La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Levante : Getafe - 16. října 2021   18:30

Aitor Fernández – Miramón, Vezo, Mustafi, C. Clerc – De Frutos (77. Franquesa), Radoja, Melero (58. Cantero), Martínez – Soldado (90+2. Goméz), Morales.
Estadio Ciudad de Valencia, Valencia
14 551 diváků
Getafe

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, dnes se všichni přítomní téměř celý zápas nudili, teprve v posledních minutách zápasu jsme viděli konečně nějaký fotbal, respektive dvě šance hostů, které ale Ünal proměnit nedokázal. Urputný a nezáživný boj dvou zachraňujících se týmů tak končí zaslouženou bezbrankovou remízou.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Dani Goméz.
90+1'
A další šance hostů, znovu to byl Enes Ünal, který ale netrefil branku, je z toho roh.
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Enes Ünal (Getafe) v první šanci zápasu, z pravé strany ale nedokázal prostřelit domácího gólmana!
87'
Ofsajdem končí útočná akce domácích.
86'
Pablo Martínez (Levante) odcentroval kamsi k vápnu, kde ale Soldado nedoskočil vysoký centr.
85'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Carles Aleñá, přichází Allan Nyom.
84'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Damián Suárez, přichází Juan Iglesias.
83'
Florentino (Getafe) fauluje na útočné polovině, míč pro domácí.
82'
Statistika držení míče – 53% : 47%.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, trápící se Levante a Getafe stále branku nevstřelilo a zápas tak směřuje k bezbrankové remíze.
79'
Pouze za cenu faulu zastavují domácí útočnou akci soupeře.
77'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Enric Franquesa.
77'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází David Timor, přichází Darío Poveda Romera.
76'
Znovu sledujeme marnou snahu jednoho z mužstev o vstřelení branky, tentokrát Getafe.
74'
Rohový kop pro Levante, domácí spěchají s rozehrávkou, rozehrávají z pravé strany a nic... ofsajd.
73'
Carles Aleñá (Getafe) pozorným zákrokem zastavil pas soupeře do vlastní šestnáctky, velmi dobrý obranný zákrok!
72'
Hraje se u půlící čáry, domácí s míčem zkouší něco vymyslet, na pravé straně, kde však José Luis Morales míč ztrácí.
70'
Bránící Carles Aleñá (Getafe) faulován, takže míč opět získávají hosté.
69'
Žlutou kartu dostává Mauro Arambarri (Getafe CF).
68'
Aktivita Getafe trvá, hosté se znovu drží na útočné polovině a domácí se usilovně brání.
67'
Tentokrát hosté rozehráli roh z levé strany, ale znovu se do koncovky dostat nedokázali, obránce Levante odkopává míč do bezpečí.
66'
Domácí se sice ubránili, ale pouze za cenu odehrání míče na další roh.
65'
Rohový kop pro Getafe, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
64'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sandro Ramírez, přichází Enes Ünal.
64'
Žlutou kartu dostává Carlos Clerc (Levante UD).
63'
Registrujeme pohyb u postranní čáry, hosté připravují první změnu v sestavě.
62'
Jenže ani roh nedokáží domácí dobře rozehrát, míč letí přímo na hlavu bránícího hráče Getafe.
61'
Rohový kop pro Levante, po snad první povedené akci v zápase.
60'
Hodina hry za námi, stále čekáme na první gól a vlastně i na první šanci, je vidět, že hrají mužstva ze samého spodku ligové tabulky.
58'
Žlutou kartu dostává José Luis Morales (Levante UD).
58'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Álex Cantero.
57'
Damián Suárez (Getafe) zkouší přenést hru z pravé strany na levou, ale znovu to bylo neskutečně nepřesné.
56'
Mathias Olivera (Getafe) tvrdě sražen na trávník, na vlastní polovině, míč pro Getafe.
55'
Ani v dosavadním průběhu druhé půle to nevypadá, že by se zápas mohl ubírat jiným směrem, než kterým se ubírá od úvodního hvizdu.
54'
Sandro Ramírez (Getafe) to zkusil z dálky, ani tato střela Fernándeze nijak neprověřila.
52'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné polovině... míč ale letí přímo k soupeři.
51'
Getafe s míčem u půlící čáry, hosté zkouší zaútočit po levé straně.
50'
José Luis Morales (Levante) neudržel míč na hrací ploše, míč mu utekl do autu, hosté vhazují.
49'
Žlutou kartu dostává Mathias Olivera (Getafe CF).
49'
Hosté se ještě dostali k míči, Damián Suárez ho ale pouze poslal do rukavic gólmana Fernándeze.
48'
Nakonec z toho byly tři rohové kopy, dva z pravé strany, jeden z levé, ani jednou však Aitor Fernández (Levante) zasahovat nemusel.
47'
Damián Suárez (Getafe) vybojoval pro svůj tým rohový kop, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Hlavní sudí Mario Melero udělal to nejlepší, co udělat mohl, první poločas nenastavil ani o vteřinu a vlastně tak zkrátil to utrpení, které oba týmy předváděly v této části zápasu. Hodnotit ani není pořádně co, protože jsme neviděli vůbec nic. Kromě spousty nepřesností, ztrát míčů, nedovolených (ale i neodpískaných) zákroků, prostě podprůměrná fotbalová bitva.
45'
43'
42'
Pokud oba týmy budou i nadále předvádět podobnou fotbalovou nekvalitu, jako doposud, asi se dnes gólu nedočkáme.
41'
Pablo Martínez (Levante) se hodně snažil, aby dostihl na levém křídle pas, ale ten byl tak nepřesný, že se nedalo, míč končí za čárou.
40'
Žlutou kartu dostává Jorge Miramón (Levante UD).
39'
Jenže platí to, co platí zatím celý zápas – kombinaci nejen Getafe sráží množství zbytečných chyb.
38'
Getafe přebralo v posledních zhruba pěti minutách aktivitu a hosté domácím tak často míč nepůjčují v tuto chvíli.
36'
Carles Aleñá (Getafe) vzápětí vybojoval roh, který také sám z levé strany rozehrává... a ani třetí roh Getafe v zápase nekončí gólem.
35'
Další standardka pro Getafe, domácí podruhé v krátké době zastavují akci soupeře pouze za cenu faulu, je to opět poměrně daleko od domácí branky.
34'
Aitor Fernández (Levante) vrací dlouhým výkopem míč opět do hry... po krátké chvíli ale končí na druhé straně mimo hřiště.
33'
A centrem do vápna to také skončilo, míč si bere ze vzduchu domácí gólman Aitor Fernández.
32'
Volný kop pro Getafe, sice na útočné polovině, ale je to daleko od branky, takže je to na centr do vápna.
31'
David Soria (Getafe) rozehrává, zatím s rozehrávkou nespěchá.
30'
Je za námi první půl hodina hry, zatím poměrně nezáživného fotbalu, který je sice rychlý, stále se něco na trávníku děje, ale v podstatě nic moc fotbalového.
29'
Žlutou kartu dostává David Timor (Getafe CF).
29'
Jorge De Frutos (Levante) a David Timor (Getafe) se válí po trávníku a pravděpodobně Timor dostane karetní trest, až se doválí.
28'
Hra přerušena pro další faul, vypadá to, že rozhodčí bude rozdávat karty...
27'
Mauro Arambarri (Getafe) střílí opět na branku ze střední vzdálenosti, znovu to byla poměrně slabá střela, s níž si Fernández poradil.
26'
Hraje se u půlící čáry, oba týmy jsou schopné dojít s míčem pár metrů za půlící čáru a to je v tuto chvíli asi tak všechno, pak následuje laciná ztráta míče.
24'
Nyní budeme sledovat akci Getafe, které se snaží zaútočit po levé straně, ale zatím se nedaří.
23'
Hra je rychlá, ale chybí tomu zatím trochu více přesnosti a kvality v koncovce.
22'
Po levé straně útočí domácí, jenže nepřesným pasem do vápna se připravují o míč.
21'
Jenže napadající Mauro Arambarri (Getafe) si počínal v rozporu s pravidly a fauloval.
20'
Rozehrávka od domácí branky, míč jde na levou stranu, ale hosté nyní dobře napadají rozehrávku soupeře.
19'
Hosté se dostávají znovu do útoku, Mathias Olivera vypálil ze střední vzdálenosti, je to první střela na branku v zápase, gólman Aitor Fernández v pohodě chytá.
18'
Carlos Clerc (Levante) skvěle načasovaným skluzem zastavil průnik Damiána Suáreze.
17'
Sandro Ramírez (Getafe) padá na polovině Levante, ale není to faul, hra pokračuje dál, domácí získávají míč.
16'
...který ale končí upadnutím Gonzala Melera na hranici vápna soupeře.
15'
Jorge De Frutos (Levante) zachytil míč a hned rychle rozehrává, domácí jdou do rychlého brejku...
14'
Další odkop obránce Getafe, hosté se dostávají pod tlak.
13'
Pouze odkopem na druhou polovinu hřiště řeší bránící Djené Dakonam (Getafe) situaci, ovšem vzápětí je soupeř opět na polovině hostujícího mužstva.
11'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy hostů, ten druhý rozehrál z pravé strany David Timora, ale i s tímto rohem si defenziva Levante poradila.
10'
Rohový kop pro Getafe, hosté rozehrají svůj první roh z levé strany.
9'
Tak ta podoba s domácí standardkou Moralese je dokonalá, míč i v podání hostů letí do míst, kde nikdo nebyl.
8'
Na druhé straně dostávají výhodu volného kopu také hosté, kteří se tak vůbec poprvé v zápase dostávají do blízkosti šestnáctky soupeře.
7'
To bylo hodně nepovedené v podání Luise Moralese, míč totiž letí někam, kde není vůbec nikdo...
6'
José Luis Morales (Levante) si bere míč a rozehrává volný kop na útočné polovině, z pravé strany.
5'
Bránící Mathias Olivera (Getafe) fauluje, míč pro Levante.
3'
Rohový kop dokázalo Getafe celkem snadno ubránit.
2'
Hned v úvodu zápasu budeme svědky prvního rohového kopu, rozehrávat ho budou z levé strany domácí.
1'

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Vezo, Mustafi, C. Clerc – De Frutos, Radoja, Melero, Martínez – Soldado, Morales.
Náhradníci: Cárdenas – Goméz, Pepelu, Blesa, Rober, Son, Coke, Cantero, Franquesa.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Cuenca, Olivera, Florentino, Arambarri, Timor, Nemanja Maksimović, Aleñá, Sandro Ramírez.
Náhradníci: Yáñez, Conde – J. Silva, Koffi, S. Mitrović, Chema, Nyom, Ünal, Iglesias, Poveda Romera.

Rozhodčí: Melero – J. Martínez, Méndez.
Utkáním bude provázet jako hlavní sudí Mario Melero, kterému budou na čarách asistovat José Martínez a Joan Méndez.
GETAFE CF
Jak již zmíněno, kromě Levante, je také Getafe posledním ligovým mužstvem, které stále čeká na výhru. Na tu čeká Getafe již od 16. května tohoto roku, kdy v předposledním kole minulého ligového ročníku dokázalo doma porazit... právě Levante (2:1).
Provázanosti s Levante není ještě konec, také Getafe se totiž po špatném vstupu do nového ligového ročníku odhodlalo ke změně na trenérském postu, kde Míchela nahradil známá tvář – Quique Sánchez Flores, který se do španělské LaLigy také vrací, byť ne z Číny, ale z Anglie. Nicméně i on má na svém kontě čínské angažmá, v sezóně 2018/2019 trénoval Šanghaj!
LEVANTE UD
Valencijský celek za osm doposud odehraných kol ještě nevyhrál a, právě společně s Getafe, je tak již jediným celkem, který čeká na výhru. Na svém kontě má pouze 4 body za čtyři remízy, které však aktuálně stačí pouze na osmnácté místo, tedy na první sestupovou pozici.
Se špatnými výkony se rozhodlo vedení Levante něco udělat a byla z toho změna na trenérském postu, kdo Paca Lópeze nahradil Javier Pereira. Ten se tak do Levante vrací po trenérském angažmá v Číně a bude muset dokázat mančaft co nejrychleji zmobilizovat, nejlépe již nyní, doslova v utkání pravdy proti také topícímu se Getafe.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 9. kola španělské LaLigy, v němž LEVANTE UD přivítá na svém stadionu GETAFE CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.