La Liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : Real Sociedad - 29. října 2023   16:15

Vallecano
32' Mumin  • 90+1' Bebé (Lejeune)
2:2
(1:1)
Real Sociedad
42' Oyarzabal  (Barrenetxea) • 67' Oyarzabal
Vallecano
Dimitrievski – Balliu, Mumin, Lejeune, Espino (81. Falcao) – Palazón, Ciss, U. López (71. K. Pérez), Á. García – de Tomás (86. Bebé), Trejo (71. De Frutos).
Cárdenas – Camello, A. Hernández, Chavarría, Nteka, D. Méndez, J. Pozo, Rațiu.
Remiro – Traoré, Zubeldia, Pacheco, A. Muñoz – Kubo (80. Sadiq), Zubimendi, Turrientes (80. Olasagasti), B. Méndez – Oyarzabal (90. Zacharjan), Barrenetxea (59. C. Fernández).
Fraga, Marrero – Elustondo, U. González, Le Normand, Cho, Merino.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:16.
Je konec! Rayo Vallecano nakonec uhrálo s Real Sociedad remízu 2:2. Domácí celek se do vedení dostal ve 32. minutě, kdy se trefil Abdul Mumin. Vedení domácím vydrželo jen deset minut. Poté uklidil krásný centr z levé strany do sítě Mikel Oyarzabal. Po změně stran hosté kopali po ruce obránce penaltu, z níž se podruhé v utkání prosadil Mikel Oyarzabal. V závěru utkání ale střelou zpoza vápna vyrovnal střídající Bebé.
90+8'
90+6'
Falcao si skvěle obhodil soupeře, jenže míč nechal za sebou a už nedokázal projít do nebezpečného prostoru.
90+5'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Bebé).
90+5'
Radamel Falcao si skvěle pokryl míč tělem a dotírající stoper jej poslal k zemi. Rozehrávat bude domácí Rayo Vallecano.
90+4'
Hosté se nechtějí smířit s pouhým bodem a opět se drali vpřed. Přízemní centr z pravé strany obránce ve skluzu odehrál na roh.
90+1'
Vallecano právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Domácí celek se v úvodu nastaveného času dočkal vytoužené branky! Zpoza pokutového území se do míče opřel BEBÉ, jehož přízemní rána zapadla k tyči!
90'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Arsen Zacharjan.
89'
Po krátkém přerušení hry se hostující brankář předvedl nákopem na polovinu soupeře. Zpoza vápna zkoušel štěstí Méndez, ale trefil jen soupeře.
87'
Hosté zaútočili do otevřené obrany domácího celku, nicméně nepřesnou přihrávkou se sami obrali o možnost zakončit.
86'
Střídání v týmu Rayo Vallecano:
ze hřiště odchází Raúl de Tomás, přichází Bebé.
85'
Aihen Muñoz diriguje rozehrávku hostů na polovině soupeře. Defenziva domácího celku se vytahuje vysoko a snaží se domácím situaci znepříjemnit.
84'
Stole Dimitrievski nakopl míč na polovinu soupeře, jenže k jeho pobídce se nikdo ze spoluhráčů nedostal. Sudí navíc viděl útočný faul.
83'
Hosté se usadili na polovině soupeře, nicméně jejich kombinace nyní byla poněkud nepřesná.
82'
Domácí celek už se tlačí vpřed pomocí vysokých nákopů. Další pokus o přenesení hry proskákal do zámezí. Vhazovat budou hosté.
81'
ze hřiště odchází Alfonso Espino, přichází Radamel Falcao.
80'
ze hřiště odchází Takefusa Kubo, přichází Umar Sadiq,
ze hřiště odchází Beñat Turrientes, přichází Jon Ander Olasagasti.
79'
Před branku hostů přiletěl další vysoký centr, nicméně pobídku odhlavičkoval skvěle hrající střední obránce Pacheco.
78'
Zpoza velkého vápna se do odraženého míče opřel právě Kubo, jenže jeho technický projektil prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
77'
Kubo potáhl míč po levé straně na polovinu Vallecana, jenže neměl podporu svých spoluhráčů. Japonský hráč si tak musel pomoci zpětnou přihrávkou.
76'
Domácí znovu centrovali z pravé strany, jenže na hranici velkého vápna stál na správném místě Pechaco.
75'
Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Igor Zubeldia).
74'
Vallecano kombinuje s míčem na polovině hrací plochy, nicméně domácí nemohou najít cestičku skrz pevnou defenzivu soupeře.
72'
Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Beñat Turrientes).
71'
ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Jorge De Frutos,
ze hřiště odchází Unai López, přichází Kike Pérez.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut. Hosté se před malou chvíli ujali vedení a nadále nepolevují s aktivitou při napadání soupeře.
69'
Domácí celek se ihned tlačí vpřed se snahou o odpověď. Nákop za obranu si ale defenziva pohlídala.
67'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Álvaro García).
67'
Real Sociedad právě vstřelil branku! Hostující celek otáčí výsledek dnešního souboje! K penaltě se postavil MIKEL OYARZABAL, který ji s přehledem proměnil!
66'
Penalta pro hosty! Kubo centrem trefil ruku Espina a sudí neváhal!
65'
Hamari Traoré dohrál soupeře u postranní čáry a může být rád, že za svůj zákrok neobdržel žlutou kartu.
64'
Na stadionu i po změně stran panuje fantastická atmosféra. Domácí příznivci ženou Vallecano za vstřelením rozhodující branky.
63'
Na pravé straně hrací plochy vhazoval Traoré, jenže nikdo ze spoluhráčů se mu nenabídl do prostoru. Skvělou práci odvádí domácí záložní řada.
62'
Mumin je po lehkém otřesení zpátky na hrací ploše a nyní diriguje rozehrávku Vallecana. Nikdo v dresu Realu Sociedad soupeře neatakuje.
61'
Po pravé straně vyvezl míč Balliu, jenže pokus o dloubáček za obranu si defenziva Realu Sociedad s přehledem pohlídala.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme dramatické utkání. Po změně stran se ani jedno z mužstev dosud nedostalo do brankové přiležitosti.
59'
ze hřiště odchází Ander Barrenetxea, přichází Carlos Fernández.
59'
Právě autor domácí branky Munin zůstává po předchozím zásahu míčem ležet na trávníku a zřejmě bude potřebovat ošetření.
58'
Defenziva domácího celku obětavě zablokovala další zakončení soupeře. Skvěle se do míče položil Mumin.
56'
Alfonso Espino si navedl míč na levou nohu, jenže jeho pokus zpoza pokutového území dobře postavený soupeř srazil mimo tři tyče.
55'
Kubo se výborně stáhl na hranici velkého vápna, kde svým spoluhráčům pomohl k zisku míče skvělou defenzivní prací.
54'
Vallecano je nyní o něco aktivnějším týmem, jenže domácí celek se nedostává do zakončení. Stopeři hostujícího mužstva sbírají vysoké centry.
53'
Igor Zubeldia dohrál soupeře v souboji na polovině hřiště a může být rád, že si nevykoledoval karetní trest.
52'
Domácí příznivci se probudili a ženou své oblíbence vpřed hlasitým skandováním. Sociedad ve druhé části nečeká nic snadného.
51'
Po pádu Treja v pokutovém území se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, ale sudí nechává pokračovat ve hře.
50'
Stopeři hostujícího celku uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Nikdo z hráčů Vallecana rozehrávku Realu Sociedad nenapadá.
49'
Domácí celek se vydal vpřed vysokým nákopem na Treja, jenže u něj stáli hned dva obránci, kteří mu nedali ani metr prostoru zdarma.
47'
Hned v úvodu druhé půle se hosté dostali do zakončení. Méndez střílel ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus proskákal mimo tři tyče.
46'
Hostující celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl ke změnám.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí nerozhodný stav 1:1. Domácí celek se do vedení dostal ve 32. minutě, kdy se trefil Abdul Mumin. Vedení domácím vydrželo jen deset minut. Poté uklidil krásný centr z levé strany do sítě Mikel Oyarzabal.
45+2'
45'
Kubo si pohybem řekl o přihrávku mezi obránce, jenže domácí stoper Mumin rozehrávku Sociedadu přečetl a míč odkopl do bezpečí.
44'
Na stadionu po brance baskického celku poněkud ztichli domácí fanoušci. Naopak hosté jsou i po rozehrávce aktivnější a před odchodem do kabin chtějí strhnout vedení na svou stranu.
42'
Real Sociedad právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Hosté se dočkali odměny za zlepšený výkon v závěru prvního poločasu! Na centr z levé strany si naběhl MIKEL OYARZABAL, který míč placírkou nekompromisně uklidil pod břevno!
41'
Alfonso Espino zbytečně dohrál souboj na polovině soupeře a může být rád, že si nevysloužil karetní trest. Rozehrávat bude Real Sociedad.
40'
Jon Pacheco se po rohovém kopu dostal k zakončení, jenže jeho pokus mířil přesně do míst, kde stál připravený Stole Dimitrievski!
39'
Takefusa Kubo je nyní hodně aktivní. Japonský šikula si chtěl obhodit soupeře, jenže zapomněl míč za sebou a už nedokázal přihrát.
38'
Kubo se sice dostal k míči, nicméně důrazný obránce jej dostoupil a čistým zákrokem jej odstavil.
37'
Hostující celek získal míč na polovině hřiště, nicméně nikdo v tmavém dresu balón nedokázal odkopnout na polovinu Vallecana.
36'
Po delší době zahrozili také hosté! Mikel Oyarzabal si naběhl na nenápadný centr, jenže levou nohou míč tečoval těsně vedle zadní tyče!
35'
Méndez si skvěle pokryl míč tělem ve středu hřiště a autor dosud jediné branky Mumin jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
34'
Domácí celek je při chuti! Vallecano se hnalo vpřed po levém křídle a získalo další standardní situaci.
32'
Vallecano právě vstřelilo branku! Domácí celek se dostává do vedení! Po nepovedeném zákroku hostujícího brankáře nedokázala obrana Realu Sociedad odehrát míč do bezpečí. K dorážce se dostal ABDUL MUMIN, který dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě!
31'
Domácí celek měl k dispozici rozehrávku přímého kopu. Jeho exekuce se ujal Lejeume, nicméně Remiro jeho pokus dokázal vyrazit.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovné utkání. Oba týmy zatím měly jednu velkou šanci.
29'
Poprvé zahrozil i domácí celek! Přetažený centr si našel Álvaro García, ale jeho přízemní ránu hostující brankář vyrazil před sebe!
28'
Mikel Oyarzabal skvěle vystoupil proti domácí rozehrávce na pravé straně a odehrál míč do zámezí. Ze strany Vallecana je herní projev nervózní.
27'
Martín Zubimendi vlétl do pokutového území, jenže místo zakončení ještě přihrával pod sebe, kde kralovala defenziva domácího mužstva.
26'
Kubo rozkmital své hbité nohy po pravém křídle, jenže jeho centr vnějším nártem skončil na noze prvního obránce v bílém dresu Vallecana.
25'
Další nedovolený zákrok na straně domácho celku. Hlavní rozhodčí je v první půli hodně benevolentní. Žlutou kartu neuviděl Óscar Trejo.
24'
Alfonso Espino se z hranice velkého vápna opřel do míče, jenže jeho pokus skončil na bloku prvního hráče v tmavém dresu.
23'
Kubo dotíral na obránce domácího celku a vybojoval pro baskický celek vhazování na levé straně hrací plochy. Hosté jsou nyní aktivnější.
22'
Hosté kopali další rohový kop, nicméně ani další centr neoslovil nikoho z hlavičkářů v tmavém dresu Realu Sociedad.
21'
Hosté měli k dispozici rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na hranici velkého vápna, odkud balón ve skluzu odehrál Alfonso Espino.
20'
Beñat Turrientes poslal centr z pravé strany do pokutového území, jenže jeho pobídka skončila v prostoru, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.
19'
Álvaro García vyvezl míč na polovinu hřiště, jenže jeho přihrávka na de Tomáse skončila v moci hostujících stoperů.
18'
Kubo se uvolnil na pravé straně, jenže při průniku následně zboural obránce v bílém dresu Vallecana. Rozehrávat bude domácí celek.
17'
Iván Balliu sestřelil unikajícího soupeře a může být rád, že neobdržel žlutou kartu. Hosté se na rozhodčího hodně zlobí.
16'
Hostující celek je po předchozí situaci na koni. Real Sociedad se dere vpřed, nicméně domácí defenziva další vysoký nákop odhlavičkovala.
15'
Hostující celek měl k dispozici přímý kop z hranice velkého vápna. Exekuce se ujal Méndez, jehož krásnou ránu brankář vyškrábl na břevno!
14'
Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Florian Lejeune).
13'
Ander Barrenetxea si u rohového praporku sice obhodil soupeře, jenže následně nedokázal prostrčit míč do pokutového území.
12'
Traoré chtěl z defenzivy potáhnout míč po pravé straně, jenže tentokrát jej napadající soupeř nedovoleným zákrokem složil k zemi.
11'
Vallecano se znovu dostalo do blízkosti velkého vápna soupeře, jenže hosté se nepřesnou kombinací sami obrali o možnost k zakončení.
10'
Kubo si chodí pro přihrávky do středu hrací plochy. Japonský křídelník se otočil kolem svého strážce, jenže v klíčovou chvíli míč nechal za sebou.
9'
Na stadionu od úvodních minut panuje vynikající atmosféra. Domácí příznivci ženou své oblíbence vpřed, nicméně aktivnější je zatím baskický celek.
8'
Mikel Oyarzabal se hnal za prudkou přihrávkou za obranu, jenže v těžké pozici míč tečoval jen do rukavic pozorného Dimitrievskiho.
7'
Álvaro García si skvěle pokryl míč u postranní čáry, kde následně neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Vhazovat bude hostující celek.
6'
Hamari Traoré si pomohl malou domů. Hostující celek se snaží uklidnit dosud hodně rozháranou hru. Ani jeden z týmů se nedostává do vápna soupeře.
5'
Ander Barrenetxea si řekl o přihrávku na levou stranu, nicméně spoluhráč jeho směrem poslal příliš prudkou pobídku, která skončila v zámezí.
4'
Igor Zubeldia diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině hřiště. Nikdo v černém však zatím nehýří aktivitou. Domácí celek drží pevný blok.
3'
Hosté nyní napadali rozehrávku domácího Vallecana hodně vysoko. Stopeři domácího celku následně nakopli míč na levou stranu hřiště.
2'
Hostujícímu brankáři se vůbec nepovedl výkop od branky. Domácí rychle získali míč, jenže nepřesnou přihrávkou na levou stranu se zahnali do autu.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Vallecano se ihned vydalo vpřed, jenže hostující defenziva si nákop pohlídala.
1'

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, Mumin, Lejeune, Espino – Palazón, Ciss, U. López, Á. García – de Tomás, Trejo.
Náhradníci: Cárdenas – Bebé, Camello, Falcao, De Frutos, A. Hernández, Chavarría, K. Pérez, Nteka, D. Méndez, J. Pozo, Rațiu.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Traoré, Zubeldia, Pacheco, A. Muñoz – Kubo, Zubimendi, Turrientes, B. Méndez – Oyarzabal, Barrenetxea.
Náhradníci: Fraga, Marrero – Elustondo, C. Fernández, U. González, Le Normand, Cho, Merino, Olasagasti, Zacharjan, Sadiq.
Rayo Vallecano

Domácí celek rovněž prožívá velmi povedenou sezónu. Po deseti odehraných duelech má Rayo šestnáct bodů, díky čemuž je sedmé. Před ním jsou oba baskické celky, tedy Bilbao a Sociedad. V případě vítězství se domácí celek může posunout vpřed. Na svém hřišti soupeřům body spíše rozdává. Dosud zde přehrál jen Deportivo Alavés.

Hostující celek v letošním ročníku znovu bojuje o přední příčky ligové tabulky. Po deseti odehraných kolech má na kontě osmnáct bodů, díky čemuž drží pátou příčku. Na čtvrté místo ztrácí čtyři body. Sociedad brzdí zejména horší výsledky na hřištích soupeřů. Venku získal jen čtyři body. V minulém kole doma přehrál Mallorcu a v týdnu uspěl na půdě Benficy v Lize mistrů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.