La Liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Las Palmas : Vallecano - 22. října 2023   14:00

0:1
(0:0)
Vallecano
90+2' Bebé
Las Palmas
Valles – Á. Suárez, Coco (46. Araujo), Mármol, S. Cardona – al-Haddádí (74. Moleiro), J. Muñoz, K. Rodríguez, Loiodice (63. Perrone), Pejiño (62. Marvin) – M. Cardona (83. Kaba).
Escandell, Gorin – C. Herrera, Herzog, Lemos, B. Ramírez, Sinkgraven.
Vallecano
Dimitrievski – Balliu, Lejeune, A. Hernández, Espino – Palazón (77. Trejo), Ciss (65. U. López), Valentín, Á. García (89. Bebé) – de Tomás (65. Camello), K. Pérez (46. De Frutos).
Cárdenas – Falcao, Chavarría, Mumin, D. Méndez, J. Pozo, Rațiu.

Oba kluby měly možnost pokutového kopu. Domácí ho v prvním poločase neproměnili, hosté v závěru zápasu ano. Bebé rozhodl o tom, že Vallecano tento zápas vyhrál.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:11.
90+9'
90+8'
Hosté se dopustili útočného faulu, hrát tak budou domácí na své polovině.
90+8'
Stole Dimitrievski rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
90+7'
V poklidném tempu se utkání dohrává, hostující celek míří za výhrou.
90+6'
Bebé zkoušel něco vymyslet, ale individuálně se nedokázal dostat do střelecké pozice.
90+5'
Žlutá karta pro tým UD Las Palmas (Máximo Perrone).
90+4'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Rayo Vallecano (Óscar Valentín). Po druhé žluté kartě utkání pro tohoto hráče končí.
90+4'
Jen těžko se domácí fotbalisté dostávají do nějaké výraznější šance.
90+2'
Vallecano právě vstřelilo branku!
Domácí celek neproměnil penaltu, hosté ano. BEBÉ, který před malou chvíli přišel na hrací plochu, nyní kopal penaltu. Ze svého pohledu poslal míč do levé části branky. Gólman odhadl stranu, ale na míč nedosáhl.
90'
Žlutá karta pro tým UD Las Palmas (Álex Suárez).
90'
Pokutový kop pro hosty!
90'
Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Střídání v týmu Rayo Vallecano:
ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Bebé.
88'
Po delší době se musí domácí bránit, Alfonso Espino vede zajímavou akci svého celku.
86'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Óscar Valentín).
85'
Domácí fotbalisté se pokouší v závěru utkání něco vymyslet, ale nyní dlouhou dobu kombinují na polovině.
83'
Střídání v týmu UD Las Palmas:
ze hřiště odchází Marc Cardona, přichází Sory Kaba.
83'
Jorge De Frutos se sice dostal před branku, ale nevěděl, co s míčem udělat. Nakonec to nevadilo, jelikož byl v ofsajdu.
81'
Deset minut hry nás dělí od konce poločasu a i utkání, zatím platí bezbrankový stav. Álex Suárez leží na hrací ploše.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry.
79'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Sergio Camello).
79'
Óscar Valentín leží na hrací plochy, míří k němu lékaři. Máximo Perrone byl v souboji příliš důrazný.
78'
Álvaro Valles se po nepřesné akci soupeře dostal k míči, rychle jej rozehrál na spoluhráče, kteří mohou otočit směr hry.
77'
ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Óscar Trejo.
77'
Žlutá karta pro tým UD Las Palmas (Javi Muñoz).
75'
Las Palmas se pokouší hrát aktivně, tlačí se do zakončení na polovině soupeře, ale obrana Rayo je nyní pozorná.
74'
ze hřiště odchází Munír al-Haddádí, přichází Alberto Moleiro.
73'
Jorge De Frutos hledal nabíhajícího spoluhráče šikovnou přihrávkou, ale balon končí u domácího brankáře.
72'
Julián Araujo odhlavičkoval míč před soupeřem do zámezí, bude z toho rohový kop.
71'
Iván Balliu rychle otočil směr hry a dostal se na útočnou polovinu. Nyní čekáme na výraznější šanci, sledujeme hodně soubojový fotbal.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu. Míč má brankář Álvaro Valles, který následně přenechal balon spoluhráčům před sebou.
68'
Alfonso Espino to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice.
67'
Hosté rozehrávali volný kop, Florian Lejeune to zkoušel přímo, ale jeho rána rozhodně nebude patřit mezi dobré momenty tohoto zápasu.
65'
ze hřiště odchází Raúl de Tomás, přichází Sergio Camello.
65'
ze hřiště odchází Pathé Ciss, přichází Unai López.
64'
Florian Lejeune leží po souboji se soupeřem na hrací ploše a míří k němu lékaři.
64'
Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění v tomto zápase nyní není.
63'
ze hřiště odchází Enzo Loiodice, přichází Máximo Perrone.
62'
ze hřiště odchází Pejiño, přichází Marvin.
61'
Centr se snesl před branku, pokus o zakončení byl zblokovaný, a tak míč snadno získal brankář Stole Dimitrievski.
60'
Rohový kop pro domácí, hodina hry je už pryč.
59'
Kirian Rodríguez hledal spoluhráče ve středu hrací plochy, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
58'
Optickou převahu mají domácí fotbalisté, kteří jsou aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení, ale obrana je pozorná.
56'
Hosté rozehrávali rohový kop, hlavičkoval Florian Lejeune. S jeho zakončením si brankář poradil, následně vedle branky pálil Raúl de Tomás.
54'
Celkem snadno si dokázal brankář poradit se zakončením, které vyslal domácí Enzo Loiodice z velké dálky.
52'
Další rohový kop domácích. Centr mířil na přední tyč, kde byl připravený obránce.
52'
Následovat rohový kop, který obrana odvrátila za cenu dalšího rohu.
51'
Munír al-Haddádí si nabíhal do volného prostoru, kam centr posílal jeho kolega. Míč se odvrátila obrana.
50'
Pět minut hry je pryč ze druhého poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry.
50'
Raúl de Tomás pálil z dobré pozice, jeho projektil na poslední chvíli dokázal zblokovat Julián Araujo.
49'
Dobrou šanci měl nyní hostující celek, po rychlém přenesení hry zakončoval Raúl de Tomás. Jeho ránu vytáhl brankář na rohový kop.
46'
ze hřiště odchází Kike Pérez, přichází Jorge De Frutos.
46'
ze hřiště odchází Saúl Coco, přichází Julián Araujo.
46'
Oba kluby byly v prvním poločase dobré šance, ale zde v Las Palmas na úvodní branku zatím čekáme.
45+2'
45+2'
Průnikový pas byl hodně nepovedený, a tak bude hrát obrana Las Palmas. Ta se pokusí v poklidu dohrát poločas.
45+2'
Hostující celek se ubránit tlaku soupeře, Rayo se nyní dostalo před branku soupeře.
45'
To už začala poslední minuta hry v poločase.
44'
Florian Lejeune a Isi Palazón se propracovali před branku soupeře, ale Álvaro García na centr nedoskočil. Rozehrávat tak bude brankář Las Palmas.
44'
Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, sledujeme velmi dobré výkony obran obou soupeřů.
42'
Hostující celek se ubránit aktivní hře soupeře, jeho akci však nepřetavil nikdo z hráčů v zakončení, Álex Suárez se dokázal vrátit.
42'
Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru zápasu, při kterém aktuálně dost prší.
41'
Brankář domácích Álvaro Valles rozehrává od své branky. Rychle rozehrál až na polovinu hrací plochy.
40'
Rohový kop vybojoval hostující celek. Centr se snesl před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
38'
Fotbalisté Las Palmas pokračují v dobrém výkonu, diktují tempo hry a kombinují na polovině soupeře.
37'
Álvaro García byl volný před brankou, ale spoluhráč od postranní čáry na něho nedokázal přenést hru.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu. Oba kluby měli velkou šanci, ale brankářům pomohly tyče.
34'
Munír al-Haddádí (UD Las Palmas) neproměňuje pokutový kop. Obrovskou šanci měli fotbalisté domácích, jenže neproměnili penaltu. Munír al-Haddádí pálil ze svého pohledu na pravou stranu, kterou brankář vystihl. Míč se odrazil od tyče.
33'
Pokutový kop pro domácí.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím jsme viděli velkou šanci hostujícího celku, míč se odrazil od tyče.
29'
Domácí celek vybojoval následně díky aktivní hře rohový kop. Álex Suárez se k hlavičce v předbrankovém prostoru nedostal.
29'
Marc Cardona leží na hrací ploše poté, co jej hodně důrazně dohrál hostující Alfonso Espino.
25'
Álvaro García hledal spoluhráče před brankou, ale domácí Mika Mármol se výborně vrátil a akci soupeře dokázal zastavit.
24'
Hostující brankář Stole Dimitrievski velmi dobrou rozehrávkou pomohl spoluhráčům, ale ti se následně do šance nedostali.
22'
Óscar Valentín jako první hrál míč, a pak až soupeře. U balonu zůstanou fotbalisté Las Palmas, kteří jsou v úvodu utkání aktivnější.
20'
Žlutá karta pro tým UD Las Palmas (Saúl Coco).
19'
Poslední minuty hrají na míči domácí fotbalisté, kteří jsou aktivnější, drží se před brankou. Na zakončení čekají.
18'
Centr se od rohového praporku sice snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
18'
Další rohový kop pro domácí fotbalisty.
17'
Nyní se Las Palmas zmocnilo míče a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Kirian Rodríguez hledal spoluhráče, ale míč odehrála obrana.
15'
Kike Pérez po rohovém kopu zůstal volný. Z první poslal míč směrem na branku. Jeho ráně chyběl malý kousek. Dvě dobré pozice pro hosty.
14'
Obrovskou šanci měli hosté. Pathé Ciss to vzal na sebe. Vypálil z velké dálky a jeho rána se odrazila od tyče. Nechybělo moc.
13'
Zajímavou akci domácích fotbalistů zastavil ofsajd. Rozehrávat tak budou hráči hostů.
12'
Optickou převahu mají domácí fotbalisté, Munír al-Haddádí zkoušel poslat míč před branku, ale tam byl jako první obránce Rayo.
10'
Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila. Následně ještě chvilku byli hráči Las Palmas před brankou soupeře, ale zakončit se nepodařilo.
10'
Na počátku desáté minuty vybojovali domácí fotbalisté rohový kop.
9'
Sledujeme aktivní hru ze strany hostů, ale Raúl de Tomás nedokázal vyzrát v souboji jeden na jednoho na soupeře.
8'
Hosté to zkoušeli středem hrací plochy, dlouhý míč však končí u brankáře Las Palmas.
8'
Álvaro Valles pomohl spoluhráčům s rozehrávkou, pokouší se hrát aktivně, ale nepodařilo se mu založit nebezpečnější akci.
6'
Alfonso Espino nedokázal zpracovat míč po přihrávce spoluhráče, a tak budou rozehrávat fotbalisté domácího celku.
6'
Sergi Cardona zatím kombinuje se spoluhráči na polovině, do akce se zapojil také Saúl Coco.
5'
Od úvodních minut vytváří fanoušci velmi dobrou atmosféru, zatím sledujeme aktivní hru ze strany Las Palmas.
4'
Saúl Coco se po rohovém kopu dostal k hlavičce, se kterou neměl hostující brankář vůbec žádný problém.
3'
Hostujícímu celku se rozehrávka nepovedla, a tak zakládají akci domácí a hrají od svého brankáře.
2'
Javi Muñoz byl hodně důrazná v souboji se soupeře, Óscar Valentín odnesl jeho tvrdou hru.
1'
Domácí hrají ve žlutém, hosté v bílém.
1'

UD Las Palmas: Valles – Á. Suárez, Coco, Mármol, S. Cardona – al-Haddádí, J. Muñoz, K. Rodríguez, Loiodice, Pejiño – M. Cardona.
Náhradníci: Escandell, Gorin – Araujo, C. Herrera, Herzog, Kaba, Lemos, Marvin, Moleiro, Perrone, B. Ramírez, Sinkgraven.

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, Lejeune, A. Hernández, Espino – Palazón, Ciss, Valentín, Á. García – de Tomás, K. Pérez.
Náhradníci: Cárdenas – Bebé, Camello, De Frutos, Falcao, Chavarría, U. López, Mumin, D. Méndez, J. Pozo, Rațiu, Trejo.
Las Palmas má po devíti zápasech bilanci 3-2-4 a získalo 11 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Porazilo Granadu 1:0, Calta Vigo 2:1 a Villarreal 2:1. Tým nestačil na Sevillu 0:1 a na Real Madrid 0:2.
Rayo Vallecano odehrálo 9 zápasů s bilancí 3-4-2 a získalo 13 bodů se skóre 11:13. Z posledních pěti zápasů tým ve všech bodoval. Porazil Alavés 2:0, a pak remizoval s Villarrealem 1:1, Cádizem 0:0, Mallorcou 2:2 a Sevillou 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělské LaLigy. V tomto zápase 10. kola proti sobě nastoupí UD Las Palmas a Rayo Vallecano.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.