La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : CA Osasuna - 17. října 2021   18:30

Villarreal
55' G. Moreno (Pedraza)
1:2
(0:1)
CA Osasuna
26' Torró  (M. Sánchez) • 87' E. Ávila
Villarreal
Rulli – Foyth, Mándí, P. Torres, A. Moreno (46. Pedraza) – Parejo, Capoue (46. Coquelin), Trigueros (C) (78. Alcácer) – Pino (78. Moisés Gómez), G. Moreno, Danjuma (78. Chukwueze).
Cordero – Villate, Cerezo
Estadio de la Cerámica, Villarreal
CA Osasuna
Herrera – N. Vidal, U. García (C), D. García, Cruz – R. García (69. J. Martínez), Moncayola (89. Oier), Torró, Brašanac, M. Sánchez – Kike García (82. E. Ávila).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 6:14.
Utkání je u konce a z vítězství na poslední chvíli se raduje hostující tým. Po přestávce jsme sledovali nápor Villarrealu a snahu o srovnání, což se povedlo v 55. minutě po parádním voleji Gerarda Morena. Domácí pak pokračovali ve snaze o obrat ve skóre, jenže naráželi na dobrou obranu a také gólmana Herreru. Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak přišla velice špatná rozehra domácích, tu vystihl Ezequiel Ávila a střelou pod gólmanem rozhodl o výhře Osasuny v poměru 2:1. Osasuna je po této výhře na pátém místě se 17 body, Villarrealu patří 11. místo s 11 body.
90+5'
90+4'
Ještě jeden závar u Herrery, ten vytlačil střelu z ostrého úhlu na tyč a poté se ještě musel chvíli ohánět na malém vápně.
90+3'
Srovnat mohl Gerard Moreno, když napřáhl ze střední vzdálenosti a po zemi tlačil míč k levé Herrerově tyči. Brankář Osasuny tam byl právě včas a svým zákrokem zabránil i případné dorážce.
90+2'
Míč je u Herrery, ten se pomaličku chystá k odkopu od své branky.
90+1'
Domácí už musí pospíchat a to znamená i pootevřenou obranu. Osasuna tak bude mít snažší cestu pro případný rychlý brejk.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Oier.
88'
Ezequiel Ávila Při své oslavě gólu svlékl dres a dostal za to žlutou kartu.
87'
Osasuna právě vstřelila branku!
Tak tohle je pro domácí ledová sprcha! Po hrůzostrašné rozehře k vlastní brance se k míči dostal nepokrytý EZEQUIEL ÁVILA, ten zachoval chladnou hlavu a po zemi překonal vyběhnutého brankáře Rulliho – 1:2!
86'
Sergio Herrera s rozehrou nikam nepospíchá, neměl by ale moc riskovat, již má totiž žlutou kartu a další by znamenala vyloučení.
86'
Žlutou kartu dostal hostující Lucas Torró.
85'
Akce středem, v ofsajdu byl ale příliš rychlý Chukwueze.
84'
Zleva neuspěl Pedraza, jeho centr byl sražen tak, že to byl on, kdo se míče dotkl jako poslední a není z toho ani roh.
84'
Pravou stranou potáhl akci Chukwueze, stahoval se poté na střed, přihrávka po zemi ale skončila u obrany Osasuny.
83'
Domácí u míče, ale není to teď zrovna rychlý přechod do útočné fáze.
82'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Kike García, přichází Ezequiel Ávila.
81'
No a gesto lékaře bylo jasné, bude se muset střídat. Na lavičce Osasuny se chystá rychlá změna.
80'
Máme tu krátkou pauzu, na trávníku totiž probíhá ošetřování hostujícího Kikeho Garcíi.
79'
Po centru se v pokutovém území objevil domácí Alcácer, své působení na trávníku zahájil hlavičkou doprostřed branky, kde byl připravený Herrera.
78'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Paco Alcácer.
78'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Arnaut Danjuma, přichází Samuel Chukwueze.
78'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Moisés Gómez.
76'
Domácí trenér chystá rovnou trojnásobné střídání, čeká se jen na přerušení hry.
75'
Ojedinělý průnik hostů, po akci pravou stranou Kike García přiťukával na Torróa, ten byl ještě před střelou čistě odzbrojen.
75'
Centr k pokutovému území hostů, celou akci ale ukončil pomezní sudí odmáváním ofsajdu.
74'
Osasuna v posledních chvílích pouze odkopává co nejdál od své branky, na ofenzívu rezignovala.
72'
Ke střele se nedostal ani Danjuma, ten skončil na U. Garcíovi a byl následně vytlačen.
71'
Roh domácích, centr ovšem pouze neškodně prolétl pokutovým územím a skončil u hráčů v červeném.
70'
Pino se nejprve na pravé straně zbavil obránce, jenže pak se mu centr zrovna moc nepovedl.
69'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Javier Martínez.
68'
Pedraza centroval z levé strany, vysokou přihrávkou ale našel pouze hostující obránce.
66'
Na straně Osasuny se chystá střídání, do dresu se už pozvolna obléká Javier Martínez.
65'
Danjuma už byl rozběhnutý do pokutového území, obrana Osasuny přihrávku na poslední chvíli odvrátila!
64'
Pokračuje fotbal na jednu branku, na tu hostující.
62'
V pokutovém území šel po osobním souboji k zemi domácí Pino, penalta se ale nepískala. Naopak Pino mohl dostat žlutou kartu za vzteklé zahození míče. Rozhodčí byl ale shovívavý a vystačil si s domluvou.
61'
Další faul, nyní od domácích. Na půlce se nedovoleně projevil Alfonzo Pedraza.
60'
Další žlutá karta, dostal ji hostující Unai García.
59'
Osasuna je teď pod velkým tlakem, s míčem se už docela dlouho nepotkala.
57'
Po vyrovnávací trefě domácí ještě více ožili a zase se cpou před branku Osasuny.
55'
Villarreal právě vstřelil branku!
Je srovnáno a to opravdu parádním způsobem. Domácí se dostali do útoku levou stranou, Pedraza nacentroval do šestnáctky, tam si přes Cruze naběhl GERARD MORENO a výstavním volejem poslal na Herrerovu bránu nechytatelnou ránu – 1:1.
54'
A už sudímu došla trpělivost, žlutou kartu za faul na G. Morena dostal hostující David García.
53'
Docela se nám přitvrdilo, nyní budou od půlky pro změnu rozehrávat hosté.
51'
Tento centr už vypadal lépe, odražený míč se pak dostal k Triguerosovi, jenže si nezpracoval podle svých představ a nakonec ani nevystřelil.
50'
Další faul hostů u pravé hranice vápna, tentokrát to odnesl Pino.
48'
Pedraza byl faulován u pravé hranice vápna a byl tu přímý kop. Jenže centr nikdo ze žlutých nezasáhl a míč pouze prolétl prostorem.
46'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alberto Moreno, přichází Alfonso Pedraza.
46'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Francis Coquelin.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
Je za námi první poločas, který dlouho nepřinášel zrovna strhující fotbal. Vše se změnilo až ve 26. minutě, kdy se Osasuna dostal do útoku, po centru a hlavičkovém sklepnutí zakončoval Lucas Torró a dostal tak hosty do vedení. Villarreal se snažil o vyrovnání, tlačil se do šestnáctky, výsledkem však byla jen pěkně kroucená střela Triguerose. Další gól jsme již neviděli, do šaten se odešlo za stavu 0:1.
45+3'
45+2'
Domácí se ještě snaží o případné srovnání ještě před přestávkou, Herrera ale své území hájí na výbornou.
45'
Rozhodčí nastaví tři minuty.
45'
Pěknou střelou z levé hranice vápna se prezentoval Trigueros a donutil gólmana jeho ránu vyrážet, následná dorážka Gerarda Morana šla už z těsného ofsajdu.
44'
Z velké dálky to zkusil domácí Alberto Moreno, jeho křížná střela prosvištěla vedle levé Herrerovy tyče.
43'
Osasuna podnikla další výpad, tentokrát však centr z levého křídla pouze prolétl šestnáctkou.
41'
Šance hostů na navýšení náskoku. Po centru se na malém vápně objevil Rubén García a snažil se zblízka zakončit. Obrana Villarrealu ale na poslední chvíli zakročila a čistě jej od míče odstavila.
39'
Villarreal má docela problém se dostat na dostřel Herrerovy branky, obrana hostů v bloku nepropouští prakticky nic.
38'
Gerard Moreno kombinoval s Danjumou, druhý jmenovaný si už nabíhal za obranu, ta včas sklapla a Danjumu do zakončení nepustila.
36'
Roh Osasuny, jenže signál po zemi byl rozehrán opravdu hrůzostrašně. Přihrávka skončila neomylně u hráče ve žlutém.
35'
Dvě blokované střely hostujícího celku, nebezpečná byla zejména ta druhá, tu srážel dobře postavený Mándí.
33'
Lehce se nám přitvrzuje, ve středu hraví plochy se střetli domácí Étienne Capoue a hostující U. García. Hráč Villarrealu byl za to potrestán žlutou kartou.
32'
Ten teď není oblíbeným hráčem tribun, jakmile se k němu zase dostal míč, snesl se na jeho hlavu velký pískot.
30'
Gólu se ale domácí nedočkali, následuje pouze odkop od brankáře Osasuny.
30'
Celá situace se ještě kontrolovala u videa a nakonec byl žlutou kartou za filmování potrestán gólman Osasuny Sergio Herrera.
28'
Domácí bleskově vyrovnali, když se po kontaktu G. Morena, D. Garcíi a gólmana Herrery skácel právě brankář Osasuny a následná střela skončila v prázdné brance, jenže těsně před střelou už rozhodčí pískal faul Villarrealu.
26'
No vida, a najednou je tu gól. Hosté podnikli útok pravou stranou, vysoký centr sklepl Manu Sánchez k penaltě, kde si naběhl LUCAS TORRÓ a přesnou ranou k pravé Rulliho tyči otevřel skóre – 0:1.
25'
Rohový kop Villarrealu, ani zde nepřišlo přesné zakončení. Už se rozehrává od Herrerovy branky.
23'
Vysoký centr do pokutového území Villarrealu, míč si do svých rukavic stáhl pozorný Rulli.
22'
Není to teď zrovna špičkový fotbal, sledujeme spíše nepovedené kombinace z obou stran.
20'
Teď zase hosté, Moncayola zprava hledal Kikeho Garcíu, na něj ale byla přihrávka příliš vysoká a výsledkem byla nepovedená hlavička.
19'
David García fauloval na půlce rozběhnutého soupeře, rozhodčí to však ocenil pouze přímým kopem, přišlápnutí kartou netrestal.
18'
Rohový kop i na straně Osasuny, zde dokonce před Rulliho letěly dva centry a obrana domácích měla co dělat, aby je odvrátila ze své šestnáctky.
16'
Z levé strany přišel centr na Triguerose, tomu však nevyšel krok a míč skončil u Herrery.
15'
Rohový kop pro Villarreal, po centru následovala vysoká svíce, o zbytek se postaral připravený brankář Herrera.
13'
Prostrkávačka na Triguerose, ten byl před šestnáctkou tvrdě, ale čistě atakován a o míč přišel.
11'
Následný přímý kop byl hodně nepovedený, signál od Pareja skončil mimo hrací plochu.
10'
Faul hostů, kus před šestnáctkou se nedovoleného zákroku na Morena dopustil Juan Cruz.
9'
K pokutovému území se nedostal ani Arnaut Danjuma, musel rozehrávat směrem dozadu.
8'
Trigueros se sice nedostal na dostřel hostující branky, Villarreal ale pokračuje vhazováním na útočné polovině.
7'
Dlouhý odkop brankáře Herrery skončil na opačné polovině, možnou akci ale ukončil Torres malou domů na Rulliho a navíc se i mával ofsajd.
6'
Akce domácích pravou stranou, Parejo a Moreno se ale dostali sotva k půlce.
5'
Už je po úvodním tlaku Villarrealu, hosté se chystají k vhazování na své polovině a nikam s tím nepospíchají.
4'
Hosté si ještě prakticky nekopli do míče, i nyní jsou v blocích na své půlce a čekají, co předvede soupeř.
3'
Další akce Villarrealu, nyní ale vše skončilo po včasném vyběhnutí a odkopu gólmana Herrery.
2'
Hned v úvodu zaútočil domácí tým, míč se v chumlu dostal k Parejovi, po jeho okamžité střele ale skočil připravený Herrera.
1'

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Mándí, P. Torres, A. Moreno – Parejo, Capoue, Trigueros (C) – Pino, G. Moreno, Danjuma.
Náhradníci: Asenjo – Iborra, Coquelin, Moisés Gómez, Chukwueze, Raba, Albiol, Peña, Alcácer, Pedraza, M. Gaspar, Aurier.

CA Osasuna: Herrera – N. Vidal, U. García (C), D. García, Cruz – R. García, Moncayola, Torró, Brašanac, M. Sánchez – Kike García.
Náhradníci: J. Pérez – R. Ibáñez, I. Pérez, Barbero, Oier, R. Torres, J. Martínez, Barja, Areso, E. Ávila, Cote, Grau.

Rozhodčí: Cordero – Villate, Cerezo.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Estádio de la Cerámica začne v 18:30, takže si nic na tento čas neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Adrián Cordero, kterému budou na pomezí asistovat Aitor Villate a Antonio Cerezo.
Osasuna CF

Hosté jsou na výborném pátém místě se 14 body a čelo ztrácí pouhé tři body. Osasuna vyhrála posledn´dva duely, nejprve na půdě Mallorky 3:2 a minule i doma proti Vallecanu. Tento zápas rozhodla jediná branka, v nastaveném čase ji dal Manu Sánchez a duel tak skončil výsledkem 1:0. Dnes se Osasuna pokusí pokračovat ve slibných výkonech a přidat další cennou výhru.
Villarreal CF

Domácí tým je v tuto chvíli na 11. místě tabulky se ziskem 11 bodů. Přesto má na svém kontě už sedmizápasovou sérii bez porážky, klub však doplácí na velké množství remíz, v této sérii jich bylo už pět! Minulé kolo ale tým zabral naplno a doma porazil Real Betis po dvou gólech Groenevelda 2:0. Dnes na Villarreal čeká těžký soupeř, rozjetá Osasuna.
Dobrý podvečer u španělské LaLigy. Společně se podíváme na utkání 9. kola mezi týmy Villarreal CF a CA Osasuna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.