La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Mallorca - 22. ledna 2022   16:15

Villarreal
12' Russo(vl.)  • 34' Trigueros (Pedraza) • 87' Parejo
3:0
(2:0)
Villarreal
Rulli – P. Torres, M. Gaspar, Pedraza, Albiol – Iborra, Trigueros, Parejo (90+2. Raba) – A. Moreno, Pino (68. Jackson), Moisés Gómez (90+2. Josifov).
M. Arias
Estadio de la Cerámica (Villarreal)
Mallorca
Román – Valjent, Russo, J. Costa, Maffeo – Battaglia, D. Rodríguez (77. Ángel Rodríguez), de Galarreta (70. Sevilla) – Kubo (70. Lee Kang-in), Prats (58. Niño), Ndiaye (58. A. Sánchez).

90+5'
90+3'
Villarreal tak posledních patnáct dvacet minut už opět plně kontroluje hru a i nyní kombinuje s míčem u kopaček.
90+2'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Daniel Raba.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Nikita Josifov.
90+1'
Rozhodčí nastavil ještě pět minut nad rámec základního hracího času Utkání se ale bude už nejspíš jen dohrávat..
89'
Dnes už tak asi není co řešit. O vítězi utkání je rozhodnuto.
87'
Villarreal právě vstřelil branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil DANI PAREJO a nezaváhal. Trefil se přesně k levé tyči.
86'
Federico Russo kompletuje dnešní negativní hattrick! Nejprve si dal vlastní gól, pak obdržel žlutou kartu a nyní zfauloval soupeře ve vápně, což znamená pokutový kop a druhou žlutou kartu. Vlastňák, červená karta a způsobená penalta. Na tento den nebude Russo vzpomínat vůbec v dobrém.
84'
Nakonec mohl přijít kontaktní gól, všem odražený míč se jednomu z domácích nepodařilo ze vzduchu z levé strany pokutového území poslat do sítě.
83'
Zatím to nevypadá tak, že bychom se měli dočkat ještě nějakého dramatu.
81'
Franco Russo dnes nehraje ideální zápas. Nejprve si v první půli vsítil vlastní gól a nyní navíc obdržel žlutou kartu.
80'
Žlutou kartu dostává Franco Russo (RCD Mallorca).
79'
Villarreal se v posledních chvílích probral a nyní hraje dobře. Vypadalo to na další šanci, nakonec byl ale odpískán předchozí útočný faul.
78'
Velmi slušné příležitost pro domácí celek. Brankář si ale s oběma střeleckými pokusy dokázal poradit a vyrazit míč mimo tři tyče.
77'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Ángel Rodríguez.
75'
Geronimo Rulli měl trošku komplikace se zpracováním přihrávky spoluhráče. Ovšem nezpanikařil a situaci zvládl s přehledem.
72'
Jeden šikovný Východoasiat narozený v roce 2001 nahradil druhého. Uvidíme, zda příchod Kang-ina na hřiště pomůže Mallorku ještě zabojovat o body.
70'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Takefusa Kubo, přichází Lee Kang-in.
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Iñigo Ruiz de Galarreta, přichází Salva Sevilla.
68'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Nicolas Jackson.
66'
I v dalších minutách vidíme prakticky stejný obrázek hry. Ani jeden z brankářů zatím nemusel ve druhém poločase zasahovat.
59'
Nově příchozí Fernando Niño byl hned snad v největší šanci svého týmu. Hlavičkoval z malého vápna, nebyl ovšem ideálně natočen k bráně a horní tyč tak přestřelil.
58'
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Abdón Prats, přichází Fernando Niño.
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Antonio Sánchez.
57'
Snad poprvé v zápase jsme viděli zajímavější rohový kop. Raúl Albiol ovšem při naskakování na hlavičku v souboji s obráncem upadl a musel být chvíli ošetřován.
56'
Jeho protějšek Román má taktéž jeden zákrok, ovšem už dvakrát musel lovit míč ze své sítě.
55'
Tohle je celkově asi největší problém ostrovanů. Mallorka totiž dnes za necelou hodinu prověřila brankáře Rulliho jen v jednom případě.
54'
O střely se zatím ovšem pokoušeli jen domácí. Oba dva jejich pokusy ovšem prostor mezi třemi tyčemi minuly.
52'
Dokonce je to spíš tak, že s míčem hraje výrazně více Mallorka. Není se však čemu divit, Villarreal se nemá moc kam hnát.
50'
Už se hraje druhý poločas. Ve svém úvodu nám šanci nenabídl. Zatím to vypadá tak, že se pokračuje ze hry první půle. Opticky to tedy bude poměrně vyrovnané.
46'
První poločas utkání je za námi. Villarreal potvrzuje roli favorita a po 45 odehraných minutách vede 2:0. Mallorka se sice snaží, do šancí to ovšem nevede. Uvidíme, zda se jí ve druhé půli podaří zápas zdramatizovat.
45+1'
45'
Poměr držení míče už je pouze 60:40 pro domácí. Tak po patnácti minutách se to blížilo spíše poměru 75:25.
43'
Z pohledu diváka zápas není extra zajímavý. Dva góly jsme sice viděli, mimo to ale skoro žádné šance.
41'
Pomalu se blíží konec prvního poločasu a Villarreal kontroluje hru hlavně co s týče skóre. Soupeř se navíc do šancí úplně nedostává.
40'
Po odmlce jsme viděli další rohový kop. Tentokrát se jej domácí rozhodli rozehrát nakrátko.
39'
Je však potřeba říci, že žádnou velkou šanci si hostující hráči vytvořit nedpkázali.
37'
Pro Mallorku může současný stav skóre působit až trošku krutě Zhruba od patnácté minuty je totiž svému soupeři herně jasně vyrovnaným soupeřem.
36'
Žlutou kartu dostává Mario Gaspar (Villarreal CF).
34'
Rychlý protiútok domácích fotbalistů končí jejich druhým gólem. Alfonso Pedraza našel skvělou přihrávkou z levé strany vápna v tutové pozici nacházejícího se MANUA TRIGUEROSE. Třicetiletý záložník se následně trefil do protipohybu gólmana k levé tyči.
33'
Standardní situace, kdy Take přebíhal míč a Iñigo Ruiz de Galarreta centroval ovšem taktéž žádnou šanci nepřinesla.
32'
Už ale převaha Villarreal co se týče držení míče není tak velká jako na začátku zápasu. Hosté se snaží o vyrovnání.
30'
Půlhodiny hry za nám a ve vedení se stále nacházejí domácí fotbalisté díky vlastnímu gólu soupeře.
28'
Na opačném konci pálil zpoza pokutového území Parejo. Míč se ovšem hodně zvedal a horní tyč tak přeletěl.
27'
Poměrně pěkný centrovaný míč z pravého křídla byl o něco delší, než bylo pro útočníka Mallorky záhodno.
26'
Hostující tým zvýšil svoji aktivitu a posledních pár minut se více drží na míči.
24'
S rohy se nám opravdu celkem roztrhl pytel. Rulli v tomto případě v klidu vyskočil a chytil míč do ruukavic.
23'
Centr Kuba byl z pravého křídla sražen do zámezí. To neznamenalo nic jiného než další rohový kop, který byl odvrácen na další rohový kop.
22'
Na druhé straně technická střela z hranice vápna na druhou tyč. Byla ale příliš málo razantní, brankář tak bez problémů zasáhl.
21'
Nyní si stejnou herní situaci zkusili i hosté. Ani v jejich případě však rohový kop nebezpečí neznamenal.
19'
A o několik desítek sekund později další centrovaný míč od rohového praporku. Směrem na bránu ovšem také usměrněn nebyl.
18'
Villarreal zatím bez problémů kontroluje hru. Nyní zahrával další rohový kop, ani ten však nebezpečný nebyl.
16'
Jeho protějšek Rulli zatím nemusel zasahovat ani v jednom případě.
15'
Mohlo to být ještě horší. Střela z dobré pozice v pokutovém území ovšem příliš nebezpečná nebyla a Riquelme míč lapil.
14'
Z pohledu hostů to tak takhle nadále úplně nepůjde. Na míči se drží výrazně méně než soupeř a nyní navíc po vlastním gólu prohrávají.
12'
První gól ale přichází poměrně brzo! Jeden z domácích nastřeloval míč před bránu z levé strany. FRANCO RUSSO chtěl míč odvrátit, usměrnil jej ovšem pouze do sítě. Vlastňák.
10'
I nadále se hraje spíše na polovině hostujícího celku. Ke střelám nebo jinému ohrožení branky soupeře to však z pohledu domácích nevede.
8'
Centrovaný míč ale byl obranou soupeře jednoduše odvrácen.
7'
Nedovolený zákrok nedaleko pokutového území a domácí tým bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
6'
Zatím jsme však žádnou šanci neviděli a Mallorka ukazuje, že zase nepřijela jen betonovat.
4'
Už od úvodních minut se Villarreal drží na útočné polovině a je jasné, že se bude snažit co nejrychleji prosadit.
2'
Poměrně jasným favoritem jsou domácí fotbalisté, kteří nyní zahrávali rohový kop. Ten však zakončení nepřinesl.
2'
Utkání bylo odstartováno. Uvidíme, komu se dnes bude dařit lépe.
1'

Villarreal CF: Rulli – P. Torres, M. Gaspar, Pedraza, Albiol – Iborra, Trigueros, Parejo – A. Moreno, Pino, Moisés Gómez.
Náhradníci: Asenjo, Iker Álvarez – C. García, Josifov, Jackson, de la Fuente, Mándí, Estupiñán, Raba.

RCD Mallorca: Román – Valjent, Russo, J. Costa, Maffeo – Battaglia, D. Rodríguez, de Galarreta – Kubo, Prats, Ndiaye.
Náhradníci: Reina – Niño, Sedlar, Sevilla, Hoppe, Mboula, Ángel Rodríguez, Lee Kang-in, A. Sánchez, Gayá.

Rozhodčí: M. Arias.
Zdravím vás u zápasu 22. kola La Ligy, ve kterém se spolu utkají týmy Villarreal CFRCD Mallorca.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.