La Liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Sevilla - 21. srpna 2023   19:00

D. Alavés
7' Rioja (Guridi) • 44' R. Duarte (Rioja) • 54' K. García (Guridi) • 59' K. García (Rioja)
4:3
(2:2)
Sevilla
15' Abqar (vl.) (Lamela) • 41' Lamela  (Ocampos) • 90+7' Mir
D. Alavés
Sivera – Gorosabel, Abqar, Sedlar, R. Duarte (C) (86. R. Marín) – Alkain (67. J. López) – Guevara, Benavídez (79. Blanco), Guridi, Rioja (86. De la Fuente) – K. García (79. Sylla).
Owono, Rodriguez – J. Álvarez, Maraš, Rebbach.
Cuadra G.
Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz)
Sevilla
Dmitrović – Navas (C), Gudelj, Salas, Acuña (46. Pedrosa) – Ocampos (60. Ó. Torres), Jordán (75. Corona) – Suso (75. Mir), Rakitić (46. Fernando), Lamela – en-Nesírí.
Árbol, Nyland – M. Bueno, Gattoni, A. Gómez, J. Sánchez, Sow.

Divoká přestřelka v prvním poločase přinesla 4 branky. Do druhé poloviny Sevilla zaspala a hned po 14 minutách ve druhém poločase dvěma góly poslal do vedení svůj tým García. Až v nastavení upravil skóre na konečných 4:3 nádherným gólem Mir.
90+10'
90+9'
Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Óliver Torres).
90+7'
Sevilla právě vstřelila branku!
Autorem branky je RAFA MIR.
Nádherný gol, Rafa Mir si vybojoval míč, navedl si ho až k rohovému praporku, trošku si ho popostrčil doprostřed hřiště a krásnou, opravdu krásnou a dělovou střelou na zadní tyč vstřelil nádherný gól!
90+5'
Na Coronův centr skákal Rafa Mir, ale rozhodčí mu odpískal ofsajd, pokud se nepletu, tak vůbec první ofsajd dnešního večera.
90+4'
Blanco dokázal míč udržet a vybojovat ještě jeden rohový kop.
90+2'
De La Fuente se snažil obloučkem najít jednoho ze svých spoluhráčů na zadní tři, Pedrosa vytáhl míč skvostným obranným zákrokem na rohový kop.
90'
Žlutá karta pro tým Deportivo Alavés (Andoni Gorosabel).
89'
Velká šance De La Fuenteho, španělský útočník ohrozil skrytou střelou bránu soupeře, ale Dmitrović vytáhl míč na rohový kop.
86'
Střídání v týmu Deportivo Alavés:
ze hřiště odchází Rubén Duarte, přichází Rafa Marín,
ze hřiště odchází Luis Rioja, přichází Miguel De la Fuente.
84'
Gudelj vypálil z přímého volného kopu, ale trefil pouze zeď, Sevilla bude po teči zahrávat rohový kop.
83'
Rafa Mir vybojoval faul, Sevilla bude mít zajímavou standardní situaci.
82'
Sevilla ve druhé polovině daleko aktivnější na míči, ale Alavés disponuje velmi kvalitní defenzívou.
81'
En-Nesírí se přes Duarteho nedostal k zakončení a nakonec ještě fauloval.
79'
ze hřiště odchází Kike García, přichází Mamadou Sylla,
ze hřiště odchází Carlos Benavídez, přichází Antonio Blanco.
77'
Hlavní rozhodčí Cuadra nařídil pauzu na pití.
75'
Střídání v týmu Sevilla FC:
ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Jesús Manuel Corona,
ze hřiště odchází Suso, přichází Rafa Mir.
74'
Na lavičce Sevilly se chystá střídání.
73'
Lamela se nedokázal přes trojčlenou hradbu probojovat do vápna.
72'
Sevilla bude zahrávat rohový kop.
71'
Oliver Torres vybojoval autové vhazování u rohového praporku soupeře.
69'
Po faulu na Fernanda uvidíme standardku ve prospěch Sevilly.
67'
ze hřiště odchází Xeber Alkain, přichází Javi López.
66'
Obrovská šance Sevilly! Fernando prostrčil míč na en-Nesírího, kterému chyběly opravdu milimetry, aby doklepl míč do prázdné brány.
63'
Nádherný centr Duarteho odvrátila obrana Sevilly.
62'
Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Nemanja Gudelj).
60'
ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Óliver Torres.
59'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KIKE GARCÍA.
Nádherná akce domácího celku, Duarte nejprve našel Garcíu, který sklepl míč Riojovi. Rioja si počkal na náběh Kikeho Garcíi a krásnou průnikovou přihrávkou ho dostal do výborné pozice. García si pak jen obhodil brankáře a zakončil do prázdné brány. Asistence: Luis Rioja.
57'
Obrovská šance Alavés! Duarte nejdříve střelou z vápna na zadní tyč ohrozil bránu soupeře, Dmitrovič fantastickým zákrokem střelu zneškodnil. Míč se však odrazil ke Guridimu, který z dorážky jen těsně minul bránu.
54'
Ani ve druhém poločase jsme na gól moc dlouho nečekali, Rioja z levé strany odcentroval nízkým centrem, Guridi se hodně skrčil a hlavou prodloužil míč do oblasti, kde se nacházel právě Kike García, který překonal Dmitroviće. Asistence: Jon Guridi.
51'
Sevilla aktuálně kombinuje s míčem na polovině soupeře.
50'
S nebezpečným centrem Navase si dokázal poradit, alespoň prozatím Antonio Sivera.
49'
García se talčil na přední tyči k hlavičce, ale nakonec se k ní nedostal.
47'
Do druhého poločasu vstoupili domácí bez změny. Trenér Mendilibar se rozhodl oživit levou stranu a zálohu, do hry přichází Fernando a Pedrosa.
46'
ze hřiště odchází Ivan Rakitić, přichází Fernando,
ze hřiště odchází Marcos Acuña, přichází Adria Pedrosa.
46'
Divoký první poločas nabídl hned 4 góly. Skóre otevřel v 7.minutě křiknou střelou ze střední vzdálenosti Rioja. O pouhých 8 minut později si vstřelil smolnou vlastní branku Abqar. Ke konci prvního poločasu po krásné akci poslal Sevillu do vedení Lamela. Ve 44.minutě však Alavés dokázalo vyrovnat, postaral se o to kapitán Duarte.
45+7'
45+6'
Sevilla bude těsně před koncem prvního poločasu kopat roh.
45+4'
Po přetaženém centru z levé strany bude Dmitrović odkopávat od brány.
45+1'
Gudejl si v souboji s Guridim pomohl nedovoleným zákrokem a uvidíme standardní situaci ve prospěch domácího týmu.
44'
Autorem branky je RUBÉN DUARTE.
Po nepovedené akci na pravé straně propadl míč na otevřenou levou stranu ke kapitánovi Duartemu, ten z velké dálky napřáhl a gólem na přední tyč, i s přispěním tyče vyrovnává na 2:2. Asistence: Luis Rioja.
43'
Rioja si našel míč na hraně vápna a vypálil, jeho střela končí vysoko nad.
41'
Autorem branky je ÉRIK LAMELA.
Krásná ukázka pořekadla „nedáš-dostaneš“, po centru z pravé strany sklepnul Ocampos míč Lamelovi, který opět orazítkoval tyč, ale tentokrát se míč od tyče odrazil za záda Sivery. Asistence: Lucas Ocampos.
40'
Obrovská šance domácích! Duarte měl velký prostor na levé straně, a tak odcentroval, jeho centr propadl až na zadní tyč k Riojovi, který ve velké šanci jen těsně minul bránu.
37'
Dlouhý nákop na Guridiho přečetl a včas lapil Dmitrović.
36'
Centr z pravé strany končí v rukavicích Dmitroviće.
35'
Velká šance Sevilly! Suso ve vápně převzal míč a přichystal ho Lamelovi, ten si míč nachystal a krásnou střelou na zadní orazítkoval tyč!