La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huesca : Real Betis - 11. ledna 2021   21:00

0:2
(0:0)
Real Betis
78' Mándí  (Emerson) • 90+4' A. Sanabria  (Fékir)
Huesca
Fernández Llorente – Pedro López (53. B. García), Insua, Siovas, Galán – Ferreiro (53. Pulido), Mosquera (80. Okazaki), M. Rico (C) (73. Seoane), Ontiveros – Sandro Ramírez (73. Gómez), Mir.
Real Betis
Bravo – Emerson, Mándí (C), V. Ruiz, Miranda – Akouokou, Canales (83. Sidnei) – D. Lainez (80. Juanmi), Fékir, Ruibal – Loren (70. A. Sanabria).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 12:12.
Je konec! Real Betis nakonec zvládl duel na půdě Huescy a vítězí 2:0. První poločas ještě branku nepřinesl. Mnohem blíže k jejímu vstřelení měl hostující Real Betis. První šanci Ruibala však zhatilo nepřesné zakončení. Poté měli hosté kopat penaltu po ruce Ramíreze, ale sudí po shlédnutí záběru na videu pokutový kop odvolal. Největší možnost první půle měl pět minut před přestávkou Loren, ale z malého vápna vůbec netrefil branku. Po změně stran se ale dočkali hosté, když se hlavou prosadil Ajsa Mándí. Betis si duel ještě zkomplikoval, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Paul Akouokou. Huesca poté měla tlak, ale nedokázala jej přetavit ve vyrovnání. V závěru nastavení tak potvrdil triumf celku ze Sevilly Antonio Sanabria.
90+5'
90+4'
Real Betis právě vstřelil branku!
Hosté se v samotném závěru nastavení dočkali pojistky! Real Betis podnikl bleskový výpad do otevřené obrany domácího celku. Na centr z pravé strany si naběhl ANTONIO SANABRIA a rybičkou překonal brankáře!
90+3'
Sergio Gómez dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud poslal centr do šestnáctky, ale Sidnei si splnil své defenzivní povinnosti na výbornou.
90+2'
Okazaki se v pokutovém území natahoval po centru z levé strany, jenže v klíčovou chvíli promáchl a míč vůbec netrefil. Takových možností mít Huesca moc nebude.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Okazaki odcentroval z levé strany na přední tyč, ale Sergio Gómez se tentokrát sám vytlačil mimo ideální střelecký úhel.
88'
Sergio Gómez si sice naběhl na centr za obranu soupeře, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu po kopačce sjel do autu.
87'
Javier Galán dostal přihrávku na levou stranu, kde si míč zasekl kolem obránce, jenže jeho pobídka skončila na hrudi dalšího zadáka Betisu.
86'
Mezi hříšníky se za ostrý skluz zapisuje také Insua.
85'
Domácí Huesca už proti oslabenému celku vrhá všechny síly do útoku ve snaze vyrovnat. Hráči Realu Betis však brání v kompaktním bloku.
83'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Sidnei.
82'
Další komplikace pro Betis! Paul Akouokou dojel Okazakiho a po druhé žluté kartě musí do sprch!
81'
Neskutečné, co hosté dokázali zahodit! Po centru z pravé strany pálil Fékir, jehož pokus brankář vyrazil. Na malém vápně poté dorážel osamocený Calanes, který míč poslal vysoko nad břevno!
80'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Diego Lainez, přichází Juanmi.
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Pedro Mosquera, přichází Šindži Okazaki.
78'
Real Betis se dostává do vedení! Hostující celek se dočkal odměny za svůj sílící tlak! Domácí nedokázali míč odehrát daleko od velkého vápna. Přihrávku na pravou stranu dostal Emerson a AJSA MÁNDÍ hlavou otevřel skóre!
77'
Álvaro Fernández Llorente nakopl míč daleko na polovinu Realu Betis, nicméně v hlavičkovém souboji uspěl jen Juan Miranda. Hosté pokračují v kombinaci.
76'
Jorge Pulido dostal prostor na hranici velkého vápna, jenže zakončení nártem se mu vůbec nepovedlo a míč skončil daleko vedle branky.
75'
Pedro Mosquera se hnal vpřed s míčem u nohy, ale důrazný Sergio Canales mu balón dokázal vypíchnout špičkou kopačky.
74'
Paul Akouokou opět fauloval na polovině hrací plochy a domácí pro něj chtěli karetní trest. Hlavní rozhodčí byl v tomto případě hodně mírný.
73'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Jaime Seoane.
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Sergio Gómez.
72'
Fékir se dostal do pokutového území, jenže místo zakončení ještě volil přihrávku pod sebe, čímž celou nadějnou akci Realu Betis zhatil.
71'
Borja García si pokryl míč na polovině Realu Betis a napadající Paul Akouokou jej poslal k zemi. Domácí celek tak bude rozehrávat.
70'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Loren, přichází Antonio Sanabria.
69'
Paul Akouokou dostal prostor na polovině soupeře a rozehrál na levou stranu. Hráči hostujícího celku už pomalu opět stupňují tlak.
68'
Sergio Canales sprintoval za přihrávkou na polovinu soupeře, ale Pablo Insua se k němu parádním sprintem stáhnul a odkopl míč do bezpečí.
67'
Mikel Rico chtěl zrychlit přechod domácí Huescy do útoku. Krajní hráč Huescy vyslal přihrávku na hranici velkého vápna, ale nenašel spoluhráče.
66'
Sergio Canales fauloval Ramíreze na polovině hřiště a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. V posledních minutách sledujeme prakticky pouze souboje.
65'
Paul Akouokou je v posledních minutách hodně aktivní. Středopolař Realu Betis znovu prošel na polovinu soupeře, jenže kombinace celku ze Sevilly je hodně kostrbatá.
64'
Paul Akouokou dostal přihrávku na pravou stranu a poslal nákop na polovinu soupeře. Hráči domácího celku se opět ubránili.
63'
Ontiveros se dostal do pokutového území a vyzkoušel technickou střelu pravačkou. Jeho projektil však minul hostující branku snad o tři metry.
62'
Álvaro Fernández Llorente se zapojil do rozehrávky domácího celku. Brankář Huescy přenesl těžiště hry na levé křídlo. Domácí v posledních minutách otupili tlak Betisu.
61'
Javier Galán poslal z levé strany prudký centr do pokutového území, nicméně na jeho pobídku se nikdo v modrém dresu nedostal.
60'
Real Betis zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Nabil Fékir, jehož centr přiletěl na přední tyč, ale pozorná defenziva Huescy znovu zvládla svou práci.
59'
Sandro Ramírez přišel o míč na polovině hrací plochy a musel se hodně rychle vracet. Fotbalisté Huescy hosty do zakončení nepustili.
58'
Rafael Mir se prodral za obranu hostujícího celku, spěchal sám na brankáře, ale tvrdým zakončením napálil míč pouze nad břevno!
57'
Ontiveros poslal soupeře k zemi zápasnickým chvatem a vidí žlutou kartu.
56'
Borja García dostal přihrávku na pravou stranu pokutového území, místo zakončení ještě přihrával pod sebe, ale neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
55'
Álvaro Fernández Llorente si dal pozor na dobíhajícího Lorena a před útočníkem Realu Betis zakopl míč do zámezí. Hosté mohou pokračovat v ofenzivním snažení.
54'
Nabil Fékir poslal přihrávku na pravou stranu, jenže nikdo z jeho spoluháčů se k míči nedostal. Střídající Borja García míč tečoval na aut.
53'
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází David Ferreiro, přichází Jorge Pulido.
Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Pedro López, přichází Borja García.
52'
Paul Akouokou sestřelil na polovině hřiště Ramíreze a vidí žlutou kartu.
51'
Paul Akouokou vhazoval na pravé straně. Jeho pobídka přiletěla až na hranici velkého vápna, kde se k míči nedostal nikdo z hráčů Betisu.
50'
Siovas si potáhl míč do blízkosti velkého vápna a vyzkoušel své střelecké štěstí. Jeho pokus levačkou prolétl vysoko nad břevnem.
49'
Nabil Fékir je v úvodu druhého poločasu velice aktivní. Francouzský záložník se dostal do pokutového území, ale střela bodlem skončila nad břevnem.
48'
Nabil Fékir roztáhl hru na levou stranu, odkud přiletěl do pokutového území prudký centr, ale obránce Siovas míč odhlavičkoval ze šestnáctky.
47'
Loren se individuálním způsobem tlačil do pokutového území, jenže jeho kličku domácí stoper Insua výborně přečetl a odehrál míč ze šestnáctky.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Real Betis se ihned vydal do útoku, ale vysoký nákop prosvištěl do autu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce dnešního souboje jsme se branky nedočkali. Mnohem blíže k jejímu vstřelení měl hostující Real Betis. První šanci Ruibala však zhatilo nepřesné zakončení. Poté měli hosté kopat penaltu po ruce Ramíreze, ale sudí po shlédnutí záběru na videu pokutový kop odvolal. Největší možnost první půle měl pět minut před přestávkou Loren, ale z malého vápna vůbec netrefil branku. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+3'
45+3'
Loren sprintoval za průnikovou přihrávkou do pokutového území, jenže Pablo Insua se před něj natlačil tělem a odehrál míč ven ze šestnáctky.
45+2'
David Ferreiro si rychlým posunutím míče udělal prostor pro zakončení a vyslal jedovatou střelu nártem. Jeho projektil brankář hostujícího celku raději vyrazil.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
45'
Nabil Fékir se ujal rozehrávky přímého kopu z levé straně. Centr hostujícího záložníka přiletěl na malé vápno, ale nikdo z hostů nedokázal líznout míč do sítě.
44'
Aitor Ruibal se znovu procedil až do pokutového území, ale nenašel mezírku mezi dvojicí obránců v dresu domácího celku.
43'
Sandro Ramírez se po levém křídle dostal na polovinu soupeře, jenže Diego Lainez jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
42'
Dimitris Siovas narýsoval krásný oblouček do pokutového území, kam spěchali hned dva hráči v modrém, ale ani jeden z nich se nedostal do zakončení.
41'
Pablo Insua se jako obránce vydal s míčem u nohy do blízkosti velkého vápna, přehodil si míč na pravačku, ale nakonec si netroufl na zakončení.
40'
Navíc přichází komplikace pro Real Betis. Krajní obránce Emerson zůstává po souboji na pravé straně ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji.
39'
Hosté zahodili dosud největší šanci dnešního souboje! Loren se dostal na malém vápně k centru z pravé strany, jenže podrážkou kopačky poslal míč těsně vedle branky!
38'
Sandro Ramírez fauloval v blízkosti velkého vápna a nabídl Realu Betis přímý kop ze zajímavé pozice. Do vápna už směřují vysocí hlavičkáři.
37'
Paul Akouokou byl faulován v souboji na pravé straně hrací plochy. Javier Galán může být rád, že za svůj ostrý chvat nedostal žlutou kartu.
36'
David Ferreiro se na pravé straně zbavil obránce, krásně si míč přehodil na pravačku a odcentroval. Obrana Realu Betis si věděla rady i s jeho vysokou pobídkou.
35'
Pablo Insua se po rohovém kopu dokonce prodral do zakončení hlavou, ale jeho pokus prosvištěl daleko od branky soupeře.
34'
Mikel Rico po dlouhém sprintu prošel s míčem u nohy až na hranici velkého vápna a odcentroval pravačkou. Jeho pobídku srazil obránce na roh.
33'
Hosté se usadili na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledají cestičku do pokutového území Huescy. Domácí celek teď brání v pevném bloku.
32'
Sergio Canales se krásnou individuální akcí dostal až do pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, ale domácí obránce jeho pobídku srazil na roh.
31'
Paul Akouokou napadal rozehrávku na polovině soupeře. Domácí obránci si nechtěli komplikovat život a raději míč jednoduše nakopli vpřed.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Hostující Betis je nebezpečnější, ale na úvodní branku zatím čeká.
29'
Sandro Ramírez si řekl o přihrávku na polovinu soupeře, nicméně u něj hlídkovali hned dva fotbalisté Betisu, kteří mu nedali ani kousek prostoru.
28'
Nabil Fékir si krásně vymíchal obránce na levé straně hrací plochy a technickou střelou z hranice šestnáctky se pokusil zaskočit brankáře. Ten jeho pokus ukryl do rukavic.
27'
Paul Akouokou podpořil akci Realu Betis náběhem po pravé straně. Krajní obránce Realu Betis se dostal na polovinu domácích, ale už nedokázal rozehrát.
26'
Rafael Mir se na levém křídle natlačil před svého strážce, frnknul mu do pokutového území, ale po dlouhém sprintu přízemní střelou vůbec netrefil branku.
25'
Dimitris Siovas sice dohnal míč na hrací ploše, ale svou přihrávkou jej poslal až do autu. Real Betis tak bude vhazovat na své polovině.
24'
Sandro Ramírez byl tentokrát v centru dění na opačné straně hrací plochy. Domácího fotbalistu fauloval Paul Akouokou a Huesca bude zahrávat přímý kop.
23'
Další zajímavý útok Realu Betis. Hosté se znovu dostali až do šestnáctky. Z dobré pozice pálil Fékir, ale obránce jeho pokus zastavil skluzem.
22'
Původní verdikt se růší! VAR zasáhl ve prospěch domácího celku. Ramírez penaltu nezpůsobil.
21'
Rozhodčí se ještě běží podívat na monitor! Sandro Ramírez rukou sice zahrál, ale měl ji před hrudníkem.
20'
Tak pozor! Sudí ještě čeká na radu kolegy u videa.
19'
Penalta pro Real Betis! Jeden z hráčů ve zdi totiž po přímém kopu zahrál rukou!
18'
Sergio Canales si dobře pokryl míč na hranici velkého vápna, jenže Pablo Insua jej zastavil za cenu nedovoleného zákroku. Betis bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
17'
Hosté si vypracovali první velkou šanci! Aitor Ruibal se z levého křídla prosmýkl do pokutového území, kde si míč přehodil na pravačku, ale jeho pokus skončil vedle zadní tyčky!
16'
Sergio Canales svedl souboj na polovině hrací plochy, jenže při střetu s Ramírezem si pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat budou domácí.
15'
Sergio Canales se zapojil do napadání rozehrávky domácího celku, nicméně domácí stopeři si na něj dali pozor a stačili míč odehrát do bezpečí.
14'
David Ferreiro dostal přihrávku na pravou stranu a špičkou kopačky vymyslel dloubáček za obranu Realu Betis. Stopeři hostujícího celku se však rychle stáhli.
13'
Víctor Ruiz se ujal rozehrávky přímého kopu z vlastní poloviny. Jeho nákop skončil na hlavě dobře postaveného stopera v modrém dresu.
12'
Loren dostal přihrávku na levou stranu, odkud také odcentroval do pokutového území, ale ani na jeho pobídku nikdo z hostů nedosáhl.
11'
Paul Akouokou dostal přihrávku na hranici velkého vápna, odkud ještě dloubl míč před branku, nicméně ani v tomto případě nikdo z domácích nezakončil.
10'
David Ferreiro získal na pravé straně odražený míč, dostal se s ním do blízkosti velkého vápna, nicméně důrazný obránce jej o míč obral.
9'
Sandro Ramírez byl pozdě v souboji na polovině hřiště a v duelu o míč přišlápl svému soupeři kopačku.
8'
David Ferreiro poslal do velkého vápna nadýchaný centr z pravé strany, ale hned tři fotbalisté v dresu domácí Huescy si nepohlídali své postavení. Ofsajd.
7'
Fékir si tentokrát navedl míč do blízkosti velkého vápna, kde si jej rychlou kličkou přehodil na levačku, ale jeho pokus skončil v rukavicích brankáře.
6'
Pedro Mosquera fauloval v souboji na polovině hrací plochy právě Fékira a nabídl hostům šanci na průnik do šestnáctky. Betis ale nezakončil.
5'
Nabil Fékir poslal prudkou přihrávku do pokutového území, ale obránci domácí Huescy stáli blízko u sebe a nepustili nikoho v zelenobílém do zakončení.
4'
Álvaro Fernández Llorente se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Nákop domácího brankáře na levé křídlo byl moc vysoký a skončil v autu.
3'
Sandro Ramírez vybojoval odražený míč v blízkosti velkého vápna, sklepl jej na levou stranu, ale na následný Galánův centr nikdo z domácích hráčů nedosáhl.
2'
Pablo Insua si dal pozor na přihrávku za domácí obranu a před soupeřem míč bez problémů odhlavičkoval do bezpečí.
1'
Domácí obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Huesca se ihned vydala do útoku, ale nákop skončil v zámezí.
1'

SD Huesca: Fernández Llorente – Pedro López, Insua, Siovas, Galán – Ferreiro, Mosquera, M. Rico (C), Ontiveros – Sandro Ramírez, Mir.
Náhradníci: I. Doumbia, Escriche, B. García, Gómez, Luisinho, Carlos, Nwakali, Okazaki, Seoane, Pulido, G. Silva.

Real Betis: Bravo – Emerson, Mándí (C), V. Ruiz, Miranda – Akouokou, Canales – D. Lainez, Fékir, Ruibal – Loren.
Náhradníci: Marín, Robles – Barba, Iglesias, Delgado, Juanmi, Moreno, A. Sanabria, Rodri, Sidnei..
SD Huesca

Domácí Huesca je na tom mnohem hůře. V sedmnácti duelech dosud získala jen dvanáct bodů a krčí se na poslední pozici ligové tabulky. Na záchranu už v tuto chvíli ztrácí čtyři body. Z posledních pěti zápasů vyhrála Huesca jen jednou. V posledním kole doma padla 0:1 s Barcelonou. V poháru navíc vypadla po porážce 1:2 na hřišti Alcoyana.
Real Betis

Hostující Real Betis zatím prožívá takovou průměrnou sezónu. V sedmnácti duelech vybojoval hostující celek dvacet bodů a zatím mu patří dvanáctá pozice ligové tabulky. Pokud dnes vyhraje, může se dotáhnout na osmou Celtu Vigo. V posledním ligovém duelu doma Betis v derby remizoval 1:1 se Sevillou. V poháru poté přehrál výsledkem 3:1 Mutilveru.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Huescou a Realem Betis. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.