La Liga - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Real Betis - 2. května 2022   21:00

0:0
(0:0)
Getafe
Soria – Dakonam, Yokuşlu, Mitrović – Suárez III, Ó. Rodríguez (73. S. Ramírez), Arambarri, Maksimović (88. Florentino), Olivera – Ünal, Mayoral (73. Aleñá).
Yáñez, Conde – G. Álvarez, Jankto, J. Iglesias, Villar, Vitolo.
Cordero – Villate, Cerezo
Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
9 916 diváků
Real Betis
C. Bravo – Sabaly, Pezzella, V. Ruiz, Moreno III – G. Rodríguez, Canales – Ruibal, Fékir (82. Joaquín), Tello (59. Juanmi) – B. Iglesias (75. José).
Robles, R. Silva – E. González, Guardado, Lainez, Bellerín, Rodri, Ju. Miranda.

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 12:9. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:13.
Dnešní utkání končí zaslouženou remízou, kdy oba týmy nedokázaly vstřelit branku. Nicméně zatímco v první půli byli lepší hosté, ve druhé půli se dokázali vzchopit i domácí, nicméně ti si vypracovali víceméně jedinou šanci, kterou dokázal zneškodnit gólman Realu Betis.
90+4'
90+2'
Hraje se dál a obešlo se to bez karet, mezitím vidíme Claudia Brava (Real Betis), který posílá míč nekompromisně daleko od své branky.
90+1'
Sandro Ramírez (Getafe) fauluje, hráči se na hřišti do sebe trochu pustili.
88'
Střídání v týmu Getafe CF:
ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Florentino.
87'
Statistika střel na branku – 1 : 3.
86'
Getafe se drží míčem na útočné polovině, ale hosté se dobře brání.
83'
Damián Suárez (Getafe) neuspěl v souboji s bránícím hráčem soupeře, na pravém křídle, míč pro gólmana Brava.
82'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Joaquín.
80'
A následuje další přerušení hry kvůli faulu...
79'
David Soria (Getafe) si musel pospíšit s odkopem od své branky, což se mu povedlo.
78'
Statistika držení míče – 35% : 65%.
77'
Getafe znovu na útočné polovině, následuje centr z pravé strany do vápna Realu Betis, nikdo v modrém míč ale nezachytil.
76'
Damián Suárez (Getafe) poslal autové vhazování do vápna soupeře, tam ale v pohodě odkopává míč obránce.
75'
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Willian José.
73'
ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Sandro Ramírez.
ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Carles Aleñá.
73'
Carles Aleñá a Sandro Ramírez již vyčkávají u postranní čáry na svůj vstup do zápasu.
72'
A bezbrankový stav i nadále zůstává, i po individuální akci Nabila Fékira.
71'
Probíhá poslední dvacetiminutovka zápasu, který je stále bezbrankový, na první gól stále čekáme.
69'
Do hry ještě vstoupil na chvíli VAR, zda nedošlo k nějakému faulu ve vápně Realu Betis, ale penalta se nepíská.
68'
Domácí rozehráli roh z pravé strany, ale jeden z domácích borců se provinil proti pravidlům a je odpíská útočný faul.
67'
Rohový kop pro Getafe, domácí budou moci rozehrát z pravé strany.
66'
Real Betis s míčem na útočné polovině, hosté to zkusili středem, kudy ale cesta nevede v tuto chvíli.
65'
Damián Suárez (Getafe) vhazuje z pravé strany, u půlící čáry, domácí budou moci zaútočit.
64'
Emoce trochu planou na obou lavičkách.
62'
Alex Moreno (Real Betis) zatáhl míč po levé straně na útočnou polovinu, pak se ale zastavil.
60'
Je před námi poslední půl hodina hry, stav je stále bezbrankový, byť nějaké šance na vstřelení gólu byly, přesto se ještě stav nezměnil.
59'
ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Juanmi.
58'
V dosavadním průběhu druhé půle jsou domácí přece jenom o něco aktivnější, Real Betis se ale zatím velice dobře brání.
56'
Akce Getafe ale končí zbrklým útočným faulem Arambarriho.
55'
Rozehrávka od branky Getafe, domácí jsou opět aktivní a snaží se zaútočit.
54'
Mathias Olivera (Getafe) neprostřelil, uvnitř vápna soupeře, bránící val před sebou.
52'
Roh pro Getafe, domácí rozehráli z levé strany, ale nebylo to vůbec povedené.
Dnešní utkání sleduje 9 916 diváků.
51'
Žlutá karta pro tým Real Betis (Aitor Ruibal).
50'
Také na druhé straně měli hosté k dispozici volný kop, vše ale končí odpískaným ofsajdem.
48'
První šance domácích v dosavadním průběhu zápasu, po rozehrávce volného kopu se dostal k hlavičce, uvnitř vápna Realu Betis, Okay Yokuşlu, jehož pokus ale gólman Claudio Bravo reflexivně vyrazil.
47'
Damián Suárez (Getafe) vhazuje z pravé strany, na útočné polovině, opět ale domácí o míč rychle přichází.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas patřil Realu Betis. Hosté hned několikrát ohrozil domácí branku a jen díky skvělým zákrokům gólmana Davida Sorii je to stále 0:0. Naproti tomu Getafe zahrálo první půli hodně rozpačitě, ten výkon byl plný chyb a, v porovnání s Realem Betis, byl hodně málo fotbalový.
45+3'
45+2'
Óscar Rodríguez (Getafe) padá na trávník, po souboji na polovině soupeře, hra ale pokračuje dál.
44'
Rohový kop rozehráli hosté z pravé strany, domácí se ubránili.
43'
David Soria (Getafe) vytáhl další skvělý zákrok, tentokrát ho svou pohotovou střelou zpoza vápna zkusil zaskočit Nabil Fékir a byla to hodně dobrá střela!
42'
Getafe na útočné polovině, Mauro Arambarri posílá míč z pravé strany do vápna Realu Betis, kde znovu nikdo nebyl, míč chytá gólman Claudio Bravo.
41'
Nabil Fékir si neporozuměl s nabíhajícím Ruibalem, kterému chtěl vrátit míč na hranici vápna soupeře, kde ale jeho spoluhráč již nebyl, protože si nabíhal za obran soupeře.
40'
Autové vhazování domácích dolétlo až do vápna Realu Betis, kde ale dobře zahrál jeden z bránících hráčů hostů, který míč odehrál pryč.
38'
Další standardka pro Real Betis, hosté opět rozehrávají nedaleko vápna Getafe, Nabil Fékir to zkusil přímo na branku, kterou ale přestřelil.
37'
V osobních soubojích jsou ale zatím domácí viditelně horší, ztrácejí v nich spoustu míčů.
36'
Mathias Olivera (Getafe) si bere míč a vhazuje z levé strany, na útočné polovině.
35'
Gólman David Soria (Getafe) rozehrává, míč posílá daleko od své branky.
34'
Aitor Ruibal (Real Betis) svedl souboj s bránícím Mitrovićem, to vše ve vápně Getafe, domácí obránce ale byl u míče dříve a ustál souboj.
32'
Po nadějném úvodu zápasu se nyní hodně hra přerušuje kvůli častým faulům.
31'
Žlutá karta pro tým Getafe CF (Stefan Mitrović).
30'
Mathias Olivera poslal míč z levé strany do vápna Realu Betis, jenže tam nebyl vůbec nikdo z jeho spoluhráčů, takže hrát mohou hosté.
29'
Mathias Olivera (Getafe) si bere míč a bude vhazovat z levé strany, na útočné polovině.
28'
Borja Mayoral (Getafe) bojuje o míč s bránícím Rodríguezem, ale fauluje, takže míč pro Real Betis.
27'
Hodně nepovedená rozehrávka Realu Betis, kdy jeden z útočících hráčů fauluje a nic z toho není, z pohledu hostů.
26'
Nabil Fékir (Real Betis) padá na trávník, po souboji s bránícím Arambarrim, volný kop pro hosty.
25'
Až na vlastní polovinu se hosté stahují a vyčkávají.
24'
Claudio Bravo (Real Betis) rozehrává na levou stranu, jeho spoluhráči se posléze dostali s míčem na polovinu soupeře.
23'
Statistika držení míče 35% : 65%.
21'
Úvodní dvacetiminutovka za námi a zatím je viditelná převaha hostů, Getafe je pasivní.
19'
David Soria (Getafe) si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Alexe Morena zpoza vápna.
18'
Další nepřesný centr v podání Realu Betis, míč odhlavičkovává obránce Getafe.
17'
Tak to bylo hodně nepovedené, domácí rozehráli, míč dolétl sice do vápna, ale do míst, kde nebyl vůbec nikdo, s výjimkou gólmana Claudia Brava.
16'
Bránící Youssouf Sabaly (Real Betis) fauluje na své polovině a domácím se tak nabízí výhoda volného kopu, je to ale daleko od branky Brava.
15'
Enes Ünal (Getafe) faulován u půlící čáry, takže domácí zůstávají u míče.
14'
David Soria (Getafe) sbírá do svých rukavic centr soupeře a hned vzápětí rychle rozehrává.
13'
Nabil Fékir (Real Betis) tentokrát rozehrával z pravé strany a na krátko, celá akce hostů pak skončila přízemní střelou Sabalyho, která nebyla nijak nebezpečná.
12'
Nabil Fékir rozehrál druhý roh hostů v tomto zápase a díky aktivitě Ruibala vybojovali hosté hned vzápětí další.
11'
Sergio Canales (Real Betis) se prezentuje zblokovanou střelou zpoza vápna soupeře, hosté tak získávají roh z levé strany.
10'
Dalším nepřesným nákopem za obranu soupeře končí akce hostů, míč má gólman Getafe, který rozehrává.
9'
Nabil Fékir (Real Betis) zkoušel nákopem překonat střed hřiště, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a skončil nakonec mimo hrací plochu.
8'
Bránící Okay Yokuşlu (Getafe) odhlavičkoval míč do autu, hosté vhazují z levé strany, na útočné polovině.
7'
Po pravé straně zkoušel zaútočit Aitor Ruibal (Real Betis), ale nakonec přišel o míč a hrají domácí.
6'
Gólman David Soria (Getafe) má míč ve své moci a rozehrává.
5'
Real Betis zatím v samém úvodu zápasu viditelně aktivnější.
4'
Hosté rozehráli svůj první roh v zápase z levé strany, ale branku soupeře již ohrozit nedokázali.
3'
A je tu první šance zápasu, kdy Cristian Tello (Real Betis) odcentroval z pravé strany, na vzdálenější tyči se dostal k hlavičce Germán Pezzella, jehož pokus s námahou vytěsnil gólman Getafe nad branku!
2'
Mauro Arambarri (Getafe) fauluje na své polovině a nabízí tak soupeři výhodu volného kopu.
1'

Getafe CF: Soria – Dakonam, Yokuşlu, Mitrović – Suárez III, Ó. Rodríguez, Arambarri, Maksimović, Olivera – Ünal, Mayoral.
Náhradníci: Yáñez, Conde – G. Álvarez, Jankto, S. Ramírez, J. Iglesias, Florentino, Villar, Aleñá, Vitolo.
Trenér: Q. Sánchez Flores

Real Betis: C. Bravo – Sabaly, Pezzella, V. Ruiz, Moreno III – G. Rodríguez, Canales – Ruibal, Fékir, Tello – B. Iglesias.
Náhradníci: Robles, R. Silva – José, E. González, Juanmi, Joaquín, Guardado, Lainez, Bellerín, Rodri, Ju. Miranda.
Trenér: M. Pellegrini

Rozhodčí: Cordero – Villate, Cerezo.
REAL BETIS
Jak již zmíněno, Real Betis stále ještě bojuje na špici a aktuálně z pátého místa má stále ještě naději na Ligu mistrů, na kterou v tuto chvíli sice ztrácí čtyři body, ale má o zápas méně, než čtvrté Atlético.
V posledních dvou kolech ale Real ztrácel, když vybojoval pouze bod za bezbrankovou remízu na hřišti Realu Sociedad.
GETAFE CF
Getafe v posledním ligovém kole dokázalo vybojovat nesmírně cenné tři body na hřišti Celty Vigo, kde vyhrálo 2:0 a díky této výhře se přece jenom dostalo trochu do pohody, co se záchranářských bojů týče. Na první sestupovou příčku má nyní Getafe náskok čtyř bodů a v duelu se stále ještě o Ligu mistrů bojujícím Realem Betis může významně vykročit k záchraně.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 34. kola španělské LaLigy, v němž GETAFE CF přivítá na svém stadionu REAL BETIS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.