La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : CA Osasuna - 29. srpna 2021   19:30

Cádiz
16' Álex Fernández (Salvi) • 66' Álex Fernández
2:3
(1:0)
CA Osasuna
60' Kike García   • 90+1' R. Torres   • 90+5' D. García  (R. Torres)
Cádiz
Ledesma – Akapo, Harojan (46. Perea), Fali, Espino – Carcelén, Alarcón, Álex Fernández, Salvi (78. Osmajić) – Negredo (68. Andone), Lozano (46. Cala).
A. Cordero – A. Villate, A. Cerezo
Estadio Ramón de Carranza
CA Osasuna
Herrera – N. Vidal, Aridane, D. García, M. Sánchez (87. Barbero) – Torró (87. Cote) – J. Martínez (61. Ávila), Oier (73. R. Torres), Brašanac, R. García (73. R. Ibáñez) – Kike García.

Cádizu mohou zůstat jen oči pro pláč v dnešním zápase. Dvakrát se dostal do vedení a nakonec odchází poražen. O tři body prakticky přišel v nastaveném čase, kdy se dopustil druhé penalty a následně neuhlídal centr od rohového praporku.
V zápase byly k vidění hned tři pokutové kopy a vždy šlo o ruku ve vápně! Dva z nich musel posvětit VAR systém.
Ač to po prvním poločase moc nevypadalo, nakonec jsme mohli vidět druhý poločas bohatý na branky a zajímavé penaltové situace.
Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:6.
90+8'
90+8'
Osasuna má nyní míč pevně pod svou kontrolou na polovině soupeře.
90+7'
Cádiz se dostal před branku soupeře, ale ten se dokázal nyní ubránit. Nastavený čas se zvýšil o jednu minutu navíc.
90+5'
Osasuna právě vstřelila branku!
Tak to je už na pováženou! Cádiz doslova v závěru v nastaveném čase ztrácí vedení! Centr z rohového kopu velmi dobře hlavičkou zužitkoval DAVID GARCÍA který trefil prostor u pravé tyčky a rozpoutal pravou nefalšovanou radost. Asistence: Roberto Torres.
90+4'
Osasuně se však ještě daří snadno dostat míč před branku a hráči Cádizu si musí dávat velký pozor, aby opět nezahráli rukou.
90+2'
O sedm minut je nastaven druhý poločas a Osasuna se nakonec dočkala opětovného vyrovnání. Oba celky se budou nejspíše snažit udržet tento stav a neriskovat ztrátu bodu.
90+1'
Třetí penalta v zápase a i ta je proměněná! Autorem branky z pokutového kopu je ROBERTO TORRES., který bezpečně umístil míč přesně k pravé tyčce.
89'
Ovšem teď se dostal míč do blízkosti branky a je tu další ruka domácího hráče a rozhodčí jasně ukazuje na penaltu!
88'
Místy to vypadá, jakoby Osasuna pomáhala soupeři šetřit čas, nyní zpětná přihrávka až na jejich brankáře.
87'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Lucas Torró, přichází Cote.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Manu Sánchez, přichází Iván Barbero.
86'
Ten si pochopitelně rozehráli u rohového praporku na krátko a nyní se hráči domácích budou snažit v této oblasti setrvat co nejdéle.
85'
Rychlý útočný výpad Cádizu neměl nyní nejspíše ambice dosáhnutí branky, ale vybojování rohového kopu.
84'
Žlutou kartu dostává Fali (Cádiz CF).
84'
Osasuna vhazuje na polovině svého soka a zatím jejich hra vypadá, že moc nikam nepospíchají, přitom čas neúprosně běží.
83'
Jeden z hráčů hostí potřeboval kratší ošetření a nyní se hra pozastavila.
81'
Běží nám závěrečná desetiminutovka tohoto zápasu. Osasuna má nyní pasáž hry, kdy se jí daří zaměstnávat soupeře v jeho obranné činnosti.
80'
Jeremías Ledesma dokázal vyskočit a vyrazil centr až do autu na druhé straně hřiště.
79'
Aktivní klička Ibanéze do vápna a je tu vybojovaný roh pro hostující celek.
78'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Salvi, přichází Milutin Osmajić.
77'
Kike García mohl opět slavit a vyrovnat tento duel! Ovšem svou křižnou střelou orazítkoval jen pravou tyčku!
76'
Osasuna trpělivě hledá cestu kudy k brance a zatím je to hodně statické z jejich pohledu. Uvidíme, co nám přinese závěrečná čtvrt hodinka hry.
75'
Hosté jsou u míče a drží se na polovině domácích. Nyní však daleko od branky Ledesmy.
74'
Po ní se sice míč krátce objevil ve vápně, ale bez toho, aby byl vyslaný směrem na branku Cádizu.
73'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Robert Ibáñez.
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Oier, přichází Roberto Torres.
73'
Alberto Perea neměl šanci projít mezi dvěma bránícími hráči. Na druhé straně je tu standardní situace hostů.
71'
I když byl centr trochu moc vysoký a krátce přetažený, vypadalo to zprvu nebezpečně. Nakonec se k zakončení nikdo z řad domácích nedostal.
70'
Propagační střela nyní šla na brankáře Osasuny, který si s ní v pohodě poradil.
69'
Po několika záživných minutách hry, se nám nyní hra uklidnila a hra se odvíjí zejména uprostřed.
68'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Florin Andone.
66'
Cádiz právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je ÁLEX FERNÁNDEZ, který bezpečně proměnil pokutový kop a v krátké době se nám opět pohnulo skóre ve prospěch Cádizu.
65'
A je rozhodnuto. Nyní penalta na druhé straně!
64'
Tam ani nejde o faul, ale o to, že Álex Fernández hlavičkou trefil ruku Davida García!
63'
A rozhodčí v krátké době za sebou míří ke stolku s obrazovkou!
62'
Velká nevole na stadionu z pohledu fanoušků. Tu vyvolala situace, kdy se ve vápně snažil zpracovat míč Álex Fernández a upadl na trávník! Uvidíme, další video v akci?
61'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Javier Martínez, přichází Ezequiel Ávila.
60'
Autorem branky z pokutového kopu je KIKE GARCÍA, který napálil míč k pravé tyčce, kde sice Jeremías Ledesma doskočil, ale o chvíli později.
59'
A hlavní sudí ukazuje na penaltový puntík a vyrovnání nám tak visí ve vzduchu!
58'
Ovšem vypadá to, že jeden z hráčů zahrál ve vápně rukou a rozhodčí nyní sleduje video a rozhoduje se o možné penaltě pro Osasuanu!
57'
Osasuna se dostala s míčem až do pokutového území, kde přišly dvě nadějné přihrávky, ale ani po jedné z nich nepřišla střela.
55'
Hráči Osasuny sice krkolomně, ale přece, dokázali eliminovat oba centry soupeře z levé strany a dostávají hru na střed hrací plochy.
54'
A zase se na defenzívu Osasuny valí žlutý val, který kombinuje na levé straně hřiště.
53'
Podařilo se jím to až v následné minutě, ale jejich útok nebyl dlouhý a navíc s útočným faulem.
52'
Domácí celek se nyní pohybuje s míčem na polovině soupeře a ten se nyní nemůže dostat k míči.
51'
Hráč Cadizu odcentroval od levého rohového praporku a dobrý centr nakonec nedokázal žádný z jeho spoluhráčů využít k další brance.
48'
Po velké skrumáži před šestnáctkou Cádizu se do dobré příležitosti dostal Oier, ale jeho prudká rána o kousek minula vzdálenější tyč. K vyrovnání nyní nechybělo mnoho.
47'
Tomás Alarcón málem zahrozil, když doběhl k letícímu balónu, avšak rána mu vůbec nesedla a domácí borec poslal balón daleko vedle brány.
47'
Hned v úvodu druhého dějství rozehraje Cádiz roh.
46'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Juan Cala.
46'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Varazdat Harojan, přichází Alberto Perea.
46'
Moc pohledný fotbal v prvním dějství k vidění opravdu nebyl, nedá se říct, že některý z týmů byl aktivnější, než ten druhý. Cádiz však dokázal svou snad jedinou příležitost využít, zatímco soupeř nikoliv. Do kabin tak jeho hráči odchází o něco spokojenější.
45+3'
45+2'
Osasuna ještě zkouší poslední útok, ale nevypadá to, že by skóre mělo ještě měnit.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Darko Brašanac měl v závěru první půle velkou šanci vyrovnat, avšak svou střelu z úrovně pokutového kopu poslal jen do protihráče, od kterého se balón odrazil do zámezí. Bude to roh.
44'
Jeden z hráčů Osasuny si nepohlídal postavení a lapil se do těsného ofsajdu.
43'
David García byl hodně nepříjemně atakován Álvarem Negredem, který také mohl vidět žlutý trest, ale nestalo se. Hosté budou rozehrávat volný kop.
42'
Hostům se teď nepovedlo udržet balón a ani získat rohový kop. Jeremías Ledesma tak může šetřit čas při odkopu od brány.
40'
Jeden z hostujících fotbalistů střílel v pokutovém území z otočky, ale mířil příliš vysoko nad. Takto to jistě nechtěl.
38'
Cádiz drží balón na své straně, nyní bude vhazovat aut a nikam se moc nežene.
36'
Žlutou kartu dostává Varazdat Harojan (Cádiz CF), který skluzem zajel do Rubéna Garcíe.
35'
Hosté oblehli pokutové území soupeře a málem se jim povedlo vyrovnat, Kike García si udělal prostor a hlavičkoval centr z pravé strany na bližší tyč, ovšem minul.
33'
Lucas Torró se dostal k odraženému balónu a střílel z dálky, avšak mimo tři tyče. Takto to zřejmě nezamýšlel.
32'
Sergio Herrera musel vyběhnout z pokutového území a balón včas odkopnout do bezpečí.
31'
Domácí vyrazili do rychlého brejku, následoval centr z pravého křídla, o který se postaral Alfonso Espino, ovšem žádného ze spoluhráčů nenašel, míč odvrátil Aridane do zámezí, takže roh si vyzkouší i Cádiz.
31'
Krátce na to přichází rohový kop hostů.
30'
Carlos Akapo aspoň na chvíli pozastavil útočnou akci protivníka, ale hosté pokračují u balónu a budou vhazovat.
29'
Žlutou kartu dostává Anthony Lozano (Cádiz CF), který fauloval unikajícího Nacha Vidala.
28'
Teď už se hostujícímu mužstvu faul píská, avšak na soupeřově straně. V tomto případě není co řešit.
27'
Álvaro Negredo se dostával do šance, když se před ním otevřel volný prostor, v pokutovém území ale po kontaktu s Aridanem upadl na trávník, ale tady by měl vidět žlutou kartu sám, neboť situaci dost přifilmoval.
25'
Sergio Herrera vyběhl ze své brány a volný míč rychle odkopl do zámezí, což byla v tu chvíli asi ta nejlepší možnost.
23'
Na centrovaný míč si nabíhali hned dva hráči Cádizu, ale ani jeden z nich se k hlavičce nakonec nedostal.
22'
I když teď hosté zahrozili a Kike García pěknou střelou prověřil pozornost domácího gólmana, ten ale stačil zasáhnout a míč vyrazil do zámezí.
20'
Domácí drží balón ve své moci a soupeři nedovolují dostat se do nějaké šance. Hru mají v posledních minutách pod kontrolou.
18'
Hosté ihned po výkopu vyrazili dopředu, ale Oier pokazil přihrávku a připravil svůj tým o míč.
16'
Teď už je to gól a domácí se ujímají vedení. Salvi poslal z pravého křídla přihrávku do pokutového území, míč prošel až na úroveň penalty, kam doběhl nepohlídaný ÁLEX FERNÁNDEZ, který trochu se štěstím levačkou tečoval balón k bližší tyči, kam se brankář hostů nemohl dostat včas.
16'
Jeho protějšek trochu zaváhal při vyběhnutí, míč mu vypadl z rukou, ale naštěstí pro něj nebyl poblíž nikdo z hráčů soupeře.
16'
Domácí přenesli hru ke svému brankáři, který tak pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou.
14'
Ve druhém případě zaletěl balón přesně do rukou brankáře, který rychle rozehrává.
14'
A hosté si dají repete.
13'
Nacho Vidal se snažil prokličkovat na pravé straně blíž k bráně, to se mu nepovedlo, ale pro své barvy získal aspoň roh.
12'
Hlavičkovaná před domácí svatyní šanci nepřinesla, domácí odkopávají balón do bezpečí.
11'
První střela na bránu a postaral se o ni Álex Fernández, nebyla ale moc prudká a navíc šla přímo na střed brány, kde stál připravený brankář Osasuny, jenž míč uklidil do náruče.
9'
Fali dnes nemá moc šťastný den. Po rohovém kopu inkasoval ránu odraženým míčem do hlavy a opět byl lehce otřesen, pokračuje ale v zápase.
7'
Hra může pokračovat dál, u balónu je domácí celek.
6'
Ošetření si vyžádal Fali, hra je přerušena.
5'
Po několika odrazech v pokutovém území Cádizu hlavičkoval směrem před bránu Oier, ale mířil pouze do gólmanovy náruče.
5'
Manu Sánchez neměl šanci prudký pas doběhnout včas. Balón opět končí v zámezí.
4'
Dlouhý centr na druhé straně byla práce pro Sergia Herreru, který se natáhl a míč sebral do rukou.
3'
Útočný výpad hostujícímu celku nevyšel, balón končí v zámezí a rozehrávat bude domácí gólman.
1'

Cádiz CF: Ledesma – Akapo, Harojan, Fali, Espino – Carcelén, Alarcón, Álex Fernández, Salvi – Negredo, Lozano.
Náhradníci: Gil – Mauro López, Cala, Calderón, Chust, Arzamendia, Jönsson, Perea, Jiménez, Chapela, Osmajić, Andone.

CA Osasuna: Herrera – N. Vidal, Aridane, D. García, M. Sánchez – Torró – J. Martínez, Oier, Brašanac, R. García – Kike García.
Náhradníci: J. Pérez – Cruz, U. García, Ramalho, Cote, Areso, R. Torres, I. Pérez, Ávila, R. Ibáñez, Barbero, Grau.

Rozhodčí: A. Cordero – A. Villate, A. Cerezo.
CA Osasuna
Osasuna měla podobný začátek ročníku jako jeho soupeř, až na to, že zapsala dvě bezbrankové remízy, takže fanouškům hostů chybí gólová radost. Ani pro tým to není příliš dobrá zpráva, jelikož se Osasuna utkala s celky ze spodní části tabulky, přesněji s Celtou Vigo a Espanyolem. Proti takovým týmům dnešní hosté chtěli určitě plný bodový zisk, ale teď už s tím stejně nic nenadělají. Dnes se ale určitě pokusí zapsat první výhru proti Cádizu.

První dvě utkání v sezoně
Osasuna vs. Celta Vigo – 0:0¨
Osasuna vs. Espanyol – 0:0
Cádiz CF
Cádiz působí v nejvyšší španělské soutěži druhý rok za sebou a zatím předvádí velmi solidní výkony. Loni skončil na pěkném dvanáctém místě a tento počin může letos určitě napodobit, protože nezačal vůbec zle. Bodů sice mohl mít i více, ale dnešní domácí určitě berou dvě remízy všemi deseti. Po bodu tedy brali proti Levante a Betisu, což jsou poměrně nepříjemní soupeři. Proti Osasuně už ale budou chtít pomýšlet na plný bodový zisk.

Betis vs. Cádiz – 1:1
Cádiz vs. Levante – 1:1
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Dnes podvečer nás čekají další zápasy 3. kola v rámci španělské LaLigy, přičemž v jednom z duelů na seb narazí Cádiz a Osasuna. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.