La Liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : CA Osasuna - 7. října 2023   16:15

Real
9' Bellingham (Carvajal) • 54' Bellingham (Valverde) • 65' Vinícius Júnior (Valverde) • 70' Joselu (Vinícius Júnior)
4:0
(1:0)
Real
Arrizabalaga – Carvajal (79. L. Vázquez), Tchouaméni, Rüdiger, Mendy – Valverde, Camavinga (67. Kroos), Modrić (C) (79. B. Díaz) – Bellingham (72. Ceballos) – Joselu, Vinícius Júnior (72. Rodrygo).
Lunin, Piňeiro – A. Carrillo, F. García.
Cuadra – Porras, Estévez
Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) [Kapacita: 84 744]
70 864 diváků
CA Osasuna
S. Herrera – R. Peña (80. Barja), Catena, David García (C), J. Cruz I – Moncayola (80. Ibáñez), Torró, Oroz (80. Raúl García) – Rubén García (71. Arnáiz), Budimir (71. Ávila), Areso.
A. Fernández, Valencia – Brašanac, Herrando, I. Muñoz, Vidal.

Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:6.
Dnešní utkání je za námi. Bílý balet potvrdil roli favorita a Osasunu poráží 4:0 po brankách 2x Bellingham, Vinícius a Joselu. Joselu navíc neproměnil v 84. minutě penaltu. Hosté se dnes dostali do jediné velké šance, kterou však Budimir neproměnil. Real Madrid se dostává po dnešní výhře na čelo tabulky s náskokem dvou bodů na druhou Gironu.
90+4'
90+3'
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.
90+1'
Lucas Vázquez se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale Herrera proti jeho pokusu převedl dobrý zákrok a míč vyrazil mimo tři tyče.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
89'
Valverde napřáhl ke střele z hranice vápna. Míč však poslal daleko vedle soupeřovy branky.
88'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
86'
Brahim Díaz poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, kterým sice našel Rodryga. Ten se však do zakončení nedostal.
84'
Joselu si postavil míč na pokutový puntík a následnou střelou doprostřed branky nepřekonal Herreru!
83'
Žlutá karta pro tým CA Osasuna (David García).
83'
Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Kike Barja).
83'
Domácí budou zahrávat pokutový kop! David García zahrál ve vápně rukou a rozhodčí bez rozmýšlení odpískal pokutový kop!
82'
Vázquez se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně ještě hledal Rodryga, který však nedokázal překonat Herreru.
81'
Brahim Díaz se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
80'
Střídání v týmu CA Osasuna:
ze hřiště odchází Rubén Peña, přichází Kike Barja,
ze hřiště odchází Aimar Oroz, přichází Raúl García,
ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Pablo Ibáñez.
79'
Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Lucas Vázquez,
ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Brahim Díaz.
78'
Carvajal zkusil vystřelit z hranice vápna, ale soupeřovu branku přestřelil.
77'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
76'
Rodrygo poslal do vápna přízemní centr z levé strany hřiště, kterým však nenašel Joselua.
75'
Ceballos se snažil vystřelit z hranice vápna, ale míč poslal jen do jednoho z obránců.
74'
Oroz se dostal s míčem do vápna, ale tam nevyzrál na dvojici bránících hráčů.
72'
ze hřiště odchází Jude Bellingham, přichází Dani Ceballos,
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Rodrygo.
71'
ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Ezequiel Ávila,
ze hřiště odchází Rubén García, přichází José Arnáiz.
70'
Real Madrid právě vstřelil branku! Domácí dávají další branku! Vinícius převzal míč na hranici vápna. Následně vybídl ke střele JOSELUA, který se nemýlil.
69'
Budimir se ocitl na trávníku poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul neodpískal. Hrát tak mohou domácí.
68'
Vini se snažil najít svou přihrávkou do vápna Joselua. Ten to však příliš nečekal a míč tak končí v moci brankáře hostů.
67'
ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází Toni Kroos.
66'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
65'
Real Madrid právě vstřelil branku! Domácí vedou už 3:0! VINÍCIUS JÚNIOR dostal fantastickou přihrávku do samostatného úniku, který vyřešil náramně. Naznačil střelu, obešel brankáře a míč poslal do odkryté branky.
64'
Rubén García poslal do vápna centr, který však nenašel svého adresáta.
63'
Modrič se dopustil faulu na vlastní polovině a hosté tak u míče zůstanou i nadále.
62'
Carvajal poslal nepřesnou přihrávku na jednoho ze svých spoluhráčů a k míči se tak dostávají hosté.
61'
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
59'
Žlutá karta pro tým Real Madrid (Aurélien Tchouaméni).
59'
Vinícius se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale míč poslal mimo tři tyče.
57'
Peña vypálil z hranice vápna a Kepa musel vytáhnout těžký zákrok proti jeho střele.
56'
Bellingham nyní dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
54'
Real Madrid právě vstřelil branku! Domácí vedou už o dvě branky! JUDE BELLINGHAM dostal skvělou přihrávku do vápna od Valverdeho a následnou střelou mezi Herrerovy nohy posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!
54'
Vinícius převzal míč na hranici vápna soupeře, ale Areso předvedl skvělý obranný zákrok a Viniho nepustil ke střele.
53'
Mendy dostal příliš těžkou přihrávku na polovině soupeře a míč mu tak utekl od nohy.
52'
Domácí zahrávali rohový kop, který však nenadělal hostům větší potíže.
51'
Bellingham se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Místo střely zvolil přihrávku na Carvajala, která se však k němu nedostala.
50'
Bellingham dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště, ale svou hlavou nepřekonal Herreru.
49'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
48'
Počet diváků na dnešním utkání: 70 864
47'
Joselu se dostal k míči uvnitř vápna soupeře po chybě Davida Garcíi, ale svou následnou střelou ke vzdálenější tyči nedokázal vsítit gól.
46'
Hosté rozehráli druhý poločas a s míčem nyní kombinují na vlastní polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:19.
První poločas je za námi. Domácí jsou podle papírových předpokladů po prvním poločase aktivnějším týmem a zaslouženě vedou 1:0 po gólu z 9. minuty, kdy se prosadil Jude Bellingham. Hosté v samotném závěru poločasu mohli vyrovnat, ale Budimir selhal v obrovské šanci.

Držení míče: 67% – 33%
Střely celkem: 2 – 5
Střely na branku: 1 – 0
45+2'
45+1'
Budimir se dostal zcela osamocen ke střele z hranice pokutového puntíku, ale trestuhodně poslal míč nad branku!
45'
Modrič dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Rüdiger nenašel svým centrem do vápna Joselua a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
42'
Moncayola se dostal ke střele zpoza vápna, ale míč poslal zhruba metr vedle levé tyče domácí branky.
41'
Rúben García se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře po centru z pravé strany hřiště. Míč se snažil vrátit na hranici pokutového puntíku, kde se však k němu nedostal Budimir.
40'
Žlutá karta pro tým Real Madrid (Antonio Rüdiger).
38'
Valverde se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a k míči se tak dostávají hosté.
36'
Mendy byl faulován uvnitř vlastního vápna a hrát tak mohou domácí.
35'
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
34'
Hosté budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
34'
Tchouaméni poslal nepřesný pas na Joselua a míč tak končí jen v zámezí.
32'
31'
Areso vypálil z hranice vápna, ale soupeřovu branku přestřelil.
30'
Hosté se přesunuli s míčem na polovinu soupeře, kde s ním nyní kombinují.
29'
Carvajal se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Snažil se tuto situaci vyřešit lišácky lobem, ale na Herreru nevyzrál.
28'
Vinícius dostal příliš dlouhý pas za obránce a míč tak nedokázal stihnout na hrací ploše.
27'
Míč od rohového praporku dokázal odvrátit do bezpečí Camavinga.
26'
Hosté budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání.
25'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
24'
Vinícius se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale přestřelil.
23'
Carvajal odcentroval z pravé strany hřiště přímo na hlavu Davida Garcíi.
22'
Tchouaméni poslal do vápna centr z hloubi pole, ale míč odhlavičkoval mimo vápno jeden z hostujících hráčů.
21'
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak končí na kopačkách hráčů v červených dresech.
20'
Držení míče: 65% – 35%
19'
Vinícius poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který však skončil jen v moci brankáře Herrery.
18'
Modrič hledal dlouhým pasem Bellinghama, který se však k míči přes Catenu nedostal.
17'
Hosté si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a míč tak od jednoho z nich končí v zámezí.
16'
Vinícius opět na zemi. Tentokrát uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí opět ukazuje brazilskému křídelníkovi aby se zvedl z trávníku a pokračoval ve hře.
15'
Vinícius se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů na polovině soupeře, ale rozhodčí faul neodpískal.
14'
Ti však velice rychle přišli o míč a dopředu tak míří opět domácí.
13'
Rubén García byl faulován na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
12'
Cruz poslal do vápna centr z pravé strany hřiště, který však skončil pouze u jednoho z hráčů v bílém dresu.
12'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
11'
Tento rohový kop se však domácím příliš nepovedl a jeden z hostujících hráčů dokázal míč odvrátit mimo vápno.
11'
Bílý balet bude zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání, který pro svůj tým vybojoval Carvajal.
9'
Real Madrid právě vstřelil branku! Domácí se dostávají do vedení! JUDE BELLINGHAM se dostal k míči uvnitř vápna soupeře a následnou střelou pod břevno otevírá skóre dnešního utkání!
7'
Joselu se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně ještě hledal lépe postaveného Viníciuse na kterého však poslal příliš těžkou přihrávku, a ten tak míč nedokázal zpracovat.
7'
Peña dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
6'
Jude Bellingham poslal nepřesnou přihrávku za obránce na Joselua a míč tak skončil pouze v moci brankáře hostů.
5'
Bellingham byl faulován zhruba na polovině hřiště a domácí tak zůstanou u míče i nadále.
4'
Bellingham přišel o míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
3'
Carvajal dostal nepřesný pas za obránce od svého spoluhráče a míč tak končí pouze v zámezí. Herrera bude odkopávat od své branky.
2'
Bíly balet kombinuje s míčem na polovině soupeře.
1'
Carvajal nechtěl na hranici vlastního vápna chybovat a míč tak poslal hlavou do náručí Kepy.
1'
Domácí rozehráli první poločas a míč posílají ihned směrem dopředu.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Bílý balet dnes nastupuje ve svých tradičních bílých dresech, hosté dnes oblékli červené dresy.

Real Madrid: Arrizabalaga – Carvajal, Tchouaméni, Rüdiger, Mendy – Valverde, Camavinga, Modrić (C) – Bellingham – Joselu, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Lunin, Piňeiro – A. Carrillo, Ceballos, B. Díaz, F. García, Kroos, Rodrygo, L. Vázquez.
Trenér: Carlo Ancelotti

CA Osasuna: S. Herrera – R. Peña, Catena, David García (C), J. Cruz I – Moncayola, Torró, Oroz – Rubén García, Budimir, Areso.
Náhradníci: A. Fernández, Valencia – Arnáiz, Ávila, Barja, Brašanac, Herrando, Ibáñez, I. Muñoz, Raúl García, Vidal.

CA Osasuna

Osasuna se momentálně nachází v tabulce na desáté příčce s deseti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 3 výhry, 1 remízu a 4 porážky. Venku odehráli svěřenci trenéra Jagoba Arrasate čtyři zápasy, ze kterých 3x vyhráli a 1x prohráli.

Nejlepším střelcem Osasuny je momentálně se dvěma brankami chorvatský útočník Ante Budimir.

Real Madrid

Bílý balet se momentálně nachází v tabulce na první příčce s jednadvaceti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 7 výher a 1 prohru. Na domácí půdě mají svěřenci trenéra Carla Ancelottiho odehrané tři zápasy, které všechny vyhráli.

Nejlepším střelcem Realu Madrid je momentálně se šesti góly anglický záložník Jude Bellingham.

Neapol – Real Madrid 2:3 (LM)
Girona – Real Madrid 0:3
Real Madrid – Las Palmas 2:0
Atl. Madrid – Real Madrid 3:1
Real Madrid – Union Berlín 1:0
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 9. kola španělské LaLigy mezi Realem Madrid a CA Osasuna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.