La Liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Granada - 20. ledna 2021   21:30

Villarreal
29' Peña (Trigueros) • 66' Moisés Gómez
2:2
(1:1)
Granada
21' Soldado  (G. Sánchez) • 75' Kenedy  (Y. Herrera)
Villarreal
Asenjo – Foyth, Albiol, P. Torres, Pedraza – Trigueros (81. Pino), Capoue (89. Alcácer), Parejo – Peña, Niño (60. Bacca), Moisés Gómez (89. Coquelin).
Granada
Rui Silva – Foulquier, G. Sánchez, D. Duarte, Neva – Montoro (79. Eteki), Y. Herrera – Suárez (55. Kenedy), Milla, Machís (90+4. Fabrega) – Soldado (79. J. Molina).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:11.
Je konec! Granada nakonec na hřišti Villarrealu ukopala remízu 2:2. Hostující Granada přestála dobrou pasáž Villarrealu a brankou Roberta Soldada se dostala do vedení. Za domácí celek však rychle dokázal vyrovnat Peňa. Po změně stran dostali domácí šanci kopat penaltu, kterou proměnil Moisés Gómez. Na jeho branku ale po deseti minutách odpověděl technickou střelou Kenedy. V samotném závěru přisoudil VAR Villarrealu další pokutový kop, ale Alcácer nechal vyniknout brankáře.
90+6'
90+5'
Žlutou kartu dostává Francis Coquelin (Villarreal CF).
90+4'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Arnau Fabrega.
90+2'
Skóre zůstává vyrovnané! K penaltě se postavil Paco Alcácer, ale hostující brankář jeho ránu vyrazil!
90+1'
Eteki navíc dostává červenou kartu! Podle všeho to bylo i za nějaké nesportovní chování.
90+1'
A ke kontaktu skutečně došlo! Penalta pro Villarreal!
90'
Tak pozor! Sudí si ještě běží prohlédnout záběr na videu!
90'
Domácí chtěli další pokutový kop, ale rozhodčí tentokrát jasným gestem ukázal, že Yeremi Pino ve vápně pád nafilmoval.
89'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Paco Alcácer.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Francis Coquelin.
88'
Ostrostřelec Kenedy tentokrát potáhl míč na polovinu soupeře, kde se kličkou zbavil obránce, ale jeho technický pokus mířil daleko vedle branky.
87'
Darwin Machís byl faulován na pravé straně hrací plochy a nyní se drží za levý nárt. Uvidíme, zda bude potřebovat nějaké ošetření.
86'
Carlos Neva ustál souboj na hranici velkého vápna a znovu zhatil ofenzivní snažení domácích. Villarreal už vrhá do útoku prakticky všechny síly.
85'
Dani Parejo dostal přihrávku na pravou stranu, jenže jeho pobídku za obranu Granady přečetl hostující brankář Rui Silva, který míč zakopl do autu.
84'
Dimitri Foulquier se na pravé straně zmocnil volného míče, jenže místo centru do šestnáctky raději zvolil rozehrávku do zadních řad.
83'
Granada se usadila na polovině domácího celku a přenáší hru z jedné strany hrací plochy na druhou. Na domácích už je patrná i frustrace.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Yeremi Pino.
80'
Villarreal se vytáhl na polovinu soupeře a postupnou kombinací se snaží najít cestičku do pokutového území.
79'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Jorge Molina.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Angel Montoro, přichází Yan Eteki.
78'
Peňa je po vyrovnání Granady hodně aktivní a nadále se zapojuje do útočných akcí Villarrealu. Domácí celek si chce vzít ztracené vedení zpět.
77'
Rubén Peña dostal přihrávku na pravé křídlo, protáhl se na hranici velkého vápna, ale jeho ránu levačkou zastavil blok obránců.
75'
Granada právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Granada se patnáct minut před koncem dnešního souboje vrací zpátky do hry! V blízkosti velkého vápna dostal moře prostoru střídající KENEDY a parádní technickou ránou nedal gólmanovi sebemenší šanci!
74'
Germán Sánchez poslal nákop na hranici velkého vápna, kam si naběhl Roberto Soldado, jenže hostující útočník v hlavičkovém souboji neuspěl.
73'
Germán Sánchez uspěl v hlavičkovém souboji na vlastní polovině a nepustil hráče ve žlutém do dalšího zakončení. Granada však potřebuje hrát na opačné straně.
72'
Stopeři Granady nyní uklidňují kombinaci na vlastní polovině. Domácí fotbalisté však pokračují ve vysokém napadání a dostávají hosty pod tlak.
71'
Granada zahrávala přímý kop na levé straně hrací plochy. Do vápna sice přiletěl vysoký centr, ale nikdo v červeném dresu na něj ve výskoku nedosáhl.
70'
Dimitri Foulquier táhl útok Granady po pravém křídle. Hostující fotbalista se protáhl na polovinu Villarrealu, kde však neměl podporu a přišel o míč.
69'
Pau Francisco Torres podpořil výpad domácího celku na polovinu soupeře. Nadýchaný centr z levé strany sice přiletěl před branku, ale neoslovil nikoho ve žlutém.
68'
Domácí celek je po vstřelení druhé branky v dnešním souboji mnohem aktivnější a nepolevuje v aktivním přístupu ke hře. Granadu čeká těžkých dvacet minut.
66'
Villarreal právě vstřelil branku!
Villarreal se skutečně dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil MOISÉS GÓMEZ a zkušeně penaltu proměnil!
65'
Pokutový kop pro Villarreal! Sudí nakonec viděl faul a domácí mají velkou šanci!
64'
A pozor! Rozhodčí ukazuje, že se po situaci před branou hostů půjde podívat na video!
63'
Rui Silva si tentokrát dal pozor na vysoký centr z pravé strany a bez problémů stáhl míč do rukavic. Granada může uklidnit hru.
62'
Bacca upadl po souboji se soupeřem v pokutovém území, ale rozhodčí měl střet přímo před očima a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
61'
Alfonso Pedraza rozkmital své rychlé nohy po levé straně hrací plochy, dostal se na polovinu soupeře, ale rozehrávkou spoluhráče neoslovil.
60'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Fernando Niño, přichází Carlos Bacca.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a zatím stále platí nerozhodný stav 1:1. Po změně stran se navíc ani jeden z týmů nedostává do šancí.
59'
Nakonec se pokutový kop skutečně pískat nebude. Rozhodčí si ještě nechal poradit kolegou u videa, ale ten měl názor totožný.
58'
Domácí fotbalisté reklamovali ruku jednoho z obránců soupeře v pokutovém území a dožadovali se penalty. Rozhodčí jim zatím nevyhověl!
57'
Pau Francisco Torres skvěle přečetl přihrávku za obranu domácího celku a bez problémů sklepl míč na spoluhráče ve žlutém dresu.
56'
Raúl Albiol se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině hrací plochy. Stoper domácího celku poslal pobídku na pravou stranu, ale Villarreal u míče dlouho nezůstal.
55'
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Luis Javier Suárez, přichází Kenedy.
54'
Luis Milla prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území a vymyslel nebezpečný centr. Jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
53'
Darwin Machís si sice naběhl na přihrávku na levé křídlo, jenže si znovu nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdu.
52'
Granada se po změně stran snaží hrát aktivně, ale obrana Villarrealu zatím skvěle blokuje pokusy o nebezpečné průnikové přihrávky.
51'
Carlos Neva dostal prostor na levé straně, ale netroufl si na individuální průnik směrem vpřed a raději si pomohl zpětnou přihrávkou.
50'
Moisés Gómez prošel po levé straně až na hranici velkého vápna, kde se zbavil obránce a dokázal odcentrovat. Brankář schoval míč do rukavic.
49'
Luis Milla potáhl míč na levé křídlo, ale Pau Francisco Torres jej vynikajícím defenzivním zákrokem dokázal připravil o balón.
48'
Darwin Machís si sice naběhl na přihrávku za obranu soupeře, ale podle rozhodčího si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdu.
47'
Angel Montoro bojoval na levé straně o odražený míč, natlačil se tělem před soupeře a pustil balón do zámezí. Vhazovat bude Granada.
46'
Granada obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl do sestavy střídáním.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavé utkání. Hostující Granada přestála dobrou pasáž Villarrealu a brankou Roberta Soldada se dostala do vedení. Za domácí celek však rychle dokázal vyrovnat Peňa. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+2'
45+2'
Trigueros dostal přihrávku do běhu na hranici velkého vápna, posunul si míč kolem obránce, ale poté už míč nedostihl na trávníku.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Domácí brankář si dal pozor na vysoký centr z pravé strany a před dobíhajícím Soldadem stáhl míč ze vzduchu do rukavic.
44'
Raúl Albiol zvládl sprinterský souboj s Robertem Soldadem a nepustil hostujícího útočníka k míči. Villarreal tak bude vhazovat.
43'
Domingos Duarte poslal nákop na polovinu Villarrealu, jenže osamocený Roberto Soldado neměl proti přesile obránců šanci na úspěch.
42'
Moisés Gómez zastavil útok Granady jen za cenu nedovoleného zákroku. Hosté budou rozehrávat na polovině Villarrealu a mohou našetřit čas.
41'
Manu Trigueros si křikl o přihrávku na pravou stranu, prošel na hranici velkého vápna, jenže už se mu nikdo ze spoluhráčů nenabídl.
40'
Juan Foyth tentokrát dirigoval rozehrávku Villarrealu na hranici velkého vápna soupeře. Obrana Granady však stále hraje v pevném bloku velmi trpělivě.
39'
Pau Francisco Torres poslal přihrávku na pravou stranu, kam spěchal FOyth, nicméně jeho přízemní centr obrana Granady zastavila.
38'
Pau Francisco Torres vymyslel přihrávku na hranici velkého vápna, kam si naběhl Foyth, nicméně jeho dloubáček do šestnáctky spoluhráči nepochopili.
37'
Roberto Soldado se znovu tlačil na polovinu domácího celku, jenže ve sprintu zapomněl míč za sebou a už se pro míč nestačil vrátit.
36'
Žlutou kartu dostává Yangel Herrera (Granada CF).
35'
Domácí fotbalisté jsou po vstřelení vyrovnávací branky o něco aktivnější a nadále se tlačí na polovinu Granady. Hosté se koncentrují převážně na defenzivu.
34'
Sergio Asenjo si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu domácího celku a hravě schoval míč do rukavic. Brankář Villarrealu si poté pomohl rozehrávkou na levou stranu.
33'
Další akci domácího Villarrealu zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Na své postavení si totiž nedal pozor Dani Parejo.
32'
Manu Trigueros dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde si tělem odstavil obránce a pomohl si zpětnou přihrávkou na pravou stranu.
31'
Villarreal je vstřelením vyrovnávací branky pořádně nabuzený a nadále se tlačí do útoku. Kombinace domácího celku však skončila nepřesným centrem.
29'
Je vyrovnáno! Domácí celek se nakonec dočkal rychlé odpovědi! RUBÉN PEŇA dostal přihrávku na pravou stranu, v pokutovém území vykoupal domácího obránce a prudkou střelou vyrovnal!
28'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává po souboji ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
27'
Exekuce přímého kopu se ujal Dani Parejo, který se pokusil o technické zakončení z jednoho kroku, ale obránce ve zdi jeho pokus přizvedl nad břevno.
26'
Milla fauloval na hranici velkého vápna a nabídl domácímu celku přímý kop z vynikající pozice. Hostující stoper navíc může být rád, že nedostal druhou žlutou kartu.
25'
Alfonso Pedraza dostal přihrávku na levou stranu a levačkou ihned vyslal prudký centr do šestnáctky. Hostující stoper míč včasným skluzem odehrál do bezpečí.
24'
Roberto Soldado je vstřelenou brankou pořádně povzbuzený a nadále se tlačí do útoku. S jeho napadáním měla domácí obrana velké problémy, ale nakonec míč odehrála.
23'
Rozhodčí ještě čekal na verdikt asistenta od systému VAR, zda se náhodou nejednalo o ofsajd. Vše bylo v pořádku a Granada skutečně vede.
21'
Hostující Granada se překvapivě dostává do vedení! Hostující celek udeřil z velmi nenápadné akce! Nákop na polovinu soupeře dohnal ROBERTO SOLDADO a přízemní střelou podél brankáře uklidil míč k zadní tyči!
21'
Soldado dostal přihrávku do běhu na polovinu domácího celku, jenže hráči domácího celku znovu stáli blízko u sebe a získali míč.
20'
Hosté zahrávali přímý kop na polovině Villarrealu. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, nicméně Granada získala pouze rohový kop.
19'
Domácí znovu předvedli rychlý výpad po levé straně, ale Trigueros z levé strany nedokázal odcentrovat adresně. Granada bude rozehrávat od své branky.
18'
Foyth dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho průnik skončil na prvním obránci v dresu hostující Granady.
17'
Centrovaný míč z pravé strany propadl na zadní tyč, kam si naběhl Juan Foyth, ale z ostrého úhlu už nedokázal míč vrátit do prostoru před brankou.
16'
Milla fauloval v blízkosti velkého vápna a daroval domácím přímý kop z dobré pozice.
15'
Germán Sánchez operoval s míčem na polovině soupeře, jenže jeho průniková pobídka skončila u nohy prvního obránce v dresu Villarrealu.
14'
Carlos Neva prošel s míčem na hranici velkého vápna, odkud ještě rozehrál na střed hrací plochy, ale domácí Pau Francisco Torres míč špičkou kopačky vypíchl.
13'
Další útok domácího Villarrealu končí zdviženým praporkem asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Trigueros.
12'
Silva se pod tlakem musel zapojit do rozehrávky Granady. Hostující brankář totiž dostal malou domů z těsné blízkosti a pohotově míč napálil vpřed.
11'
Dimitri Foulquier dlouho otálel s rozehrávkou na pravé straně hrací plochy a dostal se pod tlak. Důrazný Manu Trigueros mu balón nakonec odebral.
10'
Domácí celek už kombinuje v blízkosti velkého vápna a takovou házenkářskou kombinací si hledá cestičku do zakončení. Granada však stojí v bloku.
9'
Luis Milla táhl akci Granady středem hrací plochy. Hostující fotbalista poté rozehrál na levou stranu, ale obrana Villarrealu se stačila rychle srovnat.
8'
Rubén Peña se z pravého křídla tlačil do pokutového území, jenže jeho přihrávka mířila jen do prostoru, kam si nenaběhl nikdo ze spoluhráčů.
7'
Germán Sánchez si výborně splnil své defenzivní povinnosti a před dobíhajícím soupeřem odkopl míč vysoko na tribunu.
6'
Stopeři domácího celku nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v červeném jejich rozehrávku neatakuje.
5'
Moisés Gómez vlétl do šestnáctky z levé strany, jenže zbytečně fauloval obránce v červeném dresu Granady. Sudí to dobře viděl a odpískal rozehrávku pro hosty.
4'
Fernando Niño se v pokutovém území tlačil k odraženému míči, ale stoper Granady proti němu bleskově vystoupil a zakopl míč do autu.
3'
Germán Sánchez tentokrát poněkud otálel s rozehrávkou a před dotírajícím soupeřem si musel pomoci malou domů. Asenjo míč jednoduše nakopl na polovinu soupeře.
2'
Nino výborně napadal rozehrávku soupeře v jeho pokutovém území. Sánchez si dal na domácího hráče dobrý pozor a nakopl míč na levou stranu.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Villarreal se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na levou stranu našla jen obránce.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát ve žlutém, zatímco Granada oblékne červenou sadu.

Villarreal CF: Asenjo – Foyth, Albiol, P. Torres, Pedraza – Trigueros, Capoue, Parejo – Peña, Niño, Moisés Gómez.
Náhradníci: Alcácer, Bacca, Baena, Coquelin, J. Costa, Estupiñán, Pino, Raba, Ra. Funes Mori.

Granada CF: Rui Silva – Foulquier, G. Sánchez, D. Duarte, Neva – Montoro, Y. Herrera – Suárez, Milla, Machís – Soldado.
Náhradníci: Andorinha, Fabrega – Díaz, Eteki, Kenedy, J. Molina, Puertas, N. Pérez, Soro, J. Vallejo, P. Sánchez..
Villarreal

Domácí celek je na tom ještě lépe. Villarreal odehrál v letošním ročníku osmnáct zápasů, ve kterých získal třicet dva bodů a patří mu čtvrtá pozice. Na druhý Real Madrid navíc ztrácí jen pět bodů. Villarreal se pyšní fantastickou defenzivou. Dosud inkasoval jen sedmnáct branek. Naposledy v lize přehrál 4:0 Celta Vigo. V rámci Copa del Rey pak slavil postup na hřišti Tenerife.
Granada CF

Hostující Granada zatím odehrála osmnáct zápasů, ve kterých vybojovala dvacet sedm bodů a zatím drží sedmou pozici ligové tabulky. Granada tak může bojovat o postup do evropských pohárů. V posledních duelech má navíc velmi slušnou formu. Po vítězství nad Osasunou naposledy v poháru přehrála také Málagu.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Villarrealem a Granadou. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.