La Liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Villarreal - 1. října 2022   14:00

0:0
(0:0)
Cádiz
Ledesma – Carcelén, L. Hernández, Chust, Espino (C) – Alejo (90+2. Zaldúa), San Emeterio (59. Lucas Pérez), Alcaraz (69. Mari), Bongonda (59. A. Lozano) – Sobrino, Negredo (59. Ále. Fernández).
D. Gil – Cala, Arzamendia, Blanco, Fali, Mabil, Ocampo.
Iglesias – Bueno, Garrido
Estadio Nuevo Mirandilla
Villarreal
Rulli – Femenía, Albiol (C), P. Torres, Pedraza – Baena, Capoue, Parejo, Coquelin (67. Danjuma) – Lo Celso (83. Morales), Jackson (83. Chukwueze).
Jörgensen – Cuenca, Mándí, Mojica, Morlanes, Pino.

90+6'
90+4'
Následná standardní situace gól nenabídla, střela skončila na dobře postavené zdi.
90+3'
Danjuma utíkal obraně soupeře, a tak musel Carcelén sáhnout na záchranou brzdu. Soupeře zezadu zatáhl za ruku, akci zastavil, ale vidí oprávněnou červenou.
90+2'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází Joseba Zaldúa.
90'
Cádiz tlačí na obranu soupeře, ta zatím ne a ne povolit.
88'
Albiol skutečně rukou hrál, nicméně sudí usoudil, že to na penaltu nestačí.
87'
Domácí nyní požadují penaltu za hru rukou ve vápně, sudí už dostává instrukce do sluchátka.
85'
Domácí hrají na útočné polovině. Podaří se jim otevřít skóre?
83'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Nicolas Jackson, přichází Samuel Chukwueze.
83'
ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází José Luis Morales.
82'
Anthony Lozano se dostal do úniku po přesné přihrávce, ale brankáře propálit nedokázal!
81'
Cádiz zahrával další rohový kop, ale ani z něj se domácím nepodařilo skórovat.
79'
Nadějné šanci domácích předcházel ofsajd, a tak bylo veškeré vzrušení zbytečné.
77'
Cádiz rozhových kopů nevyužil, míč však stále drží ve své moci.
75'
Baena zastavil rozjetou akci soupeře za cenu žluté karty.
75'
Brankář Ledesma si vyběhl a vyboxoval míč mimo vápno Cádizu. Hosté nadále pokračují s míčem na kopačkách.
74'
Obrana míč odvrátila do zámezí, další roh pro hostující celek.
73'
Villarreal bude zahrávat roh.
71'
Domácí se snaží o co největší kontrolu míče, ale do nějaké vážnější šance se jim zatím nedaří dostat.
69'
ze hřiště odchází Rubén Alcaraz, přichází José Mari.
67'
ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Arnaut Danjuma.
66'
Tohle by mohlo domácí mrzet! Po dlouhém autu se na malém vápně k zakončení dostal Lucas Pérez, ale jeho pokus neskončil mezi třemi tyčemi!
65'
Jeden z domácích se nyní dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale nepropálil hromadu těl, která stála před ním.
63'
Jackson se dostal k zakončení, ale jeho střelu Ledesma lehce vykryl, neboť nebyla vůbec dobře umístěná.
61'
Hodina hry je za námi a stále čekáme na úvodní gól zápasu. Villarreal je o něco málo aktivnější, co se útočné hry týče, ale rovněž žádná sláva.
59'
ze hřiště odchází Théo Bongonda, přichází Anthony Lozano.
59'
ze hřiště odchází Fede San Emeterio, přichází Lucas Pérez.
59'
ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Álex Fernández.
55'
Málem jsme tu měli úvodní gól zápasu! Pedraza se prosmýkl až do vápna, vypálil z ostrého úhlu a trefil tyčku Ledesmovy svatyně!
53'
Rozhodně se nejedná o žádnou ofenzivní bitvu, Villarreal drží míč na polovině hřiště a kombinuje.
51'
Jacksonovo zakončení z ostrého úhlu neskončilo mezi třemi tyčemi. Ledesma bude odkopávat.
49'
Alejo nyní nepříjemně trefil na koleno protihráče, sudí ihned tahá kartu.
48'
Domácí se dostali po centru z pravé strany do solidní šance, ale všemu předcházel ofsajd.
46'
45+3'
45+2'
Villarreal sice hraje s míčem na útočné polovině, domácí jsou však v 10 zalezlí ve vápně a rozhodně nemají v plánu v této polovině inkasovat.
44'
Lo Celso střílel z dobrých pětadvaceti metrů, nicméně neměl správně seštelovaná mířidla, míč skončil úplně mimo.
44'
Střela Espina nebyla vůbec špatná, avšak jeden z hostujících hráčů schoval ruce za záda a zblokoval ji.
43'
Cádiz kooperuje s balónem po celé šíři hřiště a vyčkává, zdali se v obraně soupeře neotevře okénko, kudy by se dalo proskočit do zakončení.
42'
Domácí si nyní sami zatopili v rozehrávce, vše se však nakonec obešlo bez problémů.
41'
Domácí nyní požadovali rohový kop, ale čárový rozhodčí jasně ukazuje, že míč šel do zámezí od hráče Cádizu.
39'
Coquelin nyní tvrdě zajel do protihráče a vidí žlutou kartu. Na hřišti se začíná pořádně přitvrzovat.
37'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Gerónimo Rulli).
37'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Rubén Alcaraz).
36'
Strkanice na středu hřiště. Sudí se snaží celou situaci uklidnit.
34'
Jeden z hráčů Cádizu byl nyní nepříjemně zasažen do obličeje, sudí však neviděl v nešťastném okamžiku úmysl, a tak volí pouze slovní domluvu.
33'
Obrana Cádizu si s vysokým míčem hravě poradila, domácí však nadále zůstávají s balónem na kopačkách.
32'
Villarreal bude zahrávat standardní situaci na útočné polovině. Podaří se mu otevřít skóre?
30'
Půl hodinka hry je za námi, na úvodní gól stále čekáme. Villarreal nyní hraje s míčem na polovině soupeře.
28'
Hosté sehráli roh na krátkou vzdálenost, ale následně u praporku nedokázali vymyslet vůbec nic, a tak mohl zůstat Ledesma klidný.
27'
Pedraza dostal míč do vápna, zkoušel centroval, ale obrana balón srazila do zámezí na roh.
25'
Centr byl ještě mírně tečován a brankář Rulli musel předvést zákrok, aby balón nepropadl do branky.
24'
Cádiz bude zahrávat rohový kop.
24'
Můžeme pokračovat.
23'
Stále se nehraje, Baena bude zřejmě nějak vážněji zraněn.
21'
Alcaraz nyní poslal Baenu nevybíravě k zemi. Hra je přerušena, neboť druhý jmenovaný zůstal ležet na trávníku.
19'
Cádiz nadále tlačí na obranu soupeře, brankář Rulli však zatím příliš mnoho práce nemá.
18'
Z levé strany přilétl do vápna přízemní centr a málem z toho byl překvapivý gól, neboť míč propadl vápnem a prosvištěl kolem tyče.
16'
Villarreal se sice dostal do zajímavé šance, té však předcházel ofsajd.
14'
Villarreal zahrával rohový kop, nicméně vytěžit z něj něco nedokázal.
13'
Domácí obrana nyní propadla, ve vápně se k zakončení dostal jeden z hostujících hráčů, ale brankář Cádizu jej vychytal.
11'
Espino dobře zasekl míč na levém křídle, následně centroval, ale obrana Villarrealu míč odklidila z vápna.
9'
Z následného rohového kopu nedokázali hosté vytěžit nic, míč však mají nadále na kopačkách.
8'
Jeden z hostujících hráčů se nyní dostal k zakončení z vápna, ale brankář Ledesma míč vyškrábl na roh.
5'
Domácí se dostali k vápnu soupeře, tam však zaúřadovala dobře obrana Villarrealu a míč odvrátila do bezpečí.
4'
Hosté nyní drží míč na útočné polovině, zatím však bez jakékoliv šance na ohrožení Ledesmovy branky.
2'
Domácí drží míč na vlastní polovině a kombinují, dopředu se zatím nikterak neženou.
1'

Cádiz CF: Ledesma – Carcelén, L. Hernández, Chust, Espino (C) – Alejo, San Emeterio, Alcaraz, Bongonda – Sobrino, Negredo.
Náhradníci: D. Gil – Cala, Arzamendia, Blanco, Ále. Fernández, Fali, Mari, A. Lozano, Mabil, Ocampo, Lucas Pérez, Zaldúa.

Villarreal CF: Rulli – Femenía, Albiol (C), P. Torres, Pedraza – Baena, Capoue, Parejo, Coquelin – Lo Celso, Jackson.
Náhradníci: Jörgensen – Cuenca, Danjuma, Chukwueze, Mándí, Morales, Mojica, Morlanes, Pino.

Rozhodčí: Iglesias – Bueno, Garrido.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu ze španělské La Ligy. Na programu je duel sedmého kola, ve kterém změří síly Cádiz CF a Villarreal CF. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 14:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.