La Liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Bilbao - 18. září 2021   16:15

Oblak (C) – Trippier (77. Cunha), Savić, J. Giménez, Hermoso, Lodi (55. Carrasco) – M. Llorente, Kondogbia (55. H. Herrera), de Paul – Griezmann (55. L. Suárez), Á. Correa (60. Félix).
Simón – Lekue, Vivian, I. Martínez, Balenziaga – Berenguer, Dani García (87. Zarraga), Vencedor (80. Vesga), Muniain (C) (80. Morcillo) – Raúl García (64. N. Williams), I. Williams (64. Villalibre).

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.
Dnešní utkání je za námi. V dnešním zápase jsme bohužel branku neviděli i přes to, že oba týmy k ní měli velice blízko. Hlavně ve druhém poločase, kdy nejdříve Llorente trefil střelou z hranice vápna tyč, a poté v závěru utkání Villalibre, který zcela osamocen uvnitř vápna přestřelil soupeřovu branku. Oba týmy si tak připíší do tabulky po dnešním zápase po jednom bodu.
90+7'
90+6'
Tento rohový kop nenadělal domácím větší potíže a rozhodčí následně ukončuje dnešní utkání.
90+6'
Hosté budou zahrávat v samotném závěru utkání rohový kop.
90+5'
Hosté si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a o míč tak přišli.
90+4'
De Paul to zkusil zhruba z dvaceti metrů, avšak soupeřovu branku přestřelil.
90+4'
Suárez přišel o míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
90+3'
Giménez napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus však skončil jen nad soupeřovou brankou.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 6 minut.
90+1'
Villalibre teď spálil obrovskou šanci, když se dostal zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus však skončil jen nad brankou.
90'
Žlutou kartu dostává Matheus Cunha (Atlético Madrid).
89'
Suárez se snažil s míčem prokličkovat do vápna, ale příliš se mu to nepovedlo a o míč tak přišel.
88'
Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně rozehrál na Martíneze, který rozvine další akci směrem dopředu.
87'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Dani García, přichází Oier Zarraga.
86'
Berenguer se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
85'
Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se k hlavičce ve vápně dostal Savič, ale ani on nedokázal umístit míč mezi tři tyče.
84'
Míč se po centru z přímého kopu dostal na hlavu Suáreze. Ten ho však nedokázal umístit mezi tři tyče.
84'
Cunha byl faulován zhruba pětadvacet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
83'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
82'
Žlutou kartu dostává Nico Williams (Athletic Bilbao).
81'
Suárez se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul neodpískal.
80'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Unai Vencedor, přichází Mikel Vesga.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iker Muniain, přichází Jon Morcillo.
79'
Žlutou kartu dostává Stefan Savić (Atlético Madrid).
78'
Félix se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a od rozhodčího vyfasoval žlutou kartu. Následně ještě něco utrousil směrem k rozhodčímu, a ten mu za to následně udělil další žlutou kartu, a poté taky kartu červené barvy.
77'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Kieran Trippier, přichází Matheus Cunha.
76'
Přetažený centr Lekueho z pravé strany hřiště skončil jen v zámezí.
76'
Suárez poslal nepřesnou přihrávku na Carrasca, který se tak k míči nedostal a dopředu tak vyráží hosté.
75'
Llorente vyslal na branku jedovatou střelu z hranice vápna, kterou však orazítkoval jen pravou tyč Simónovy branky!
74'
Hosté se teď dostali ke dvěma střelám. Nejdříve pálil zevnitř vápna Villalibre, ale svým pokusem trefil jen jednoho z protihráčů, a poté se to samé povedlo i Balenziagovi, který taktéž trefil jednoho ze soupeřů.
73'
Félix to vzal na sebe a snažil se projít s míčem do vápna. To se mu však nepovedlo, neboť narazil na hranici vápna na Viviana, který mu míč čistým zákrokem odebral.
72'
Suárez dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
70'
Míč od rohového praporku doplachtil jen na hlavu Giméneze, který ho následně poslal svou hlavou mimo vápno.
70'
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště, který vybojoval pro svůj tým nový muž na hřišti N. Williams.
69'
Carrasco svým centrem z levé strany hřiště trefil pouze jednoho z obránců stojících před ním.
68'
Trippier zahrál na polovině soupeře při zpracování míče rukou a hrát tak budou moci opět hosté.
67'
De Paul poslal nepřesnou přihrávku do vápna na Trippiera a míč tak ukořistili na své kopačky hosté.
66'
Félix se snažil odcentrovat z levé strany hřiště, ale jeho pokus zablokoval jeden z obránců.
65'
Domácí kombinují s míčem poblíž vápna soupeře.
64'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Nico Williams.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Asier Villalibre.
62'
Carrasco vyslal na branku střelu zevnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
61'
Hosté si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
60'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází João Félix.
60'
Muniain byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
59'
Diego Simeone chystá další střídání. Do hry se podívá Félix.
58'
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak od Suáreze skončil jen u jednoho z hostujících hráčů.
57'
Míč od rohového praporku vyboxoval mimo vápno Simón.
57'
Correa se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus z velkého úhlu však zblokoval jeden z obránců do zámezí. Domácí budou zahrávat rohový kop.
56'
Trippier dostal příliš nepřesnou přihrávku na pravou stranu hřiště k postranní čáře a míč tak skončil jen v zámezí. Hosté budou vhazovat.
55'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Luis Suárez.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Héctor Herrera.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Renan Lodi, přichází Yannick Carrasco.
53'
Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal zpět do hry dlouhým odkopem od své branky.
52'
Hosté kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
51'
Lodi se snažil projít s míčem poblíž vápna soupeře přes Lekueho. To se mu však nepovedlo a hosté tak získávají míč na své kopačky.
49'
I. Williams se dostal do samostatného úniku, ale tváří v tvář brankáři neuspěl! Míč poslal vedle vzdálenější tyče, ke které mířil svou střelu.
48'
Domácí zahrávali rohový kop z pravé strany hřiště. Míč však od rohového praporku odvrátil mimo vápno I. Williams.
47'
Lodi poslal do vápna centr z levé strany hřiště. Míč si ve vápně našel Correa, ale jeho hlavičkový pokus skončil zhruba dva metry vedle soupeřovy branky.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:17.
První poločas je za námi. Domácí v něm byli mírně aktivnějším týmem, ale téměř žádnou gólovku si nevypracovali krom jediné hned v první minutě utkání, kdy Griezmann v dobré pozici netrefil branku. Hosté se v prvním poločase nedostali do žádné vážnější šance a stav utkání je tak po prvním poločase bezbrankový.

Držení míče: 51% – 49%
Střely celkem: 5 – 1
Střely na branku: 1 – 0
45+1'
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů skončil míč jen v zámezí. Simón bude odkopávat od své branky.
43'
Berenguer poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, na který se natahoval I. Williams, ale bohužel pro hosty marně.
42'
I. Williams se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Střela mu však příliš nesedla a míč tak skončil vysoko nad Oblakovou brankou.
40'
Raúl García byl faulován na vlastní polovině hřiště Savičem a hrát tak mohou hosté.
39'
De Paul poslal do vápna skvělý centr ze středu hřiště. Míč dlouho letěl ve vzduchu a Llorente se ho snažil trefil z první. To se mu však nepovedlo a míč tak doskákal jen do zámezí.
38'
Llorente poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však odvrátil mimo vápno Martínez.
37'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupře.
36'
Žlutou kartu dostává Geoffrey Kondogbia (Atlético Madrid).
36'
Kondogbia se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hosté tak zůstanou u míče i nadále.
35'
Lodi poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který však skončil jen na hlavě Viviana.
35'
34'
Correa se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
34'
Trippier poslal nepřesný pas za obránce na Correu a míč tak skončil jen v moci brankáře Simóna.
32'
Correa se dostal k míči poblíž vápna soupeře. Následně místo přihrávky na pravou stranu, kde stál úplně volný Llorente si míč nechal pro sebe a snažil se obejít jednoho z obránců. To se mu však nepovedlo a k míči se tak dostávají hosté. Llorente jen rozhodil rukama u pravé postranní čáry.
31'
De Paul vypálil z hranice vápna. Střela mu však příliš nesedla a míč tak skončil jen nad soupeřovou brankou.
30'
Žlutou kartu dostává Dani García (Athletic Bilbao).
29'
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak skončil pouze u jednoho z hostujících hráčů.
28'
Raúl García se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.
27'
Hosté ho rozehráli na krátko. Následný centr do vápna však odvrátil do bezpečí Kondogbia.
27'
Hosté budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
26'
Oblak svým odkopem od branky pouze odevzdal míč soupeři.
26'
Lodi poslal do vápna nepřesný centr z levé strany hřiště, který skončil jen v zámezí.
25'
Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně rozehrál na levou stranu hřiště k Balenziagovi.
24'
Martínez dostal skvělou přihrávku do vápna. Následně si však míč příliš předkopl a jeho zakončení zablokoval jeden z domácích hráčů ve skluzu.
23'
Další faul domácích, tentokrát se ho dopustil Savič zhruba na polovině hřiště.
23'
Muniain poslal do vápna centr, který však neskončil u nikoho z jeho spoluhráčů.
22'
Kondogbia se dopustil faulu na vlastní polovině a hosté tak budou zahrávat přímý kop zhruba z osmadvaceti metrů.
21'
Další nepřesnost, tentokrát opět na domácí straně a míče se tak zmocňují hosté.
20'
Berenguer dostal příliš nepřesnou přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil jen u brankáře Oblaka.
20'
Domácí přišli o míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
19'
Llorente se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně se snažil ještě svou přihrávkou najít lépe postaveného spoluhráče, ale jelikož trefil jednoho z protihráčů, tak míč neskončil u nikoho z jeho spoluhráčů.
18'
Míč se od rohového praporku dostal na hlavu Raúla Garcíi. Ten však následně poslal míč svou hlavou mimo tři tyče. Navíc mu byl odpískán útočný faul.
17'
Hosté budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště, který vybojoval pro svůj tým Balenziaga.
16'
Lodi dostal příliš dlouhý pas za obránce a míč tak nestihl na hrací ploše.
15'
Llorente opět odcentroval do vápna z pravé strany hřiště. Tentokrát se ve vápně k míči dostal Griezmann, ale jeho následné zakončení, které se mu příliš nepovedlo, nenadělalo Simónovi větší potíže.
15'
Llorente poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však odvrátil do bezpečí jeden z hostujících obránců.
14'
I. Williams se ocitl na trávníku poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí tento souboj jako nedovolený neviděl a hra tak pokračuje dále.
13'
Lekue poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však skončil jen na hlavě Saviče.
12'
Trippier dostal od de Paula nepřesnou přihrávku k pravé postranní čáře a míč tak skončil jen v zámezí. Hosté budou vhazovat z vlastní poloviny.
10'
Muniain poslal míč do vápna, kde se však k němu dostal jen Lodi, který ho následně odhlavičkoval mimo pokutové území.
10'
Hosté budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání, který pro svůj tým vybojoval na pravé straně hřiště I. Williams.
9'
Correa se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul nepíská a hra tak pokračuje dále.
9'
Berenguer poslal do vápna nepřesný centr ze středu hřiště a míč tak skončil jen v zámezí. Oblak bude odkopávat od své branky.
8'
Hosté se po delší době dostali s míčem na polovinu soupeře.
7'
Savič dostal do vápna centr z levé strany hřiště. Jeho následné zakončení hlavou zhruba z hranice vápna nenadělalo Simónovi větší potíže.
7'
Míč od rohového praporku doplachtil na hlavu Giméneze. Ten však v záklonu nedokázal umístit míč mezi tři tyče.
6'
Domácí budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání.
6'
Trippier dostal příliš nepřesnou přihrávku na pravou stranu hřiště a míč tak skončil jen v zámezí.
5'
Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
3'
Correa převzal míč poblíž vápna soupeře. Následně se s ním dostal do vápna, kde se však k zakončení nedostal, neboť u něj byli rychle tři soupeři.
3'
Hosté přišli o míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
2'
1'
Llorente poslal do vápna přízemní centr z pravé strany hřiště, na který si na bližší tyči naběhl Griezmann. Jeho následný střelecký pokus z první však skončil jen těsně vedle soupeřovy branky.
1'
Hosté rozehráli první poločas a míč končí ihned po deseti vteřinách od jednoho z nich v zámezí.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují ve svých tradičních červeno-bílých pruhovaných dresech, hosté dnes oblékli světle zelené dresy.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, J. Giménez, Hermoso, Lodi – M. Llorente, Kondogbia, de Paul – Griezmann, Á. Correa.
Náhradníci: Lecomte – Cunha, Felipe, Carrasco, H. Herrera, Félix, Šaponjić, L. Suárez, Vrsaljko.

Athletic Bilbao: Simón – Lekue, Vivian, I. Martínez, Balenziaga – Berenguer, Dani García, Vencedor, Muniain – Raúl García, I. Williams.
Náhradníci: Ezkieta – Capa, de Marcos, Morcillo, Núñez, Petxa, Vesga, Villalibre, N. Williams, Zarraga.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez.
Poslední 2 vzájemná utkání

Ath. Bilbao – Atl. Madrid 2:1
Atl. Madrid – Ath. Bilbao 2:1
Athletic Bilbao

Athletic Bilbao se momentálně nachází v tabulce na páté příčce s osmi body. Po čtyřech odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry a 2 remízy. Venku odehráli svěřenci trenéra Marcelina dva zápasy, ze kterých 1x vyhráli a 1x remizovali.

Nejlepším střelcem Athletica je momentálně se dvěma brankami španělský útočník Inaki Williams.

Posledních 5 zápasů

Ath. Bilbao – Mallorca 2:0
Celta Vigo – Ath. Bilbao 0:1
Ath. Bilbao – Barcelona 1:1
Elche – Ath. Bilbao 0:0
Liverpool – Ath. Bilbao 1:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Atlético Madrid

Atlético Madrid se momentálně nachází v tabulce na třetí příčce s deseti body na svém kontě. Po čtyřech odehraných zápasech má na svém kontě 3 výhry a 1 remízu. Doma odehráli svěřenci trenéra Diega Simeoneho dva zápasy, ze kterých 1x vyhráli a 1x remizovali. "Colchoneros" mají za sebou už i první kolo skupinové fáze Ligy mistrů, ve kterém přivítali na svém hřišti FC Porto. Utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Nejlepším střelcem Atlética je momentálně se třemi brankami argentinský útočník Ángel Correa.

Atl. Madrid – Porto 0:0 (LM)
Espanyol – Atl. Madrid 1:2
Atl. Madrid – Villarreal 2:2
Atl. Madrid – Elche 1:0
Celta Vigo – Atl. Madrid 1:2
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 5. kola španělské LaLigy mezi Atléticem Madrid a Athleticem Bilbao.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.