La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Villarreal - 28. srpna 2022   17:30

0:0
(0:0)
Getafe
Soria – J. Iglesias, Dakonam, Duarte, G. Álvarez – Portu, Arambarri, Seoane (73. Maksimović), Aleñá – Mayoral (90+1. Latasa), Ünal (90. Mata).
Casilla, Conde – Revuelta, Rivera, Patrick, Parra, Ál. Rodríguez, Mitrović, Algobia.
Figueroa – Carreño, Granel
Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
9 815 diváků
Villarreal
Rulli – Foyth (58. Femenía), Albiol, P. Torres, Pedraza – Pino (58. Jackson), Capoue, Parejo (69. Coquelin), Lo Celso (69. Baena) – G. Moreno, Morales (58. Chukwueze).
Reina, Jörgensen – Cuenca, Morlanes, Mándí, Trigueros.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, až v jedenácté minutě nastaveného času sudí ukončil zápas, v němž branka nepadla.
Nutno dodat, že po zásluze, protože většinu času to bylo spíše podprůměrný zápas, bez jakýchkoliv šancí na obou stranách. Více aktivnější byli přece jenom hosté, kteří nakonec mohli rozhodnout o osudu zápasu v nastaveném čase z penalty, která ale byla odvolána a oba týmy se tak rozchází s bezbrankovou remízou.
90+11'
90+10'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alfonso Pedraza).
90+10'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Pau Francisco Torres).
90+10'
A známe rozhodnutí – penalta to není a žlutá karta pro Arambarriho se tak škrtá!
90+9'
Ale pozor, do hry ještě vstupuje VAR a sudí si jde prohlédnout videozáznam!
90+8'
Mauro Arambarri (Getafe) za hraní rukou dostává žlutou kartu.
90+7'
Pozor, sudí nařizuje pokutový kop poté, co jeden z domácích hráčů ve skluzu, při zablokování střely Morena, zahrál rukou!
90+5'
Zatím nikoliv, zakončujícímu Gastónu Álvarezovi sice střela v akrobatické pozici poměrně sedla, ale trefil jednoho ze svých spoluhráčů, který míč tečoval mimo branku Villarrealu.
90+4'
Roh pro Getafe, dočkáme se v nastaveném čase rozhodujícího gólu celého zápasu?
90+1'
Střídání v týmu Getafe CF:
ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Juan Latasa.
90'
ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Jaime Mata.
89'
Gerard Moreno (Villarreal) místo přihrávky z pravé strany zakončil zpoza vápna, ale branku netrefil.
88'
Villarreal znovu v útoku, opět sledujeme přihrávku z levé strany před branku Getafe, kde tentokrát není vůbec nikdo ve žlutém.
87'
Samuel Chukwueze (Villarreal) měl na noze první gól, po přihrávce z levé strany, kdy zakončil z první, ale pohotovým zákrokem lapil míč domácí gólman David Soria.
85'
Juan Iglesias (Getafe) zkusil poslat dlouhý aut do vápna soupeře, ale pokus se mu příliš nepovedl, hrají hosté.
84'
Každopádně pro Villarreal je to zaevidovaná střela na branku, což je ovšem hostům málo platné, když z toho není gól.
83'
Hraje se na polovině Getafe, hosté drží míč a útočí po pravé straně.. odkud jde následně centr před branku, tam hlavičkuje Álex Baena, ale pouze do dobře postaveného gólmana.
81'
V posledních minutách se domácím povedlo otupit tlak Villarrealu, který trval téměř celou druhou půli.
79'
Nicolas Jackson (Villarreal) faulován na vlastní polovině a hosté se snaží co nejrychleji rozehrát a zaútočit.
78'
Pomalu se blížíme k poslední desetiminutovce zápasu a stále čekáme na první gól.
76'
Rozhodčí dává oběma týmům přestávku na osvěžení.
75'
Mauro Arambarri (Getafe) to zkusil přímo na branku a nebyl to vůbec špatný pokus, míč prolétl těsně vedle branky hostů!
74'
Další volný kop pro domácí, tentokrát je to již na přímé ohrožení branky hostů.
73'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Francis Coquelin).
73'
ze hřiště odchází Jaime Seoane, přichází Nemanja Maksimović.
72'
A dlouhý centr také do vápna Villarrealu dolétl, Domingos Duarte se tam sice dostal k hlavičce, ale nebyl to povedený pokus.
71'
Bránící Étienne Capoue (Villarreal) fauluje Ünala a domácím se tak nabízí výhoda volného kopu, je to na centr do vápna.
69'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Francis Coquelin.
ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Álex Baena.
68'
Getafe je pod tlakem a domácí si tak svou pasivitou doslova říkají o první gól ve své síti.
67'
Samuel Chukwueze (Villarreal) nepřešel na pravém křídle přes bránícího hráče, ale vybojoval alespoň autové vhazování pro svůj tým.
66'
David Soria (Getafe) sbírá ze vzduchu míč poté, co hosté rozehráli svůj volný kop.
65'
Enes Ünal (Getafe) zatáhl útočícího Torrese, hostům se tak nabízí volný kop z levé strany, ze střední vzdálenosti.
63'
Rohový kop pro Villarreal, hosté rozehráli z levé strany, ale znovu se vlastní neschopností přesněji přihrát připravili o možnost ohrozit branku soupeře.
62'
Důkazem o tom, že se hraje spíše bojovný fotbal, než útočný, svědčí i celkový počet střel v dosavadním průběhu – 8, kdy domácí vystřelil pětkrát, hosté, coby jasný favorit zápasu, zatím pouze třikrát...
61'
Carles Aleñá (Getafe) si navedl míč na levačku a zpoza vápna vypálil, míč prolétl zhruba půl metru vedle branky Villarrealu.
60'
Hodina hry za námi, stále čekáme na první gól, i když jsou hosté ve druhé půli výrazně aktivnější, ani tak si ještě v této části zápasu nedokázali vypracovat alespoň nějakou šanci.
58'
ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Samuel Chukwueze.
ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Nicolas Jackson.
ze hřiště odchází Juan Foyth, přichází Kiko Femenía.
57'
Hra opět přerušena, znovu se ošetřuje hráč na hrací ploše, i tentokrát jde o Foytha, která má, pravděpodobně, vážnější problém se svou levou nohou.
55'
Hosté s míčem na polovině Getafe, jak ostatně téměř většinu času v této druhé půli zápasu.
54'
Velice nesportovní gesto Foytha, který je již na nohou a kterého chtěl poplácat právě domácí hráč Portu, načež se hostující hráč vztekle ohnal a odmítl tak toto gesto fair-play.
53'
Souboj Foytha a domácího Portua nevypadal nijak nebezpečně, spíše je zranění následkem až toho souboje, hostující obránce musí být ošetřován.
52'
Hra přerušena po faulu na Juana Foytha (Villarreal).
51'
Pokud o rychlou akci Villarrealu končí hodně nepovedenou přihrávkou k lajně.
50'
První pětiminutovka druhé půle patřila hostů, kteří svého hostitele v podstatě nepustili přes půlící čáru.
49'
Hosté se sami vytlačili od vápna až k půlící čáře, ale drží míč.
48'
Villarrel drží míč u půlící čáry, následuje dlouhý nákop dopředu na Pedrazzu, který ho jen tak tak zachytil ještě na hrací ploše a poslal ho před vápno.
47'
Dnešní utkání sleduje 9 815 diváků.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:35.
Rozhodčí Figueroa ukončil první půli, která nenabídla očekávanou fotbalovou podívanou. Naopak, od úvodních sekund zápasu je to spíše bitva o každý centimetr hrací plochy, navíc doprovázená množstvím chyb.
Za zmínku stojí jen střela hostů zhruba ze 31. minuty a hlavně poté šance Moralese o deset minut později, která již měla gólové parametry.
45+2'
45+2'
Zákrok Capoueho jakoby dokresloval první poločas, který nabídl jen urputnou bitvu, provázenou množstvím faulů a není tak divu, že jsme se gólu nadočkali.
45+1'
Étienne Capoue (Villarreal) zasáhl loktem jednoho z domácích hráčů do krku... je to Enes Ünal, který je viditelně otřesen.
44'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Raúl Albiol).
43'
Villarreal opět na útočné polovině, v závěru první půle hosté přece jenom převzali aktivitu.
42'
Roh pro Villarreal, hosté rozehráli z levé strany. Celá útočná akce Villarrealu končí hlavičkovým pokusem Capoueho, se kterou si gólman poradil.
41'
Výtečně sehraná akce Villarrealu končí šancí, střelu José Luise Moralese dokázal David Soria bravurně vyrazit.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, stav zůstává nezměněn od úvodního hvizdu a není divu, k vidění není v podstatě vůbec nic...
39'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Dani Parejo).
38'
Gerónimo Rulli (Villarreal) sbírá míč před dotírajícím Ünalem, následuje rozehrávka od branky hostů.
37'
Hosté zůstávají s míčem na útočné polovině, ale zatím poměrně daleko od vápna Getafe.
36'
Přetažený centr z levé strany míří na zadní tyč, tam se ale nikdo ve žlutém k míči nedostal.
35'
První roh pro Villarreal, hosté budou rozehrávat z levé strany.
34'
Také akce Getafe končí nepřesností, konkrétně nepřesným centrem z pravé strany.
33'
Nepřesný pas Gerarda Morena (Villarreal), míč letí do autu.
31'
30'
První půl hodina zápasu za námi, na to, že do Getafe přijel velký favorit a zatím suverén úvodu této sezóny, tak Villarreal nepředvedl vůbec nic. Celé utkání je zatím hodně slabé úrovně.
29'
Yeremi Pino (Villarreal) fauluje na útočné polovině a hra je tak znovu přerušena, kvalita hry je hodně nízká.
28'
Jaime Seoane (Getafe) si chtěl u levé postranní čáry zpracovat míč, ale ve výskoku zahrál rukou, což bystré oko sudího postřehlo, míč získávají hosté.
27'
A právě Yeremi Pino (Villarreal) se nyní dostal k pokusu o centr do vápna Getafe, jenže trefil pouze bránícího hráče Getafe.
26'
Útočící Juan Iglesias (Getafe) prohrál souboj u pravé postranní čáry s bránícím Pinem.
25'
Útočný faul odpískán domácím, ve středovém kruhu, rozehrávají hosté.
24'
Statistika držení míče – 42% : 58%.
23'
David Soria (Getafe) vykopává od své branky, míč vzápětí končí v autu, vhazují však domácí.
21'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině, téměř od levého praporku... jenže domácí se následně sami dostali zpět až k půlící čáře.
20'
Stále sledujeme útočnou akci domácích, kterou přerušují drobné fauly hostů, kteří jsou, zatím, pasivnější než domácí tým.
19'
Getafe s míčem na útočné polovině, domácí zkouší něco vymyslet na pravé straně.
18'
Portu (Getafe) nedokázal na levém křídle zachytit pas, míč získávají hosté.
17'
Mauro Arambarri (Getafe) si vzal míč, z levé strany ho poslal na malé vápno, jenže tam zasáhl gólman Gerónimo Rulli, který míč vyrazil.
16'
A další standardka pro Getafe, tentokrát již v blízkosti vápna hostů poté, co fauloval Yeremi Pino.
15'
Na druhé straně odcentroval Étienne Capoue (Villarreal), ale hodně nepřesně, jen pak bezmocně rozpřáhl ruce.
14'
A centr z levé strany také mířil do vápna, jenže Gastón Álvarez (Getafe),i když se snažil, míč hlavou zasáhnout nedokázal.
13'
Bránící Giovani Lo Celso (Villarreal) fauluje Mayorala, domácím se tak nabízí standardka, je to na centr.
12'
Zatím nám toho tento zápas moc nenabídl.
10'
Akce Getafe končí nepřesným nákopem dopředu, kdy míč i opouští hrací plochu, hrát může gólman Villarrealu.
9'
David Soria (Getafe) vykopává od své branky, míč letí až za půlící čáru, kde se jeho spoluhráči dostanou k míči.
8'
Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, byl to pokus o nacvičenou situaci, ale hostům se to vůbec nepovedlo.
7'
Villarreal se vůbec poprvé v zápase dostává do blízkosti šestnáctky domácích a hned je z toho také první roh v zápase.
6'
Domingos Duarte (Getafe) nespěchá s rozehrávkou od vlastního vápna, stejně si vedou i jeho spoluhráči v obranné linii.
5'
Zatím je hra v úvodu zápasu hodně často přerušována a z toho důvodu postrádá trochu na tempu.
4'
Utkání se hraje za letní teploty 33°C.
3'
Žlutá karta pro tým Getafe CF (Djené Dakonam).
2'
Étienne Capoue (Villarreal) fauluje u půlící čáry, domácí zůstávají u míče.
1'

Getafe CF: Soria – J. Iglesias, Dakonam, Duarte, G. Álvarez – Portu, Arambarri, Seoane, Aleñá – Mayoral, Ünal.
Náhradníci: Casilla, Conde – Revuelta, Maksimović, Mata, Latasa, Rivera, Patrick, Parra, Ál. Rodríguez, Mitrović, Algobia.
Trenér: Q. Sánchez Flores

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol, P. Torres, Pedraza – Pino, Capoue, Parejo, Lo Celso – G. Moreno, Morales.
Náhradníci: Reina, Jörgensen – Chukwueze, Femenía, Cuenca, Morlanes, Baena, Coquelin, Jackson, Mándí, Trigueros.
Trenér: Unai Emery

Rozhodčí: Figueroa – Carreño, Granel.
VILLARREAL CF
Úplně zcela opačné radosti a strasti (spíše radosti) mají ve Villarrealu, který na závěr loňského ligového ročníku dokázal vyhrát 2:0 na hřišti Barcelony. A skvěle rozjel i novou sezónu. Nejen skvěle, ale přímo parádně! V 1. kole vyhrál ve Valladolidu 3:0, pak smetl v 1. utkání play off Konferenční ligy 4:2 Hajduk Split, který porazil i v odvetě v Chorvatsku (2:0). Mezitím však Villarreal šokoval i madridské Atlético, na jehož hřišti vyhrál, pouze čtyři dny po vítězně odvetě ve Splitu, jasně 2:0.
Villarreal tak aktuálně vede LaLigu a svou skvělou formu bude chtít potvrdit jistě i na hřišti Getafe.
GETAFE CF
Getafe tak, jak zakončilo loňskou sezónu, zahájilo i tu letošní. V posledním kole loňského ročníku prohrálo 1:3 na hřišti a také v prvním utkání nové sezóny inkasovalo Getafe tři góly. Konkrétně na domácím stadionu, kde podlehlo favorizovanému Atléticu Madrid 0:3.
A aby těch gólů nebylo málo, další „trojku“ inkasovalo Getafe také v minulém kole. Na hřišti prvoligového nováčka Girony prohrálo 1:3, kdy již v 73. minutě Enes Ünal korigoval skóre čestným úspěchem Getafe.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 3. kola španělské LaLigy, v němž GETAFE CF přivítá na svém stadionu VILLARREAL CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.