La Liga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Celta Vigo - 12. února 2022   14:00

0:0
(0:0)
Cádiz
Ledesma – Akapo, L. Hernández, Chust, A. Espino – Salvi, R. Alcaraz, Alarcón (81. Jönsson), Idrissi (65. Alejo) – Lozano (65. Perea), Negredo.
Celta Vigo
Dituro – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Galán – Beltrán – Méndez, Denis Suárez (78. Galhardo), Cervi (46. Solari) – Aspas (78. Tapia), S. Mina.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:19.
Je konec! Duel Cádizu s Celtou Vigo nakonec končí bez branek. Vše podstatné se dnes odehrálo po změně stran. Oba týmy měly jednu obrovskou šanci. Domácí Lozano z malého vápna trefil brankáře. Hosté po faulu Ledesmy dokonce pět minut před závěrečným hvizdem kopali penaltu, ale Ledesma svůj faul odčinil.
90+4'
90+2'
Hosté se v závěru usadili kolem velkého vápna, jenže jejich akce nepřinesla centr do pokutového území. Celta bude zahrávat roh.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Cádiz zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč ale mířil přímo do míst, kde stál hostující brankář.
89'
Žlutou kartu dostává Jens Jönsson (Cádiz CF).
88'
Na hřišti se hodně projevují emoce! Sudí teď neodpískal Minovi faul při průniku po pravém křídle.
86'
Hostující celek po zahozené penaltě pokračuje v ofenzivě a snaží se dostat do zakončení. Obrana soupeře si musí dávat pozor.
84'
Skóre se nemění! K penaltě se postavil Santi Mina, ale Ledesma svůj faul odčinil!
83'
Žlutou kartu dostává Jeremías Ledesma (Cádiz CF).
83'
Pokutový kop pro hosty! Ledesma složil soupeře a sudí neváhal!
82'
Cádiz zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Nadýchaný centr směřoval na malé vápno, ale útočník Negredo se k hlavičce nedostal.
81'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Tomás Alarcón, přichází Jens Jönsson.
80'
Do konce duelu zbývá posledních deset minut a zatím stále čekáme na úvodní branku. Obrany obou týmů dnes zaslouží jedničku.
79'
Ledesma si dal pozor na nákop za obranu, vystartoval ven z branky a schoval míč do rukavic. Jeho nákop skončil v zámezí.
78'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Thiago Galhardo.
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Renato Tapia.
77'
Na opačné straně se do vápna dostal Iago Aspas, který chtěl z voleje střílet z ostrého úhlu, ale jeho rána byla sražena do zámezí.
76'
Cádiz je hodně aktivní a hraje s míčem kolem velkého vápna. Defenziva soupeře teď brání v pevném bloku a nenechává domácím prostor.
75'
Ledesma vyrazil daleko za hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho rozehrávka ale nebyla adresná.
74'
Cádiz se po rozehrávce rohového kopu dostal do zakončení. Od vzdálenější tyčky to zkoušel Pérez, nicméně trefil prvního obránce.
73'
Iván Alejo v souboji u rohového praporku získal exekuci rohového kopu právě pro svůj celek.
72'
Cádiz se tlačil vpřed po levé straně, nicméně akce domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou za obranu.
71'
Mallo vhazoval na pravé straně hrací plochy, jenže jeho pobídka směřující za obranu skončila v moci obránců Cádizu. Sudí navíc viděl útočný faul.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a zatím stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Aktivnější je v posledních minutách Cádiz.
69'
Domácí pokračují v aktivním pojetí hry. Z pravé strany se do vápna hnal Perez, ale jeho přízemní pobídka na značku pokutového kopu spoluhráče nenašla.
68'
Střídající Perea se hnal do pokutového území, ale nedostal přesnou přihrávku. Obrana hostujícího celku si dala pozor a získala míč pro sebe.
67'
Stopeři domácího Cádizu kombinovali na polovině hřiště a snažili se uklidnit hru. Hráči Viga rozehrávku domácích neatakují.
66'
Hostující brankář nakopl míč na polovinu Cádizu, nicméně nikdo v modrém dresu se k jeho nákopu nedostal před obráncem.
65'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Oussama Idrissi, přichází Iván Alejo.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Alberto Perea.
64'
Idrissi se dostal do souboje, ale podle rozhodčího si proti Minovi počínal nedovoleným způsobem. Rozehrávat bude hostující celek.
63'
Ledesma si dal pozor na další prudký centr z pravé strany. Domácí brankář vystartoval na malé vápno a míč vyboxoval ven ze šestnáctky.
62'
Hugo Mallo centroval z pravé strany do pokutového území, jenže jeho pobídka skončila v rukavicích domácího brankáře Ledesmy.
61'
Aidoo nakopl míč na polovinu Cádizu, jenže jeho pobídka skončila na hlavě prvního obránce ve žlutém dresu domácího mužstva.
60'
Je za námi hodina hry a po změně stran se na hřišti začaly dít zajímavé věci. Domácí Cádiz je po návratu z kabin aktivnější a snaží se získat důležité body.
59'
Lozano chtěl odčinit svou chybu a dostal se do zakončení zpoza velkého vápna. Jeho rána ale prolétla vysoko nad břevnem.
58'
Domácí měli první obrovskou šanci! Lozano dostal přihrávku na malé vápno, ale ve stoprocentní šanci trefil brankáře!
57'
Právě aktivní Lozano si při zpracování míče pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Defenziva Celty Vigo měla i kus štěstí.
56'
Lozano sprintoval za přihrávkou do pokutového území, ale brankář Dituro měl k míči o několik kroků blíže a bez problémů jej odkopl do autu.
55'
Joseph Aidoo dostal přihrávku na pravou stranu, kde se otočil a narýsoval přihrávku mezi domácí stopery. Jeho rozehrávka ale nebyla přesná.
54'
Oussama Idrissi prošel z levého křídla do pokutového území, jenže si nerozuměl s rozběhnutým spoluhráčem, kterého zahnal až do autu.
53'
Žlutou kartu dostává Javier Galán (Real Club Celta de Vigo).
52'
Ledesma se opět musel zapojit do rozehrávky Cádizu. Domácí brankář následně nakopl míč na pravou stranu, kde uspěla obrana Celty Vigo.
51'
Akapo dostal přihrávku na pravou stranu, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku. Vhazovat bude soupeř.
50'
Mallo se stáhl na vlastní polovinu, kde dostal dobrou přihrávku, otočil se s míčem a rozehrál nákopem na polovinu domácího celku.
49'
Iago Aspas si naběhl na nákop za obranu Cádizu, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
48'
Cádiz se dostal do pokutového území, ale akci domácího celku zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.
47'
Cádiz se dostal do blízkosti velkého vápna, ale střídající Solari přišlápl jednoho z domácích fotbalistů nohu. Cádiz bude zahrávat přímý kop.
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Augusto Solari.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí bezbrankový stav. Během první půle jsme se nedočkali brankové příležitosti. Oba týmy sice hrály aktivně, ale ani jeden z nich se do šancí nedostal přes výborně hrající defenzivy.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Cádiz v samotném závěru prvního poločasu zahrával přímý kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, ale nikdo ve žlutém na míč nedosáhl.
44'
Domácí brankář Ledesma nakopl míč na pravou stranu, kde byl Negredo, nicméně hostující obránce Galán jej zbytečně dojel ostrým faulem.
43'
Hosté uklidňují hru kombinací na polovině soupeře, ale Cádiz se zatím brání v pevném bloku a hráči ve žlutém se skvěle doplňují.
42'
Stopeři Celty Vigo kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak hráči ve žlutém kombinaci svého soupeře aktivně napadají.
41'
Lozano se hnal za centrem z levé strany, ale pod tlakem napadajícího soupeře se k míči nedostal. Obrana Celty Vigo hraje výborně.
40'
Idrissi chtěl vyrazit vpřed, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a už míč nedohnal na trávníku. Hosté budou vhazovat na polovině hřiště.
39'
Celta Vigo se usadila na polovině soupeře, nicméně centr z pravé strany skončil v moci domácích zadáků.
38'
Negredo dostal přihrávku na levé křídlo, jenže jeho přízemní centr skončil na centru prvního obránce v modrém dresu Celty Vigo.
37'
Hostující brankář Dituro dlouho otálel s odkopem od branky. Jeho následný nákop směřoval na levou stranu, kde míč propadl až do autu.
36'
Domácí zahrávali přímý kop. K centru na zadní tyč se hnal Negredo, ale domácí zadák Mallo před ním míč hlavou přizvedl do bezpečí.
35'
Espino si dal pozor na náběh aktivního Iaga Aspase a odehrál před ním míč hlavou mimo nebezpečný prostor. Vhazovat bude Celta Vigo.
34'
Domácí zbytečně riskovali při kombinaci na vlastní polovině a nabídli zakončení Minovi. Ten byl situací natolik překvapen, že branku levačkou přestřelil.
33'
Celta Vigo zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se snesl na zadní tyč, nicméně nikdo ve světle modrém dresu se do zakončení nedostal.
32'
Akapo dostal přihrávku na pravou stranu a táhl akci domácího celku. Jeho akce však skončila sraženou střelou. Cádiz zůstává u míče.
31'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na trávníku a drží se za pravou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje. O něco aktivnější je zatím hostující Celta Vigo, ale Cádiz brání hodně obětavě a nedává soupeři prostor.
29'
Právě Lozano dostal další přihrávku do vápna, kde se snažil zakončit z otočky, ale jeho rána skončila přímo v místech, kde stál Dituro.
28'
Sánchez centroval z levé strany. K jeho pobídce se ve vápně tlačil Lozano, ale obránce Aidoo před ním míč na poslední chvíli odhlavičkoval.
26'
Žlutou kartu dostává Franco Emanuel Cervi (Real Club Celta de Vigo).
25'
Právě Mina se při další ofenzivní snaze dopustil útočného faulu v pokutovém území a nabídl rozehrávku domácímu celku. Cádiz může uklidnit hru.
24'
Mina dostal prostor na hranici velkého vápna, ale jeho rána levačkou skončila na bloku hráčů ve žlutých dresech.
23'
Jenže hosté svou možnost nevyužili. Přímý kop zahrával Iago Aspas, ale technickou střelou trefil jednoho z fotbalistů ve zdi.
22'
Aspas byl faulován v blízkosti velkého vápna a vybojoval pro Celtu Vigo přímý kop ze skvělé pozice. Domácí obrana musí vyhlásit stav nebezpečí.
21'
Galan dostal prostor na levé straně, potáhl si míč na polovinu soupeře, ale jeho centr skončil v rukavicích připraveného gólmana.
20'
Aidoo znovu doběhl odražený míč, potáhl jej na polovinu soupeře, ale nepřihrál na někoho ve světle modrém dresu Celty Vigo.
19'
Aidoo poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho nákop skončil za obranou. Obrana domácího celku nenechává soupeře rozběhnout.
18'
Mallo poslal přihrávku za obranu soupeře, nicméně jeho pobídka skončila v moci domácího brankáře. Cádiz zatím brání na jedničku.
17'
Domácí celek se do zakončení nedostal ani po rohovém kopu. Centr přiletěl na přední tyč, kde zasáhl hned první zadák v modrém.
16'
Cádiz zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal Idrissi, jehož centr srazila defenziva na rohový kop.
14'
Iago Aspas si v souboji na vlastní polovině pomohl nedovoleným zákrokem a zatažením za dres poslal soupeře k zemi.
13'
Aidoo potáhl míč na polovinu hrací plochy a vymyslel přihrávku za obranu. Defenziva domácího Cádizu přečetla i tento úmysl soupeře.
12'
Oussama Idrissi odcentroval do pokutového území, ale jeho pobídka skončila v rukavicích připraveného brankáře Ditura.
11'
Idrissi si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, sklepl míč pod sebe, ale tam už neměl nikoho ve žlutém dresu. Ani Vigo míč dlouho neudrželo.
10'
Mallo potáhl akci hostujícího celku po levém křídle, ale jeho přihrávka směřující na hranici velkého vápna skončila v moci zadáků Cádizu.
9'
Domácí brankář Ledesma se ujal odkopu od branky. Jeho nákop skončil na levém křídle, kde v hlavičkovém souboji uspěl Idrissi.
8'
Stopeři Celty Vigo dirigují rozehrávku hostujícího celku na polovině Cádizu. Hráči ve žlutém jsou aktivní a napadají soupeře.
7'
Rubén Alcaraz zastavil rodící se akci soupeře a vybojoval míč pro domácí celek. Cádiz se tlačil do ofenzivy, ale přihrávka za obranu byla nepřesná.
6'
Alfonso Espino si pokryl míč na kraji hrací plochy a neustál souboj s obráncem. Celta Vigo v úvodních minutách napadá soupeře hodně vysoko.
5'
Domácí brankář Ledesma si dal pozor na nadýchaný centr z levé strany a bez problémů míč schoval do rukavic. Gólman Cádizu následně rozehrál výhozem na levou stranu.
4'
Espino dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu soupeře, ale jeho rozehrávka skončila v zámezí.
3'
Celta Vigo se po levé straně drala do útoku, jenže nikdo v modrém dresu nedokázal odcentrovat do pokutového území.
2'
Méndez se z pravé strany dostal k odcentrování, jenže jeho pobídka skončila na hlavě prvního obránce ve žlutém dresu Cádizu.
1'
Hostující Celta Vigo obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté jsou na půdě sestupem ohroženého Cádizu favoritem.
1'

Cádiz CF: Ledesma – Akapo, L. Hernández, Chust, A. Espino – Salvi, R. Alcaraz, Alarcón, Idrissi – Lozano, Negredo.
Náhradníci: Gil – Alejo, Arzamendia, Cala, Álex Fernández, Harojan, Jönsson, Mari, Perea, Parra, Lucas Pérez, Sobrino.

Real Club Celta de Vigo: Dituro – Mallo, Aidoo, N. Araujo, Galán – Beltrán – Méndez, Denis Suárez, Cervi – Aspas, S. Mina.
Náhradníci: R. Blanco, Balea Carrillo – Domínguez, Fontán, Murillo, Galhardo, O. Pineda, Nolito, Solari, Tapia, K. Vázquez..
Cádiz CF

Domácí Cádiz je na tom mnohem hůře a bude mít starosti se zachováním ligové příslušnosti pro příští rok. Ve dvaceti třech duelech získal domácí celek osmnáct bodů a patří mu osmnáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu už ale ztrácí pět bodů a potřebuje bezpodmínečně zabrat. Poslední dva duely však Cádiz prohrál. Naposledy nestačil v záchranářském souboji na Mallorcu, které podlehl 1:2.
Real Club Celta de Vigo

Hostující Celta Vigo prožívá průměrnou sezónu. Ve dvaceti třech duelech získal hostující celek třicet bodů a drží desátou pozici ligové tabulky. Na pohárovou Evropu zatím ztrácí jen pět bodů. Ze spodních pater se ale na Vigo tlačí další týmy. Na sestup má ale k dobru náskok dvanácti bodů. V posledních týdnech má navíc Celta dobrou formu. V posledním kole přehrála na svém stadionu 2:0 Rayo Vallecano.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Cádizem a Celtou Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.