La Liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Almeria - 30. prosince 2022   19:15

Cádiz
83' Lucas Pérez
1:1
(0:1)
Almeria
41' Melero  (Baptistão)
Cádiz
Ledesma – Carcelén, Fali (65. Garcia), L. Hernández, Espino – Bongonda (56. A. Lozano), Alcaraz (69. Mari), Ále. Fernández (C), Ocampo (69. San Emeterio) – Sobrino, Negredo (56. Lucas Pérez).
Aznar Ussen – Arzamendia, Á. Giménez.
Munuera – Martínez, Garrido
Estadio Nuevo Mirandilla, Cádiz
Almeria
Fernando – A. Pozo, Brandáriz, Babić, Akieme – de la Hoz (C), Robertone (76. Eguaras) – Baptistão (89. Puigmal), Melero (76. S. Costa), Ramazani (67. Embarba) – Touré (89. Sousa).
Fuoli – Kaiky, Mendes, Portillo, Lázaro, Milovanović, Centelles.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek večera.
V první půli bylo k vidění několik slibných šancí. Branka Ocampa byla po přezkoumání u videa zrušena. Odpověď si Almería připravila na 41. minutu, kdy hosty poslal do vedení Melero. Almería v druhé půli pokračovala v cestě za vítězstvím. To se jí dařilo až do 83. minuty, kdy srovnávací branku vystřelil Cádizu Pérez. Po 90 minutách dnešní duel vítěze nepoznal.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 7:14.
90+4'
90+3'
O poslední slovo se mohl postarat střídající Puigmal. Jeho střelu na přední tyč zlikvidoval Ledesma.
90+3'
Protiútok Cádizu v samotném závěru mohl rozhodnout o dnešním výsledku. K zakončení se dostal Lozano, který svou střelou trefil dobře postaveného Fernanda.
90+2'
Lucas Pérez se snažil o navýšení svého gólového skóre, ale jeho střela tentokrát neohrozila bránu hostů.
90'
Na pravé straně měl prostor Puigmal. Po jednoduché kombinaci přišel do vápna centr, který vyrazil Ledesma pryč z nebezpečných míst.
89'
Střídání v týmu UD Almería:
ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Arnau Puigmal,
ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Dyego Sousa.
88'
Rychlý Embarba nepřesně sklepával míč na lépe postaveného spoluhráče. Cádiz se odkopem osvobodil z tlaku hostů.
87'
K hlavičce se dostal hlavní útočník hostů Touré. Zakončení v záklonu postrádalo potřebnou razanci.
86'
Embarba pronikl s míčem do šestnáctky. Zpětnou přihrávku zachytila obrana Cádizu.
85'
Střela Anthonyho Lozana bohužel pro domácí nenašla potřebné parametry.
83'
Cádiz právě vstřelil branku!
Dlouhým autem dostal Cádiz míč do pokutového území, kde se míč odrazil ke LUCASI PÉREZOVI. Střídající hráč se dobře zorientoval a poslal míč z velké blízkosti za Fernandova záda.
82'
Přímý kop vyrazil před sebe Ledesma. Následně byl na jeho osobu odpískán útočný faul.
81'
Šikovnou kličkou se mezi dva hráče dostal Baptistão. José Mari sáhl po záchranné brzdě a správně vidí žlutou kartu.
79'
El Bilal Touré byl dneska již po několikáté nachytán v ofsajdu. Slibně rozvíjející se brejk je tak pozastaven.
77'
Almería drží míč na kopačkách. Díky jednobrankovému vedení nemusí hosté nikam spěchat.
76'
ze hřiště odchází Gonzalo Melero, přichází Samuel Costa,
ze hřiště odchází Lucas Robertone, přichází Íñigo Eguaras.
75'
Do zakončení se dostal aktivní Léo Baptistão. Nebezpečnou přízemní střelou vybídl brankáře Ledesmu k výbornému zákroku.
73'
Anthony Lozano svůj náběh nenačasoval správně. V okamžiku centru za obranu byl v ofsajdovém postavení.
72'
Alfonso Espino svým centrem poslal míč pouze do náruči Fernanda. Ani z této situaci tak Cádiz nedokázal nic vytěžit.
71'
Zahuštěná obrana hostů skvěle zachytává nebezpečné náběhy Cádizu. Almería hrozí především z protiútoků.
69'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Rubén Alcaraz, přichází José Mari,
ze hřiště odchází Brian Ocampo, přichází Fede San Emeterio.
67'
ze hřiště odchází Largie Ramazani, přichází Adrián Embarba.
66'
Alejandro Pozo naservíroval míč Tourému, který z úhlu míč vracel směrem do brány. Na poslední chvíli stihl na brankové čáře míč zastavit jeden z obránců!
65'
ze hřiště odchází Fali, přichází Carlos Garcia.
63'
Léo Baptistão upaloval s míčem do přečíslení čtyři na tři. Obránce Fali včas vystoupil a útočné snažení hostů překazil.
61'
Prudký centr z pravé strany našel přesně kopačky Tourého, který na hranici malého vápna poslal míč do tyče!
60'
Nadýchaný centr směřoval na zadní tyč, kde byl volný Carcelén! Domácí bek nedokázal míč zpracovat a ohrozit tak branku Fernanda.
59'
První dotyk se nevyvedl čerstvému Lozanovi. Odkop od brány tak bude zahrávat Fernando.
58'
Almería dokázala posunout hru na polovinu soupeře. Útočné snažení ale nevedlo k žádné střele.
56'
ze hřiště odchází Théo Bongonda, přichází Anthony Lozano,
ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Lucas Pérez.
55'
Rozhodčí Munuera pustil několik tvrdších zákroků v krátkém sledu za sebou. Hra se na tento popud přiostřuje.
54'
Skvěle si v souboji jeden na jednoho počínal Ramazani. Jeho únik ovšem zkazila špatná přihrávka.
53'
Přízemní centr Poza prolétl celým vápnem. Nikdo z jeho spoluhráčů nebyl v tento moment na správném místě.
52'
Centr z pravé strany mířil do šestnáctky, kde svým výskokem dostal Fernando míč pod kontrolu.
51'
Théo Bongonda při své kličce upadl na trávník. Hlavní rozhodčí tento zákrok neodpískal.
50'
Na půli hřiště fauloval Pozo Ocampa. Žlutit se v tomto případě nebude.
48'
Přetažený centr z pravé strany se snažil udržet ve hře Negredo. Pomezní rozhodčí svým praporkem signalizoval, že míč již opustil hrací plochu.
47'
V postavení mimo hru byl přistižen Touré. Ke stejnému incidentu došlo i na druhé straně, kde byl v ofsajdu Sobrino.
46'
Míč na kopačkách hostů dlouho nepobyl. Nepřesná přihrávka skončila v zámezí.
46'
První poločas nabídl pro oko diváka hned několik šancí na obou stranách. Střelou z dálky rozvlnil síť Ocampo, ale po přezkoumání u videa se branka ukázala jako neregulérní. Těsně před přestávkou se ve vápně dobře zorientoval Melero a střelou na přední tyč poslal hosty do vedení. Stav utkání – 0:1
45+2'
45+1'
Nepřesnou přihrávku přečetl Ledesma a pohotovou reakcí pomohl svým spoluhráčům.
43'
Álvaro Negredo zkoušel přelobovat vyběhnutého brankáře Fernanda. Jeho oblouček byl však nepřesný.
41'
Almería právě vstřelila branku!
Hosté jdou ještě před přestávkou do vedení. Šťastného odrazu uvnitř pokutového území využil GONZALO MELERO, který vyslal dělovou ránu na přední tyč přesně pod břevno!
40'
Z levé strany postupoval s míčem do šestnáctky Ocampo. Na brankáře Fernanda si ale nepřišel.
39'
Largie Ramazani se dostal na hranici vápna k zakončení. Brankář Ledesma si připisuje dnes další zákrok.
37'
Přízemní centr Espina odrazili hosté na rohový kop.
36'
Daleký odkop brankáře Ledesmy nenašel přesně spoluhráče. Vhazovat bude Almería.
35'
Střelu Tourého stihl zablokovat Hernández.
34'
Almería kombinuje na útočné polovině. Prorazit obranu domácích se jim zatím nepodařilo.
32'
Prudký centr Robertona nabral směr mezi tři tyče. Připravený Ledesma svým zákrokem pokus zneškodnil.
30'
Přes dva protihráče přešel Ramazani. Do vápna se však přes dalšího obránce nedostal.
28'
Nepřesný odkop Ledesmy skončil v zámezí. Napadání Almérie přineslo hostům patřičnou odměnu.
27'
Brian Ocampo zasáhl rukou do obličeje protihráče. Vše dobře viděl a odpískal arbitr Munuera.
26'
Z přímého kopu poslal Lucas Robertone míč vysoko nad bránu.
25'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Fali).
25'
Hlavní rozhodčí šel celou situaci přezkoumat k videu. Po konzultaci se svým asistentem u videa branku neuznává! Skóre je tak stále 0:0.
22'
Brian Ocampo si navedl míč na hranici šestnáctky a skvělou střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci!
20'
Druhá desetiminutovka nabídla několik šancí na obou stranách. Pokud bude tímto způsobem hra nadále gradovat, tak můžeme očekávat v dnešním zápase plno slibných šancí.
18'
Odražený balón zakončil Bongonda mimo tři tyče.
17'
Álvaro Negredo měl na hlavě první branku zápasu! Na zadní tyči si vyskočil na dobrý centr, který hlavičkou o zem poslal přesně na místo, kde byl připravený Fernando.
16'
Další útočný faul odpískal Munuera Tourému. S míčem na kopačkách bude pokračovat Cádiz.
15'
Rychlá odpověď přišla na druhé straně! Mrštnou kličkou si udělal prostor Ramazani. Jeho střelu vyrazil Ledesma na roh.
14'
První střelu vyslal na bránu Rubén Alcaraz. Příliš slabá intenzita pomohla Fernandovi míč lapit.
13'
Na trávníku se svíjí v bolestech Théo Bongonda. Bránící Robertone dostává od sudího slovní domluvu.
12'
V postavení mimo hru byl nachytán Ramazani.
10'
Almería se do útoků dostává velmi zřídka. Rychlé protiútoky většinou končí nepřesnými přihrávkami, které domácí obrana zachytává.
9'
Několik soubojů za sebou vyhrál Baptistão, následnou přihrávkou ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
8'
Léo Baptistão rychlou narážečkou s Tourém nepřelstil obránce Cádizu.
6'
Za balónem za obranu pospíchal Negredo, ale brankář hostí vyběhl včas a míč uklidil do zámezí.
5'
První roh rozehráli domácí na krátko. Následný centr skončil v rukavicích Fernanda.
4'
Ve vápně se dostal k míči Álvaro Negredo. Jeho pohotová střela z otočky byla tečována bránícím hráčem na roh.
3'
Do protiútoku se mohl pustit Touré, ovšem v souboji o míč si pomohl nedovoleně.
2'
Cádizu se daří držet míč před šestnáctkou Almeríi. Obrana hostů zachytává a odvrací nebezpečné přihrávky.
1'
Cádiz dnes nastoupil ve žlutých dresech. Hosté jsou oděni v červeném.
1'
Úvodního výkopu se ujal domácí Cádiz.
1'
Hráči již nastupují na hrací plochu. Zápas za pár okamžiků začne!

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, Fali, L. Hernández, Espino – Bongonda, Alcaraz, Álex, Fernández (C), Ocampo – Sobrino, Negredo.
Náhradníci: Aznar Ussen – A. Lozano, Lucas Pérez, Arzamendia, Mari, Á. Giménez, San Emeterio, Garcia.
Trenér: Sergio

UD Almería: Fernando – A. Pozo, Brandáriz, Babić, Akieme – de la Hoz (C), Robertone – Baptistão, Melero, Ramazani – Touré.
Náhradníci: Fuoli – S. Costa, Sousa, Kaiky, Mendes, Puigmal, Portillo, Embarba, Lázaro, Milovanović, Centelles, Eguaras.
Trenér: Rubi

Rozhodčí: Munuera – Martínez, Garrido.
UD Almería

Almería se jako nováček letošní sezóny v lize zajisté neztratila. Po 14. kolech nasčítala 16 bodů, což ji stačí na průběžnou 14. příčku.

Tým, pod vedení trenéra Rubiho, zaznamenal již pět výher, z čehož všechny se stvořily v domácím prostředí. Naopak na cizích stadionech se „Rojiblancos“ vůbec nedaří. Ze 7 venkovních utkání vybojovali hráči pouze 1 remízu s Elche, a to hned v druhém kole. Od té doby Almería na cizím stadionu nebodovala, a proto duel s Cádizem může být pro další vývoj sezóny klíčový.
Cádiz CF

Cádiz minulou sezónu unikl spadnutí do nižší soutěže pouze o jeden bod. Cíl na letošní sezónu tak zůstává pro trenéra Sergia stejný, a to vyhnout se sestupovým příčkám tabulky.

Vstup do sezóny se „Pirátům“ vůbec nevyvedl. Bodové konto odstartovala až výhra v šestém kole na půdě Valladolidu. Série několika remíz společně s překvapivou výhrou nad Atleticem Madrid znamená pro Cádiz 19. místo. Nelichotivou statistikou zůstává, že právě Cádiz vstřelil v letošní sezóně nejméně branek z celé soutěže.
Po více než měsíci se na scénu vrací také nejvyšší španělská soutěž. 15. kolo nabídne duel mezi Cádizem a Almeríi. Zápas začíná v 19:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.