La Liga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Valencia : Getafe - 9. března 2024   14:00

Valencia
41' Duro (Canós)
1:0
(1:0)
Valencia
Mamardašvili – Foulquier, C. Mosquera, Özkacar, Gayà (C) – F. Pérez (59. H. González), Guerra (85. Correia), Pepelu, Canós (59. Di. López) – Duro (85. Amalláh), Jaremčuk (71. Guillamón).
Doménech, Rivero – Almeida, Gąsiorowski, Iranzo, Marí, J. Vázquez.
Pulido – Escuela, Alonso
Estadio de Mestalla (Valencia)
Getafe
Soria – Dakonam (C), Alderete (71. Rico), G. Álvarez – J. Iglesias (86. Santiago), Moriba (61. Jor. Martín), Milla, Aleñá (61. Carmona) – Maksimović (86. Ó. Rodríguez), Mata – Latasa.
Fuzato, Medenica – Angileri, D. Duarte.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:19.
Domácí hráči v dnešním utkání vítězí nad Getafe. O jediný gól se postaral v prvním poločase krásným lobem Hugo Duro, který zajistil svému týmu 3 body. Ve druhém poločase bylo aktivnější Getafe, ale svůj tlak nedokázalo přetavit na vstřelenou branku. Dnešní utkání tak končí 1:0. Budu se těšit u dalšího přenosu.
90+5'
90+5'
Hostům se nepodařilo odcentrovat do pokutového území Valencie a to bylo také poslední, co se v dnešním utkání odehrálo.
90+4'
Poslední nákop na polovinu Valencie obstaral Soria.
90+3'
Domácí hráči kouskují hru, což jim vyhovuje. Gonzalez podržel balón u rohového praporku Getafe.
90+1'
Hostující hráči využívají celou šířku hracího pole, když si obehrávají míč zleva doprava.
90'
Za protesty vůči rouzhodčímu vidí žlutou kartu Guillamon, který tak bude Valencii chybět v dalším utkání.
89'
Djene faulovaný Lopezem. Oba dva si svůj souboj důrazně vysvětlují.
88'
Hosté se nadechují k závěrečnému tlaku. Pro domácí je teď velmi obtížně držet míč na svých kopačkách.
86'
A také hosté posílají posily na hřiště. Přichází Santiago a Rodriguez, odchází Iglesias a Maksimovič.
85'
Valencia posílá na poslední minuty na hřiště Correiu s Amalláhem. Dnes dohráli Guerra, a také střelec jediné dnešní branky Duro.
83'
Ozkacar v tvrdém souboji fauluje Latasu a Getafe má příležitost zahrát standartní situaci.
82'
Za hru rukou na zemi obdržel žlutou kartu kapitán Getafe Djene.
80'
Lopez poslal do vápna z pravé strany nebezpečný střílený centr, ale Durovi chyběl krůček k tomu, aby ho protečoval za záda Sorii!
79'
Iglesias přenáší hru na druhou stranu hřiště, kde se snaží něco vymyslet Martin.
78'
Právě faul na Foulquiera ocenil rozhodčí žlutou kartou. Obdržel jí hostující Carmona.
78'
Foulquier hraje dobrý zápas. Obešel dva protihráče ve středu hřiště a následně byl faulován.
77'
Domácí hráči se snaží uklidnit hru držením míče na svých kopačkách. Getafe sbírá poslední zbytky svých sil a snaží se napadat své soupeře.
75'
Před Gayou odvrací do bezpečí Rico.
74'
Gonzalez faulovaný Carmonou. Standartní situaci bude zahrávat Gaya.
73'
Hosté sice jsou v posledních minutách aktivnější na míči, ale do vyložených střeleckých pozic se nedokáží dostat.
71'
Střídání proběhne na obou stranách. Pro dnešek dohrál domácí Yaremchuk, kterého nahradí Guillamon. Na hostující straně končí Alderete, střídá ho Rico.
69'
Pokus Gonzaleze odcentrovat byl zblokován, a tak bude rohový kop zahrávat i domácí tým.
68'
Domácí hráči trochu zbytečně zalézají do bloku. Getafe tak má možnost kombinační hry na soupeřově polovině.
67'
Pepelu si vysloužil následně žlutou kartu.
67'
Nově příchozí Lopez fauluje ve středu hřiště Pepelua.
66'
Neúspěšný rohový kop si do svých rukavic sebral Mamardashvili.
61'
Reagují i hosté. Dnes dohrál Alena s Moribou, nahradí je Carmona a Martin.
59'
První střídání obstarají domácí hráči. Odchází dnes velmi aktivní Canos a Perez, nahradí je Gonzalez a Lopez.
57'
Guerra velmi nevybíravě trefil protihráče a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.
55'
Foulquier poslal do vápna zajímavý centr, na který naskočil Hugo Duro. Jeho pokus ale končí vysoko nad brankou.
54'
Hra je často přerušovaná. Vhazovat bude domácí tým.
53'
Na hřišti tentokrát zůstal ležet Latasa, ale faul se na něj nepíská.
51'
Nebezpečnou ránu vyslal na branku Maksimovič, ale jeho pokus Mamardshvili vyráží! K dorážce do poloodkryté branky se dostal Mata, ale nacházel se v ofsajdovém postavení.
50'
Po souboji zůstal ležet na zemi Yaremchuk, který si vyžádal lékařskou pomoc. Hra pokračuje bez něj.
49'
Mamardashvili uklidňuje své spoluhráče. Hosté se snaží rychle vlétnout na svého soupeře.
47'
Zkraje druhého poločasu mohlo být vyrovnáno! Po standartní situaci se do zakončení na penaltovém puntíku dostal nehlídaný Maksimovič, ale jeho pokus byl zblokovaný! Pravděpodobně by míč skončil v síti.
46'
Druhý poločas začal nákopem na domácí branku, kde si míč přivlastnil Mamardashvili.
46'
V prvním poločase jsme viděli soubojové utkání, které velmi znepříjemňuje déšť. S tím se dokázali lépe popasovat domácí hráči, kteří vsítili jednu branku zásluhou Huga Dura. Stav utkání je tedy po prvním poločase 1:0. Druhý poločas začne přibližně v 15:06.
45+3'
45+3'
Rohový kop, který byl zahráván od hostů, byl odvrácen do bezpečí Mamardashviliho branky.
45+2'
Nebezpečný centr do vápna nejdřív poslal Mata a posléze i Alvarez, ale domácí hráči drží před koncem poločasu zuby nehty své vedení.
45+1'
Iglesias se snažil projít přes Gayu, ale to se mu nepovedlo. Bude pouze vhazovat.
43'
Vidíme také první žlutou kartu v zápase. Zasloužil se o ní hostující Moriba, který je za svůj faul potrestán.
41'
Valencia právě vstřelila branku! Velmi pohlednou akci na levé straně hřiště rozjel Gaya, který posunul míč na Canose. Ten protečoval balón na uprchajícího HUGA DURA, který krásným lobem překonává Soriu! Stav utkání je 1:0. Asistence: Canos
39'
Alvarez hezky našel na druhé straně pokutového území Maksimoviče. Toho zradilo zpracování a okamžitě k němu dostupuje domácí obránce.
38'
Mosquera hledal za obranou na pravé straně nabíhajícího Foulquiera. Ten je ale velmi dobře hlídán Alvarezem.
36'
Malé nedorozumění mezi hostujícími stopery naštěstí pro ně neskončilo pohromou a mohou tak pokračovat v kombinaci na vlastní polovině.
35'
Další nákop domácího mužstva končí v rukavicích Sorii.
34'
Aktivní Canos se dožaduje faulu, který měl na něho spáchat Djene. Rozhodčí ale do píšťalky nefouká.
32'
Perez se nepochopil s Foulquierem po pravé straně a odkop do branky bude mít Soria.
31'
Nadýchaný centr posílal do vápna jeden z hráčů Getafe. Pro balón si v klidu došel domácí brankář.
30'
Z velké vzdálenosti to vyzkoušel na druhé straně i Alvarez, ale jeho pokus končí daleko od svatyně Mamardashviliho.
29'
A je to znovu Canos, který napřáhl za vápnem! Jeho střela byla velmi tvrdá, ale zařízení netrefila.
28'
Výbornou finesou se zbavil dvou hráčů Canos, který vybojoval další rohový kop pro Valencii.
27'
Alvarez zakřižoval Pereze. Roh pro Valencii.
26'
Mamardashvili si kontroluje míč nad svým břevnem, který letěl po hlavičce jednoho z hostujících hráčů.
25'
Jako v házené si předávají balón domácí hráči, kteří se snaží najít cestu do vápna soupeře.
24'
Rohový kop bude zahrávat Valencia.
23'
V drobném ofsajdu se po nákopu nachází Mata. Domácí obrana bude rozehrávat.
23'
Guerra ve středu hřiště fauluje Alenu.
22'
Hra se uprostřed prvního poločasu vyrovnává a míč na své kopačky dostávají častěji i hosté.
20'
Uprostřed pokutového území Valencie se skácel Alena, který si vyžaduje drobné ošetření.
19'
Dobrá kombinační hra dostala Getafe na dostřel a střelu na branku vyslal Iglesias! Jeho pokus ale mířil pouze doprostřed, kde byl připravený Mamardashvili.
18'
Getafe se zatím příliš na polovinu domácího týmu nedostává.
16'
O první nebezpečnou střelu se postaral Canos! Jeho pokus na hranici pokutového území ale končí nad brankou brankáře Sorii.
15'
Rohový kop bude zahrávat domácí tým.
15'
Foulquier nastřelil pouze Alvareze. Vhazovat bude Valencia.
14'
Alderete hledal přes půl hřiště Alenu, ale Gaya si pohlídal míč letící do zámezí. Rozehrávat bude Mamardashvili.
12'
Déšť na Mestalle houstne. Tohle bude těžké utkání z technického hlediska.
11'
Pěkným přenesením hry se dostalo Getafe z jednoho kouta do druhého, kde číhal Alvarez. Ten centroval do pokutového území, ale jeho nabídka nenašla adresáta.
10'
Domácí kombinační hrou ve středu vybídli do palebné pozice Yaremchuka, ten byl ale v mírném ofsajdu.
9'
Alvarez na polovině hřiště obral o míč Dura, ale jeho aktivita byla za hranicí pravidel.
8'
Alena teď velmi nepříjemně došlápl v souboji Gayu a může být rád, že nevidí žlutou kartu.
7'
Lafasa se zlobí na hlavního rozhodčího, že mu nepískl faul na jeho osobu, hra pokračuje dále.
6'
Foulquier odvrací balón do bezpečí před dotírajícím Matou.
5'
Alvarez pohlídal na pravé straně Pereze, a tak od brány bude moct rozehrát Soria.
4'
Duro byl faulovaný Djenem a domácí budou rozehrávat zhruba z poloviny hřiště.
2'
Domácí hráči začínají aktivně. Balón drží na svých kopačkách. Na hřiště se spouští déšť, který bude znepříjemňovat obou týmům kombinaci.
1'
Hned na úvod zápasu končí na zemi Alvarez, který byl faulován.
1'
Vítám Vás u dnešního přenosu. Zápas mezi Valencií a Getafe může za malý okamžik začít.
Ve 28. kole španělské La Ligy se střetne Valencie s Getafe.

Půjde o souboj dvou týmů, které od sebe dělí pouhé dva body a oba se nachází v polovině tabulky španělské ligy. Ani jeden z týmů nemá působivou formu. Pro domácí tým však byl dílčím úspěchem poslední zápas, který dokázal obrat o body lídra z Realu Madrid. Hostující celek z Getafe se zase může pyšnit druhým nejlepším střelcem celé soutěže, kterým je Borja Mayoral. Ten nasázel do sítě soupeřů už 15 branek. Domácím nejlepším střelcem je Hugo Duro, který vstřelil 11 gólů. V posledním vzájemném zápase bylo úspěšnější Getafe, které zvítězilo 1:0.

Utkání začíná v sobotu 09. 03. 2024 ve 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.