La Liga - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valladolid : Sevilla - 14. května 2023   18:30

0:3
(0:0)
Sevilla
50' Mir  (G. Montiel) • 79' A. Gómez  (Gudelj) • 90+3' Corona  (Fernando)
Valladolid
Masip – Rosa, D. Torres (80. Mesa), Ja. Sánchez, Escudero – Monchu (71. León), Hongla, K. Pérez (59. I. Sánchez) – Plata, Larin (80. Akinsola), Kenedy (59. Plano).
Asenjo – Aguado, Fresneda, Olaza, M. Pozo, Maroto, Rofino Gordo.
Sevilla
Dmitrović – G. Montiel, Badé, Rekik, Telles (67. Acuña) – Gueye (75. Fernando), Rakitić (67. Gudelj) – Lamela, Ó. Torres (80. Corona), A. Gómez – Mir.
Búnú, Herzig – en-Nesírí, B. Gil, Navas.

Zápas ovlivnil závěr prvního poločasu, v době kdy jeden z domácích hráčů vypálil, sudí ukončil zápas. Jenže to byla gólová střela. Sudí branku neuznali. Ve druhém poločase se třikrát trefili hosté.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 15:7. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:16.
90+5'
90+3'
Sevilla právě vstřelila branku!
Domácí fotbalisté inkasují další branku, po pěkné akci míč do jejich branky celkem snadno dopravil JESÚS MANUEL CORONA. Asistence: Fernando.
90+2'
Alejandro Gómez to vzal na sebe a jeho rána končí výrazně nad brankou. Nebyl to rozhodně dobrý pokus.
90+2'
Celkem pět minut uvidíme navíc.
90+1'
Domácí měli dobrou šanci, ale Iván Sánchez poslal míč do tyče.
90'
Rafa Mir byl důrazně dohraný soupeřem, rozehrávat budou hosté na útočné polovině.
90'
Dostáváme se do finální fáze hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat ke druhému poločasu.
89'
Real Valladolid má možnost volného kopu. Rána mířila přímo na branku, ale brankář zasahovat nemusel.
87'
Ačkoliv domácí fotbalisté mají balon pod kontrolou, tak se stále nemohou dostat do výraznější střelecké pozice.
84'
Iván Sánchez to zkoušel individuálně, ale jeho projektil byl zblokovaný za cenu rohového kopu. Následně pálil z první Óscar Plano. Jeho rána končí vedle.
82'
Nyní to už budou mít domácí fotbalisté hodně komplikované, pokud chtějí zdramatizovat duel.
80'
Střídání v týmu Real Valladolid:
ze hřiště odchází Cyle Larin, přichází Tunde Akinsola,
ze hřiště odchází David Torres, přichází Roque Mesa.

Střídání v týmu Sevilla FC:
ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Jesús Manuel Corona.
79'
Hostující celek po rychlé akci dokázal navýšit své vedení, v podstatě hokejový blafák dotáhl do gólového konce ALEJANDRO GÓMEZ. Platnost branky potvrdil VAR. Asistence: Nemanja Gudelj.
77'
Real má míč pod kontrolou, kombinuje na polovině soupeře. Sevilla se v pohodě brání.
75'
ze hřiště odchází Pape Gueye, přichází Fernando.
73'
Pape Gueye má zdravotní problémy a hra je přerušená. Óscar Plano jej nešikovně poslal k zemi.
72'
Sledujeme poněkud tvrdší fotbal, ale sudí nechávají hru plynout a nechtějí do fotbalu zasahovat.
71'
ze hřiště odchází Monchu, přichází Sergio León.
69'
Marko Dmitrović rozehrává od své branky, dlouhý míč zamířil až na útočnou polovinu hrací plochy.
67'
ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Nemanja Gudelj,
ze hřiště odchází Alex Telles, přichází Marcos Acuña.
67'
Nyní pálil Cyle Larin. Jeho rána končí nad.
66'
Poslední minuty se obrázek hry nemění, domácí mají převahu, tlačí se do zakončení, ale obrana je pozorná.
65'
Hostující brankář rozehrává od své branky, dostal míč až na útočnou polovinu, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal vypálit.
64'
Po odpískání faulu mají možnost volného kopu domácí fotbalisté.
64'
Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Alex Telles).
63'
Iván Sánchez se pokoušel něco individuálně vymyeslet, ale jeho přihrávka před branku nebyla přesná.
61'
Real se pokouší hrát aktivně, ale další zakončení míří nad branku. Monchu hlavičkoval nad branku.
60'
Hodina hry je pryč, zatím sledujeme fotbal, ve kterém se regulérně dokázal prosadit jednou hostující celek.
59'
ze hřiště odchází Kenedy, přichází Óscar Plano,
ze hřiště odchází Kike Pérez, přichází Iván Sánchez.
59'
Znovu to byl Mir, kdo dostal balon do branky, ale pro útočný faul gól neplatí.
57'
Další zajímavou šanci měl hostující celek, Rafa Mir se dostal k odraženému míči, ale netrefil ho přesně.
54'
Javier Sánchez měl dobrou šanci, ale jeho ránu vytáhl brankář, následná rána nebyla povedená.
54'
Domácí se rychle pokoušeli přispěchat s odpovědí, ale obrana Sevilly si poradila.
54'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
52'
Situaci chvilku řešil situaci, nakonec je podle všeho všechno v pořádku, branka platí. Hosté vedou.
50'
Z kraje druhého poločasu se prosazuje hostující celek a vede 1:0. Po situaci, která hraničila s ofsajdovou, se prosazuje z předbrankového prostoru RAFA MIR. Asistence: Gonzalo Montiel.
49'
21 580 fanoušků sleduje tento zápas.
48'
Hosté rozehrávali volný kop, ale z přímé střely se nedokázali prosadit.
47'
Žlutá karta pro tým Real Valladolid (David Torres).
46'
Zdá se, že ani jeden z trenérů během přestávky nestřídal. Pokračují stejné jedenáctky.
46'
Zdá se, že branka podle všeho platit nebude a k velké nelibě domácích fanoušků se stav zápasu nemění. Sergio Escudero byl autorem střely.
Extrémně nepřehledná situace, sudí ukončil zápas v době kdy letěla střela, která skončila gólem.
45+4'
45+4'
Žlutá karta pro tým Real Valladolid (Kike Pérez).
45+4'
Óliver Torres se pokoušel rozehrávat, ale hra je přerušená pro faul.
45+2'
Marko Dmitrović rozehrává od své branky, rychlé přenesení hry ale k výraznější šance nevedlo.
45'
Nádherná akce hostů, po centru před branku zakončoval Rafa Mir, ale výborně ho vychytal brankář.
45'
Domácí fotbalisté se propracovali do zakončení, ale Kenedy pálil vedle branky.
43'
Hra se usadila před brankou hostů, ale domácí fotbalisté nedokázali přesněji vypálit.
42'
Jordi Masip byl připravený, poradil si se střelou soupeře z velké dálky.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, centr se snesl před branku Sevilly, ale rána byla zblokovaná.
37'
Sledujeme útočný fotbal, oba kluby se snaží dostat do zakončení. Nyní netrefil branku Kike Pérez.
34'
Karim Rekik se pokouší rychle najít spoluhráče na útočné polovině, Alejandro Gómez nezpracoval míč.
33'
Zdá se, že bude v pořádku a bude moci v utkání pokračovat. Uvidíme, zda to zvládne.
31'
Hosté rychle otočili směr hry, ale do výraznější šance se Sevilla nedostala. Následně má nějaké problémy brankář Jordi Masip.
30'
Kike Pérez poslal centr před branku, ale následná přihrávka byla nepřesná.
29'
Mnoho fotbalové krásy jsme v tomto zápase zatím neviděli.
28'
Zajímavá šance hostů, Gonzalo Montiel poslal centr před branku, ale Rafa Mir hlavičkoval nad.
27'
Střely na branku jsou aktuálně vyrovnané 1:1, ale na velkou šanci v tomto zápase čekáme.
25'
Javier Sánchez kombinuje na polovině soupeře, následně se Cyle Larin pokoušel zakončit, ale na balon nedosáhl.
24'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.
22'
Érik Lamela se pokoušel poslat balon před branku, ale rána byla zblokovaná.
22'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala velmi snadno poradit. Směr hry se otáčí.
21'
Kenedy vypálil, jeho ránu dokázal zblokovat jeden z obránců na rohový kop.
20'
Hosté vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
18'
David Torres hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale nikdo na balon nedosáhl. Rozehrávat bude brankář.
17'
Domácí vybojovali rozehrávají na polovině hrací plochy. Následně ale Cyle Larin vinou nepřesné přihrávky o balon přišel.
15'
Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, hraje se poblíž půlící čáry.
14'
Real rozehrává od své branky, do kombinace se zapojil také brankář.
13'
Alejandro Gómez poslal centr před branku ,ale následné zakončení končí vedle.
11'
Ivan Rakitić poslal centr před branku, následně Rafa Mir minul branku hlavičkou.
10'
Deset minut hry je pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme.
8'
Domácí rozehrávají volný kop. Monchu si připravuje míč pro rozehrávku volného kopu. Trefil jen bránící hráče, následná rána končí vedle.
6'
Lucas Rosa rozehrává na obranné polovině, následně se domácí připravili špatnou přihrávkou o balon.
5'
Javier Sánchez nedokázal přesněji rozehrávat, a tak balon mají soupeři.
4'
Balon vybojovali domácí a Kenedy rozehrává autové vhazování.
3'
Gonzalo Montiel našel spoluhráče před brankou, ale obrana domácích se dokázala poradit.
2'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
1'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hrají ve světlých dresech a hosté ve tmavých.
1'

Real Valladolid: Masip – Rosa, D. Torres, Ja. Sánchez, Escudero – Monchu, Hongla, K. Pérez – Plata, Larin, Kenedy.
Náhradníci: Asenjo – Aguado, Fresneda, León, Mesa, Olaza, Plano, M. Pozo, I. Sánchez, Maroto, Rofino Gordo, Akinsola.

Sevilla FC: Dmitrović – G. Montiel, Badé, Rekik, Telles – Gueye, Rakitić – Lamela, Ó. Torres, A. Gómez – Mir.
Náhradníci: Búnú, Herzig – Acuña, Corona, en-Nesírí, Fernando, B. Gil, Gudelj, Navas.
Jasným favoritem zápasu jsou hostující fotbalisté.
Nastupují proti sobě dva celky z dolní poloviny tabulky. Domácí Real Valladolid má 35 bodů. Vzhledem k sestupovým místům potřebuje každý bod, takže bude chtít doma vyhrál, navíc poslední tři zápasy tým prohrál. Naopak Sevilla z posledních pěti ligových zápasů vyhrála čtyři. Jenže ji čeká odvetný zápas Ligy mistrů, takže lze předpokládat, že tým nenastoupí v nejsilnější sestavě v ligovém zápase. Sevilla je jedenáctá.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělské LaLigy. V tomto zápase 34. kola proti sobě nastoupí Real Valladolid a Sevilla FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.