La Liga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Almeria : Villarreal - 21. dubna 2024   16:15

Almeria
31' Lozano (Pubill)
1:2
(1:1)
Villarreal
26' Achúmáš  (Pedraza) • 90+3' Sörloth  (A. Moreno)
Almeria
Maximiano – Pubill, Montes, Chumi, Langa – Robertone, Lopy (69. M. Peña) – Baptistão, Viera (77. Arribas), Embarba (85. L. Romero) – Lozano (69. Ramazani).
F. Martínez, Mariño – Baba, Koné, Centelles, Milovanović, A. Pozo, Sanz.
Villarreal
Jörgensen – Femenía, Mándí (73. Cuenca), Y. Mosquera, Pedraza (62. A. Moreno) – Achúmáš (79. Morales), Parejo (62. Go. Guedes), Coquelin, Baena – G. Moreno (72. B. Traoré), Sörloth.
I. Álvarez, Reina – Capoue, Trigueros, Terrats.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:16.
Almería mohla otevřít skóre už po čtyřech minutách, ale Lozano z úhlu minul branku. V 17. minutě hrozil opět Lozano, jenže pro změnu minul zadní tyč. Do vedení se tak dostal Villarreal zásluhou Achúmáše. Po půlhodině hry se skvěle otočil Baptistao, ale ani on netrefil branku. Z dalšího útoku domácího celku se ale vyrovnal hlavou Lozano. Ve 44. minutě pak mohl Villarrrealu vrátit vedení Moreno, jehož skákavý pokus nemířil mezi tři tyče. Po změně stran jsme sledovali mnohem opatrnější a bojovnější duel. Nakonec rozhodly dvě žluté karty střídajícího Ramazaniho. V nastavení pak proti oslabenému soupeři rozhodl Alexander Sörloth.
90+5'
90+3'
Villarreal právě vstřelil branku! Villarreal se nakonec v nastaveném čase dočkal vytoužené branky! ALEXANDER SORLOTH si v pokutovém území naběhl na centr z levé strany a placírkou z malého vápna rozhodl dnešní duel!
90+2'
Další ránu zpoza velkého vápna vyslal domácí Lucas Robertone, ale jeho pokus ohrozil jen diváky za brankou.
90'
Duel už směřuje ke svému konci. Villarreal sice hraje proti oslabenému soupeři, ale přesto se zatím nedostává do tlaku.
88'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Kiko Femenía).
87'
Velká komplikace pro domácí celek! Druhou žlutou kartu viděl Ramazani, který musí do kabin!
86'
Hostující brankář nakopl míč na polovinu Almeríe, ale ve vzdušném souboji kraloval Lucas Robertone.
85'
Střídání v týmu UD Almería:
ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Luka Romero.
84'
Bertrand Traoré si výborně pokryl míč na pravé straně a Lucas Robertone jej faulem poslal k zemi. Villarreal má k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.
82'
Yerson Mosquera vybojoval odražený míč na polovině hřiště a bez problémů přenesl těžiště hry na pravou stranu.
81'
Traoré se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže jeden ze stoperů Almeríe to měl k míči mnohem blíže.
80'
Žlutá karta pro tým UD Almería (Largie Ramazani).
79'
Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Iljás Achúmáš, přichází José Luis Morales.
78'
Tempo hry v posledních minutách výrazně opadlo. Oběma týmům se hra daří jednoduše kouskovat.
77'
ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Sergio Arribas.
76'
Střídající Traoré si řekl o přihrávku do pokutového území, jenže stopeři Almeríe zavřeli prostor a odkopli míč do bezpečí.
75'
Villarreal si tentokrát chtěl pomoci nákopem na polovinu soupeře, jenže přetažený míč proskákal až mimo hrací plochu.
74'
Žlutá karta pro tým UD Almería (Jonathan Viera).
73'
ze hřiště odchází Ajsa Mándí, přichází Jorge Cuenca.
72'
ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Bertrand Traoré.
71'
Také stopeři domácího celku se už vysouvají na polovinu Villarrealu. Znovu centroval Marc Pubill, který vnějším nártem neoslovil spoluhráče.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a Almería stále hraje s Villarrealem nerozhodně 1:1. Domácí se navíc dostávají do šancí.
69'
ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Largie Ramazani,
ze hřiště odchází Dion Lopy, přichází Marcos Peña.
68'
Další možnost domácího celku! Z pravé strany se do skákavého míče opřel Marc Pubill, ale ránu jen otřel o břevno!
66'
Domácí celek měl obrovskou šanci! Aktivní Embarba se dostal za obranu soupeře, zakončoval špičkou, jenže minul branku!
65'
Léo Baptistão neudržel míč v souboji se stopery. Nakonec se ale k balónu dokázal vrátit a získal pro své mužstvo alespoň rohový kop.
64'
Almería zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Nadýchaný centr z levé strany přiletěl na malé vápno, kde zasáhl pozorný Mandí.
63'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Filip Jörgensen).
62'
ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Gonçalo Guedes,
ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Alberto Moreno.
61'
Almería se vydala vpřed nákopem na rozběhnutého Bruna Langu, jenže k tomu se míč vinou skvělého zákroku obránce vůbec nedostal.
60'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Francis Coquelin).
59'
Skvělý obranný zákrok předvedl na hranici velkého vápna Mandí, který se ve skluzu položil do centru z pravé strany a nenechal zakončit Lozana.
58'
Almería se nastěhovala na polovinu soupeře, ale akce domácího celku se zatím odehrává daleko od šestnáctky.
57'
Alexander Sörloth se dostal do šance, jenže v dobré pozici podklouzl a v pádu už nedokázal zakončit mezi tři tyče!
56'
Villarreal vhazoval na levé straně hrací plochy, jenže nikdo ve žlutém se znovu nedostal do zakončení. V úvodu druhé půle kralují defenzivy.
55'
Iljás Achúmáš pro změnu centroval z levé strany z velmi těžké pozice na přední tyč, kde však neměl volného spoluhráče ve žlutém dresu.
54'
Skvělou práci na pravém kraji hostující obrany odvedl Kiko Femenía, který ve skluzu odkopl míč mimo hrací plochu před rozběhnutým soupeřem.
53'
Jeden z hráčů Villarrealu zkoušel štěstí zakončením z poloviny hrací plochy, ale pokus rozhodně neměl parametry rány Patrika Schicka ze zápasu české reprezentace se Skotskem na posledním evropském šampionátu.
52'
Jonathan Viera si navedl míč do střelecké pozice, kde si míč srovnal na pravačku, ale ze záklonu jej poslal nad břevno.
51'
Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Iljás Achúmáš).
50'
Kiko Femenía centroval v běhu z levého křídla, jenže trefil jen prostor, kde číhali zadáci ve žlutých dresech.
49'
Iljás Achúmáš dohrál Embarbu na levé straně hrací plochy a může být rád, že za svůj zákrok neviděl žlutou kartu. Bude z toho jen přímý kop.
48'
Právě zmíněný stoper Villarrealu nyní vyvezl míč u nohy na polovinu soupeře, ale hosté se tam dlouho neohřáli.
47'
Před branku Villarrealu přiletěl prudký centr z pravé strany, který přizvedl bránící Yerson Mosquera mimo pokutové území.
46'
Domácí Almería obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nestřídal.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí v souboji dvou týmů z jižního Španělska nerozhodný stav 1:1. Almería mohla otevřít skóre už po čtyřech minutách, ale Lozano z úhlu minul branku. V 17. minutě hrozil opět Lozano, jenže pro změnu minul zadní tyč. Do vedení se tak dostal Villarreal zásluhou Achúmáše. Po půlhodině hry se skvěle otočil Baptistao, ale ani on netrefil branku. Z dalšího útoku domácího celku se ale vyrovnal hlavou Lozano. Ve 44. minutě pak mohl Villarrrealu vrátit vedení Moreno, jehož skákavý pokus nemířil mezi tři tyče.
45+3'
45+2'
Almería v nastaveném čase předvedla zajímavý přechod vpřed. Bruno Langa poslal do vápna skákavý centr, který Jonathan Viera napálil do blokujícího soupeře.
45'
Hostující brankář vyrazil daleko z pokutového území, kde si skvělým prvním dotykem poradil s napadajícím soupeřem a odehrál míč do bezpečí.
44'
Hosté se v závěru prvního poločasu mohli znovu dostat do vedení, jenže Moreno po skvělém uvolnění v pokutovém území přízemní ránou minul vzdálenější tyč!
43'
Hra je přerušena! Jeden z hráčů ve žlutém zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření.
42'
Adrián Embarba sprintoval po levém křídle za dlouhým nákopem, ale domácí stoper si jeho pohyb skvěle nabral a nedovolil mu odcentrovat.
41'
Defenziva domácího celku si poradila s dalším vysokým nákopem, který na poslední chvíli odhlavičkoval do bezpečí Montes.
40'
Iljás Achúmáš vybojoval míč na pravé straně hrací plochy, jenže si jej předkopl příliš daleko před sebe a už jej nedohnal na hřišti.
39'
Alexander Sörloth si naskočil na prudký centr z levé strany, jenže míč netrefil ideálně a ze záklonu jej poslal nad břevno.
38'
Villarreal zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Nadýchaný centr přiletěl na přední tyč, kde v pádu vypomohl Lozano.
37'
Jonathan Viera poslal k zemi rozběhnutého soupeře a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu. Sudí je zatím hodně mírný.
36'
Langa měl dostatek prostoru na levé straně, jenže přihrávkou za obranu Villarrealu nenašel nikoho v červenobílém dresu.
35'
Po dalším rohu už domácí defenziva bez problémů odehrála míč mimo šestnáctku. Almería se navíc vydala vpřed.
34'
Villarreal zahrával rohový kop. Přetažený centr si u zadní tyče našel Mandí, ale z ostrého úhlu trefil jen nohu připraveného brankáře.
33'
Fanoušci na stadionu se zatím v průběhu prvního poločasu rozhodně nenudí. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně a k vidění jsou šance i góly.
31'
Almería právě vstřelila branku! Domácímu celku se to ale nakonec povedlo o minutu později! Na nádherný nadýchaný centr z pravé strany si na malém vápně naběhl ANTHONY LOZANO, který hlavou usměrnil míč nechytatelně k tyči!
30'
Po půlhodině hry mohlo být vyrovnáno! Jonathan Viera narýsoval přihrávku na hranici velkého vápna, kde si míč v otočce převzal Léo Baptistão, jenže následnou střelu levačkou poslal nad branku!
29'
Marc Pubill diriguje rozehrávku Almeríe na polovině hrací plochy, jenže ofenzivním hráčům domácího celku po úvodní brance soupeře chybí vyšší aktivita.
28'
Jonathan Viera krásným pasem přenesl míč na levé křídlo, odkud prakticky okamžitě odcentroval Embarba, jenže na jeho centr nikdo v červenobílém nezareagoval.
26'
Villarreal právě vstřelil branku! Tak jsem to zakřikl! Villarreal totiž následně předvedl povedený a hlavně rychlý přechod do útoku. Po náběhu z levého křídla odcentroval do vápna Pedraza a osamocený ILJÁS ACHÚMAŠ placírkou rozvlnil síť!
26'
Stopeři Villarrealu nyní vytáhli hru na polovinu domácího celku. Hráči ve žlutém zatím mají velké problémy s přechodem do ofenzivy.
25'
Další střelou z hranice velkého vápna se po přiklepnutí Viery prezentoval Dion Lopy, který však pálil ze záklonu jen vysoko nad břevno hostující branky.
24'
Léo Baptistão se tlačil k centru z pravé strany, jenže mu scházelo několik decimetrů k tomu, aby na balón doskočil.
23'
Marc Pubill tentokrát dostal hodně těžkou přihrávku na pravou stranu, kde byl pod tlakem soupeře a nedokázal míč udržet pro Almeríu.
22'
Marc Pubill dostal pobídku na pravou stranu, odkud okamžitě odcentroval do vápna, nicméně trefil jen prostor, kde stál obránce.
21'
Almería nadále pokračuje v ofenzivním snažení na polovině soupeře, jenže kombinace domácího mužstva se nyní odehrává daleko od vápna.
19'
Vpřed se tlačil Alexander Sörloth, kterému se do cesty postavil Dion Lopy a hostující útočník jej ve sprintu fauloval.
18'
Léo Baptistão kouzlil s míčem na levé straně u rohového praporku, ale nakonec si soupeře zkoušel obhodit příliš dlouhou kličkou.
17'
Chybu hostujícího obránce mohl potrestat rozběhnutý Lozano, který se opřel do odraženého míče, ale z voleje jej napálil vedle zadní tyče!
16'
Stopeři Villarrealu kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se otupit aktivitu soupeře, který do dnešního duelu nevstoupil vůbec špatně.
15'
Marc Pubill se tentokrát stáhl na vlastní polovinu, kde vypomohl obraně a před rozběhnutým Baenou zahrál malou domů.
14'
Ani další akce Villarrealu nepřinesla přechod do blízkosti velkého vápna. Rozběhnutý Parejo si pomohl zatažením za dres soupeře přímo před očima rozhodčího.
13'
Další pohlednou akci domácího celku táhl po pravé straně Chumi, který si míč navedl do středu, ale přízemní střelou hostujícího gólmana neohrozil.
12'
Hostující Baena schytal v souboji s jedním z domácích hráčů nepříjemný zásah do obličeje a nyní zůstává ležet na trávníku. Podle všeho ale bude schopen pokračovat.
11'
Také hostující brankář nyní musel řešit střílený centr z levé strany. Do zakončení se ale netlačil nikdo v červenobílém, a tak měl snadnou práci.
10'
Alejandro Baena odcentroval z levé strany hrací plochy, jenže jeho pobídku domácí brankář přečetl a hravě si dokráčel pro míč.
9'
Kiko Femenía z pravé strany prodloužil míč na polovinu domácího celku, jenže obrana Almeríe se stačila skvěle vrátit a nenechala soupeře zakončit.
8'
Luís Maximiano se zapojil do rozehrávky svého mužstva, jenže přihrávkou na levou stranu nenašel nikoho v červenobílém dresu. Míč propadl do zámezí.
7'
Chumi vyvezl míč středem na polovinu hrací plochy, jenže nedokázal přesně přihrát. Důrazní zadáci Villarrealu pak vybojovali odražený míč.
6'
Před branku hostujícího celku přiletěl prudký centr z levé strany, ale gólman míč udržel v rukavicích.
5'
Hráči hostujícího celku se snaží napadat rozehrávku soupeře na polovině hřiště, nicméně zadáci v červenobílém si zatím vědí rady.
4'
Po překvapivém nákopu za obranu soupeře se Almería dostala do šance! Anthony Lozano ale neměl dobré zpracování a z úhlu branku Villarrealu přestřelil!
3'
Domácí Almería je v úvodu utkání často na míči, nicméně zadáci domácího mužstva se zatím dostávají jek ke kombinaci v zadních řadách.
2'
Domácí stoper César Montes měl velké problémy s napadajícím soupeřem, před kterým si v poslední chvíli musel pomoci malou domů.
1'
Hostující Villarreal obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Dlouhý nákop ale proskákal až do zámezí.
1'

UD Almería: Maximiano – Pubill, Montes, Chumi, Langa – Robertone, Lopy – Baptistão, Viera, Embarba – Lozano.
Náhradníci: F. Martínez, Mariño – Arribas, Baba, Koné, Centelles, Milovanović, M. Peña, A. Pozo, Ramazani, L. Romero, Sanz.

Villarreal CF: Jörgensen – Femenía, Mándí, Y. Mosquera, Pedraza – Achúmáš, Parejo, Coquelin, Baena – G. Moreno, Sörloth.
Náhradníci: I. Álvarez, Reina – Cuenca, Capoue, Go. Guedes, Morales, A. Moreno, B. Traoré, Trigueros, Terrats.
UD Almería

Domácí Almería je na tom mnohem hůře a je takřka jistým sestupujícím do druhé španělské ligy. Po třiceti jedna odehraných duelech má Almería na kontě čtrnáct bodů. Na záchranu ztrácí právě čtrnáct bodů. Na hřištích soupeřů navíc vybojovala jen šest bodů, doma pak osm, kvůli čemuž je nejhorším týmem taky na domácím hřišti. Před týdnem ale uhrála remízu 2:2 na hřišti Realu Sociedad.
Villarreal CF

Hostující Villarreal zažívá průměrnou sezónu. Po třiceti jedna odehraných kolech má na kontě třicet devět bodů a patří mu devátá pozice ligové tabulky. Na pohárové příčky ztrácí sedm kol před koncem osm bodů, na záchranu pak disponuje dostatečným náskokem. V březnu prožíval skvělou vítěznou sérii. V dubnu však prohrál doma s Atléticem Madrid a minulý týden remizoval 1:1 na hřišti Bilbaa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.