La Liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Las Palmas - 9. prosince 2023   14:00

0:1
(0:1)
Las Palmas
31' K. Rodríguez  (Moleiro)
D. Alavés
Sivera – Gorosabel, Abqár (86. Tenaglia), R. Marín, J. López – Hagi (63. Benavídez), Blanco (77. K. García), Guridi – Rebbáš (63. Sola), Omorodion, Rioja (C) (86. Ropero).
Owono – T. Mendes, Maraš, Karrikaburu, Parada, R. Duarte, Alkain.
Munuera – Prieto, Martínez
Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz)
Las Palmas
Valles – Araujo, Coco, Mármol, S. Cardona – al-Haddádí (77. C. Herrera), J. Muñoz, Loiodice (62. Perrone), K. Rodríguez (C), Moleiro (87. S. Ramírez) – M. Cardona (62. Park).
Escandell – Á. Suárez, Ferrer, Herzog, Kaba, Mfulu, Pejiño, Sinkgraven.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 13:13.
90+9'
90+8'
Střela Omorodiona sražena do zámezí, roh pro Deportivo a do brankoviště míří i brankář.
90+8'
Herrera za zdržování hry vidí také žlutou.
90+7'
Útočný faul Parka vyvolal melu. Sudí se nyní snaží vše uklidnit.
90+5'
Domácí zahrávali rohový kop, ale nedokázali z něj skórovat. Brankář Valles míč zachytil do rukavic a rozhodně nikam nespěchá.
90+3'
Gorosabel zastavil brejk soupeře faulem a vidí žlutou kartu.
90+1'
Domácí mají skutečně smůlu. García našel patičkou ve vápně volného Solu, ten ihned vypálil, ale orazítkoval pouze tyč!
90'
Kike García se dostal k další střele, tentokrát však napálil míč pouze do boční sítě. Mrzet ho to však nemusí, neboť akci předcházel ofsajd.
89'
Z následného rohu se domácím nepodařilo skórovat, neboť se jeden z hráčů nacházel v ofsajdu.
88'
Kike García zakončoval ve vápně patičkou, ale jeden z obránců vykopl míč z brankové čáry!
87'
Střídání v týmu UD Las Palmas:
ze hřiště odchází Alberto Moleiro, přichází Sandro Ramírez.
86'
Střídání v týmu Deportivo Alavés:
ze hřiště odchází Abdelkabír Abqár, přichází Nahuel Tenaglia.
86'
ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Unai Ropero.
86'
Obrovská šance domácích zůstala nevyužitá! Kike García se dostal na zadní tyčce k odraženému míči, ale nedokázal hlavou ani následnou dorážkou rozvlnit síť za zády Vallese!
86'
Obrana Las Palmas zafungovala dobře, další roh.
85'
Další roh pro Deportivo, nyní už to na stadionu začíná trošku vřít. Domácí cítí naději na vyrovnání.
84'
Hosté se po rohu hnali do rychlého brejku, ale finální přihrávka byla pokažená.
84'
Další centr rovněž nepřinesl nic, co by stálo za zmínku.
83'
Nikoliv, sudí ukazuje, že domácí budou zahrávat další roh, o ruku se nejednalo.
83'
Ano, VAR je v akci, bude se kopat penalta?
83'
Domácí reklamují ruku ve vápně, VAR má dnes skutečně hodně práce.
82'
Domácí se stěhují do vápna soupeře, je tu roh.
81'
Centrovaný míč odvrátila pozorná obrana Las Palmas.
80'
Zajímavá standardní situace pro Deportivo, míč si staví Rioja.
80'
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut a domácí nadále čekají na první střelu na branku v tomto poločase.
78'
Domácí jsou sice mnohem častěji na míči, většinou je to však pouze v místech, kde se nedá skórovat.
77'
ze hřiště odchází Antonio Blanco, přichází Kike García.
77'
ze hřiště odchází Munír al-Haddádí, přichází Cristian Herrera.
75'
Je tomu tak, video skutečně potvrzuje, že se jednalo o ofsajdové postavení jednoho z domácích hráčů a gól neplatí! A znovu byl hlavním "hrdinou" Omorodion.
74'
Domácí dali další gól, ale znovu je ve hře video kvůli ofsajdu.
71'
Deportivo zahrávalo standardní situaci z pravé strany, ale hosté se dokázali ubránit.
69'
Stále se hraje úplně bez šancí. Tohle Las Palmas více než vyhovuje.
67'
Hra je nyní poněkud rozháraná. Ani jeden z týmů se nemůže dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.
65'
Deportivo drží míč na vlastních kopačkách a postupně se tlačí kupředu.
63'
ze hřiště odchází Abdelrahman Rebbáš, přichází Álex Sola.
63'
ze hřiště odchází Ianis Hagi, přichází Carlos Benavídez.
62'
ze hřiště odchází Marc Cardona, přichází Marvin Park.
62'
ze hřiště odchází Enzo Loiodice, přichází Máximo Perrone.
60'
Další faul, tentokrát na středu hřiště. I zde volí sudí pouze slovní domluvu.
59'
Abdelrahman Rebbáš hrál na středu hřiště až příliš tvrdě, což neuniklo očím hlavního arbitra.
57'
Útočná akce hostům nevyšla dle představ, brankář Sivera bude odkopávat od branky.
55'
Gól není uznán pro ofsajdové postavení Omorodiona!
54'
Jde o těsný ofsajd, nebo byl Samuel Omorodion postaven správně?
54'
Tak pozor, celou situaci ještě překontroluje VAR.
53'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Po dvou zahozených šancích v prvním poločase je tu gól SAMUELA OMORODIONA! Z pravé strany přilétl milimetrový centr na malé vápno a forvard domácích poslal míč do prázdné branky.
49'
Abqár fauloval na středu hřiště, vidí žlutou kartu a v příštím zápase si nezahraje.
47'
Las Palmas hraje s míčem na útočné polovině, zatím ale není v místech, odkud by se dalo zakončit.
46'
45+2'
45+2'
Poločas se dohrává na polovině hřiště.
45'
První půle se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec základní hrací doby.
44'
Střela ze střední vzdálenosti byla sražena do zámezí, rohový kop pro Las Palmas.
43'
Z následného rohového kopu se domácím vyrovnat nepodařilo.
42'
Samuel Omorodion běžel zcela sám na branku, ale nedokázal prostřelit vyběhnutého Vallese!
40'
Andoni Gorosabel si obhodil protihráče, ale byl následně sražen k zemi. Domácí budou rozehrávat na středové čáře.
37'
Branka domácích ohrožena nebyla, hosté však pokračují s míčem.
36'
Hosté budou zahrávat zajímavou standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů.
34'
Standardní situace z ostrého úhlu skončila střelou, která však byla více než nepřesná.
33'
Muñoz byl až příliš důrazný a vidí za svůj faul žlutou kartu.
31'
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Hosté se ujímají vedení! KIRIAN RODRÍGUEZ vyslal zpoza vápna technicky zdařilou ránu a rozjásal hostující sektor!
29'
Centrovaný míč skončil pouze u obrany Las Palmas, domácí si míč ihned převzali na kopačky.
28'
Rohový kop pro Deportivo.
26'
Nedovolený zákrok na středu hřiště, hosté budou rozehrávat.
24'
Samuel Omorodion utíkal po lajně, ale předkopl si míč příliš před sebe a jeden z obránců mu jej vzal.
22'
Las Palmas kombinují kolem vápna, ale nemohou se dostat do míst, odkud by se dalo vystřelit.
20'
Kolmá přihrávka byla až příliš dlouhá a skončila u brankáře Vallese.
18'
Samuel Omorodion si nabíhal za obranu Las Palmas, ale v souboji s posledním obráncem byl čistě odstaven.
16'
Hosté drží míč na útočné polovině a kombinují, zatím však v místech, odkud se nedá udeřit.
14'
Po rohovém kopu se sice jeden z hostů dostal k zakončení, ale trefil pouze spoluhráče, který stál v ofsajdu.
13'
Další rohový kop pro Las Palmas.
12'
Centrovaný míč skončil u pozorné obrany Deportiva, která jej odvrátila daleko od branky.
11'
Hosté se udrželi na míči a po dalším centru vybojovali roh.
10'
Do vápna Deportiva nyní přilétl nadýchaný centr, ale nikdo z hostů se nedostal k zakončení.
9'
Domácí drží míč na útočné polovině, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
8'
Sergi Cardona vidí za svůj šlapák zaslouženou žlutou kartu.
6'
Domácí zahodili obrovskou šanci! Samuel Omorodion dostal přihrávku do vápna, měl před sebou úplně prázdnou branku, ale nedokázal zamířit mezi tři tyče!
4'
Zajímavá šance domácích. Brankář Álvaro Valles musel hrát těsně na hranici velkého vápna tělem, nechtěl riskovat hru rukou. Situaci však zvládl a následně míč odkopl daleko od branky.
2'
Abdelrahman Rebbáš dostal míč na hranici velkého vápna, vyslal technickou ránu, ale branku Las Palmas těsně minul.
1'
Centrovaný míč byl zblokovaný do zámezí, domácí budou kopat roh.
1'

Deportivo Alavés: Sivera – Gorosabel, Abqár, R. Marín, J. López – Hagi, Blanco, Guridi – Rebbáš, Omorodion, Rioja (C).
Náhradníci: Owono – Tenaglia, Sola, Ropero, T. Mendes, Maraš, Karrikaburu, Parada, K. García, R. Duarte, Benavídez, Alkain.
Trenér: García

UD Las Palmas: Valles – Araujo, Coco, Mármol, S. Cardona – al-Haddádí, J. Muñoz, Loiodice, K. Rodríguez (C), Moleiro – M. Cardona.
Náhradníci: Escandell – Á. Suárez, C. Herrera, Ferrer, Herzog, Park, Kaba, Mfulu, Pejiño, S. Ramírez, Perrone, Sinkgraven.
Trenér: García Pimienta

Rozhodčí: Munuera – Prieto, Martínez.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z fotbalové LaLigy. Na programu je duel 16. kola, ve kterém změří síly Deportivo Alavés a UD Las Palmas. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 14:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.