La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mallorca : Getafe - 28. října 2023   18:30

0:0
(0:0)
Mallorca
Rajković – Ant. Sánchez (66. Ndiaye), G. González, Valjent, Nastasić, J. Costa (90+2. Lato) – D. Rodríguez (C) (89. Maffeo), Mascarell (89. Morlanes), S. Costa – Muriqi, Prats (66. Larin).
Greif, Cuéllar – Copete, Llabrés, Raíllo, Van der Heyden.
Feurtes – Rodríguez, Rico
Visit Mallorca Estadi (Palma de Mallorca)
15310 diváků
Getafe
Soria – J. Iglesias (90+2. Milla), Mitrović, Alderete, Rico – Carmona (72. Aleñá), Dakonam (C), Maksimović, Greenwood – Latasa (60. Mata), Mayoral (90+2. Ó. Rodríguez).
Fuzato, Benito – Aberdin, D. Duarte, Lozano, Patrick, Arambarri, S. García.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 10:25.
Máme za sebou utkání 11. kola LaLigy, ve kterém Mallorca remizovala s Getafe 0:0.
V 1. poločase měl jedinou šanci Valjent, ale pálil mimo.
Ve 2. poločase měl nejdřív v 55. minutě dobrou příležitost Costa, ale těsně minul. V 82. minutě velmi těsně minul po sólu Ndiaye a zápas tak skončil 0:0.
90+6'
90+4'
Útočným faulem se prohřešily domácí.
90+3'
Domácí budou jako jednu z mála příležitostí zahrávat roh.
90+2'
Střídání v týmu RCD Mallorca:
ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Toni Lato.
90+2'
Střídání v týmu Getafe CF:
ze hřiště odchází Juan Iglesias, přichází Luis Milla,
ze hřiště odchází Borja Mayoral, přichází Óscar Rodríguez.
90+1'
Mallorca bude zahrávat roh.
89'
ze hřiště odchází Dani Rodríguez, přichází Pablo Maffeo,
ze hřiště odchází Omar Mascarell, přichází Manu Morlanes.
88'
Costa centroval před bránu na nabíhajícího Larina. Před ním míč ještě stačil chytit Soria.
86'
Iglesiasův centr byl zblokován na outové vhazování.
85'
Ndiaye se presentoval nedovoleně.
82'
Ndiaye se sólem probíjel až do pokutového území. Jeho následná střela skončila těsně vedle tyče. Tohle byla velká příležitost.
79'
Maksimovič si počínal nedovoleně a je mu odpískán útočný faul.
78'
Mata si nepohlídal své postavení. Asistent rozhodčího mu odmával postavení mimo hru.
76'
Hra se přiostřila. Útočný faul předvedli hráči Getafe.
75'
Po souboji u střídaček vzplanuly vášně. Mata za svůj faul vidí žlutou kartu.
73'
Hra je přerušena, neboť Mata si vyžádal ošetření.
72'
ze hřiště odchází José Ángel Carmona, přichází Carles Aleñá.
70'
Po centru Rodrígueze měl obrovskou šanci Larin. Toho však ale fantasticky vychytal brankář Soria.
67'
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
66'
ze hřiště odchází Abdón Prats, přichází Cyle Larin,
ze hřiště odchází Antonio Sánchez, přichází Amath Ndiaye.
64'
Domácí hráči se vehementně dožadovali odpískání pokutového kopu po ruce jednoho z hráčů Getafe. Hlavní rozhodčí ale odpískal offside.
63'
S rohovým kopem Mallorcy si brankář Soria poradil.
61'
Při rohovém kopu si Alderete připsal útočný faul.
60'
ze hřiště odchází Juan Latasa, přichází Jaime Mata.
59'
Po rohovém kopu a bojovné práci Muriqiho Samu Costa vysoko přestřelil.
58'
Mallorca bude mít k dispozici rohový kop.
57'
Prats se velmi dobře otočil a pálil. Jeho střela šla ale jen doprostřed. S tou si brankář Soria bez problémů poradil.
55'
Costa se ocitl úplně volný na levé straně a nebezpečně pálil. Míč jen o několik čísel minul pravou tyč hostující brány.
53'
Sanchez se snažil ohrozit bránu brankáře Sorii, ale jeho pokus byl spíše propagační.
52'
Mitrovič se snažil průnikovou přihrávkou najít Latasu, ale jeho přihrávka byla nepřesná.
50'
Závar v pokutovém území domácích ukončil až odkop Muriqiho do outu.
49'
Dnešní utkání sleduje 15310 diváků.
47'
Dieogo Rico si vyžádal ošetření, a proto je hra na chvíli přerušena.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
Máme za sebou 1. poločas souboje 11. kola LaLigy mezi Mallorcou a Getafe, po kterém je skóre bezbrankové.
Po celý poločas se hra odehrávala kolem půlící čáry, často kouskována spoustou faulů. V jediné šanci se ve 30. minutě ocitl Valjent, ale svou hlavičku neumístil mezi tři tyče. Na druhé straně se v 36. minutě Greenwood dožadoval penalty, ale pádu hodně přidal, což prokoukl rozhodčí Feurtes.
Stav je tak 0:0.
45+1'
První poločas skončil, což se nelíbí fanouškům a hráčům Mallorcy, neboť měli kopat rohový kop.
45'
Vedat Muriqi si nepohlídal své postavení a byl nachytán v offsidu.
44'
Útočným faulem si zastavili hráči Getafe nadějně se rozvíjející útok.
42'
Nepřesnou a neurovnanou pasáž nakonec vyřeší outové vhazování Mallorcy.
39'
Greenwood se snažil centrem najít svého spoluhráče, ale brankář Rajkovič stačil jeho pokus chytit.
37'
Po skvělé kombinaci domácích se k míči dostal Muriqi, ale jeho centr byl zblokován na roh.
36'
Greenwood se po souboji ve vápně dožaduje penalty, ale hlavní rozhodčí ukazuje jen odkop od brány.
35'
Útočným faulem se provinil Carmona.
34'
Po zblokované střele Carmony budou hosté zahrávat roh.
33'
Latasa se snažil prodloužit míč ke svým spoluhráčům, ale jeho hlavička byla nepřesná a skončila tak v zázemí.
30'
Po volném přímém kopu se k hlavičce dostal Valjent. Jeho pokus skončil jen velmi těsně mimo.
28'
Útočným faulem se provinil Mascarell. Od hlavního rozhodčího vidí poslední varování.
26'
Domácí hráči vybojovali out poblíž hostující šestnáctky.
24'
Držení míče:
58%:42%
22'
Po faulu na Muriqiho bude Mallorca rozehrávat volný přímý kop.
20'
Hosté zmařili útočné snažení nedovoleným zákrokem.
18'
Getafe bude zahrávat rohový kop.
17'
Muriqiho hlavička po rohovém kopu byla nepřesná.
16'
Hra je plná nepřesností, týmy si míč překopávaly ze strany na druhou, až nakonec po obraném zákroku bude Mallorca kopat roh.
14'
Mallorca bude rozehrávat rohový kop.
13'
Domácí budou vhazovat poblíž pokutového území Getafe.
11'
Vedat Muriqi se snažil naskočit na centr od Pratse, ale počínal si nedovoleně a byl mu odpískán útočný faul.
9'
Útočným faulem se provinil hostující kapitán Djene.
8'
Costa se snažil najít v útoku vysunutého Muriqiho, ale jeho pas byl velmi nepřesný.
6'
Getafe bude vhazovat z výhodné pozice na útočné polovině.
5'
Latasa byl faulován Gonzálezem, a proto bude Getafe rozehrávat volný přímý kop.
3'
Vedat Muriqi se ani z branky neradoval, neboť věděl, že přihrávající Rodríguez byl v offsidu.
2'
González si naběhl na fantastický centr od Rodrigueze, ale jeho následná přihrávka byla velmi nepřesná.
1'
Úvodní výkop bude mít k dispozici Mallorca.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry obou utkání na hrací plochu.

RCD Mallorca: Rajković – Ant. Sánchez, G. González, Valjent, Nastasić, J. Costa – D. Rodríguez (C), Mascarell, S. Costa – Muriqi, Prats.
Náhradníci: Greif, Cuéllar – Copete, Larin, Lato, Llabrés, Maffeo, Morlanes, Ndiaye, Raíllo, Van der Heyden.
Trenér: Aguirre J.

Getafe CF: Soria – J. Iglesias, Mitrović, Alderete, Rico – Carmona, Dakonam (C), Maksimović, Greenwood – Latasa, Mayoral.
Náhradníci: Fuzato, Benito – Aberdin, Aleñá, D. Duarte, Lozano, Mata, Milla, Patrick, Ó. Rodríguez, Arambarri, S. García.
1.3.2020 Mallorca – Getafe 0:1
Hostující Getafe CF vstoupilo do aktuálního ročníku LaLigy o poznání lépe. Za 10 odehraných utkání mají na svém kontě 11 bodů za 2 výhry, 5 remíz a 3 prohry s pasivním skóre 13:16. Hosté se tak nacházejí na místě 11. V posledních čtyřech utkáních Getafe neprohrálo a připsalo si 4 remízy. Ta poslední nastala domácím hřišti, kde remizovali s Realem Betis 1:1.
Domácí RCD Mallorca, hrající své domácí zápasy na Visit Mallorca Estadi ve městě Palma de Mallorca, nevstoupila do letošního ročníku LaLigy vůbec dobře. Po deseti odehraných kolech má na svém kontě pouze 8 bodů za jedinou výhru, 5 remíz a 4 porážky se záporným skóre 12:16. Domácí se tak nacházejí na 17. místě, čili 1. nesestupové místo.
V minulém kole prohráli na hřišti Realu Sociedad 1:0.
V rámci 11. kola Španělské LaLigy se mezi sebou potkají týmy RCD Mallorca a Getafe CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.