La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Bilbao - 9. dubna 2022   18:30

Villarreal
60' Pedraza (Chukwueze)
1:1
(0:1)
Bilbao
44' Raúl García  (Muniain)
Villarreal
Asenjo – Aurier, M. Gaspar (78. Foyth), Mándí, Pedraza – Trigueros (61. Danjuma), Iborra, Moisés Gómez – Chukwueze (78. Coquelin), Alcácer (61. G. Moreno), Pino (61. Lo Celso).
Del Cerro – Yuste, G. García
Estadio de la Cerámica, Villarreal
16 603 diváků
Bilbao
Simón – de Marcos (76. Zarraga), Vivian, Yeray, Balenziaga – Berenguer (66. N. Williams), Vesga (27. Petxarroman), Vencedor (76. Dani García), Muniain – Raúl García (66. Sancet), I. Williams.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:15.
Je konec, utkání končí remízou, která je, vzhledem k tomu, co oba týmy dnes na hřišti předvedly, spravedlivým vyústěním souboje dvou sousedů v tabulce.
90+4'
90+3'
Alfonso Pedraza (Villarreal) ještě mohl rozhodnout o osudu utkání při přímém kopu, z kterého ale branku soupeře přestřeluje.
90+1'
Žlutou kartu dostává Ohian Sancet (Athletic Bilbao).
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Dani García (Athletic Bilbao).
88'
Centr míří z levé strany do vápna Villarrealu, míč odhlavičkovává obránce Villarrealu.
87'
Giovani Lo Celso (Villarreal) nyní slušně pokopal útočícího hráče Bilbaa, je z toho volný kop pro hostující tým.
85'
Žlutou kartu dostává Alex Petxarroman (Athletic Bilbao).
85'
Statistika držení míče – 61% : 39%.
84'
Vypadá to, že to D. García v pohodě rozchodí a bude moci pokračovat v zápase.
83'
Dani García (Ath. Bilbao) klečí na trávníku, po souboji s protihráčem, následně se zvedá a kulhá na pravou nohu.
81'
Žlutou kartu dostává Ajsa Mándí (Villarreal CF).
81'
Je před námi zhruba posledních deset minut, rozhodně se nedá predikovat, kdo dnes vyjde ze zápasu vítězně anebo zda skončí zápas remízou.
80'
Sergio Asenjo (Villarreal) podržel svůj tým, když reflexivně pravou nohou dokázal vykopnout míč, po střele Ikera Muniaina!
78'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Mario Gaspar, přichází Juan Foyth.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Francis Coquelin.
77'
Vilarreal útočí po levé straně, postup domácích se ale nakonec zpomalil, Giovani Lo Celso zkoušel poslat nečekaný pas do vápna, ale nikdo z jeho spoluhráčů tento úmysl nepřečetl.
76'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Unai Vencedor, přichází Dani García.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Óscar de Marcos, přichází Oier Zarraga.
75'
Mikel Balenziaga (Ath. Bilbao) drží míč na levém křídle, následuje pas k vápnu Bilbaa, ale domácí se do koncovky nedostali.
74'
Míč dolétl do vápna, kde si prostor udělal gólman Unai Simón, který ho lapil a vzápětí hned rozehrál.
73'
Domácí vybojovali další roh, tentokrát budou rozehrávat z pravé strany.
72'
70'
A nebyl to vůbec špatně zahraný roh, z pravé strany šel míč na vzdálenější tyč, kde zakončil Gerard Moreno, který ale branku minul.
69'
Moisés Gómez (Villarreal) si bere míč a bude rozehrávat pátý domácí roh.
68'
Hosté se snaží aktivním přístupem znepříjemňovat rozehrávku Villarrealu, domácí ale zatím o míč nepřišli.
66'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Ohian Sancet.
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Nico Williams.
65'
Villarreal o vyrovnání převzal aktivitu.
64'
U lavičky Bilbaa také nějaký pohyb, Ohian Sancet se chystá na svůj vstup do zápasu.
62'
Roh pro domácí, ti již rozehráli z levé strany, ale hosté se nakonec ubránili.
61'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Arnaut Danjuma.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Gerard Moreno.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Giovani Lo Celso.
60'
Villarreal právě vstřelil branku!
A nakonec se domácí přece jenom dočkali gólu, vyrovnání zařídil ALFONSO PEDRAZA, který naběhl do vápna, tam se efektně zbavil obránce a z levé strany prostřelil gólmana.
60'
Pokus o rychlý protiútok domácích, jenže vše hatí první nepřesná přihrávka, přesto se domácí drží před vápnem Bilbaa.
59'
Předtím ještě roh pro domácí, z pravé strany míří míč před branku, kde si ho stahuje ze vzduchu pozorný gólman Unai Simón.
59'
Vypadá to, že Giovani Lo Celso a Arnaut Danjuma se připravují na vstup do zápasu u postranní čáry, první změna v sestavě domácích.
58'
Z poloviny Villarrealu se rychle míč dostal na polovinu hostů, jenže gólman Simón se s tím nepáral a odpálil míč zpět na polovinu domácích.
57'
Álex Berenguer (Ath. Bilbao) vybojoval míč, přihrál nabíhajícímu Williamsovi, který se dostal k vápnu, vypálil, ale střelu zablokoval obránce Villarrealu.
55'
Samuel Chukwueze (Villarreal) vystřelil z pravé strany, zpoza vápna, po dlouhé době registrujeme nějaký zákrok gólmana Bilbaa.
54'
Bránící Alfonso Pedraza (Villarreal) faulován, takže se domácí dostávají k míči.
Dnešní utkání sleduje 16 603 diváků.
53'
A znovu to byl přetažený centr z pravé strany na vzdálenější tyč, gólman Asenjo podskočil míč, ten ale zamířil vedle branky.
52'
Volný kop pro Bilbao, z pravé strany, u vápna Villarrealu, další možnost hostů k ohrožení branky domácích.
51'
Přetažený centr z pravé strany, na vzdálenější tyči dokázal míč vrátit před branku obránce Daniel Vivian, ale gólman Asenjo si míč sebral ze vzduchu do svých rukavic.
50'
Žlutou kartu dostává Alfonso Pedraza (Villarreal CF).
50'
Roh znovu pro Bilbao, kterému patří také úvod druhé půle.
49'
Sergio Asenjo (Villarreal) vykopává míč, mířící do vápna domácího týmu, dobrý zákrok.
48'
Roh rozehráli hosté z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
47'
A Bilbao začalo tak, jak skončilo první půli, hned je tu příležitost, kdy se Iñaki Williams pokoušel dostat míč z levé strany před branku, naštěstí pro domácí zasáhl obránce, který míč odehrál na roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
Je za námi první poločas, který končí vítězstvím hostů. Dlouho měli mírnou převahu domácí, kteří ale ze své jediné šance gól vytěžit nedokázali. Po zhruba půl hodině hry převzali aktivitu na své kopačky hosté, kteří měli šanci na pokutový kop, ovšem i když ten se nakonec, po prostudování videozáznamu, nekonal, dočkali se hosté přece jenom prvního gólu. A znovu to byla hraniční situace, kterou přezkoumával VAR, tentokrát „pro“ Bilbao, které se po brance Garcíi dostalo do vedení, a to udrželo až do konce poločasu.
45+3'
45+1'
44'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Tak nakonec je přece jenom gól hostů uznán, vypadalo to, že celé gólové akci předcházel ofsajd, ale zřejmě po zásahu VARu sudí své rozhodnutí přehodnotil a gól nakonec uznal, když Muniain z levé strany přihrál před branku, kde ve skluzu doklepl míč do branky RAÚL GARCÍA.
44'
Hosté rozebrali obranu Villarrealu a dokonce i dostali míč do branky, jenže gól nebyl krátce poté uznán, takže radost hráčů Bilbaa trvala jen chvíli.
43'
Akce Villarrealu končí odpískaným útočným faulem, takže míč získávají hosté.
42'
Také Villarreal se snaží zaútočit, ale poslední minuty patřili hostům.
41'
Další šance hostů, Iñaki Williams se prodral do vápna, do zakončení, ale byl těsně bráněn obráncem a ve skluzu již nedokázal pořádně zakončit.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, stále čekáme na první gól, ale v posledních minutách se konečně na hřišti něco děje.
39'
Nikoliv, Serge Aurier (Villarreal) gestem poděkoval k nebi, protože jeho obranný zákrok nevyhodnotil sudí jako hraní rukou, penalta to nebude.
38'
Vypadá to, že bránící hráč Villarrealu zahrál ve vápně rukou, při zmíněné střele Munaina!
37'
Ale pozor, do hry vstupuje VAR a sudí jde prozkoumat videozáznam!
36'
Iker Muniain (Ath. Bilbao) vypálil zpoza vápna, střelu zachytil obránce, kterému za tuto pohotovost poděkoval i vlastní gólman Simón.
35'
Nepřesnou přihrávkou na pravé straně se hosté připravují o možnost dostat se do vápna Villarrealu.
34'
Bilbao útočí středem, pas za obranu ale nenašel adresáta, míč lapil do rukavic gólman Villarrealu.
32'
První šance hostů je na světě, po centru z pravé strany hlavičkoval Óscar de Marcos, ale gólman Asenjo skvěle jeho pokus vyrazil.
30'
Je za námi první půl hodina hry a stále čekáme na první gól. Zatím k němu měli blíže domácí, kteří jsou přece jenom o něco lepší, aktivnější, Bilbao se doposud pouze bránilo.
28'
Střídání Vesgy bylo vynucené, vypadá to na nějaký problém s pravým nártem nebo chodidlem, podle toho, kam si hráč sahal po svém příchodu na lavičku.
27'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Vesga, přichází Alex Petxarroman.
27'
Pas z pravé strany zamířil do vápna Bilbaa, ale gólman Unai Simón včas vyběhl a míč sebral do svých rukavic.
26'
Mikel Balenziaga (Ath. Bilbao) sklepl těžkou přihrávku na levé straně, na polovině soupeře a sledujeme útočnou akci hostů... zakončenou hodně nepovedenou střelou ze střední vzdálenosti.
25'
Malá domů a Sergio Asenjo (Villarreal) se tak zapojuje do rozehrávky svého týmu.
24'
Míč opět v držení domácích, tradiční obrázek dosavadního průběhu zápasu.
23'
První roh v zápase rozehráli domácí z pravé strany, ale hosté se ubránili, byť se domácí znovu dostali k míči a opět útočí.
22'
Manu Trigueros (Villarreal) si navedl míč na střelu zpoza vápna, ale včas jeho pokus dokázal zablokovat obránce Bilbaa na roh.
21'
Unai Simón (Ath. Bilbao) si připisuje zákrok při střele Moi Gómeze.
20'
Úvodní dvacetiminutovka zatím nenabídla kdovíjakou podívanou, je to spíše opatrný zápas, zatím s jedinou šancí, kterou však domácí využít nedokázali.
19'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině, hosté dobře napadají rozehrávku.
18'
Z pravé strany míří centr hostů do vápna Villarrealu, ale domácí dokázali pas odvrátit.
16'
No vida, tak domácí z ničeho nic zahrozili, tak doufejme, že se brzy dočkáme i branky.
15'
A je tu první šance zápasu, Alfonso Pedraza (Villarreal) se z levé strany dostal až do vápna, vystřelil a jeho střelu tečoval bránící hráč mimo branku, gólman Unai Simón (Ath. Bilbao) za ním vše ještě jistil.
14'
A znovu se míč vrací na kopačky domácích hráčů, ti se ale zatím nikam dopředu neženou.
12'
Bilbao získává míč po faulu na Iñaki Williamse, provinil se domácí Ajsa Mándí.
11'
Hraje se u půlící čáry, míč mají opět v držení domácí.
9'
Villarreal se po levé straně dostal na útočnou polovinu, zatím je to ale spíše opatrné z obou stran.
8'
A domácím se nevede rozehrávka, hosté dobře napadají, obránce Gaspar to tak řeší odkopem míče kamsi k půlící čáře.
7'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině... míč ale směřuje zpět na polovinu Villarrealu.
5'
Nicméně hosté se přesto dostali do zakončení, po přihrávce Vencedora zakončoval ve vápně Villarrealu Iñaki Williams, který ale branku netrefil.
4'
Po pravé straně zkouší projít Álex Berenguer (Ath. Bilbao), ale to se v tuto chvíli nedaří.
2'
Samuel Chukwueze (Villarreal) nezachytil pas na pravém křídle, míč končí v autu.
1'

Villarreal CF: Asenjo – Aurier, M. Gaspar, Mándí, Pedraza – Trigueros, Iborra, Moisés Gómez – Chukwueze, Alcácer, Pino.
Náhradníci: Rulli – Capoue, Lo Celso, Albiol, Danjuma, G. Moreno, Peña, Parejo, Estupiñán, Foyth, Coquelin.
Trenér: Unai Emery

Athletic Bilbao: Simón – de Marcos, Vivian, Yeray, Balenziaga – Berenguer, Vesga, Vencedor, Muniain – Raúl García, I. Williams.
Náhradníci: Agirrezabala – Sancet, Núñez, Serrano, N. Williams, Villalibre, Dani García, Zarraga, Capa, Petxarroman, Berchiche.
Trenér: Marcelino

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, G. García.
ATHLETIC BILBAO
Bilbao je v tabulce LaLigy v těsném závěsu právě za Villarrealem, který drží sedmou příčku, Bilbao je osmé. Oba týmy dělí pouhý bod, takže pokud by Villarreal dokázal Bilbao porazit, odskočil by již na rozdíl čtyř bodů.
Bilbao přijíždí do Villarrealu povzbuzeni dobrými posledními výsledky, kdy ze čtyř posledních ligových kol dokázal vytěžit sedm bodů!
VILLARREAL CF
Villarrealu se v tomto týdnu povedl opravdu husarský kousek v Lize mistrů, kde dokázal v prvním čtvrtfinálovém souboji srazit favorizovaný Bayern Mnichov! Ani hvězdný Lewandowski, ani Gnabry nebo Thomas Müller nedokázali překonat domácího gólmana, naopak již v 8. minutě vstřelil jedinou branku zápasu Arnaut Danjuma a Villarreal tak mohl slavit překvapivé vítězství 1:0.
V LaLize se Villarrealu vzdalují pohárové příčky, na které v tuto chvíli ztrácí již šest bodů, na příčky, zajišťující Ligu mistrů, ztrácí již bodů jedenáct...
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 31. kola španělské LaLigy, v němž VILLARREAL CF přivítá na svém stadionu ATHLETIC BILBAO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.