La Liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Atlético - 21. října 2023   21:00

0:3
(0:1)
Atlético
29' Griezmann   • 64' Griezmann   • 71' Griezmann  (Molina)
Celta Vigo
I. Villar – Mingueza, Starfelt, Núñez, K. Vázquez (27. Guaita) – Bamba, Beltrán (62. Sotelo), de la Torre (83. M. Rodríguez), M. Sánchez – Aspas (C) (62. Douvikas), Larsen (83. Dotor).
Marchesín – Cervi, Domínguez, Swedberg, Tapia.
Cuadra
Abanca-Balaídos (Vigo)
20282 diváků
Atlético
Oblak – Azpilicueta, Witsel, Hermoso – Llorente (57. Correa), Barrios (46. Molina), Koke, Saúl (C) (57. de Paul), Lino (46. Riquelme) – Morata, Griezmann (78. Söyüncü).
Grbić, Gomis – Galán, Kostis.

Je za námi konec dnešního utkání, který rozhodl hattrickem Antoine Griezmann. Díky jeho brankám porazilo Atlético Madrid domácí Celtu de Vigo 3:0. Zápas nejvíce ovlivnila červená karta pro brankáře Ivána Villara, po které následovala penalta, která byla proměněna.

Atlético Madrid se díky této výhře posouvá na druhé místo tabulky, to Celta Vigo je stále osmnáctá.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:7.
Střely mimo: 13:5.
Rohy: 7:5.
Ofsajdy: 0:6.
Fauly: 10:10.
90+3'
90+1'
Sám se před brankářem objevil Ángel Correa, vše co jsme ale sledovali bylo navíc, jelikož se nacházel v offsidu.
89'
Na závěr utkání budou zahrávat rohový kop hosté.
87'
Žlutá karta pro tým Celta de Vigo (Miguel Rodríguez).

Žlutá karta pro tým Atlético Madrid (Rodrigo Riquelme).
86'
Po krásné akci z pravé strany se ke střele z malé blízkosti dostal Koke, výborným zákrokem ho vychytal Vicente Guaita.
84'
Celta Vigo zahrála rohový kop na bližší tyč, odkud ho odkopl jeden z hostí.
83'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Luca de la Torre, přichází Miguel Rodríguez,
ze hřiště odchází Jörgen Larsen, přichází Carlos Dotor.
Dnešní utkání sleduje 20282 diváků.
81'
Tento útok hostí nezastavuje obrana Celty Viga ale offside. Následná branka Çağlara Söyünca tak nemohla platit.
80'
Centr, který do vápna vyslal Ángel Correa, odvrátil domácí stoper na roh.
78'
Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Çağlar Söyüncü.
76'
Domácí mohli snížit po hlavičce Oscara Minguezi, jeho pokus jen těsně minul levou tyč.
74'
Rohový kop zahrají Atleti.
71'
Atlético právě vstřelilo branku!
Po parádní akci dostal míč někam na penaltu úplně osamocený ANTOINE GRIEZMANN, který svou přesnou střelou zkompletoval hattrick. Asistence: Nahuel Molina.
70'
Obrovské štěstí měl teď brankář Jan Oblak, ten si málem srazil jednoduchý míč za svá záda.
69'
Celta Vigo bude mít šanci snížit po rohovém kopu.
64'
Jestli takto chtěl opravdu ANTOINE GRIEZMANN zakončit, ta to klobouk dolů. Jeho střela totiž totálně překvapila brankáře Vicenta Guaitu, který ji vůbec nečekal.
63'
Z rychlého brejku Atlética nic nebude, jelikož byl na jeho počátku offside.
62'
ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Tasos Douvikas,
ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Hugo Sotelo.
60'
Rukou zahrál na polovině soupeře Rodrigo de Paul, s míčem budou pokračovat domácí.
57'
ze hřiště odchází Saúl, přichází Rodrigo de Paul.
57'
ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Ángel Correa.
56'
Domácí tým byl kousíček od vyrovnání, Jonathan Bamba vypálil z hrany vápna, jeho dobrá střela ale skončila na břevnu.
55'
Žlutá karta pro tým Atlético Madrid (Saúl).
55'
Iago Aspas faulován po hezké individuální akci. Domácí budou mít šanci srovnat po standardce.
51'
Žlutá karta pro tým Celta de Vigo (Carl Starfelt).
48'
Rodrigo Riquelme se sice dostal do vápna soupeře, vystřelit se mu ale nepovedlo, jelikož se dobrým obraným blokem prezentoval domácí stoper.
46'
ze hřiště odchází Samuel Lino, přichází Rodrigo Riquelme,
ze hřiště odchází Pablo Barrios, přichází Nahuel Molina.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
Je za námi atraktivní první poločas, který ovlivnila hrubá chyba brankáře Ivána Villara, ten byl pak za svůj faul vyloučen. Jeho nástupce překonal z penalty Antoine Griezmann. Díky této situaci je stav 1:0 pro hosty.
45+4'
45+4'
Moratova střela skončila pouze nad brankou domácího brankáře.
45+2'
Po krátké akci se k střele z první dostal Samuel Lino, jho pokus na zadní tyč vyrazil skvělým zákrokem Vicente Guaita.
45'
Vicente Guaita stáhl ze vzduchu míč, který do vápna nacentroval Samuel Lino z levé strany.
43'
Až teď se vrátil do hry Samuel Lino, který byl po předchozí situaci ošetřován.
40'
Carl Starfelt uchránil svým tělem míč před napadajících Linem. Míč následně přešel za brankovou čáru, což znamená, že Vicente Guaita bude odkopávat od své branky.
37'
Domácí by rádi penaltu, reklamují, že stoper Atlética zahrál rukou. Z opakovaných je však jasné, že se míč ruky vůbec nedotkl. Hra pokračuje vhazováním Celty Vigo.
Střely v utkání:
7:2
33'
Žlutá karta pro tým Celta de Vigo (Oscar Mingueza).
32'
Až do vápna soupeře se prodral Jörgen Larsen, vše udělal dobře, až na zakončení, při kterém přestřelil branku.
29'
ANTOINE GRIEZMANN nedal brankáři šanci a svou penaltu poslal na druhou stranu, než Vicente Guaita skákal.
28'
Čerstvě vystřídaný brankář Vicente Guaita bude čelit penaltě Antoina Griezmanna.
27'
ze hřiště odchází Kevin Vázquez, přichází Vicente Guaita.
25'
Po hrubé chybě brankáře Ivána Villara následuje penalta pro Atlético Madrid!
25'
Červená karta pro tým Celta de Vigo (Iván Villar).
21'
Útočným faulem se právě provinil napadající Jörgen Larsen.
18'
Antoine Griezmann se dostal do tutové šance, když se k němu odrazil míč v malém vápně. Do zakončení ale moc snahy nedal, jelikož si byl dobře vědom, že se nachází v offsidu.
15'
Po špatně zahraném rohovém kopu se do brejku dostali hosté. Obrana Celty se ale dobře vrátila a nebezpečí zažehnala.
14'
Slovo si vzali i hosté, z kraje vápna pálil Samuel Lino, jistým zákrokem se ale prezentoval Iván Villar.
11'
Celta Vigo se v první desetiminutovce prezentovala sympatickým fotbalem, jejich snažení bude pokračovat rohovým kopem, který rozehraje Iago Aspas .
10'
Z ničeho nic se po špatné rozehrávce dostal ke střele z hrany vápna Oscar Mingueza, jeho razantní pokus minul tři tyče.
8'
Hosté vybojovali standardní situaci na soupeřově polovině, rozehraje ji Antoine Griezmann.
6'
Další střelecký pokus si připisuje Iago Aspas, jeho rána skočila někde ve 20. řadě tribuny.
4'
První střelu utkání si připisuje Jörgen Larsen, ne příliš povedená střela končí v rukavicích Oblaka.
2'
Z úvodu utkání drží míč na kopačkách hosté z Madridu.
1'

Celta de Vigo: I. Villar – Mingueza, Starfelt, Núñez, K. Vázquez – Bamba, Beltrán, de la Torre, M. Sánchez – Aspas (C), Larsen.
Náhradníci: Marchesín, Guaita – Cervi, Domínguez, Dotor, Douvikas, M. Rodríguez, Sotelo, Swedberg, Tapia.
Trenér: Rafa Benitez

Atlético Madrid: Oblak – Azpilicueta, Witsel, Hermoso – Llorente, Barrios, Koke, Saúl (C), Lino – Morata, Griezmann.
Trenér: Diego Simeone.
Celta de Vigo

Celta Vigo se nachází na úplně opačném konci tabulky, než jejich dnešní soupeř. Z devíti zápasů vytěžili svěřenci Rafy Benitéze pouhých šest bodů, což zatím stačí na osmnácté místo. Hůře než Celta jsou na tom už jen Granada a Almeria. Poslední body získal klub ze severu Španělska v minulém kole, když si připsal remízu s Getafe (2:2). Za Celtu Vigo se prosadili Bamba a Larsen.
Atlético Madrid

Atleti mají letošní sezonu rozjetou poměrně dobře, když se po osmy zápasech nacházejí s devatenácti body na čtvrtém místě. A to mají ještě jeden zápas k dobru oproti ostatním soupeřům. Klub z hlavního města se v útoku může opřít o velkou produktivitu svých forvardů. Nejvíce gólů z nich vsítil Alvaro Morata, ten se prosadil pětkrát, o jeden zásah méně má Antonie Griezmann. Útočnou trojici doplňuje Angel Correa, argentinský hráč vstřelil zatím 3 branky. Podtrženo sečteno, Atletico Madrid má druhý nejlepší útok v La Lize.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.