La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Espanyol - 17. prosince 2021   21:00

Celta Vigo
3' S. Mina (Aspas) • 47' Aspas (Denis Suárez) • 82' Denis Suárez (Mallo)
3:1
(1:0)
Espanyol
90+2' Loren  (Sergi Gómez)
Celta Vigo
Dituro – Mallo (C), Aidoo, N. Araujo, Galán – Tapia – Méndez (87. Veiga), Beltrán (46. Denis Suárez), Cervi – Aspas (85. Nolito), S. Mina (89. Sotelo).
Pizarro – Garrido, Masso
Abanca-Balaídos, Vigo
Espanyol
Diego López – Miguelón (58. Loren), Sergi Gómez, Cabrera, Pedrosa (87. Vilà) – Aleix Vidal (C) (74. Sanchez), Y. Herrera (58. Melamed), Melendo (58. Morlanes), Darder – de Tomás, Puado.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:5.
Je dobojováno a domácí tým se může radovat z výhry a zisku tří bodů. Celta Vigo měla skvělý vstup i do druhého poločasu, už ve 47. minutě se totiž trefil Iago Aspas a notně pokazil hostující plány na případné srovnání skóre. Espanyolu nešla upřít snaha, směrem kupředu byl aktivní zejména Pedrosa, ale ani jemu, ani jeho spoluhráčům se v koncovce nedařilo. Naopak domácí dali v 82. minutě pojišťující branku, když skóroval Denis Suárez, takže jediné, co pokazilo Celtě radost, byl gól z půlky, kterým brankáře Ditura v úplném závěru překonal Loren. Zápas skončil výsledkem 3:1, Celta Vigo je po něm na 12. místě s 20 body, Espanyolu patří deváté místo s 23 body.
90+5'
90+4'
Ofsajd hostujícího celku, rozehrávat se bude z pokutového území, Dituro nebude spěchat.
90+3'
Tapia byl chvíli ošetřován mimo hrací plochu, ale vypadá to, že zápas dokončí.
90+2'
Espanyol právě vstřelil branku!
Tak se hosté dočkali alespoň jednoho gólu. Míč se dostal na půlku, do běhu jej dostal LOREN, všiml si, že gólman Dituro je daleko před brankovou čárou a dokonale jej překonal dalekonosnou střelou. Výstavní gól ,který znamená snížení na 3:1.
90+1'
... tak i hostující Dídac Vilà.
90+1'
U pomezní čáry řešil sudí pošťuchování dvou hráčů a žlutou kartu dostal jak domácí Hugo Mallo...
90'
Bude se nastavovat pět minut.
89'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Hugo Sotelo.
89'
V úplném závěru tu máme první žlutou kartu, za skluz na unikajícího hráče ji dostal domácí Santiago Mina.
88'
Cervi dostal na pravé straně vápna prostor pro centr, od Lópezovy branky jej odvracel rybičkou Cabrera.
87'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Gabriel Veiga.
87'
Dlouhý a nepřesný pas hostů, míč skončil zcela mimo dění.
87'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Adria Giner Pedrosa, přichází Dídac Vilà.
86'
Espanyol chce dát alespoň čestný úspěch, v koncovce však není hostům přáno.
85'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Nolito.
84'
Domácí budou konečně střídat, dolů půjde jedne z hrdinů tohoto utkání, Iago Aspas.
83'
Roh hostů, Raúl de Tomás ale na Ditura ve vápně nevyzrál.
82'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
A teď je už rozhodnuto. Domácí podnikli rychlou akci, na hranici ofsajdu přihrál Mallo do vápna na DENISE SUÁREZE, ten si jedním dotekem zpracoval a tím druhým překonal ranou po zemi brankáře Lópeze – 3:0.
81'
Domácí pak sami vyráží do protiútoků, nemusí nikam pospíchat, stačí jim držet míč.
80'
Hosté začínají v závěru stupňovat napadání rozehrávky Celty, ta zatím zvládá odolávat.
79'
Tapia se vrací do hry, zatím tak platí, že domácí střídali pouze jednou a to na začátku druhé půle.
78'
Je tu krátké přerušení, neboť na trávníku leží domácí Renato Tapia a je potřeba jeho ošetřování.
77'
Morlanes se snažil prostrčit přihrávku na hranici pokutového území, obrana Celty ale pas srazila.
75'
Mezi obránce Espanyolu si naběhl Iago Aspas a v plné rychlosti střílel z úhlu. López jeho ránu levačkou vyrazil.
74'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Aleix Vidal, přichází Ruben Sanchez.
74'
Kombinace domáćich ještě chvíli pokračovala, až skončila těsným ofsajdem na pravé straně.
72'
Cervi se k centru neodhodlal, raději rozehrál do šířky.
71'
Další sražený centr, další rohový kop pro Espanyol.
70'
Samotná standardní situace nebyla povedená, přesto hosté zůstávají u míče a pokračují v kombinaci.
69'
Hostující Pedrosa přešel na levém křídle přes dva protihráče, pak ale byl při centru zablokován. Je z toho pro Espanyol pouze rohový kop.
67'
Tlak domácích narůstá, Aspas se dostal za obranu, ale byl moc rychlý a objevil se v ofsajdu.
67'
Aspas po rychlém sprintu pravou stranou hledal centrem Minu, ten byl při hlavičce dobře pokrytý a nezakončil.
65'
Celta Vigo je stále aktivnější a domácí nebyli daleko od třetího gólu. Kousíček za hranicí vápna vystřelil Méndez a jeho rána po zemi skončila jen decimetry vedle levé Lópezovy tyče!
64'
Mina v dalším útočném výpadu. Ten skončil mimo hrací plochu a vypadalo to na roh, nakonec byl z toho pouze odkop od branky.
63'
Narážečka domácích u pokutového území, Mina hledal Méndeze, jeho zakončení z první ale postrádalo přesnost.
61'
Hostům to jde ztuha, po Vidalově vhazování se navíc dopustili útočného faulu...
60'
Espanyol drží míč u půlky, nyní se trpělivou kombinací snaží dostat na dostřel.
58'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Óscar Melendo, přichází Manu Morlanes.
58'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Nico Melamed.
58'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Miguelón, přichází Loren.
57'
Opět to byl Pedrosa, kdo byl u míče, nyní se hezky uvolnil na levém křídle, prudký centr mu už ale obrana Celty zvládla zablokovat.
56'
Z dálky vystřelil hostující Pedrosa a nevypadalo to zle. Skákající střela mířila k tyči, kde byl ale připravený Dituro a ten si připsal pohotový zákrok.
54'
Hosté budou střídat a vypadá to hned na tři změny.
53'
Hostující Puado se skluzem snažil jít po míči, brankář Dituro byl ale u něj o chviličku dříve.
51'
Santiago Mina byl v pokutovém území atakován, sudí byl ale blízko a viděl, že tohle na penaltu nebylo.
50'
Centr z levé strany skončil u Suáreze, ten byl ale u hlavičky ubráněn a Lópeze neohrozil.
49'
Jestli měli hosté po první půli těžkou pozici, teď je ještě horší.
47'
Domácím se daří vstup i do druhého poločasu. Podnikli akci na pravé straně, Suárez posunul na IAGA ASPASE, ten se posunul trochu na střed a poté vyslal parádně zatočenou střelu, která se od vzdálenější tyče odrazila do sítě – 2:0.
46'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Denis Suárez.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
Je za námi první poločas utkání, který přinesl hlavně aktivní úvod a už ve třetí minutě skóroval domácí Santiago Mina. Poté už ale akce začaly být více nepovedené, přibylo nepřesností a chyb a vše se k lepšímu vrátilo až zase v závěru. Domácí Méndez tlačil svou technickou střelu k zadní tyči a hostující Puado zase zakončoval rychlý brejk do pozorně chytajícího Ditura. Do kabin se tak nakonec odešlo za stavu 1:0.
45'
44'
Z protiútoku hrozil po brejku a přečíslení Puado, tlačil míč k zadní tyči, Dituro také skvěle zakročil a míč vyškrábl!
43'
Dlouhý nákop domácího gólmana k půlce, tam se už k míči dostával Mina a dokonce zakončil. López jeho ránu pokryl.
41'
Diego López teď nahlas vyčinil své obraně, že dopustila Méndezovu střelu z pravé strany. Míč jen těsně prolétl vedle branky!
40'
Něco podobného i na druhé straně, Sergi Gómez musel na svých zádech udržet Santiaga Minu. A zvládl to na výbornou.
39'
Velká malá domů na Ditura, ten měl zase klid na přípravu rozehrávky. Zvolil pas nakrátko.
38'
Dlouhý nákop k vápnu Espanyolu, Diego López musel až na hranici, kde hlavou poslal míč na autové vhazování.
37'
Tam si naráželi Mallo a Méndez, Cabrera na poslední chvíli ale akci Celty zvládl zastavit.
36'
Vhazování domácích v hloubi vlastní půle, přes Minu se ale bleskově dostali k vápnu soupeře.
34'
Zase trochu hlušší pasáž zápasu, výsledkem je pouze plno nepřesností ve středu hrací plochy.
32'
Po delší době se dopředu prodrali i hosté, skončilo to ale pouze vhazováním. U míče je Pedrosa.
30'
Na centr z pravé strany si naskakoval Hugo Mallo, chyběl mu jen kousek, aby na míč dosáhl.
29'
Santiago Mina poslal na Cerviho až moc prudký pas a míč skončil mimo hrací plochu, Espanyol bude na vlastní polovině vhazovat.
28'
Ve středovém kruhu fauloval ve výskoku domácí Tapia, postiženým byl Herrera.
27'
Přes vlastní šestnáctku domácí potáhli akci. z pravé strany se míč dostal k Aidoovi. Ale dopředu to jde ztuha.
25'
Tak tohle se nepovedlo, hned u první tyče předvedl Espanyol pohotový obranný zákrok.
24'
Santiago Mina vybojoval na Darderovi rohový kop, hosté sice vehementně protestovali, nebylo jim to však nic platné.
22'
Stále stejný obrázek hry. Celta Vigo buduje akce, Espanyol s vypětím sil brání ěstnáctku.
20'
Celta Vigo je aktivnější směrem kupředu, drtivá většina akcí ale končí nepovedenými centry.
19'
Hugo Mallo si naběhl po pravé straně na přihrávku, sám pak ale nedokázal odcentrovat. Espanyol už jde do protiútoku.
17'
Středem to pokoušel Puado, u vápna zrychlil, přesto ani tohle nestačilo na ohrožení Diturovy branky.
16'
Adria Giner Pedrosa na levé straně, tentokrát se ale k centru nedostal. Domácí poslali míč k půlce.
15'
Volný míč doputoval k Diturovi, ten měl okolo sebe mnoho prostoru a mohl v klidu rozehrát na svou obrannou řadu.
13'
Po akčnějších minutách tu máme lehké uklidnění tempa, domácí kombinují po zemi a pomalu se blíží k vápnu.
11'
Hosté v akci levou stranou, Pedrosův centr ale skončil přesně v rukavicích gólmana Ditura.
10'
Levou stranou to vypadalo nadějněji, za obranu si nabíhal Galán, vystartoval však o něco dříve a byl z toho ofsajd.
9'
Pokus o průnik domácích středem, tentokrát to nedošlo ani k pokutovému území.
8'
První nedovolený zákrok, který by se za určitých okolností dal ocenit žlutou kartu, Melenda fauloval domácí Tapia.
7'
Je to ale do plných, Celta Vigo dobře brání prostor před vlastním pokutovým územím.
6'
Kombinace u středové čáry, tentokrát se o přechod dopředu snaží hostující Espanyol.
5'
Celta Vigo opět u míče, Santiago Mina se pokoušel probít k pokutovému území po pravé straně. Tentokrát bez úspěchu.
4'
Espanyol tak má hned ze startu o čem přemýšlet a rozhodně bude muset vyrazit do útoku.
3'
Rohový kop se sice domácím moc nevyvedl, hra se posunula k půlce, nicméně Celta Vigo předvedla kombnaci směrem k vápnu, Aspas prostrčil na SANTIAGA MINU a tenn v pádu překonal vyběhnutého Lópeze – 1:0.
2'
Hned v úvodu je tu první rohový kop pro domácí, vše se stěhuje před Lópeze.
1'

Real Club Celta de Vigo: Dituro – Mallo (C), Aidoo, N. Araujo, Galán – Tapia – Méndez, Beltrán, Cervi – Aspas, S. Mina.
Náhradníci: R. Blanco – Veiga, Murillo, Nolito, Domínguez, Sotelo, M. Baeza, Fontán, Denis Suárez, Álvarez.
Trenér: Eduardo Coudet

Espanyol Barcelona: Diego López – Miguelón, Sergi Gómez, Cabrera, Pedrosa – Aleix Vidal (C), Y. Herrera, Melendo, Darder – de Tomás, Puado.
Náhradníci: J. García – Vilà, Sanchez, F. Calero, Bare, Melamed, Morlanes, Loren, Embarba, Mérida, Á. García, Wu.
Trenér: Vicente Moreno

Rozhodčí: Pizarro – Garrido, Masso.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Abanca-Balaídos začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Valentín Pizarro, kterému budou na pomezí asistovat José Garrido a Iván Masso.
Espanyol Barcelona

Hosté jsou na tom o něco lépe, na devátém místě mají 23 bodů a i forma je o lepší. V domácím poháru Espanyol vyhrál na trávníku Cristo Atlético 2:1 a dařilo se i v lize. Tým dal zapomenout na prohru 0:1 na Vallecanu a doma porazil Levante po přestřelce 4:3. když se trefili Darder, Raúl de Tomás a dvakrát Puado.

Real Club Celta de Vigo

Domácí tým je v tuto chvíli na 14. místě tabulky se ziskem 17 bodů a chtě nechtě se už musí dívat i pod sebe. Na sestupové příčky má pouze čtyřbodový náskok a forma není kdovíjaká. Tým teď sice postoupil po prodloužení přes FC Andorru, ale v lize už dva zápasy nevyhrál. Po domácí porážce 1:2 přišla remíza 0:0 na půdě Mallorky. Dnes se pokusí potěšit své fandy výhrou, jednoduché to však nebude.

Celta Vigo – Barcelona 3:3
Celta Vigo – Villarreal 1:1
Alavés – Celta Vigo 1:2
Celta Vigo – Valencia 1:2
Mallorca – Celta Vigo 0:0
Dobrý večer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Real Club Celta de Vigo a Espanyol Barcelona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.