La Liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Sevilla - 4. listopadu 2023   18:30

Celta Vigo
22' Starfelt (Aspas)
1:1
(1:0)
Sevilla
85' en-Nesírí
Celta Vigo
Guaita – K. Vázquez (59. C. Pérez), Starfelt, Núñez, M. Sánchez – Mingueza, Tapia, Sotelo (69. Beltrán), Bamba (83. Domínguez) – Aspas (C) (69. Dotor), Larsen (83. Cervi).
I. Villar, Marchesín – A. González, M. Rodríguez, Swedberg, Ristić.
Hernandez – Pérez, Férnandesova
Abanca-Balaídos (Vigo)
19023 diváků
Sevilla
Nyland – Navas (C), Badé, Gudelj, Acuña (46. Mir) – Sow (46. Lukebakio), Soumaré, Rakitić – Ocampos, M. Díaz (70. en-Nesírí), Ó. Torres.
Dmitrović – Gattoni, Jordán, Lamela, Nianzou, Pedrosa, Salas, J. Sánchez, Suso.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:10.
Máme za sebou velice dramatický zápas 12. kola LaLigy, ve kterém domácí Celta de Vigo remizovala s Sevillou FC 1:1.
V 1. poločase se domácí dostali do vedení, když se po volném přímém kopu prosadil Starfelt.
Ve 2. poločase se nejprve v 65. minutě nechal zbytečně vyloučit Tapia. Načež se v 85. minutě po chybě v obraně domácích prosadil En Nesyri a bylo vyrovnáno. V dramatickém závěru v 90+7 minutě hlavní rozhodčí odpískal penaltu pro Celtu Vigo po faulu Aspase, ale v jedenácté minutě nastavení ji po konzultaci u VARu zrušil.
Zápas tak skončil 1:1.
90+11'
90+10'
Penalta byla zrušena. Hlavní rozhodčí faul nakonec odvolal. Domácí trenér je na prášky.
90+9'
Emoce jsou v plném proudu. Hlavní rozhodčí stále kontroluje.
90+8'
Hlavní rozhodčí se jde ještě podívat na VAR.
90+7'
Penalta pro Celtu Vigo.
Jesus Navas stáhl nedovoleně ve vápně Duvicasa a halvní rozhodčí odpískal penaltu.
90+6'
S centrem Ocampose si brankář Guaita poradil.
90+5'
Starfelt se provinil útočným faulem.
90+3'
Pedrosa se drží za hlavu, neboť tohle byla opravdová šance. Úplně sám před bránou netrefil míč a promáchl.
90+3'
Domácí Celta Vido se snaží kombinovat na útočné polovině a ukrajovat tak čas do konce utkání.
90'
En Nesyri viděl za svůj faul loktem žlutou kartu.
88'
Velmi nepřesný centr vyslal En Nesyri. Brankář Guaita jeho pokus stáhl do náruče.
85'
Sevilla právě vstřelila branku!
Oscar Mingueza nešťastně zahrál v pokutovém území přímo na nohu YOUSSEFA EN NESYRIHO, který pohotovou ranou k tyči vstřelil vyrovnávací gól svého týmu. Brankář domácích Guaita neměl šanci jeho pokus chytit.
83'
Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Carlos Domínguez,
ze hřiště odchází Jörgen Larsen, přichází Franco Emanuel Cervi.
82'
Pérez z volného přímého kopu pálil nad branku Sevilly.
80'
Gudelj zatáhl za záchranou brzdu, když na poslední chvíli chytal unikajícího Péreze. Viděl žlutou kartu a ještě k tomu bude Celta zahrávat velmi výhodný volný přímý kop.
79'
Lukebakio se odtal k odraženému míči na hranici vápna, ale mnoho těl uvnitř šestnáctky nepropálil.
79'
Ivan Rakitič bude zahrávat rohový kop.
77'
Hosté se dožadovali odpískání penalty po údajné ruce Sáncheze, ale rozhodčí neodpískal.
74'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
72'
Obrovský závar teď byl v obraně hostí. Po centru Péreza zahodil šanci Larsen.
70'
Střídání v týmu Sevilla FC:
ze hřiště odchází , přichází ,
ze hřiště odchází Mariano Díaz, přichází Júsuf en-Nesírí.
70'
Díaz předvedl velmi zbytečný útočný faul.
69'
ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Carlos Dotor,
ze hřiště odchází Hugo Sotelo, přichází Fran Beltrán.
68'
Nepřesnou kombinaci na útočné polovině předvedli hráči Sevilly.
65'
Tapia teď nepochopitelně sestřelil hráče Sevilly a obdržel 2. žlutou kartu, teda následně červenou. Domácího kouče Rafu Benitéze musel trefil amok po tom, co na hřišti viděl.
65'
Torres viděl za řeči žlutou kartu.
63'
Ivan Rakitič vyslal nebezpečnou střelu zpoza velkého vápna Celty, ale jeho pokus se nevešel mezi tři tyče.
62'
Gudejl předvedl útočný faul.
61'
Hráči Sevilly kombinují trpělivě kolem obrany domácích a hledají skulinu na průnikovou přihrávku.
59'
ze hřiště odchází Kevin Vázquez, přichází Carles Pérez.
56'
Domácí kapitán Aspas se hodně zlobí, neboť mu byl odpískán útočný faul.
54'
Aspas se prokličkoval před hostující branku, ale v poslední chvíli mu skluzem odebral míč Gudeil.
53'
Oscar Mingueza si naběhl na fantastickou přihrávku od Bamby, ale těsně z hranice malého vápna minul. Mrzet ho to ale nemusí, neboť Bamba si nepohlídal své postavení a bylo mu odpískané offsidové postavení.
52'
Centr Ocampose byl z blízkosti rohového praporku hrubě nepřesný.
50'
Centr Minguezy jen těsně přeletěl úplně volného Larsena.
49'
Dnešní utkání sleduje 19023 diváků.
47'
Obrovskou šanci měl na noze po rohovém kopu Starfelt, ale v pádu těsně minul.
46'
ze hřiště odchází Marcos Acuña, přichází Rafa Mir,
ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Dodi Lukebakio.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
Máme za sebou 1. poločas, po kterém domácí Celta Vigo vede nad Sevillou 1:0.
Zprvu se hrál opatrný fotbal bez velkých příležitostí, ale ve 20. minutě nejprve z volného přímého kopu nebezpečně vypálil Mingueza, ale brankář Nyland ještě vytáhl jeho pokus na břevno. O dvě minuty později z dalšího volného přímého kopu Aspas poslal míč přímo na hlavu Starfelta, který bezpečně proměnil. Ve 30. minutě nastal obrovský zmatek v obraně Sevilly, ale domácí toho nedokázali využít. Poločas tak skončil za stavu 1:0.
45+4'
45+3'
Nepřímý volný kop fantasticky chytil brankář Guaita. Následne se po souboji Ocampose snažili hráči Sevilly vymodlit penaltu, ale rozhodčí neodpískal.
45+2'
Sevilla bude na konci poločasu zahrávat volný přímý kop z hranice velkého vápna.
45'
Ivan Rakitič obdržel za své nesportovní chovaní žlutou kartu.
44'
Tapia nebezpečně fauloval Sotela. Nicméně na zemi leží oba, neboť i Tapia si lehce ublížil.
42'
Díaz si pomohl útočným faulem, a proto Sevilla nebude zahrávat rohový kop.
39'
Útočným faulem Badého skončily veškeré útočné naděje Sevilly.
38'
Sevilla bude zahrávat rohový kop. Exekutorem bude Rakitič.
37'
Hráči Sevilly trpělivě kombinují kolem obrany Celty, ale ne a ne najít skulinu v její obraně.
34'
Po krásné kombinaci domácích se k míči dostal Bamba, který přihrával nabíhajícím spoluhráčům. Těm chybělo velice málo, a i proti se k míči nikdo nedostal a mohl jej brankář Nyland lapit do své náruče.
32'
Obrovský zmatek nastal v pokutovém území Sevilly, když míč vypadl brankáři Nylandovi. Ani jeden z hráčů Celty však nedokázal vstřelil branku.
30'
Domácí hráči se dožadují odpískání penalty za údajnou ruku Díaze, ale rozhodčí ani nakonec systém VAR ruku neviděli.
28'
Soumaré obdržel za svůj neohrabaný útočný faul 1. žlutou kartu utkání.
26'
Po volném přímém kopu se po sérii odrazů dostal k hlavičce Badé, ale jeho pokus neměl šanci na úspěch. Brankář Guaita měl lehkou práci.
25'
Hosté si urputně vybojovali výhodu v podobě volného přímého kopu.
24'
S rohem Ivana Rakitiče si obrana domácích poradila.
22'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Iago Aspas zakroutil nádherný volný přímý kop přímo na hlavu CARLA STARFELTA, který z bezprostřední vzdálenosti prostřelil brankáře Nylanda. Gól posvětil i VAR, a tak domácí Celta Vigo vede 1:0.
Asistence: Iago Aspas.
20'
Oscar Mingueza teď překvapil všechny, když z velkého úhlu poslal svůj volný přímý kop na bránu, kde brankář Nyland vytěsnil jeho pokus na břevno. Ten předvedl vynikající zákrok. Z následné dorážky pálili domácí mimo.
19'
Bamba si naběhl na přihrávku od Aspase a chtěl ohrozit hostující bránu. Jeho střela byla však hrubě nepřesná a ohrozila spíše diváky na tribuně.
17'
Ocampos si obhodil jednoho hráče domácích, ale svou výhodu k ohrožení branky nepřetavil a kopat se bude jen od branky brankáře Guaity.
16'
Fotbalisté Sevilly kombinují s míčem kolem půli hřiště.
14'
Díaz si nepohlídal offside.
12'
Bamba se průnikovou přihrávkou snažil vyslat do úniku Aspase, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
10'
S volným přímým kopem Sevilly si obrana domácích bez problémů poradila.
9'
Hostující Sevilla bude kopat standartní situaci v podobě volného přímého kopu z velmi dobré vzdálenosti.
7'
Domácí hráči se hodně rozčilují, neboť hlavní rozhodčí jim odpískal útočný faul.
5'
Domácí budou mít poprvé možnost rozehrávat roh.
4'
Hráči Sevilly pečlivě kombinují a snaží se najít skulinu v obraně Celty Vigo.
2'
Velmi nepřesnou rozehrávkou se presentovali hráči Sevilly.
1'

Celta de Vigo: Guaita – K. Vázquez, Starfelt, Núñez, M. Sánchez – Mingueza, Tapia, Sotelo, Bamba – Aspas (C), Larsen.
Náhradníci: I. Villar, Marchesín – Beltrán, Cervi, Domínguez, Dotor, A. González, C. Pérez, M. Rodríguez, Swedberg, Ristić.
Trenér: Benitez R.

Sevilla FC: Nyland – Navas (C), Badé, Gudelj, Acuña – Sow, Soumaré, Rakitić – Ocampos, M. Díaz, Ó. Torres.
Náhradníci: Dmitrović – en-Nesírí, Gattoni, Jordán, Lamela, Lukebakio, Mir, Nianzou, Pedrosa, Salas, J. Sánchez, Suso.
Trenér: Alonso D.

Rozhodčí: Hernandez – Pérez, Férnandesova.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.
Nejlepším střelcem domácích je se třemi brankami na svém kontě Jorgen Strand Larsen.
Za hosty se nejvícekrát prosadil Youseef En Nesyri, taktéž celkem 3x.
To hostující Sevilla FC vstoupila do aktuálního ročníku LaLigy o trochu lépe než Celta Vigo. Za 10 odehraných kol stihli nasbírat hosté 10 bodů za 2 výhry, 4 remízy a 4 prohry s aktivním skóre 16:15. Sevilla se nachází na 14. místě tabulky, ale má zápas k dobru.
V posledním ligovém utkání remiizovali hosté na hřišti Cádizu 2:2.
Domácí Celta de Vigo, hrající své domácí zápasy na stadionu Abanca-Balaídos, vstoupili do letošního ročníku LaLigy velmi špatně. Po jedenácti odehraných kolech mají domácí na svém kontě pouhých 6 bodů za jedinou výhru, 3 remízy a 7 porážek s pasivním skóre 10:19. Tu jedinou výhru si připsali ve 4. kole na hřišti Almérie 3:2. A i proto se domácí nacházejí na 18. místě tabulky na 1. sestupovém místě.
V posledním zápase prohráli v Gironě 1:0.
V rámci 12. kola Španělské LaLigy se mezi sebou utkají týmy Celta de Vigo a Sivilla FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.