La Liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Real Betis - 3. ledna 2024   19:15

Celta Vigo
16' Aspas  • 90+6' Swedberg
2:1
(1:1)
Real Betis
6' Ruibal  (Isco)
Celta Vigo
Guaita – Mingueza, Núñez, C. Domínguez, M. Sánchez – C. Pérez (89. Douvikas), Tapia, Beltrán (74. de la Torre), Cervi (67. Swedberg) – Aspas (C), Strand Larsen (89. H. Álvarez).
Marchesín, I. Villar – Dotor, J. Rodríguez, M. Rodríguez, Sotelo, K. Vázquez, Jailson.
Ortiz – Garrido, Santiago
Abanca-Balaídos (Vigo)
Real Betis
R. Silva – Ruibal, Pezzella (C), Papastathopoulos, Vinícius – Carvalho (67. Altmira), Isco (89. Rodri), M. Roca – Diao (58. Henrique), B. Iglesias (58. José), A. Pérez.
Vieites – Busto, J. Cruz II, Guardado, Miranda, Mendy.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:12.
90'
90+10'
Domácí drží míč daleko od branky, kde se zřejmě zápas také dohraje.
90+9'
Velká šance zůstala nevyužita! Jeden z hostujících hráčů se dostal na malém brankovišti k zakončení, ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze brankáře.
90+9'
Rohový kop se bude opakovat.
90+8'
Rohový kop pro Betis.
90+6'
Celta Vigo právě vstřelila branku!
Domácí se v samém závěru ujímají vedení 2:1! WILLIOT SWEDBERG dostal ideální přihrávku za obranu a běžel od středové čáry úplně sám na branku. Následně si Silvu obhodil a zakončil do prázdné.
90+5'
Hosté drží míč na kopačkách, zatím však pouze na vlastní polovině.
90+4'
Rodri zastavený nedovoleně, tentokrát však sudí kartu udělovat nebude.
90+2'
Papastathopoulos vidí za příliš mnoho řečí směrem k rozhodčímu žlutou.
90+1'
Tasos Douvikas si nabíhal za obranu soupeře, směřoval tam také míč, ale zakončení útočníkovi Celty Vigy nevyšlo dle představ, neboť na míč skoro nedosáhl.
89'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Carles Pérez, přichází Tasos Douvikas.
89'
ze hřiště odchází Jørgen Strand Larsen, přichází Hugo Álvarez.
89'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Isco, přichází Rodri.
89'
Gól nakonec skutečně neplatí. Po dlouhé době tak můžeme znovu začít hrát.
88'
Rozhodčí stále stojí u videa.
86'
Video stále prověřuje celou situaci. Už je to déle než pět minut.
84'
VAR si dává pěkně záležet. Stále neznáme verdikt.
82'
Tak pozor, vše ještě prověřuje VAR.
81'
Larsenovi se sice podařilo skórovat, ale bylo to po jasném ofsajdu.
80'
Larsenova rána byla zblokovaná do zámezí, je tu roh.
77'
Po rohovém kopu se nůžkami pokusil zakončit Ayoze Pérez, ale Carlos Domínguez zachránil situaci a na malém vápně jeho pokus zblokoval!
76'
Sergi Altmira vyslal dělový projektil, kterým nepříjemně zasáhl do spánku Núñeze. Ten zůstává nehybně ležet, tohle nejsou hezké záběry.
76'
Centr Isca nebyl nikterak povedený a obrana jej lehce odvrátila.
75'
74'
ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Luca de la Torre.
71'
Ayoze Pérez se hnal za obranu soupeře, ale Domínguez se skvěle vrátil a odkopl mu míč do zámezí.
69'
Stále čekáme na nějakou vážnější šanci, míč se většinu času pohybuje kolem středové čáry.
67'
ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Sergi Altmira.
67'
ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Williot Swedberg.
66'
Na trávníku zůstal ležet Franco Emanuel Cervi. Nutno dodat, že jde o zranění bez cizího zavinění, nejspíše zadní stehenní sval.
65'
Opět je hra přerušena pro zranění jednoho z domácích hráčů.
63'
Střela Péreze byla spíše takovou provizorní. Míč neměl ani dobré umístění, ani pořádnou razanci.
61'
Můžeme znovu pokračovat.
60'
Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z domácích.
58'
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Willian José.
58'
ze hřiště odchází Assane Diao, přichází Luiz Henrique.
58'
Ani tentokrát nepřinesl rohový kop nic, co by stálo za zmínku.
57'
Další rohový kop pro domácí tým.
55'
Obrana hostů zafungovala na jedničku, k žádnému ohrožení branky Silvy nedošlo.
54'
Centr Sáncheze byl zblokovaný do zámezí, roh pro Celtu Vigo.
52'
Jørgen Strand Larsen střílel z pravé strany, ale brankář Rui Silva měl dobrý výhled a jeho pokus zneškodnil.
50'
Nepřesnosti na obou stranách. Hra je nyní poněkud rozháraná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.
48'
Do vápna domácích směřoval prudký centr, ale míč nakonec skončil v rukavicích brankáře.
47'
Assane Diao faulovaný na křídle, hosté budou rozehrávat na útočné polovině.
46'
45'
45+2'
Hraje se především kolem středové čáry, kde se první půle nejspíše dohraje.
45'
První půle se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.
44'
Centrovaný míč byl více než nepovedený a přelétl celé vápno. Velká škoda pro domácí.
43'
Zajímavá standardní situace pro Celtu Vigo. Míč leží na samé hranici velkého vápna, ale poměrně v ostrém úhlu.
41'
Celta Vigo hraje s míčem, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
39'
Po centru se míč odrazil za vápno, kde byl osamocený Franco Emanuel Cervi, ale jeho rána byla zblokovaná.
38'
Celta Vigo bude zahrávat rohový kop.
37'
Do vápna domácích sice přilétl zajímavý centr, ale předcházel mu ofsajd, a tak bylo veškeré vzrušení zbytečné.
36'
Domácí si míč vybojovali téměř okamžitě zpět na kopačky a znovu se tlačí kupředu.
35'
Iago Aspas o několik metrů přestřelil branku Betisu.
34'
Carvalho stáhl k zemi rozběhnutého Péreze, zajímavá standardní situace pro Celtu Vigo.
31'
Iago Aspas střílel ze střední vzdálenosti, ale nestačila by mu ani branka na americký fotbal.
30'
Fran Beltrán faulovaný, Celta Viga bude na vlastní polovině rozehrávat.
28'
Aitor Ruibal hledal volného Isca, ale obrana Celty Vigo zafungovala na jedničku.
26'
Oscar Mingueza vypálil z vápna, ale jeho pokus neskončil gólem. Nicméně domácí jsou i nadále na míči.
25'
Hosté se snaží hru lehce uklidnit a do rozehrávky zapojují i brankáře.
23'
Iago Aspas faulovaný, domácí budou rozehrávat ve středové části hřiště.
21'
Aitor Ruibal si míč příliš předkopl a ten skončil u obrany Celty Vigo.
20'
Iago Aspas zkoušel zaskočit brankáře střelou ze středové čáry, ale nemířil přesně.
18'
Carles Pérez zkoušel zakončit nůžkami, ale míč netrefil ideálně, ten skončil vysoko nad.
16'
IAGO ASPAS vyrovnává! Silva sice trefil směr, ale na míč přesto nedosáhl. Dobře kopnutá penalta.
16'
Vše ještě kontroluje VAR. Ale tady se výrok měnit nebude.
15'
Borja Iglesias nepříjemně zasáhl šlapákem Larsena, tady není o čem. Penaltu bude zahrávat Iago Aspas.
14'
Pokutový kop pro Celtu Vigu!
14'
Rohový kop pro Celtu Vigu.
13'
Domácí hrají s míčem kolem středové čáry a vyčkávají, zdali se v obraně soupeře neotevře okénko, kudy by se dalo proskočit.
12'
Domácí nyní reklamují hru rukou ve vápně, sudí však penaltu nepíská.
10'
Renato Tapia upadl u vápna soupeře, sudí však jasně ukazuje, že hra pokračuje.
8'
Ihned si jej však vybojovali zpět na kopačky a znovu se tlačí kupředu.
7'
Nepřesnosti na straně domácích, kteří přišli o míč.
6'
Real Betis právě vstřelil branku!
Hosté otevírají skóre dnešního zápasu! AITOR RUIBAL si skvěle narazil se spoluhráčem, načež přesně zakončil k zadní tyčce.
5'
Nepřesně vhozený míč skončil pouze u obrany domácích, kteří rozehrávají útok.
4'
Hosté budou vhazovat u rohového praporku na útočné polovině. Dá se čekat dlouhý aut?
2'
Domácí kombinují s míčem po celé šíři hřiště, zatím však pouze na vlastní polovině.
1'
Hosté uvedli míč do hry. Dnes nastoupili v černých dresech, domácí mají světle modré.
1'

Celta de Vigo: Guaita – Mingueza, Núñez, C. Domínguez, M. Sánchez – C. Pérez, Tapia, Beltrán, Cervi – Aspas (C), Strand Larsen.
Náhradníci: Marchesín, I. Villar – H. Álvarez, de la Torre, Dotor, Douvikas, J. Rodríguez, M. Rodríguez, Sotelo, Swedberg, K. Vázquez, Jailson.
Trenér: Benítez

Real Betis: R. Silva – Ruibal, Pezzella (C), Papastathopoulos, Vinícius – Carvalho, Isco, M. Roca – Diao, B. Iglesias, A. Pérez.
Náhradníci: Vieites – Altmira, Busto, J. Cruz II, Guardado, Henrique, Miranda, Rodri, José, Mendy.
Trenér: Pellegrini

Rozhodčí: Ortiz – Garrido, Santiago.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu ze španělské La Ligy. Na programu je duel, ve kterém změří síly Celta de Vigo a Real Betis. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 19:15, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.