La Liga - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Real - 13. května 2021   22:00

71' J. Molina
1:4
(0:2)
Real
17' Modrić  (Gutiérrez) • 45+1' Rodrygo  (Marvin) • 75' Odriozola Arzallus  (E. Hazard) • 76' Benzema
Granada
Rui Silva – Foulquier, D. Duarte, G. Sánchez (C) (81. N. Pérez), Quini – Eteki (67. Quina), Gonalons – Puertas (67. Marín), Vico (54. Soro), Machís (54. Suárez) – J. Molina.
Andorinha, A. Escandell – N. Pérez, Suárez, Quina, Marín, P. Sánchez, Soro.
Gil – Nevado, Martínez
Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada
Real
Courtois – Valverde (62. Isco), Militao, Nacho Fernández, Gutiérrez – Modrić, Casemiro, Marvin (46. Odriozola Arzallus) – Rodrygo (62. Asensio), Benzema (C) (77. M. Díaz), Vinícius Júnior (62. E. Hazard).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:9.
Je dobojováno a Real Madrid stále bojuje o mistrovský titul. Ve druhé půli sice jako první skórovali domácí, když se z dorážky prosadil Jorge Molina, jenže o chvíli později vrátil klid do hostujících řad Álvaro Odriozola Arzallus a za další dvě minuty skóroval Karim Benzema. Ten si po dlouhém odkopu zpracoval, a z velké dálky trefil opuštěnou branku Granady. Na tohle už domácí odpověď nenašli a po porážce 1:4 jsou na desátém místě tabulky se 45 body. Realu patří druhá příčka se 78 body.
90+3'
90+2'
Hráči už doslova čekají na konečný hvizd, o dnešním výsledku mají všichni jasno.
90+1'
Dlouhý odkop od Courtoisovy branky.
90'
Budou se přidávat tři minuty.
89'
Modrić a Casemiro už neposílají centry před Rui Silvu, pouze drží míč.
88'
Hosté zaváhali v rozehře, domácí útok se hned nahrnul dopředu, Jenže Molina při kličce pohořel a míč nechal za sebou.
87'
Je to teď jedna nepovedená narážečka za druhou, už to vypadá, že se zápas pouze dohraje.
86'
Po tygřím skoku belgického brankáře už hosté rozehrávají a samozřejmě velmi pomalu.
85'
Courtois si po delší době zachytal, musel vyrážet nepříjemnou ránu z hranice vápna, Quina si ale na něj nepřišel.
84'
Neúspěšná narážečka Realu, v situaci byli zainteresováni Odriozola Arzallus a Asensio.
83'
Už tu zase máme pomalou a poklidnou rozehrávku Realu. Teď je už o výsledku rozhodnuto.
82'
I roh si hosté pohlídali, přetažený centr odvrátil Isco.
81'
Přímý kop pro Granadu, bleskově se ale z akce stal kop rohový.
81'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Germán Sánchez, přichází Nehuén Pérez.
80'
Krátký tlak před vápnem, centr a nepřesná střela Asensia.
78'
Teď už mohou hosté hrát v módu exhibice a zkoušet si kombinace.
77'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Mariano Díaz.
76'
Real Madrid právě vstřelil branku!
A už je asi definitivně vymalováno. Rui Silva vyběhl proti dlouhému nákopu, jenže KARIM BENZEMA souboj o míč vyhrál a z dálky pak trefil i prázdnou branku Granady – 1:4.
75'
No vida, hosté to hned vyvrátili. Dostali se na levé straně do vápna, zpětná přihrávka našla ÁLVARA ODRIOZOLU ARZALLUSE a ten prudkou ranou pověsil svůj pokus pod břevno – 1:3.
73'
Přetažený centr si zpracovával Odriozola Arzallus, moc přesní teď ale hosté nejsou...
72'
Žlutou kartu dostal domácí Domingos Quina.
71'
Granada právě vstřelila branku!
Nemuselo by se to ale Realu vyplatit, neboť Granada se dostala do kombinace, pěknou ranou se předvedl Suárez, Courtois pouze vyrazil do míst, kde stál JORGE MOLINA a ten hravě sklepl do odkryté branky – 1:2.
70'
Po rychlém brejku se k vápnu dostával Asensio, chtěl obloučkem vyzvat spoluhráče, obrana Granady to ale dobře přečetla a akci odvrátila.
69'
Quina fauloval Hazarda, Real rozehrává do šířky.
69'
Real skutečně nepospíchá, je si vědom své převahy a také dvoubrankového náskoku.
67'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Adrián Marín.
67'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Yan Eteki, přichází Domingos Quina.
66'
Domácí připravili další střídání, opět se bude jednat o dva hráče najednou.
65'
Kombinace Foulquiera s Etekim nebyla moc povedená, hráčům dělal problémy zejména neposlušný míč.
64'
Přibylo nedovolených zákroků, domácí tak mohli rozehrát další přímý kop. Real ale v šestnáctce centr pokryl a odhlavičkoval.
63'
Žlutá karta pro Real, prohlédl si ji Nacho Fernández.
62'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Eden Hazard.
62'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Isco.
62'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Marco Asensio.
61'
Už to vypadalo, že hosté celou akci překombinovali, nakonec ale přesto zvládli alespoň nějak vystřelit. Pokus byl zablokován.
60'
Přímý kop pro Real Madrid, k míči se už staví Luka Modrić.
58'
Po delší době jsme tu měli střelu, která ohrožovala brankáře. Modrić vysunul naběhnutého Viníciuse Júniora, jeho střelu po zemi ale Rui Silva zvládl pohotově vykrýt.
56'
Centr, mířící na malé vápno odvrátil dobrým naskočením si a prudkou hlavičkou Éder Militao.
56'
Granada se dostala na útočnou polovinu a hned je z toho rohový kop.
54'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Fede Vico, přichází Alberto Soro.
54'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Luis Javier Suárez.
54'
Domácí chystají střídání, a to hned dvojnásobné.
53'
Další žlutá karta, za faul ve středovém kruhu ji obdržel domácí Yan Eteki.
52'
A už zase kombinují hosté, byť zatím v úctyhodné vzdálenosti od pokutového území Granady.
50'
Přímý kop se ale domácím vůbec nevyvedl, Courtois si pro míč bezpečně došel.
49'
Žlutí se na straně Realu, za dohrání Yana Etekiho byl potrestán Luka Modrić.
48'
Vypadá to, že i po přestávce budeme sledovat převahu madridského celku, domácí se prakticky ještě nepotkali s míčem.
46'
Hned v úvodu druhé půle se na pravé straně dostával za obranu Valverde, z úhlu ale poslal prudkou střelu vysoko nad branku.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marvin, přichází Álvaro Odriozola Arzallus.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 23:03.
Je za námi první poločas, do kterého vstoupili lépe hosté a za svou aktivitu byli celkem brzy odměněni. Už v 17. minutě se za obranu dostal Luka Modrić a brankáři svou střelou nasadil jesličky. Real pokračoval v dobrém výkonu, budoval si šance, jenže dlouho bez účinku. Klaplo to až v nastaveném čase, kdy prostoru na pravé straně využil Rodrygo a křížnou střelou překonal Ruie Silvu. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:2.
45+2'
45+1'
Přesto se ale hosté gólu dočkali a jdou do dvoubrankového trháku. Na půlce přišla ztráta Granady, rychlý přechod do útoku, RODRYGO to celé vzal na sebe a dokonale umístěnou křížnou střelu po zemi poslal mimo gólmanův dosah – 0:2.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
45'
Hosté mohli dát gól do šatny, když si na půlce vybojoval míč Vinícius Júnior, ale po průniku vystřelil tam, kam Rui Silva dokázal dosáhnout.
44'
Vysoká přihrávka na Rodryga, ten sice děla, co jen mohl, míč na hrací ploše ale neudržel.
43'
Velká malá domů na Ruie Silvu, ten neváhal a dlouhým odkopem posunul hru k půlce.
41'
Teď se už žlutí, za ostrý zákrok uprostřed hrací plochy byl potrestán domácí Jorge Molina.
40'
Další faul hostů, tentokrát od Casemira a bez žlutého napomenutí. Hra v posledních okamžicích lehce ztratila na tempu.
39'
Následoval zcela nepovedený signál z přímého kopu, centr přistál přesně v Courtoisových rukavicích.
38'
Nevyšlo to, Granada se blížila k pokutovému území a Éder Militao musel vše řešit faulem. A za ten dostal žlutou kartu.
37'
Teď se Marvin vrátil až k vlastnímu rohovému praporku, aby sám rozehrál další akci svého celku.
36'
Marvinovi na pravé straně odskočil od kopaček neposedný míč, Granada rozehrává z vlastní poloviny.
34'
Darwin Machís posílal z levého křídla prudký míč, na střelu, ale i centr to bylo hodně nepřesné.
33'
Protiútok Realu, Benzema dostal přihrávku na levou stranu a zakončil. Z dobré pozice ale mimo.
32'
Domácí se začínají více osmělovat, přesto stále platí, že v útoku to není to pravé ořechové.
30'
Opět letěl centr na Molinu, tentokrát na střed, bylo to ale o chlup delší a vyšší.
28'
Na opačné straně dostal pas do pokutového území Molina, míč mu ale odskočil od kopaček a skončil u vyběhnutého Coutroise.
27'
Hosté nikam nepospíchají, v poklidu kombinují u pokutového území. Až po ukolébání soupeře se do volného prostoru dostal Marvin a z úhlu chtěl překvapit Rui Silvu. Jeho křížná střela šla ale mimo.
25'
Na zemi se ocitl hostující Marvin a to po bolestivém střetu o míč. Je tu tak další ošetřování.
23'
Po zpracování centru a bleskové otočce vystřelil domácí Puertas a jeho rána šla těsně vedle. I kdyby to ale skončilo gólem, neplatil by, neboť si míč zpracoval loktem.
22'
Po dlouhé době se k míči dostal i Thibaut Courtois, nebylo to ale po střele domácích. Může v poklidu rozehrát.
21'
Je to tak, již je zpátky na trávníku a zapojuje se do obranné činnosti svého celku.
20'
Vypadá to, že je vše v pořádku a Federico Valverde bude moci pokračovat ve hře.
19'
Máme tu krátkou pauzu, neboť na hrací ploše probíhá ošetřování hostujícího Valverdeho.
17'
Tlak hostů přináší první gól utkání! Real potáhl akci levou stranou, Gutiérrez obloučkem vyzval LUKU MODRIČE, který se hravě odpoutal od Duarteho a střelou z úhlu nasadil Rui Silvovi jesličky – 0:1.
16'
Akci levou stranou hosté nedotáhli do zdárného konce, centr prolétl nad brankou Granady.
14'
První velká šance utkání a měli ji hosté. Rodrygo nacentroval do vápna, kde si naskočil Benzema a prudkou hlavičkou protáhl Ruie Silvu. Ten na brankové čáře vyrazil a udržel bezbrankový stav.
12'
Vinícius Junipr pospíchal za dlouhým nákopem, bylo to na něj ale příliš prudké a míč skončil mimo hrací plochu.
10'
Hosté se teď snažili projít po zemi středem, bylo to bez úspěchu a odražený míč skončil u Rui Silvy.
9'
Už tu byl ale kontr Realu a na hranici pokutového území vystřelil Vinícius Junior. Jeho rána se opřela o bránícího hráče a Rui Silva byl bez práce.
8'
Obranná řada Granady kombinuje na vlastní polovině, zatím čeká na vhodný okamžik pro průnik.
7'
Zatím je to fotbal na jednu branku na tu domácí, přesto stále čekáme na první přesnější střelu.
6'
Real útočil pravou stranou, kde měl trochu prostoru, chybná přihrávka ale vše zhatila.
5'
Rui Silva se musel hodně natáhnout po vysokém centru od rohového praporku, povedlo se mu míč vyboxovat mimo své malé vápno.
4'
Marvin po zpracování dlouhého pasu a pokusu o centr vybojoval pro hostující tým další rohový kop.
3'
Rozehra nakrátko nebyla moc úspěšná, Real se dokonce při své kombinaci dostal až na půlku.
2'
Real se hned po začátku dostal do pokutového území soupeře a obrana Granady musela bleskově odvracet na roh.
1'

Granada CF: Rui Silva – Foulquier, D. Duarte, G. Sánchez (C), Quini – Eteki, Gonalons – Puertas, Vico, Machís – J. Molina.
Náhradníci: Andorinha, A. Escandell – N. Pérez, Suárez, Quina, Marín, P. Sánchez, Soro.

Real Madrid CF: Courtois – Valverde, Militao, Nacho Fernández, Gutiérrez – Modrić, Casemiro, Marvin – Rodrygo, Benzema (C), Vinícius Júnior.
Náhradníci: Altube, Lunin – Blanco, Asensio, M. Díaz, Kroos, Odriozola Arzallus, Isco, E. Hazard.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estadio Nuevo Los Cármenes začne ve 22 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Jesús Gil, kterému budou na pomezí asistovat Ángel Nevado a Javier Martínez.
Real Madrid

Hosté stále hrají o mnohé. Na třetím místě mají 75 bodů a na vedoucí Atlético Madrid ztrácí pouhé dva body. Titul je tak stále ve hře a každý bod může rozhodnout. Ligová forma ale není úplně stoprocentní, Real totiž střídá výhry s remízami a jedna taková přišla i minulé kolo, kdy Real hrál doma proti Seville, dvakrát prohrával po gólech Fernanda a Rakitiće, nejprve ale srovnal Asensio a ve čtvrté minutě nastavení zařídil pro madridské alespoň bod E. Hazard.

Granada CF

Domácí tým je v tuto chvíli na desátém místě tabulky s 45 body a s klidem středu tabulky. Forma se v posledních dnech od mužstva lehce vzdálila, Granada totiž nejprve prohrála doma s Cádizem 0:1 a naposledy neuspěla ani na půdě Realu Betis, kde sice skóroval Machís, srovnal na 1:1, v 87. minutě ale rozhodl o výhře domácích svou druhou trefou Borja Iglesias.

Granada – Eibar 4:1
Sevilla – Granada 2:1
Barcelona – Granada 1:2
Granada – Cádiz 0:1
Real Betis – Granada 2:1
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 36. kola mezi týmy Granada CF a Real Madrid CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.