La Liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Real Betis - 3. března 2024   16:15

Atlético
8' R. Silva(vl.)  • 44' Morata
2:1
(2:0)
Real Betis
62' Carvalho  (Cardoso)
Atlético
Oblak – Hermoso, Paulista, Witsel – Llorente, de Paul (63. Molina), Koke (C) (63. Saúl), Barrios, Lino (81. Riquelme) – Morata (86. Savić), Depay (81. Mandava).
Moldovan, Gomis – Correa, Vermeeren.
Soto – Cebrián, Álvarez
Estadio Wanda Metropolitano (Madrid)
61 901 diváků
Real Betis
R. Silva – Bellerín (72. Miranda), Pezzella (C), Riad, Sabaly – Cardoso (90. Ezalzúlí), M. Roca (46. G. Rodríguez) – Fornals, Rodri (46. Carvalho), Ávila (72. A. Pérez) – José.
Vieites, Bravo – Papastathopoulos, Pleguezuelo, Diao.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný vstup do nového pracovního týdne a třeba zase někdy na počtenou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:12.
Zápas 27. kola mezi hráči Atlética Madrid a Realu Betis končí výsledkem 2:1, po kterém si připisují tři body do tabulky domácí hráči.
V prvním poločase padla úvodní branka už v 8. minutě, když se po nástřelu Depaye balon několikrát odrazil a nakonec skončil až v síti. Za autora vlastního gólu byl nakonec označen brankář Rui Silva. Další šanci na zvýšení skóre mělo Atlético asi v polovině poločasu, když byla nařízena po faulu Silvy na Moratu penalta. Sám faulovaný španělský útočník se postavil k pokutovému kopu, ale Silvu nepřekonal. Mrzet jej to však nemuselo, neboť ve 44. minutě dorazil Álvaro Morata do odkryté sítě vyraženou střelu de Paula – 2:0. Skóre mohlo být ještě výraznější, ale několik dobrých zákroků si připsal brankář Rui Silva.
Ve druhé půli převzali otěže zápasu hosté. Hned v 51. minutě mohl snížit útočník Willian José, jenže hlavičkoval jen do prostoru, kam se natáhnul brankář Oblak. O devět minut později měl šanci na druhé straně Mario Hermoso, ale zakončil jen slabě. V 62. minutě se ale i tak povedlo hostům snížit, když se prosadil nádhernou dalekonosnou ranou William Carvalho. Na konci 79. minuty byl blízko vyrovnání hostující Rodríguez, ale Oblak svůj tým podržel a srovnání stavu nedopustil. Závěr zápasu se nesl v duchu snahy Betisu o vyrovnání, další gól už ale nepadl a domácí si tak připsali tři body do tabulky po výhře 2:1.
90+4'
90+4'
Nákop Williama Carvalha byl velmi nepřesný, Betisu už čas utíká hodně rychle.
90+3'
Teď se ale povedlo domácím přerušit kombinaci hostů, po akci z pravé strany střílel Rodrigo Riquelme, ale gólman Silva dobře zasáhl.
90+3'
Všech jedenáct hráčů domácích v posledních minutách běhá pod míčem, Atlético sází v závěru na defenzívu.
90+2'
Na druhé straně zablokoval Pérezův centr Molina do zámezí, Betis bude vhazovat.
90+1'
Domácí se po hodně dlouhé době dostali až do šestnáctky hostů, po centru Reinilda zakončoval Llorente, ale vysoko nad branku.
90'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Johnny Cardoso, přichází Abde Ezalzúlí.
90'
Atlético ale využilo drobné chyby v rozehrávce Betisu k zisku míče, překvapit brankáře Silvu se snažil od půlicí čáry Rodrigo Riquelme, ale přestřelil i branku.
90'
Betis i na začátku devadesáté minutě kombinuje na polovině hřiště.
89'
Sabalyho centr byl sražen na další roh, ze kterého se však hráči Betisu neprosadili.
88'
Ayoze Pérez poslal v krátkém masovém úseku dva centry do pokutového území, ten druhý byl nebezpečnější, ale nedonutil Oblaka k zákroku.
87'
Po sérii odrazů ve středu hřiště Llorente jen nakopává míč na útočnou polovinu, kde může začít další akci brankář Silva.
86'
Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Stefan Savić.
85'
Mirandův centr z druhé strany si nezpracoval Ayoze Pérez, následný rychlý brejk na druhou stranu hned v zárodku zastavuje faulem Guido Rodíguez, který navíc vidí žluté napomenutí.
85'
Sabalyho centr odvrací před Willianem Josém do zámezí stoper domácích Gabriel Paulista.
84'
Atlético se v posledních minutách skoro vůbec nedostává na polovinu soupeře, naopak Betis hraje velmi dobře.
83'
Po odvrácené standardce mířilo Atlético do brejku, Álvaro Morata byl zastaven zákrokem na hraně pravidel, hlavní sudí ale nechal hru plynout.
83'
Tentokrát už je pískáno proti brance Atlética, a to po faulu Saúla.
82'
Rozhodčí César Soto teď pustil hraniční zákrok na Williana Josého, Atlético ale míč rychle ztratilo.
81'
Pablo Fornals dnes nehraje vůbec špatný zápas, tentokrát se velmi rychle vrátil a vystihl přihrávku na Reinilda Mandavu, který na trávník právě přišel.
81'
ze hřiště odchází Memphis Depay, přichází Reinildo Mandava,
ze hřiště odchází Samuel Lino, přichází Rodrigo Riquelme.
80'
Tentokrát Betis se svým útokem neuspěl, po střídání bude rozehrávat hrdina posledních okamžiků Jan Oblak.
79'
Po rohu propadl balon až k Guidovi Rodríguezovi, který vyslal přízemní nebezpečnou střelu, proti které však parádně zasáhl Jan Oblak. Následná dorážka Williana Josého mířila jen do boční sítě.
78'
Po rohovém kopu dlouho zůstal Betis u míče, nakonec celá akce končí až sraženým centrem Carvalha. Další rohový kop.
78'
Carvalho vybídl k pohybu za obranu Ayoze Péreze, který se obtočil kolem obránce a vypálil, jeho střelu vyráží Oblak na roh.
77'
Real Betis kombinuje s míčem na útočné polovině, Atlético hlavně brání.
76'
Pezzella nepřihrál vůbec dobře a naopak poslal Atlético do brejku, jenže ani Molina se nepotkal s přesným pasem.
75'
Morata i s trochou štěstí prošel kolem Riada a poté přesně nahrál Saúlovi, jehož střelu z hranice malého čtverce schytal obránce Sabaly. Skvělý blok zadáka Betisu.
74'
Fornals hezky obešel Molinu na pravé straně a následným centrem hledal Mirandu, jenže ten jeho pobídku přeběhl.
73'
Chadi Riad nepustil za svá záda Depaye, Atlético ještě chvíli hrálo na útočné polovině, ale ne na dlouho.
72'
ze hřiště odchází Héctor Bellerín, přichází Juan Miranda,
ze hřiště odchází Ezequiel Ávila, přichází Ayoze Pérez.
72'
Ávilův několikátý centr do šestnáctky domácích odvrátil Gabriel Paulista do autu.
70'
Álvaro Morata dnes snad už potřetí upadl v šestnáctce Betisu, tentokrát si ale pokutový kop nevymodlil.
69'
Z následného rohového kopu se hráč Atlética neprosadili.
68'
Hezká akce Madridu. Depay přihrál za obranu Llorentemu, který se ještě snažil situaci vyšperkovat pasem před prázdnou branku na Moratu, na poslední chvíli ale skvěle zasáhl před španělským útočníkem stoper Pezzella.
67'
Kapitán hostů Germán Pezzella se vůbec nepáral s Moratou a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
67'
Hosté ve druhé půli určitě hrají lépe než v poločase číslo jedna, naopak Atlético trochu ztratilo tempo.
66'
Ávilův dobrý nákop směřoval na Fornalse, před kterým ale hlavičkuje do rukavic brankáře Oblaka střídající Nahuel Molina.
65'
Gabriel Paulista si pomohl v souboji proti Willianu Josému faulem, Real může nadále pokračovat v kombinaci.
64'
Střela Samuela Lina nenadělala hostujícímu brankáři problémy.
63'
ze hřiště odchází Koke, přichází Saúl,
ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Nahuel Molina.
62'
Real Betis právě vstřelil branku!
V 62. minutě je sníženo na 1:2! Betis dobře napadal a po nepřesné přihrávce Llorenteho se míč dostal přes Johnnyho Cardosa k WILLIAMU CARVALHOVI, který se vůbec nerozpakoval a nádhernou střelou trefil přesně vzdálenější šibenici Oblakovy branky – 1:2. Asistence: Johnny Cardoso.
61'
Hermoso se s míčem na útočnou polovinu nedostal, do útoku míří hosté.
60'
Memphis Depay rozehrál standardku za šestnáctku na de Paula, který poté našel svým centrem na hranici ofsajdu Hermosa, ten však zakončil jen slabě do Silvy.
60'
A po další akci uvidíme i rohový kop domácích.
59'
Následný rychlý brejk na branku hostů zastavuje jeden z obránců Betisu čistým zákrokem, Atlético vhazuje.
59'
William Carvalho dobře získal míč ve středu hřiště a málem vyslal do samostatného úniku Ávilu, tomu však balon podjel pod nohou. Škoda pro Betis.
58'
Fornalsova přihrávka na nabíhajícího Bellerína byla příliš dlouhá a končí až v zámezí, rozehrávat bude od své branky gólman Jan Oblak.
57'
Real Betis působí v druhé půli aktivnějším dojmem, u míče teď navíc zůstane, neboť se Marcos Llorente snažil k balonu prodrat přes Ávilu nedovoleně.
56'
Na druhé straně zblokoval přihrávku Bellerína do autu kapitán Atletů Koke.
55'
Llorenteho přihrávka do vápna byla zablokována, Atlético však bude vhazovat.
54'
Memphis Depay se velmi dobře obtočil kolem Riada, který jej musel faulovat.
54'
Madridský celek odkopává míč jen na polovinu soupeře, kde se balonu ujímá gólman Rui Silva.
53'
Betis zakombinoval na levé straně, nakonec akci zakončil centrem Sabaly, ale domácí defenziva přihrávku odvrátila.
52'
Velmi dobrý Depayův centr mířil na Gabriela Paulistu, ten však míč nedokázal zasáhnout a nasměrovat jej na branku.
52'
Samuel Lino si obhodil Bellerína a následně byl poslán španělským obráncem na hrací plochu, sudí Soto daruje domácím standardku.
51'
Na dobrý centr od Pabla Fornale si skvěle naběhl Willian José, proti jehož hlavičce však zasahuje gólman Atlética Jan Oblak.
50'
Ostrý Barriosův zákrok poslal na zem Héctora Bellerína, asi se to však obejde bez žluté karty pro španělského mladíka.
49'
Dnešní utkání sleduje 61 901 diváků.
48'
Na trávníku zůstal po jednom ze souboj s Sabalym ležet Rodrigo de Paul, rozhodčí Soto raději přerušuje hru.
48'
Pablo Fornals ztratil balon na polovině hřiště v souboji proti Kokemu, domácí můžou vhazovat.
47'
Youssouf Sabaly se dokázal zbavit napadajícího Barriose a vybojoval alespoň autové vhazování.
46'
Hned v úvodu poločasu je hra přerušena, neboť byl Memphis Depay nachytán v ofsajdovém postavení.
46'
Úvodní výkop do druhé půle provedli domácí fotbalisté, kteří si tak přinesli dvougólové vedení z prvního poločasu.
46'
ze hřiště odchází Marc Roca, přichází Guido Rodríguez,
ze hřiště odchází Rodri, přichází William Carvalho.
46'
Druhý poločas začne se zpožděním, oba celky se trochu zpozdily v tunelu.
Po první půli je stav zápasu mezi Atléticem Madrid a Realem Betis příznivější pro domácí, kteří vedou 2:0.
Na první branku zápasu jsme nemuseli čekat dlouho, neboť v osmé minutě nadělal velké problémy hostující obraně nástřel Memphise Depaye, který po několika odrazech skončil až v síti. Za autora vlastní branky byl nakonec označen brankář Betisu Rui Silva. Ve 25. minutě upadl v pokutovém území hostů po jasném faulu brankáře Silvy útočník Atlética Álvaro Morata, hlavní rozhodčí César Soto sice první penaltu kvůli potencionálnímu ofsajdu neodpískal, ale po kontrole u videa byla penalta na světě. Pokutvý kop si vzal na starost sám faulovaný Morata, jenže svým slabým zakončením nechal vyniknout gólmana Betisu. Ten se také vyznamenal v 43. minutě, když vyrazil nepříjemnou střelu Depaye na roh. Po tomto rohovém kopu se ale i tak Atlético dostalo do dvoubrankového vedení, neboť po dalším zákroku Silvy dorazil míč do odkryté sítě Álvaro Morata – 2:0.

Betis toho zatím dopředu moc nepředvedl, naopak Atlético mohlo klidně vést i větším rozdílem.
45+5'
45+5'
Na dobrý centr od Fornalse si naskočil stoper Chadi Riad, ale s jeho slabou hlavičkou si poradil brankář Oblak.
45+4'
Héctor Bellerín ještě vybojoval po pohledné kombinaci s Fornalsem rohový kop.
45+4'
Ve čtvrté nastavené minutě kombinuje Real Betis s balonem na polovině hřiště.
45+3'
Ávilova hezká přihrávka mířila na Fornalse, jehož střela sice byla zblokována, ale Betis zůstal u míče. Poté se ještě snažil zakončit Willian José, ale také byl ubráněn.
45+2'
Další Linova pobídka do pokutového území byla odvrácena, po další akci de Paula bude Atlético vhazovat v blízkosti rohového kopu.
45+1'
Ávilův centr nebyl na Josého špatný, jenže byl Brazilec dobře ubráněn Hermosem. Betis vzápětí mohl ještě vhazovat, ale dlouho balon neudržel.
44'
Atlético právě vstřelilo branku!
Z rohového kopu se domácí neprosadili. Míč byl odvrácen obranou Betisu jen k Rodrigu de Paulovi, proti jehož střele dobře zasáhl gólman Silva, jenže naneštěstí pro hosty se balon odrazil příhodně pro ÁLVARA MORATU, který už měl snadnou práci – 2:0.
43'
Memphis Depay si na hraně faulu poradil s Riadem a poté vyslal nepříjemnou střelu na branku Betisu, jenže gólman Rui Silva prokázal své kvality a připsal si skvělý zákrok.
42'
Samuel Lino velmi dobře obešel Bellerína, jenže následně si na Rodriho nepřišel.
41'
Rohový kop pro Betis dopadl velmi špatně, neboť hned zamířil soupeř do brejku, naštěstí pro hosty si ale Barrios svou přihrávkou vybral Memphise Depaye, který byl dobře ubráněn za cenu autu.
41'
Pablo Fornals hezkou přihrávkou našel nabíhajícího Rodriho, jehož střelu ve skluzu tečoval jeden z obránců na roh.
40'
Mario Hermoso byl nepříjemně zasažen do obličeje kopačkou Fornalse, který však španělského obránce nemohl vidět.
39'
Oba týmy si teď v krátké časové vzdálenosti vyměnili balon, s rozehrávkou tak může začínat znovu Atlético.
38'
Axel WItsel sice ještě dobře zabojoval u míč a získal jej, jenže jeho následná přihrávka mířila na Barriose, který se nacházel v ofsajdovém postavení.
37'
Fornals přivedl špičkou kopačky balon před Linem do autu, Atleti vhazují.
37'
Už to vypadalo, že Atlético ohrozí branku soupeře, jenže nakonec se de Paul nedohodl s Llorentem a svou přihrávku nasměroval jen do zámezí.
36'
Rodrigo de Paul sice udělal chybu při rozehrávce, jenže hosté míč jen odevzdávají k Witselovi.
35'
Centr ze strany odvrátil obránce hostů, madridský celek ještě zůstal u balonu, ale po nepřesné přihrávce na Lina bude vhazovat Real Betis.
34'
Marcos Llorente byl poslán na trávník u postranní čáry Bellerínem, Atlético má k dispozici standardku.
33'
Po faulu na Josého Betis rychle rozehrál, následná přihrávka do pokutového území mířila právě na brazilského útočníka hostů, ale domácí obrana nakonec situaci zvládla.
32'
Centr z levé strany odvrátil Witsel jen k Johnnymu Cardosovi, který si zasekl balon před Kokem a vystřelil, brankář Oblak však v brance Atletů zasahuje.
32'
Depayův centr směřoval na hlavu Axela Witsela, belgický fotbalista se ale k míči nedostal. Obrana klubu ze Sevilly dobře zafungovala.
32'
Z další akce vybojovalo Atlético rohový kop.
31'
Linův nástřel do šestnáctky propadl až k Sabalymu, který dokázal míč odkopnout mimo své pokutové území.
30'
Llorenteho krátká přihrávka do vápna skončila u Pezzelly, který balon odkopává dostatečně daleko.
29'
Útok Betisu zastavuje útočný faul na Samuela Lina, k balonu se tak dostává znovu Atlético.
28'
Avšak gól to není! Álvaro Morata si vybral ze svého pohledu levou stranu, jenže tam skočil také brankář Silva a penaltu i s následnými dorážkami zneškodnil.
27'
Je to penalta!
26'
V současné chvíli probíhá komunikace s VARem. Vše záleží jen na tom, jestli byl Morata v ofsajdu, či ne. Faul to totiž od brankáře Silvy byl jednoznačný.
25'
Rozhodčí César Soto nejprve nařídil penaltu po jasném faulu brankáře Silvy na Moratu, jenže pokutový kop se pravděpodobně kopat nebude, neboť byl španělský útočník v době přihrávky na hraně ofsajdu.
24'
Samuel Lino rozběhl akci po levé straně, následný centr Hermosa směřoval na hlavu Depaye, jenže ten nezakončil na branku.
22'
Betis v posledních minutách přebírá otěže hry, zajímavou přihrávku právě poslal do vápna Atletů Willian José, ale žádného ze spoluhráčů nenašel.
21'
Héctor Bellerín vyslal do šestnáctky Madridu centr, který byl odvrácen k Fornalsovi, ten se rozhodl ke střele, jenže zařízení o hodně minul.
20'
Llorenteho přízemní centr až do pokutového území neprošel, Atlético bude pokračovat autovým vhazováním.
20'
A centr z rohového kopu dokázal vyboxovat mimo šestnáctku brankář Oblak.
19'
Centr ze standardky mířil na Rodriho, který si balon zpracoval, ale následně před ním míč odkopl na roh jeden z obránců madridského celku.
18'
První žlutou kartu duelu vidí Rodrigo de Paul, který nedovoleně zastavil pronikajícího Ávilu.
18'
V posledních minutách se konečně do útoku dostává i Real Betis, zatím však bez střelby.
17'
Kapitán hostů Germán Pezzella si v souboji s Moratou pomohl rukou, sudí Soto píská argentinskému stoperovi faul.
16'
Samuel Lino nepustil k míči Rodriho, brankář Oblak bude rozehrávat od vlastní branky.
16'
Centr ze standardky nebyl špatný, ale nakonec přeletěl všechny hlavičkáře Betisu.
15'
Chimy Ávila nastřelil ruku Llorenteho, hosté mají k dispozici standardku od postranní čáry.
14'
Domácí ale zůstali u míče, v pokutovém území se kolem Riada obtočil Morata a po kontaktu s marockým obráncem upadl, sudí César Soto však penaltu neodpískal.
13'
Naopak na druhé straně měl obrovskou šanci Memphis Depay, ale nadvakrát brankáře Ruie Silvu neprostřelil.
13'
Willian José se přes obranu Atletů nedostal, Betis dostal ještě jednu šanci, ale ani tak nezahrozil.
12'
Memphis Depay na chvíli udržel míč mezi třemi hráči Betisu, nakonec jej ale o balon obral záložník hostů Marc Roca.
11'
„Verdiblancos“ se zatím mockrát na útočnou polovinu nedostali, naopak Atlético zatím diktuje tempo.
9'
Morata si pomohl faulem proti Pezzellovi, vzápětí je ale pískán nedovolený zákrok na Witsela.
8'
Domácí potvrzují dobrý vstup do zápasu úvodní brankou! Betis znovu chyboval při rozehrávce, míč se dostal k Depayovi, jehož následný nástřel se odrazil od několika obránců hostujícího celku do branky. Gól nakonec uznán jako vlastní pro brankáře RUIE SILVU – 1:0. Velmi smolný moment pro obranu klubu ze Sevilly.
7'
Marcos Llorente dobře zpracoval balon na Rodriga de Paula, ten si ale míč příliš předkopl a už jej argentinský záložník na hřišti nestihl.
6'
Tentokrát je pískán faul hráči hostů, konkrétně Héctoru Bellerínovi, který poslal u postranní čáry na trávník Depaye.
5'
Na druhé straně hřiště se faulem provinil Mario Mermoso, Betis rozehraje z klidu.
4'
Atlético dobře napadalo a získalo míč, Memphis Depay na sebe navázal několik hráčů a přihrál de Paulovi, ten pronikl až ke střele, jenže zamířil jen do boční sítě.
4'
Hermosova průtoková přihrávka na Barriose nebyla přesná, Betis bude vhazovat.
3'
Na průnik Lina navázal akcí ještě záložník Atletů Barrios, brankáře Silvu ale neohrozil.
2'
Nákop brankáře Oblaka mířil jen na hlavu hostujícího obránce Pezzelly, míč se od něj rychle dostal na druhou stranu k Ávilovi, jenž se rozhodl ke střele, ale přední tyčku minul.
1'
Úvodního výkopu se ujali hosté, kteří dnes oblékli dresy zelenobílé. Domácí Atlético v tomto zápase bude hrát v tradiční červeno-modro-bílé kombinaci barev.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Hermoso, Paulista, Witsel – Llorente, de Paul, Koke (C), Barrios, Lino – Morata, Depay.
Náhradníci: Moldovan, Gomis – Correa, Molina, Mandava, Riquelme, Savić, Vermeeren, Saúl.
Trenér: Diego Simeone

Real Betis: R. Silva – Bellerín, Pezzella (C), Riad, Sabaly – Cardoso, M. Roca – Fornals, Rodri, Ávila – José.
Náhradníci: Vieites, Bravo – A. Pérez, G. Rodríguez, Miranda, Ezalzúlí, Papastathopoulos, Pleguezuelo, Carvalho, Diao.
Trenér: Manuel Pellegrini

Rozhodčí: Soto – Cebrián, Álvarez.
Real Betis
Tento andaluský celek, který sídlí v Seville, si v letošním ročníku také nevede špatně. Po šestadvaceti duelech se totiž drží na solidním šestém místě, které v tuto chvíli zaručuje kvalifikaci o Evropskou konferenční ligu. Dosud získali „Verdiblancos“ úctyhodných 42 bodů za deset výher a dvanáct remíz, což je po Cádizu druhé nejvyšší číslo v celé LaLize. Nejlepším střelcem Betisu je brazilský útočník Willian José, který k sedmi brankám přidal i tři asistence. O branku méně ještě vstřelil španělský záložník Isco, ten však pravděpodobně do dnešního zápas kvůli zranění nezasáhne.
Poslední zas odehráli svěřenci kouče Manuela Pellegriniho na domácí půdě, kde jim bylo soupeřem Athletic Bilbao. První branku celého zápasu vstřelil ve 13. minutě domácí útočník Chimy Ávila, pro kterého to byla první trefa od přesunu z Osasuny. Betis se do dvoubrankového vedení dostal v 38. minutě, když si vstřelil vlastní gól obránce Bilbaa Yuri Berchiche. V sedmé minutě nastavení pak vystřelil hostům naději na bodový zisk útočník Guruzeta. Ve druhé půli ale domácí definitivně rozhodli o své výhře, a to po brance Američana Johnnyho, který si také připsal první gól ve svém novém dresu. Betis tak ve svém posledním utkání zvítězil 3:1.
Atlético Madrid
Celek z hlavního města Španělska se drží po šestadvaceti odehraných zápasech na čtvrtém místě, které zaručuje přímý postup do základní skupiny Ligy mistrů. V dosavadním průběhu posbírali svěřenci kouče Simeoneho úctyhodných 52 bodů za šestnáct výher a čtyři nerozhodné výsledky. Nejlepším střelcem Atletů je španělský útočník Álvaro Morata, který se prosadil třináctkrát. O dva góly méně pak vsítil francouzský fotbalista Antoine Griezmann, který však dnes bude Atléticu s největší pravděpodobností kvůli zranění chybět.
Poslední ligové utkání odehráli Atleti na půdě Almeríe. Hosté z Madridu se dostali do brzkého vedení zásluhou gólu Ángela Correy, jenže domácí Luka Romero dokázal asi v polovině první půle vyrovnat na 1:1. Ve druhém poločase si vzali „Los Colchoneros“ znovu vedení, a to po gólu de Paula, jenomže ani tentokrát jim vedení nevydrželo. V 64. minutě totiž vstřelil svou druhou branku v zápase Luka Romero a rozhodl o dělbě bodů po remíze 2:2. V týdnu pak ještě nastoupili Atleti do semifinále španělského poháru, k úvodní prohře 0:1 ale přidali ještě porážku 0:3 a se soutěží se tak rozloučili.
Příjemné nedělní odpoledne při zápas španělské LaLigy. V rámci 27. kola dojde mimo jiné i k zápasu čtvrtého Atlética Madrid se šestým Realem Betis. Utkání začíná v 16:15, a tak Vám přeji příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.