La Liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : CA Osasuna - 27. srpna 2023   19:30

Valencia
80' Duro (Guerra)
1:2
(0:1)
CA Osasuna
24' Oroz   • 90+5' Vidal  (Budimir)
Valencia
Mamardašvili – Correia, Paulista (75. Mosquera), Özkaçar, Gayà (C) – F. Pérez (58. Foulquier), Pepelu, Diakhaby, Di. López (75. Canós) – Guerra, Duro.
Doménech, Rivero – Almeida, Dominguez, Gozalbez, H. González, Guillamón, Tarrega, J. Vázquez.
Pulido J.
Estadio de Mestalla (Valencia)
CA Osasuna
S. Herrera – Areso (78. R. Peña), Catena, David García (C), J. Cruz I – Ibáñez, I. Muñoz, Oroz (67. Moncayola) – Arnáiz (67. Mojica), R. García III (75. Budimir), Barja (46. Vidal).
A. Fernández, Stamatakis – Rubén García, Unai García, Mo. Gómez, Herrando, Torró.

Velmi divoký a dramatický zápas nakonec našel vítěze. A je jím Osasuna! Tým z Pamplony poslal do vedení gólem z penalty ve 24.minutě Oroz. Valencia byla ve druhém poločase jasně lepším týmem a převahu dokázala využít v 80.minutě, když se prosadil Duro. Po vyrovnaní Valencia tlačila a šla si pro tři body, až do chvíle, kdy v 95.minutě kopala Osasuna roh, ze kterého se polonůžkami prosadil Vidal. Osasuna si tak z Valencie poveze domů důležité tři body a určitě se dá říct, že cesta domů bude veselá.
90+7'
90+6'
Valencia ještě bude mít standardní situaci.
90+5'
Osasuna právě vstřelila branku!
Přetažený roh na zadní tyč vrátil do ohně Ante Budimir. Míč se dostal k NACHO VIDALOVI, který ho dokázal takovými polonůžkami zakončit a překonat Mamardašviliho. Asistence: A.Budimir.
90+4'
Osasuna bude zahrávat rohový kop.
90+4'
Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Jon Moncayola).
90+3'
Hugo Duro v hlavičkovém souboji fauloval Davida Garcíu.
90+2'
Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Ante Budimir).
90+2'
Valencia aktuálně kombinuje na polovině Osasuny, ta jen brání a je zalezlá.
90+1'
Obrovská šance Valencie! Guerra na hraně malého vápna pálil po krásné přihrávce Foulquiera, ale Herrera brilantním zákrokem likviduje.
90'
Correia vybojoval pro Valencii rohový kop.
89'
Özkaçarův Nákop na Gayu był příliš dlouhý, následovat bude odkop od brány Osasuny.
87'
Canós si našel odražený míč a vypálil ze střední vzdálenosti, jeho střela se však jen otřela o boční síť.
86'
Herrera vyrazil skákavou střelu před sebe, Correia byl připraven na dorážku, ale těsně netrefil míč!
84'
Aktuálně se hraje na polovině Osasuny, ta je jen zalezlá ve vlastním vápně.
83'
Valencia je po vyrovnání stále aktivní.
80'
Valencia právě vstřelila branku!
Guerra se uvolnil na kraji vápna a poslal míč do vápna, jeho centr přivedl hostující obránce. Centr se odrazil až na zadní tyč, kde se nacházel HUGO DURO, který přehlavičkoval Garcíu a vyrovnává na 1:1! Asistence: Javi Guerra.
79'
Po Gayově nízkém centru bude Valencie kopat roh.
78'
Střídání v týmu CA Osasuna:
ze hřiště odchází Jesús Areso, přichází Rubén Peña.
77'
Nově příchozí Canós naváděl míč do vápna Osasuny, ale nedokázal překonat kompaktní obranu.