La Liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Levante - 3. ledna 2022   19:00

Villarreal
8' Dia (Chukwueze) • 13' P. Torres (Iborra) • 37' G. Moreno (Trigueros) • 74' Trigueros (Dia) • 79' G. Moreno (Pino)
5:0
(3:0)
Villarreal
Rulli – Aurier, Albiol, P. Torres, Estupiñán – Chukwueze (73. Pino), Trigueros (84. C. García), Moisés Gómez (73. A. Moreno), Dia (81. Jackson) – G. Moreno (81. Raba), Iborra (C).
Hernández – Pérez, Rojo
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
13 462 diváků
Levante
Aitor Fernández – Pubill, Vezo, Ó. Duarte, C. Clerc (60. Franquesa) – Radoja (59. Malsa), Melero (59. Martínez) – De Frutos (78. Goméz), Campaña, E. Bardhi (78. Pier) – Martí (C).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:9.
Je konec. Villarreal zvítězil nad Levante jednoznačně 5:0 a potvrdil tak roli favorita proti poslednímu celku tabulky.
Do zápasu vstoupili domácí skvěle, když se v 8. minutě trefil Dia a o pět minut později Torres. Následně domácí pokračovali ve velmi dobrém výkonu, který korunoval gólem ve 37. minutě Moreno. V 68. minutě mohl zvýšit vedení Trigueros, ale hostující brankář jej ve velké šanci vychytal. V 74. minutě se už ale Trigueros dočkal branky. O pět minut později přidal druhou trefil také Gerard Moreno. V 87. minutě mohl ještě zvýšit vedení Jackson, ale ve velké šanci selhal.
90+2'
90+2'
Levante se snaží alespoň o korigaci výsledku, ale útok po pravé straně skončil pouze v zámezí.
90'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
88'
Nyní na druhé straně centroval z levé strany Enric Franquesa a domácí obránce odkopl míč do zámezí.
87'
Tohle si říkalo o další gól, ovšem Nicolas Jackson selhal v jasné tutovce, když jej našel na malém vápně Alberto Moreno, ale dvacetiletý útočník přestřelil!
85'
Dvacetiletý Carlo Adriano García si dnes připisuje do své kariéry debut v nejvyšší španělské soutěži.
84'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Carlo García.
82'
V ofsajdovém postavení se ocitl hostující útočník, což znamená opět míč pro Villarreal.
81'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Daniel Raba.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Nicolas Jackson.
79'
Villarreal právě vstřelil branku!
Debakl je na světě! Yeremi Pino vnikl do vápna po pravé straně, kde se dostal přes obránce i brankáře a poslal míč na zlatém podnosu GERARDU MORENOVI, který si jej zpracoval a z bezprostřední blízkosti zakončil do prázdné. Asistence: Yeremi Pino.
78'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge De Frutos, přichází Dani Goméz.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Rober Pier.
77'
Enis Bardhi se ujal exekuce přímého kopu, ale trefil pouze připravenou zeď.
76'
Tentokrát ovšem viděl právě Manu Trigueros žlutou kartu za svůj faul na hranici vápna a Levante se může pokusit o vstřelení branky.
74'
Tak tohle byla nádherná branka a domácí celek vede už 4:0! MANU TRIGUEROS totiž dokázal vypíchnout míč soupeři a následně si jej vyměnil s Diou a posléze exkluzivně zakončil k pravé tyči ze střední vzdálenosti. Asistence: Boulaye Dia.
73'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Alberto Moreno.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Yeremi Pino.
72'
Míč skončil pouze v zámezí a následovat tak bude autové vhazování pro Villarreal.
70'
Zápas se už spíše jenom dohrává, neboť je o vítězi rozhodnuto.
69'
Posléze sice domácí získali rohový kop, ale ten nepřinesl nic moc vážnějšího.
68'
Manu Trigueros mohl přidat další branku, ale Aitor Fernández jej ve velké šanci skvěle vychytal!
66'
Útočná akce domácích po levé straně byla zblokován, ale Villarreal zůstává u míče.
65'
Ve druhé půli jsme zaznamenali zatím jen jednu střelu na bránu, o kterou se postaral domácí Trigueros.
64'
Boulaye Dia se skvěle dostal do vápna a našel ve vápně Moisése Gómeze, ovšem jeho pokus z voleje letěl pouze nad bránu.
63'
Nyní se ozvala píšťalka sudího po dalším faulu ze strany hostů.
61'
Máme před sebou poslední půl hodinku utkání a Villarreal nadále dominuje a má zápas pod kontrolou.
60'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Carlos Clerc, přichází Enric Franquesa.
59'
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Mickaël Malsa.
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Pablo Martínez.
56'
Znovu k vidění stejný obrázek, kdy Villarreal nepůjčuje soupeři míč a drží jej na jeho polovině.
54'
Následně měli domácí rohový kop, ale ten nepřinesl nic moc vážnějšího.
53'
Gerard Moreno skvělým dloubáčkem našel Manu Triguerose, ale toho fantasticky vychytal Aitor Fernández!
52'
Levante se sice snaží napadat rozehrávku žluté ponorky, ale moc se mu to nedaří.
51'
Domácí opět zapojili do hry svého brankáře Rulliho.
50'
Žlutou kartu dostává Vicente Iborra (Villarreal CF).
Dnešní utkání sleduje 13 462 diváků.
49'
Samuel Chukwueze se vyhnul soupeři a posunul míč Aurierovi, který centroval, ale míč byl zblokován.
48'
Carlos Clerc se posléze dopustil faulu, když sejmul soupeře, který šel do brejku a uviděl žlutou kartu.
48'
Další standardní situace ale nepřinesla nic moc vážnějšího a míč skončil v rukou brankáře.
47'
A Levante bude pokračovat v útoku, neboť získalo další roh z levé strany.
46'
Enis Bardhi se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje tak rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je u svého konce a Villarreal drtí svého soupeře Levantě v poměru 3:0. Do zápasu vstoupili domácí skvěle, když se v 8. minutě trefil Dia a o pět minut později Torres. Následně domácí pokračovali ve velmi dobrém výkonu, který korunoval gólem ve 37. minutě Moreno. Levante se tak nadále trápí a o vítězi dnešního střetnutí je s velkou pravděpodobností rozhodnuto.
45+1'
45+1'
Domácí mají míč pod kontrolou a první poločas už dohrají hladce.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
44'
Nyní přišel nedovolený zákrok ze strany domácích a Levante krátce poté získalo autové vhazování.
42'
Znovu se Villarreal dostával do vápna soupeře, ale tentokrát se domácí nedostali ke střele.
40'
Tentokrát se už ozvala píšťalka sudího, když byl zfaulován Samuel Chukwueze.
39'
Roger Martí zabojoval v souboji s domácím obráncem a získal pro Levante autové vhazování, po kterém si hosté chtěli vymodlit penaltu, ale sudí nechal hru pokračovat.
37'
Tak tady je pravděpodobně hotovo už v první půli, protože žlutá ponorka vede 3:0! GERARD MORENO na sebe navázal obránce a následně využil zakončení levou nohou, které poslal do protipohybu brankáře Fernándeze, jenž se pouze díval na balón, který se kutálí do jeho svatyně. Asistence: Manu Trigueros.
36'
Znovu se Villarreal snažil něco vymyslet směrem do vápna, ovšem Samuel Chukwueze se nedostal k míči, protože byl u něj jako první brankář Aitor Fernández.
35'
Gerard Moreno hledal Boulaye Diu, ale míč skončil pouze na patách.
34'
Bohužel toho k vidění poslední minuty moc není, ale hraje se především na polovině Levante.
32'
Opět standardní situace zaváněla velkými problémy, ale Levante se se štěstím ubránilo a dostalo míč co nejdál.
31'
Moisés Gómez se vydal do vápna soupeře po levém křídle a vybojoval čtvrtý rohový kop pro svůj celek.
30'
Půl hodina utkání je za námi a Villarreal bezpečně vede nad posledním týmem tabulky Levante v poměru 2:0.
28'
Jorge De Frutos se sice dostal ke střele, ale ta neměla pořádnou razanci a Gerónimo Rulli si snadno poradil.
27'
Balón se tentokrát dostal pouze do zámezí a bude to Levante, které se postará o autové vhazování.
26'
Další centr ze standardní situace letěl na přední tyč, ale tam jej nedokázal zakončit nikdo z hráčů Villarrealu.
25'
Domácí celek získal rohový kop, který se bude opakovat, neboť centr skončil na hlavě hostujícího hráče.
24'
Levante je jediným týmem španělské ligy, který ani jednou nezvítězil. Pokud se mu to nepodaří ani dnes připíše si v letošní sezóně v domácí soutěži již 20 zápasů bez vítězství.
23'
Gerard Moreno se ocitl ve velmi slibné pozici, ale jeho zakončení uvnitř vápna skončilo vedle brány Levante.
21'
Další akce domácích vedla po levé straně, ale přízemní centr do vápna odvrátil obránce soupeře.
20'
Po velmi aktivním začátku tady máme pomalejší tempo, neboť se Villarreal nikam netlačí a kontroluje balón na kopačkách.
19'
Domácí mužstvo nyní nikam moc nespěchá a spíše jen drží míč na své polovině.
17'
Následný roh ale nebyl dobře zahrán a domácí celek je opět u míče.
16'
Jorge De Frutos to zkoušel velice dobře, když vypálil mezi nohy Auriera ke vzdálenější pravé tyči a Gerónimo Rulli musel zasáhnout! Následuje rohový kop Levante.
15'
Modročervení to zkoušeli znovu po pravé straně, ale míč končí opět jen v rukou brankáře Gerónimo Rullia.
14'
Velké trápení a špatná forma Levante tak pokračuje a s tímto zápasem to budou mít hosté velmi těžké.
13'
A je to 2:0! Centr z rohového kopu letěl na přední tyč, kde balón prodloužil Vicente Iborra a na zadní tyči zakončoval z bezprostřední blízkosti PAU FRANCISCO TORRES. Asistence: Vicente Iborra.
12'
Pokus Auriera o centr z pravé strany byl zblokován do zámezí a Villarreal bude zahrávat rohový kop.
11'
Levante zahrálo standardní situaci centrem do šestnáctky, ale nebylo z toho nic zásadního, neboť míč odhlavičkoval domácí obránce.
10'
Serge Aurier je prvním potrestaným hráčem domácího celku, když trefil Gonzala Melera a uviděl žlutou kartu.
8'
Máme tady úvodní branku utkání a domácí jdou do vedení 1:0! Samuel Chukwueze si skvěle sběhl po pravém křídle na nákop Triguerose a posléze našel ve vápně volného BOULAYE DIA, jenž zakončil hlavou k levé tyči. Asistence: Samuel Chukwueze.
7'
Následně se tak k míči dostal Villarreal, jenž už kombinuje středem hrací plochy směrem dopředu.
6'
Hostující celek drží míč na své polovině, ale je okamžitě napadán vysokým presinkem žluté ponorky.
5'
Manu Trigueros poslal centr do vápna z volného kopu, ale ten Gerard Moreno nedokázal zpracovat a míč utekl do zámezí.
4'
Enis Bardhi už ve čtvrté minutě vidí žlutou kartu, když dohrál Moisésa Gómeze skluzem zezadu.
3'
Nyní se opět může pokračovat ve hře po krátkém ošetření hostujícího hráče.
2'
Boulaye Dia se sice dostal po levé straně do vápna soupeře, ale tam měl udeřit do obličeje Rúbena Veza a sudí přerušuje hru.
1'
Hned v první minutě se Enis Bardhi snažil prostrčit míč skrz domácí obranu, ale ten nakonec skončil jen v moci gólmana Gerónimo Rullia.
1'

Villarreal CF: Rulli – Aurier, Albiol, P. Torres, Estupiñán – Chukwueze, Trigueros, Moisés Gómez, Dia – G. Moreno, Iborra (C).
Náhradníci: Asenjo, Jörgensen – Capoue, Josifov, Jackson, Mándí, M. Gaspar, A. Moreno, Pino, Raba, C. García.
Trenér: Unai Emery

Levante UD: Aitor Fernández – Pubill, Vezo, Ó. Duarte, C. Clerc – Radoja, Melero – De Frutos, Campaña, E. Bardhi – Martí (C).
Náhradníci: Cárdenas – Blesa, Coke, Franquesa, Goméz, Malsa, Martínez, Miramón, Postigo, Pier, Faraj, Royo.
Trenér: Alessio Lisci

Rozhodčí: Hernández – Pérez, Rojo.
Levante UD

Levante se velmi hodně trápí a nachází se na posledním místě španělské ligy s 8 body a hlavně po 18 zápasech nemá na kontě ani jednu výhru! Naposled Levante přivítalo na svém stadionu Valencii a tentokrát to vypadalo na výhru, neboť ve 24. minutě domácí vedli 2:0. V 50. minutě ale bylo srovnáno a nakonec Levante podlehlo 3:4.
Villarreal CF

Villarreal má fantastickou formu a aktuálně se nachází na 10. místě s 25 body a skóre 26:20. V posledním zápase přivítal na své půdě Alavés a branek padalo opravdu hodně. Po první půli totiž domácí celek vedl 2:1. Ve druhé části sice v 65. minutě Alavés srovnal, ale konec utkání patřil ponorce, která nakonec zvítězila jasně 5:2. Má tak už 5 výher v řadě.
V 19. kole Španělské LaLigy se proti sobě utkají týmy Villarreal CF a Levante UD. Naposled se spolu tato mužstva utkala v přátelském utkání v červenci, které ale skončilo bez branky. Dnes se bude bojovat na Estadio de la Cerámica ve Villarrealu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Hernández a jeho asistenti Pérez a Rojo. Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.