La Liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Levante - 6. listopadu 2021   18:30

D. Alavés
78' Joselu  • 90+2' Joselu (Martín)
2:1
(0:1)
Levante
14' De Frutos  (Malsa)
D. Alavés
F. Pacheco – Martín, Laguardia, Lejeune, R. Duarte – Moya (61. García), Loum, Pons (69. Guidetti) – Pellistri (61. Méndez), Joselu, Rioja (90. Martín).
Levante
Cárdenas – Son (65. Miramón), Ó. Duarte, Vezo, Franquesa – E. Bardhi, Malsa (86. Pepelu), Campaña – De Frutos (79. Cantero), Soldado (65. Goméz), Morales (79. Rober).

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 21:17.
Je konec! Deportivo Alavés nakonec zvládlo záchranářský souboj a poráží Levante 2:1. Hosté udeřili z prakticky jediné šance prvního poločasu, kdy chybu domácích v komunikaci potrestal hlavou Jorge de Frutos. Domácí byli po změně stran mnohem aktivnější, ale v 78. minutě dostalo Deportivo možnost kopat penaltu, kterou proměnil Joselu. Stejný hráč navíc v nastavení hlavou zařídil domácím vítězství.
90+6'
90+5'
Duel se ještě hodně protahuje! Levante už vrhá všechny své síly do útoku.
90+2'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Neskutečný výbuch radosti na stadionu! Domácí Deportivo totiž v nastavení otáčí výsledek dnešního souboje! JOSELU si tentokrát našel centr na značku pokutového kopu a hlavou rozvlnil síť!
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Iván Martín.
90'
Domácí celek se v závěru tlačí na polovinu soupeře, jenže kombinace Deportiva je zatím hodně kostrbatá. Levante se brání skvěle.
89'
Levante se dostalo do pokutového území, jenže dělovka z hranice velkého vápna skončila v rukavicích připraveného Pacheca.
88'
Pacheco se znovu zapojil do rozehrávky domácího mužstva, nicméně jeho nákop zastavil napadající Pepelu. Hosté se však daleko nedostali.
87'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop přiletěl na levou stranu, kde nebyl nikdo v modrém.
86'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mickaël Malsa, přichází Pepelu.
84'
Mickaël Malsa zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za pravé koleno. Podle všeho ale bude schopen duel dohrát až do konce.
83'
Dani Goméz se po rychlém protiútoku dostal do pokutového území, kde zakončil pravačkou, ale skvělý Pacheco jeho ránu vyrazil mimo tři tyče!
82'
Rubén Duarte odcentroval z levé strany na malé vápno, ale defenziva Levante byla i v tomto případě dostatečně pozorná a míč odehrála do bezpečí.
81'
Na opačné straně poslal Malsa přihrávku do šestnáctky, kam se hnal jeden z hráčů ve žlutém dresu. Dobíhající Cantero na míč těsně nedosáhl.
80'
Joselu se znovu tlačil do pokutového území, ale defenziva Levante si s jeho náběhem dokázala bez větších problémů poradit.
79'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Álex Cantero.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Rober.
78'
Je vyrovnáno K exekuci pokutového kopu se postavil JOSELU a se štěstím střelou o tyč dopravil míč do sítě!
76'
Pokutový kop pro domácí celek! Duarte schytal ve vápně kop do obličeje a sudí neváhal!
76'
Deportivo už znovu hraje na polovině Levante, jenže hosté stojí v pevném bloku a nedávají domácímu celku moc prostoru ke kombinaci.
75'
Obrana domácího Deportiva si s centrem od rohového praporku bez větších problémů poradila. Hosté ale dravostí získali míč zpět pro sebe.
74'
Levante uklidňuje hru na polovině domácího Deportiva a hosté vybojovali i rohový kop. Celek z Valencie tak alespoň nasbírá cenné sekundy.
73'
Pro Levante se rýsovala zajímavá možnost, ale domácí brankář Fernando Pacheco si zahrál na Neuera a uhasil nebezpečí snad patnáct metrů za hranicí velkého vápna.
72'
Domácí se nyní tlačí do pokutového území. Příchod švédského střelce Guidettiho rozhodně oživil hru Deportiva, ale Levante nadále skvěle brání.
71'
John Guidetti nasimuloval pád ve vápně a dostává žlutou kartu.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a hosté zatím drží těsné vedení. Ani jeden z týmů se navíc po změně stran nedostává do šancí.
69'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Pere Pons, přichází John Guidetti.
68'
Luis Rioja dostal kousek prostoru na levé straně, po které se hnal do blízkosti velkého vápna, jenže obránce ve žlutém jej dokázal odstavit.
67'
Hostující Bardhi se s míčem tlačil na polovinu Deportiva Alavés, kde jej jeden ze soupeřů zastavil nedovoleným zákrokem.
66'
Domácí brankář Pacheco si dal pozor na přihrávku za obranu Deportiva, vyrazil ven z branky a bez problémů schoval míč do rukavic.
65'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Dani Goméz.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Son, přichází Jorge Miramón.
64'
Rubén Duarte odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže k jeho pobídce se nikdo v modrém dresu Deportiva nedostal.
63'
Hra je přerušena! Jeden z hostů zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.
62'
Deportivo už se znovu usadilo na polovině Levante a postupnou kombinací si hledá prostor pro zakončení. Defenziva celku z Valencie je zatím pevná.
61'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Antonio Moya, přichází Manu García.
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Facundo Pellistri, přichází Edgar Méndez.
60'
Je za námi hodina hry a hostující Levante v záchranářském souboji nadále drží jednobrankové vedení. Deportivo stále čeká na svou první šanci.
59'
Domácí brankář si dal pozor na centr z levé strany a schoval míč do rukavic. Gólman Deportiva spěchal s rozehrávkou a našel spoluhráče.
58'
Rubén Duarte si na vlastní polovině skvěle pokryl míč a napadající soupeř jej faulem poslal k zemi.
57'
Žlutou kartu dostává Enric Franquesa (Levante UD).
56'
Joselu upadl po souboji v pokutovém území a dožadoval se pokutového kopu pro Deportivo Alavés. Sudí ale dává jasným gestem najevo, že penalta to nebude.
55'
Domácí fanoušci ženou své oblíbence do útoku, jenže kombinace Deportiva se odehrává daleko od velkého vápna.
53'
Bardhi si pohybem řekl o přihrávku na pravou stranu hřiště, jenže prudkou pobídku nemohl udržet na hřiště ani přes enormní snahu.
52'
Rioja se při průniku do pokutového území dopustil nedovoleného zákroku a zhatil snažení domácího Deportiva o vstřelení vyrovnávací branky.
51'
Joselu se hnal za přihrávkou do pokutového území, jenže se nedokázal otočit kolem obránce a přesně vypálit.
50'
Martín se na pravé straně kličkou zbavil obránce a rozehrál na střed hrací plochy. Deportivo pokračuje v trpělivé kombinaci na polovině soupeře.
49'
Domácí celek se od úvodních minut druhého poločasu tlačí do útoku, ale Levante nadále pokračuje v urputné defenzivě.
48'
Luis Rioja spěchal za pobídkou na levé křídlo, jenže byl lapen v ofsajdové pasti. Defenziva Levante dokázala vystoupit v pravou chvíli.
47'
Joselu na hranici velkého vápna číhal na přihrávku z levé strany, ale obrana Levante míč dokázala odehrát do bezpečí.
46'
Hostující Levante obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale o míč přišli ještě před vápnem.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější hostující Levante! Hosté udeřili z prakticky jediné šance prvního poločasu, kdy chybu domácích v komunikaci potrestal hlavou Jorge de Frutos. Od domácích to směrem vpřed bylo hodně slabé.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
V závěru prvního poločasu zahrávalo Levante další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale obrana si dokázala poradit.
44'
Rubén Duarte se v blízkosti vlastní šestnáctky pustil do souboje se Soldadem a hlavou dokázal míč odehrát mimo nebezpečný prostor.
43'
Joselu číhal na přihrávku na hranici velkého vápna, jenže obránce Duarte jej stačil předskočit a odkopl míč mimo nebezpečný prostor.
42'
Domácí brankář vyrazil ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Deportivo v závěru první půle stupňuje svůj tlak.
41'
Deportivo zahrávalo další přímý kop, po kterém se do zakončení hlavou dostal aktivní Laguardia, jehož pokus skončil vedle zadní tyčky.
40'
Roberto Soldado sice dostal přihrávku za obranu Deportiva, jenže si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.
39'
Aktivní Malsa si v blízkosti velkého vápně krásně přehodil míč na pravačku a zakončil. Jeho tvrdá rána ale mířila přímo do rukavic Pacheca.
38'
De Frutos se z pravé strany tlačil do pokutového území, kde zkoušel najít Roberta Soldada, ale druhého jmenovaného hlídkoval Laguardia.
37'
Joselu si ve vápně hledal prostor po přímém kopu, ale ve výskoku si podle rozhodčího vypomohl nedovoleným zákrokem.
36'
Pere Pons byl faulován na polovině Levante a Óscar Duarte může být rád, že ze souboje odchází bez žluté odměny. Domácí mají k dobru další standardku.
35'
Pons přenesl hru vysokým nákopem na levou stranu, kam sprintoval Rioja, jenže druhý jmenovaný neměl šanci dohnat míč na trávníku.
34'
Deportivo se usadilo kolem velkého vápna, ale kombinace domácího celku zatím nevede k zakončení. Hostující celek brání v kompaktním bloku.
33'
Joselu se hnal do pokutového území, ale na jeho hranici se srazil se soupeřem. Oba hráči si ze souboje odnesou bolestivý šrám.
32'
Enric Franquesa podpořil ofenzivu Levante náběhem na levé straně, ale spoluhráč mu patičkou vrátil míč až do zámezí. Vhazuje Deportivo Alavés.
31'
Levante zahrávalo přímý kop v blízkosti šestnáctky domácího celku. Jeho exekuce se chopil Bardhi, ale technickou střelou přestřelil svatyni Deportiva.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme poněkud překvapivý vývoj utkání. Domácí sice tlačí, ale nedostávají se do zakončení.
29'
Son dostal přihrávku na pravou stranu a potáhl míč na polovinu Deportiva. Jeho následný centr skončil na bloku pozorného obránce.
28'
Mamadou Loum v souboji nechtěně přišlápl nohu jednomu ze soupeřů a může být rád, že za svůj ostrý šlapák neviděl žlutou kartu.
27'
Levante se po delší době vydalo do blízkosti pokutového území domácích, jenže Bardhi na pravé straně prováhal ideální moment k odcentrování.
26'
Pellistri si pohybem řekl o přihrávku na pravou stranu, ale Enric Franquesa uspěl v hlavičkovém souboji a nepustil domácího hráče do šance.
25'
Deportivo následně zahrávalo rohový kop. Centr přiletěl na zadní tyč, nicméně nikdo v modrobílém dresu Deportiva se nedostal k zakončení.
24'
Domácí zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se kroutil přímo do branky, ale pozorný brankář míč na poslední chvíli vyboxoval.
23'
Laguardia se z pozice stopera vysunul až na hranici velkého vápna, ale v klíčovou chvíli si míč předkopl daleko před sebe a už míč nedohnal na hřišti.
22'
Deportivo se v posledních minutách usadilo na polovině soupeře a kombinuje kolem velkého vápna. Nikdo ve žlutém rozehrávku soupeře moc neatakuje.
20'
Hra je přerušena! Jeden z obránců Levante zůstává po souboji ležet v pokutovém území a stěžuje si na bolest v oblasti kolem krku.
19'
Domácí fanoušci hlasitě skandují a ženou hráče domácího mužstva za vyrovnáním. Levante však brání v pevném bloku.
18'
Domácí zahrávali přímý kop. Jeho exekuce se chopil středopolař Pons, který odcentroval na malé vápno, ale Ndiaye na míč těsně nedosáhl.
17'
Martín dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval na hranici velkého vápna, jenže tam neměl spoluhráče v modrém dresu.
16'
Celou akci ještě zkoumal VAR. Podle všeho se řešilo, zda se autor branky nepohyboval za hranicí ofsajdu, ale nakonec bylo vše v pořádku.
14'
Levante právě vstřelilo branku!
Levante se ze své první šance dostává do vedení! JORGE DE FRUTOS si naběhl na nákop za obranu Deportiva a chytrou hlavičkou přeloboval vyběhnutého brankáře!
14'
Malsa na vlastní polovině krásným slalomem vykoupal hned tři soupeře a dral se vpřed. Jeden ze soupeřů jej ale faulem zastavil.
13'
Levante zahrávalo další přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se tentokrát zatočil na malé vápno, kde hlavou zasáhl obránce Laguardia.
12'
Žlutou kartu dostává Antonio Moya (Deportivo Alavés).
11'
Joselu se znovu dral do velkého vápna, ale v souboji na jeho hranici trefil šlapákem do kolena jednoho z obránců ve žlutém dresu.
10'
Joselu se po pravém křídle dostal až do pokutového území, kde ještě předložil přihrávku na malé vápno, ale tam na poslední chvíli zasáhl Bardhi.
9'
Hosté zahrávali přímý kop na polovině Deportiva. Centr z levé strany se snesl na hranici velkého vápna, ale tam hlídkovala domácí defenziva.
8'
Campaňa dostal přihrávku na levou stranu, bez problémů se s míčem otočil, ale vnějším nártem už nedokázal přihrát za obranu Deportiva.
7'
Domácí celek zahrával na polovině soupeře přímý kop. Nadýchaný centr přiletěl ke vzdálenější tyči, ale ani Laguardia ani Joselu na pobídku nedosáhli.
6'
Joselu se dral středem na polovinu Levante, ale hostující obránce Duarte jej nedovoleným způsovem stáhl k zemi. Rozehrávat budou domácí.
5'
Pons diriguje rozehrávku Deportiva na polovině hřiště. Jeho pobídka směřovala na pravou stranu, kde se k míči nedostal nikdo v modrém.
4'
Také Levante se dostalo do pokutového území. V něm si dělal prostor k zakončneí Soldado, jenže obrana Deportiva Alavés zasáhla včas.
3'
První zakončení na straně domácího celku! Z velké dálky zkusil své štěstí Pere Pons, jenže jeho pokus levačkou skončil vysoko nad břevnem.
2'
Vezo si dal pozor na průnikovou přihrávku za obranu Levante a nechal míč propadnout za brankovou čáru. Celek z Valencie může poprvé zaútočit.
1'
Domácí Deportivo obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Alavés se ihned vydalo do útoku, ale nákop si obrana Levante pohlídala.
1'

Deportivo Alavés: F. Pacheco – Martín, Laguardia, Lejeune, R. Duarte – Moya, Loum, Pons – Pellistri, Joselu, Rioja.
Náhradníci: Sivera – De la Fuente, García, Saúl García, Guidetti, López, Martín, Méndez, Miazga, Pina, Sylla, Tachi.

Levante UD: Cárdenas – Son, Ó. Duarte, Vezo, Franquesa – E. Bardhi, Malsa, Campaña – De Frutos, Soldado, Morales.
Náhradníci: Aitor Fernández – Blesa, Cantero, Coke, Goméz, Martí, Pepelu, Miramón, Radoja, N. Vukčević, Rober..
Deportivo Alavés

Domácí Deportivo Alavés je na tom o něco lépe, ale také zatím nemůže být s průběhem této sezóny spokojené. Po jedenácti kolech má na kontě deset bodů a patří mu osmnáctá pozice. Oproti Elche a Vigu má ale odehráno o jedno utkání méně. Alavés naopak trápí slabý útok. Domácí celek soupeřům vstřelil jen šest branek. V posledních duelech ale Deportivo přehrálo Cádiz, Elche a remizovalo na Camp Nou.
Levante UD

Hostující Levante neprožívá povedený ročník. Celek z Valencie zatím odehrál dvanáct zápasů a získal v nich jen šest bodů. Přitom v úvodu ročníku dokázal potrápit třeba silný Real Madrid. Levante ale inkasovalo dvacet tři branek, což je suverénně nejhorší defenziva v celé soutěži. Na vítězství navíc čeká od začátku srpna, kdy zvítězilo v přátelském duelu. V lize dosud nevyhrálo. Naposledy prohrálo doma 0:3 s Granadou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Deportivem Alavés a Levante UD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.