proměněným pokutovým kopem Viga. Vigo se téměř vůbec nedostávalo do před brankového prostoru a brankář Remiro neměl příliš mnoho práce. San Sebastian potvrzuje, že se mu v začátku nového ročníku LaLigy daří a průběžně se dostává na první místo, o jeden bod před Real Madrid!
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 5:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:16.
90+3'
90+2'
Následně necentrují míč před branku, ale pokouší se jej udržet na levé straně hřiště co nejdéle.
90+3'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává José Fontán (Real Club Celta de Vigo).
90+1'
V první minutě nastaveného času se ještě hosté rozhodli podniknout útočnou akci po levé straně.
90'
Hlavní arbitr se rozhodl ještě přidat tři minuty nad rámec vymezeného času.
88'
Nyní se dopustili faulu a Sebastian může v klidu rozehrát míč a soustředit se na závěrečné minuty zápasu.
87'
Závěrečné minuty nám toho moc neukazují. Vigo drží míč, ale již vědí, že s výsledkem dnešního zápasu už nic nenadělají.
85'
Hosté bezpečně drží soupeře daleko od své branky a v poklidu dohrávají závěr utkání.
83'
Domácí se však stále sympaticky snaží bojovat a nyní drží míč ve své moci.
82'
O výhře hostů již asi nemůže být pochyb a odpověď na branku Viga se dostavilo záhy, což už bude pro domácí těžkým oříškem.
81'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Čtvrtá branka padla jako přes kopírák třetí branky Sociedadu. Odkop brankáře dopadl přesně na hlavičku hráče soupeře na polovině hřiště a to zapříčinilo celou situaci, na jejímž konci opět WILLIAN JOSÉ uklízel míč do prázdné branky. Asistence: Cristian Portugués.
79'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Silva, přichází Roberto López.
78'
A právě faul Le Normanda zapříčinil daný předchozí pokutový kop, kdy zajel soupeři pod nohy.
77'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
No a kdo jiný, než IAGO ASPAS se mohl ujmout exekuce. Jeho střela k pravé tyčce slaví úspěch a Vigo snižuje na dvou brankový rozdíl.
75'
Vigo bude zahrávat pokutový kop! Šance ke snížení skóre!
73'
David Silva rozehrál centr od rohového praporku, který hlavičkoval jeho spoluhráč a Rubén Blanco se vytáhl skokem ke své levé tyčce, aby vyrazil tento pokus!
72'
Po vhazování se hosté ujali rychlé kombinace, ze které vytěžili rohový kop...
69'
Na stadionu nepanuje příliš ideální fotbalové počasí, od samého začátku doprovází utkání déšť.
68'
Vigo se však rychle dostalo k míči a sympaticky se snaží bojovat s nepříznivým osudem zápasu. Stále však platí, že jejich snaha se odvíjí daleko od branky Remira.
67'
Faul na polovině hrací plochy, který uštědřil hostující hráč a jeho tým může rozehrávat a započít potenciální útočnou akci.
66'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nolito, přichází Emre Mor.
65'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Ander Barrenetxea, přichází Aritz Aranbarri.
65'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Jon Guridi, přichází Ander Guevara.
64'
Zakončení ze strany Viga, které však letělo hodně vysoko nad branku Remira!
64'
Žlutou kartu dostává Aihen Muñoz (Real Sociedad San Sebastian).
61'
Domácí celek se snaží dostat z vlastní poloviny, ale jejich soupeř aktivně napadá a nedává soupeři ani kousek prostoru k poklidnější kombinaci.
60'
Hodina hry je za námi a hosté si kontrolují své nabité vedení. Vigo se stále trápí v koncovce, respektive se do ní příliš nedostávají.
59'
Žlutou kartu dostává Martín Zubimendi (Real Sociedad San Sebastian).
58'
Hráč Viga pod tlakem musel směřovat dlouhou zpětnou přihrávkou na svého brankáře. Sebastian ihned vyvíjí tlak na svého soka.
57'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Santiago Mina.
56'
Žlutou kartu dostává David Silva (Real Sociedad San Sebastian).
55'
Hosté zkrátka v dnešním zápase trestají všechny chyby soupeře a již vedou pohodlným tří brankovým rozdílem.
54'
Jeison Murillo nyní nezvládl situaci v obraně. Zezadu k němu jako vítr přiletěl Portugués, který vybojoval míč a před vybíhajícím brankářem přihrál na WILLIANA JOSÉHO, který již neměl problémy poslat míč do prázdné svatyně. Asistence: Cristian Portugués.
52'
Pěkný a rychlý útok Viga. Přízemní přihrávka směřovala před branku, kde si dobře nabíhal hráč domácích. Ale obránce se s ním stihl vrátit a odvrací míč na roh.
51'
To se jim však moc nedaří a špatnou přihrávkou ztrácí míč. Ten doputoval až k brankáři a Blanco rozehrává na své spoluhráče.
50'
San Sebastian získává míč a kombinací na vlastní polovině se snaží uklidnit hru.
49'
Hra obou týmů je nyní plná nepřesností v krátkých přihrávkách. Oba celky se aktivně navzájem napadají.
48'
Vigo začalo druhý poločas aktivně, nicméně nedaří se jim dostat do blízkosti branky Sociedadu.
47'
José Fontán přišlápl u postranní čáry Josého a oprávněně vidí žluté napomenutí.
47'
Žlutou kartu dostává José Fontán (Real Club Celta de Vigo).
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Néstor Araujo, přichází Joseph Aidoo.
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Miguel Perez, přichází Brais Méndez.
46'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Cristian Portugués.
46'
San Sebastian měl lepší procento v držení míče a byl aktivnějším týmem. Po právu vede dvou brankovým rozdílem. Vigo si před brankou Remira nevytvořilo žádnou velkou šanci a jestli chtějí v dnešním zápase nějak uspět, musí ve druhém poločase výrazněji zlepšit své zakončení na branku soupeře.
45+1'
45+1'
A v ní jsme mohli vidět drobnější faul na Davida Silvu u postranní čáry, v blízkosti střídaček obou týmů.
45'
Jedna minuta, to je čas, který je nastaven v prvním poločase.
44'
Závěr prvního poločasu je vcelku poklidný. Oba celky se střídají na míči, ale ani jeden z nich se nedokáže dostat do pořádného zakončení.
42'
Centr před branku Remira nyní odklízí obránce vysokým odkopem od své branky.
41'
Avšak i Vigo se nyní dostalo do útoku, avšak bez zakončení na branku Remira.
40'
Konec prvního poločasu se nám neúprosně blíží. Hosté se svou další kombinací zaměstnávají obranu Viga.
39'
Vigo si standardní situaci rozehrálo na krátko do strany. Následoval centr do vápna, kde však pomezní rozhodčí viděl těsný ofsajd a hlavní arbitr přerušuje hru.
38'
Renato Tapia inkasoval tvrdý skluz v podání Guridiho, který je prvním hráčem potrestaný žlutou kartou.
35'
Domácí celek bude muset tedy výrazněji přidat, hlavně se pokusit dostat do zakončení.
34'
Nicméně hosté udeřili znovu. Dobrá přízemní přihrávka na MIKELA OYARZABALU, který obešel obránce ve vápně a před vybíhajícím brankářem dloubl do míče. Ten se nakonec zastavil na tyčce, nicméně Mikel Oyarzabal si počkal na odraz a svým tělem nakonec dopravil míč do sítě.
32'
Delší držení míče, nakonec pro Vigo neznamenalo vyrovnání, ale při nejmenším se jim podařilo vyrovnat hru se svým sokem.
31'
Vigo po inkasované brance trochu zabralo a nyní se jim daří držet míč na polovině Sebastianu.
30'
Aspas v souboji se Sagnou, po kterém zůstává ležet na trávníku a drží se za hlavu.
28'
Iago Aspas se rozběhl za dlouhým míčem a jeho zakončení šlo do boční sítě.
27'
Na druhé straně zakončení domácích. Avšak střela šla přesně doprostřed branky, kde byl připraven Álex Remiro.
26'
Na vysoký míč si nyní počíhal brankář Viga, který s menšími obtížemi chytil míč do svých rukavic.
25'
Uvidíme, jestli nám tato branka nějaký způsobem rozpohybuje hru, hlavně ze strany Viga, které je zatím v útočné fázi bezzubé.
24'
Zničehonic je tu vedoucí branka v podání Sociedadu! Aihen Muñoz dobře zatáhl míč po levé straně a přesně jej nacentroval na hlavičku DAVIDA SILVY, který i za pomocí pravé tyčky dostal míč do branky. Asistence: Aihen Muñoz.
21'
Další nepřesný útok ze strany Sebastianu, který je i nadále lepším týmem na hřišti, alespoň co se týká držení míče.
19'
Nepovedenou střelu zastavuje Álex Remiro ještě před brankovou čarou, což musel, jinak by jejich soupeř zahrával rohový kop. Rána Nolita byla tečovaná hostujícím hráčem.
18'
San Sebastian si rychle bere míč zpět. Nyní se rychlým přenesením hry z pravé strany na levou, snažili rozpohybovat obranu Viga, ale to se jim nepovedlo.
17'
Centrovaný míč z levé strany přistál přesně na noze obránce Viga. Následoval útočný faul Davida Silvy a hra je přerušena.
16'
Ta nepřišla ani po další snaze Sebastianu v jejich dalším pokusu o útok.
15'
Čtvrt hodina hry je za námi a stále čekáme na nějakou první vážnější situaci.
14'
Delší kombinace Viga nakonec končí neúspěchem, kdy se nedokázali pořádně prosadit na polovině svého soka.
12'
Zajímavá kombinace středem hřiště, kdy hráč Realu Sociedad prostrčil míč až do vápna, ale tu už se k míči nedostal nikdo z řad hostů.
11'
Zatím nesledujeme nikterak strhující začátek utkání. Nyní se domácí snažili zaútočit po pravé straně, leč jejich snaha nebyla přesná.
9'
Zničehonic dlouhý pas na hráče na hrotu, který ihned střílel na branku. Rubén Blanco vyrazil nepříjemnou střelu, avšak i kdyby došlo k brance, nemohl aby platiti, neboť byl signalizován ofsajd.
8'
Hru Sebastian postupně dostal na polovinu Celty. Avšak stále kombinují daleko od branky soupeře.
7'
Hostující celek je od úvodních minut aktivnějším týmem a nyní drží míč na vlastní polovině.
6'
Ovšem centr hráče hostí nebyl vůbec přesný a míč končí v zázemí. Odkop od branky Viga.
5'
A tam následně došlo k faulu na hráče hostí a ti mají před sebou zajímavou standardní situaci.
4'
U míče San Sebastian, který se snaží něco vymyslet na pravé straně hřiště.
3'
Útok domácích postrádal finální přihrávku a míče se v poklidu zmocnil Álex Remiro.
2'
Centr šel na přední tyč, kde si to obrana Viga pohlídala a dostává míč ze svého pokutového území.
2'
Rychlý postup hostujícího hráče po levé straně. Obránce skluzem odpravil míč na rohový kop.
1'

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Fontán, Murillo, N. Araujo, Carreira – Beltrán, Tapia, Denis Suárez – Perez, Aspas (C), Nolito.
Náhradníci: Fernández, Villar – Aidoo, Costas, Juncà, S. Mina, Mor, Olaza, Rodríguez, Veiga, Yokuşlu.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Gorosabel, Le Normand, Sagnan, Muñoz – Barrenetxea, Guridi, Zubimendi, Oyarzabal (C) – D. Silva – José.
Náhradníci: Moyà – Aranbarri, Guevara, Isak, Januzaj, Bautista, Roberto López, Merquelanz, Merino, Monreal, Portugués.

Rozhodčí: A.C. Vega.
Real Sociedad San Sebastian
Hostující celek zatím hraje ve velmi dobré formě. Za sebou má odehraných sedm duelů, ze kterých dokázala vytěžit čtrnáct bodů. Jejich bilance činí čtyři výhry, dvě remízy a jedna prohra. Real Sociedad dostává velmi málo branek, kdy doposud inkasoval jen tři branky. V této statistice jsou na druhém místě v celé soutěži. Lepší už je jen Atletiko Madrid, které inkasovalo jen jednu branku.
Real Club Celta de Vigo
Domácí celek je zcela opačným pólem oproti jejich soupeři. Po sedmi zápasech mají šest bodů, kdy jednou vyhráli, třikrát remizovali a třikrát odešli ze hřiště poraženi. Jejich poměr vstřelených a inkasovaných branek je 4:10. V posledním zápase remizovali 1:1 s Levante.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.