La Liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Real Sociedad - 12. září 2021   18:30

0:2
(0:0)
Real Sociedad
71' Oyarzabal  (A. Elustondo) • 85' Oyarzabal
Cádiz
Ledesma – Carcelén (87. Calderón), Mauro López, Cala, Espino – Jönsson (59. Osmajić), Fali – Salvi (C), Álex Fernández (59. Alarcón), Lozano – Negredo (59. Jiménez).
Ruiz A.
Estadio Ramón de Carranza
Remiro – Muñoz, A. Elustondo, Le Normand, Gorosabel (89. Zaldúa) – Guevara – Portu (73. Januzaj), Merino, D. Silva (79. Zubimendi), Oyarzabal (C) (89. Lobete) – Isak (73. Sörloth).

Přeji Vám krásný zbytek nedělní večer a hasta luego u dalšího španělského utkání.
V dnešním zápase roli favorita potvrdil hostující San Sebastian a to zejména díky dvěma trefám svého kapitána, Mikela Oyarzabala. Domácí si nedokázali připravit žádné větší šance k zakončení, i proto dnes na body zkrátka nesahali.
90+4'
90+3'
Sorloth si počínal dle sudího nedovoleně, domácí budou rozehrávat volný kop.
90+2'
Hosté kombinují na své vlastní polovině, rozhodně nikam nespěchají, konec utkání se již pouze dohrává.
90+1'
Sudí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Julen Lobete.
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Andoni Gorosabel, přichází Joseba Zaldúa.
89'
Hosté budou mít k dispozici standartní situaci z pravé strany hřiště.
88'
Hostující fotbalisté rozhodně nikam nespěchají, což se domácím vůbec, ale vůbec nelíbí.
87'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Isaac Carcelén, přichází Martín Calderón.
86'
Zajímavá standartní situace pro domácí celek, uvidíme, zda dokáží snížit nepříznivý vývoj utkání.
85'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
MIKEL OYARZABAL se z pokutového kopu nemýlil! Počkal si kam skočí gólman Ledesma a následně hladce proměnil.
83'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Juan Cala (Cádiz CF).
81'
Už se opět hraje, domácí hráči jsou rázem mnohem aktivnější, nepříznivý výsledek je tlačí dopředu.
80'
Sudí na malý okamžik přerušuje hru, jelikož na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
79'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Silva, přichází Martín Zubimendi.
77'
Nepříliš povedený centr zblokoval Elustondo na rohový kop.
75'
Nadýchaný centr z pravé strany hřiště se snesl přímo do rukavic Remira.
73'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Alexander Isak, přichází Alexander Sörloth.
73'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Portu, přichází Adnan Januzaj.
71'
Po nádherném centru se k hlavičce dostal kapitán mužstva MIKEL OYARZABAL a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Aritz Elustondo
69'
Ze strany San Sebastianu je to taková smrtící ukolébavka, aneb klasický španělský fotbal.
68'
Na lavičce hostujícího celku již můžeme spatřit hráče, kteří se oblékají do dresu a v následujících minutách se již budou prohánět po trávníku.
67'
Hostující fotbalisté budou mít k dispozici rohový kop z pravé strany hřiště.
66'
David Silva nedokázal propálit blok bránicích obránců, nakonec si pro míč pohodlně došel Ledesma.
65'
Hostující fotbalisté každou přibývající minutou zesilují tlak na branku soupeře.
64'
Isak právě spálil obrovskou tutovku! Ani napodruhé nedokázal propálit dvojici obránců, nakonec se k němu míč dostal ještě jednou, ale v ten moment zásahl skvělým zákrokem gólman Ledesma.
63'
Střela Oyarzabala mířila vysoko nad branku soupeře, následovat tedy bude odkop od branky.
62'
Hostující fotbalisté budou zahrávat standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti pro zakončení.
61'
Aktuální držení míče: 20%:80%
60'
Máme za sebou dvě třetiny z dnešního utkání.
59'
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Álvaro Jiménez.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Álex Fernández, přichází Tomás Alarcón.
Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Jens Jönsson, přichází Milutin Osmajić.
57'
Hostující hráči i nadále drží míč ve své moci a diktují tempo hry.
56'
Ani tento rohový kop z pravé strany nijak neohrozil branku soupeře, míč mířil na přední tyč, kde zaskakoval Espino.
55'
Žlutou kartu dostává Juan Cala (Cádiz CF).
54'
Rohový kop z pravé strany hřiště nijak neohrozil branku soupeře, jelikož míč dokázal odklidit pozorný obránce.
53'
Andoni Gorosabel poslal velmi zajímavý balón do vápna soupeře, kde jej ovšem odklidil jeden ze soupeřových stoperů.
51'
Alvaro Negredo rozhazuje rukama, jelikož mu byl odpískán další útočný faul.
50'
Hostující fotbalisté drží míč na své polovině a snaží se rychlými přihrávkami rozpohybovat obranu soupeře.
49'
Nedovolený zákrok Porta zastavil rozvíjející se akci domácího celku, sudí zatím pošetřil žlutý kartónek.
47'
Domácí fotbalisté se v úvodu utkání dostali do slibné pozice k zakončení, nakonec ovšem nedokázali dostat míč do soupeřovy branky.
46'
45'
V prvním poločase je zatím aktivnější hostující klub, kterému se podařilo vytvořit hned několik příležitostí k zakončení, bohužel ani jednu z nich neproměnil. Byli to ovšem domácí fotbalisté, kteří, byť hrajou velmi zataženě, se dostali do gólové situace, ale na poslední chvíli je zastavila, dobře umístěné, břevno Remirovy branky.
45+3'
První poločas se již zřejmě bude pouze dohrávat ve středu hřiště, což vyhovuje oběma klubům, jelikož ani jeden z nich nechce udělat zásadní chybu.
45+2'
Negredo se svalil na zem a jeho spoluhráči cítí velkou křivdu, že zákrok na něj nebyl odpískán sudím Ruizem.
45+1'
Po velmi dlouhé době se domácí fotbalisté dokázali dostat k brance soupeře, uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.
45'
Sudí nastavuje tři minuty nad rámec prvního poločasu.
44'
Míč u hráčů hostujícího celku, kteří rozhodně nikam nespěchají a pomocí krátkých přihrávek se postupně dostávají na polovinu soupeře.
43'
Velmi zajímavá poloha standartní situace se nabídla Isakovi, který ovšem trefil pouze, dobře postavenou, zeď.
42'
Žlutou kartu dostává Alfonso Espino (Cádiz CF).
41'
Ani tento drobný faul neutekl pozornosti sudího, rozehrávat budou domácí fotbalisté.
40'
Dlouhý nákop Ledesma pouze prodloužil Alvaro Negredo, míč je již opět u hráčů baskického družstva.
39'
Fotbalisté jsou již opět na hrací ploše, hra tedy může s radostí pokračovat.
37'
Sudí přerušuje utkání a začíná pauza na pití.
36'
Hosté i nadále pokračují ve svém obléhání branky soupeře, zatím se jim to příliš nedaří
35'
Již od úvodu utkání můžeme spatřit obrovské emoce u obou klubů, v dnešním zápase rozhodně nikdo nikomu nebude darovat body.
34'
Z rohového kopu nakonec nic nebylo, míč směřoval na přední tyč, kde byl dobře postavený obránce.
33'
Po nepovedeném odkopu budou hostující fotbalisté zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.
32'
Hostující fotbalisté jsou poněkud aktivnějším celkem, což se rozhodně dalo čekat, nedokáží si ovšem připravit příležitosti k zakončení.
31'
Velmi nepovedený centr z pravé strany hřiště končí u prvního obránce Cádizu, který si s ním neláme hlavu a posílá jej na druhou polovinu hřiště.
30'
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání.
28'
Oyarzabal z velmi dobré vzdálenosti přestřeluje branku soupeře, následovat tedy bude odkop od svatyně Ledesmy.
27'
Další útočný faul domácího Negreda, rozehrávat tedy budou stopeři hostujícího celku.
26'
Obrovská příležitost domácího celku! Jeden z hráčů San Sebastianu hlavou nasměroval míč do břevna Remirovy brány.
25'
Balón z rohového kopu se nesl vzduchem, kde ho odklidil do bezpečí jeden z hráčů hostujícího celku.
24'
Isak odkopl míč do zámezí, domácí se ujmou svého prvního rohového kopu v utkání.
23'
Domácí útočník, Alváro Negredo, byl nyní faulován. Domácí budou kopat zajímavou standartní situaci.
22'
Zvednutý praporek sudího pozastavuje akci hostujcího celku
21'
Velmi nešťastná srážka dvou hráčů domácího týmu, sudí přerušuje hru.
20'
Hostující Isak si počínal dle sudího nedovoleně, což se švédskému útočníkovi vůbec, ale vůbec nelíbí a dává to hlasitě najevo.
19'
Domácí fotbalisté nyní drží míč na své vlastní polovině a snaží se dostat skrz obranný val hostujícího celku, zatím bez jakéhokoliv úspěchu.
18'
Do slibné pozice se dostal hostující kapitán Oyarzabal, chyběly mu pouhé centimetry, aby dokázal zpracovat míč dle svých představ.
17'
Žlutou kartu dostává Álvaro Negredo (Cádiz CF).
15'
Zajímavá myšlenka od zkušeného Davida Silvy, ovšem nakonec mu byl míč odebrán pohotovým obráncem.
13'
Faul na Davida Silvu byl příliš okatý na to, aby si jej zkušený sudí Ruiz nevšiml.
12'
Po delší době se k míči dostali také fotbalisté domácího celku, ovšem po krátké době o něj opět přišli.
11'
Dlouhé vhazování, na způsob Islanďanů, neposkytlo hostujícímu celku žádnou větší příležitost ke skórování.
10'
Tak tento rohový kop rozhodně nepatřil do kategorie "skvěle kopnutých", bránicí hráči si s ním hravě poradili.
9'
Zblokovaná rána Davida Silvy končí v zámezí, uvidíme tedy první rohový kop v dnešním utkání.
8'
Nebezpečnou situaci se povedlo odklidit domácím stoperům, míč je ovšem i nadále v moci hostujícího celku.
7'
Guevara si počínal poněkud nedovoleně, sudí signalizuje volný kop ve prospěch hostujícího celku.
6'
Na hřišti se opravdu toho moc zatím neděje, vidíme klasický španělský fotbal, mnoho přihrávek na vlastní polovině a vyčkávání na chyby soupeře.
5'
Fotbalisté Cádizu se dostali do velmi rychlého protiútoku, který nakonec zastavil jeden z obránců soupeře.
4'
Baskové se velmi těžko dostávají do přehuštěného prostoru před brankou Ledesmy.
3'
Hostující fotbalisté drží míč na svých kopačkách a pomocí rychlých přihrávek se snaží o rozpohybování obrany soupeře.
1'
Fotbalisté týmu Realu Sociedad se ujali zahajovacího výkopu.
1'

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Mauro López, Cala, Espino – Jönsson, Fali – Salvi (C), Álex Fernández, Lozano – Negredo.
Náhradníci: Gil – Alarcón, Andone, Arzamendia, Bastida, Calderón, Harojan, Chust, Chapela, Jiménez, Osmajić.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Muñoz, A. Elustondo, Le Normand, Gorosabel – Guevara – Portu, Merino, D. Silva, Oyarzabal (C) – Isak.
Náhradníci: Ryan – Januzaj, Lobete, Navarro, J. Pacheco, Sörloth, Turrientes, Zaldúa, Zubeldia, Zubimendi.

Rozhodčí: Ruiz A..
Vzájemná utkání v loňské sezóně:

Cádiz CF : Real Sociedad San Sebastian 0:1
Real Sociedad San Sebastian : Cádiz CF 4:1
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIAN
7. místo, 3 zápasy, 6 bodů, skóre 4:4

Po úvodním neúspěchu s Barcelonou (2:4), se Baskové zvedli a v nasledujících dvou zápasech si došli pro nejtěsnější výhry (1:0). I přes to mají hosté rozhodně pohárové ambice a vstupují do dnešního utkání jakožto jasný favorit. I v loňském roce se to hostujícímu celku povedlo, 16. září je čeká úvodní utkání Evropské ligy na hrišti nizozemského PSV, i proto uvidíme, jakou sestavu a taktiku Imanol Alguacil zvolí.
CÁDIZ FC
12. místo, 3 zápasy, 2 body, skóre 4:5

Krásné přístavní město, to je domácí Cádiz, který stále na svou první výhru, v nové sezóně, čeká. Po dvou shodných remízách 1:1 prohrál s Osasunou (2:3), kdy se soupeři povedlo vstřelit dvě branky v nastaveném čase. Velmi krutý výsledek pro domácí, byť rozhodně nebyli lepším týmem na hřišti. I v letošní sezóně by se domácí chtěli opřít o svého zkušeného hroťáka, Alvara Negreda, který prošel velkokluby jako například Manchester City, či Sevilla, kde ve své éře střílel i dvacet branek za sezónu, což je rozhodně úctyhodné číslo. Jako loňskou sezónu, i letos by se domácí rádi vyhnuli sestupových bojů.
¡Buenos días! Vítám všechny příznivce španělského fotbalu u sledování on-line přenosu zápasu 4. kola La Ligy mezi týmy Cádiz FC a Real Sociedad San Sebastian. Zápasem Vás bude provázet Vojtěch Adamek
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.